תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 19 מ 19
    הצטרף בתאריך
    14.10.2007
    עשיתי היום 4\12 את העידכון החדש של Miscrosoft.
    אני חייב להגיד שזה פשוט עידכון חזק!!!!!
    מהירות המעבר בין תפריטי החברים ממש השתפרו ולא נוצרו תקיעות כמו פעם...
    עכשיו אני יכול לראות את החברים שך החברים שלי...(כולם ידעו שזה יהיה)...
    עוד דבר יפה: סוג של עיתון שכנאה יתעדכן כל יום בנוגע לכל מני חדשות בעולם של ה-XBox.
    ויש עוד כמה שיפורים בתצוגה של החברים וכו...

בקיצור... עידכון חזק!!!!

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    אני מקווה לבדוק אותו היום. אני מקווה שלא יהיו בעיות, כי חבר שלי אחרי העדכון הקודם קיבל ממנו טבעת המוות (הוא לא היה היחיד אגב)

הצטרף בתאריך
    03.11.2007
    עיר
    לא חשוב שמות
    תגיד...
    גם לך זה פשוט הוריד את העדכון בלי להגיד מילה ואז לקח לזה זמן לטעון את הdashboard ואז היה לך את העדכון?
    כי זה מה שקרה לי... בהתחלה לקח לזה הרבה זמן לטעון את הdashboard...

הצטרף בתאריך
    14.10.2007
    לי לא היה...

הצטרף בתאריך
    14.10.2007
    אותי הוא שאל...
    ולא היה לי בעיות בכלל

הצטרף בתאריך
    03.11.2007
    עיר
    לא חשוב שמות
    טוב... יכול להיות שזה בגלל שעדיין יש לי ספק נטויז'ן אז היו קצת בעיות עם כל הdashboard החדש?

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    אולי יש בעיה עם הדיסק?

הצטרף בתאריך
    14.10.2007
    ועוד משהו...
    ניסיתי לבדוק אם ה-XBox תומך ב-Dvix ו-Xvid וגיליתי שהוא לא...
    הוא לא מזהה לי את הסרט...חבל...

הצטרף בתאריך
    14.10.2007
    נכתב במקור על ידי unreal weapon
    טוב... יכול להיות שזה בגלל שעדיין יש לי ספק נטויז'ן אז היו קצת בעיות עם כל הdashboard החדש?
    יש מצב...

הצטרף בתאריך
    11.08.2007
    עיר
    עמק יזרעאל
    אז אני מבין שמתחילים לרדת עליי בפורום!
    חח סתם.
    אבא שלי נסע לספרד היום והוא אמר שאם יהיה ראוטר של lynksis בדיוטי-פרי הוא יקנה, אני מאמין שלא יהיה שם.
    אבל בכל זאת הוא נסע, תאמינו או לא, ל10 שעות!! אפילו אין לו מלון! אז לא ייקח המון זמן עד שיהיה לי אחד חדש.

למה למה למה?! למה בחרתי בשם כל כך מפגר לגיימרטאג ועוד שילמתי עליו 50 דולר למה?! אין לזה שום משמעות! "נצח חי"... מה לעזאזל?! מה הייתי חייב להשתמש בinfinity כי זאת מילה מגניבה?! לא הייתי יכול לוותר כשראיתי כשכל מה שיכול לבוא אחרי המילה הזאת ויהיה הגיוני כבר תפוס?! לא?! למה?! והביל גייטס המניאק הזה! 800 נקודות לשנות שם?! אתה פאקינג עשיר בנאדם! למה לא לעשות לי טוב על הלב?!

הצטרף בתאריך
    14.10.2007
    איזה מבאס זה לחכות בלי ידיעה אם הוא ייקנה או לא...חח

הצטרף בתאריך
    11.08.2007
    עיר
    עמק יזרעאל
    האמתי לא כל כך כי אפילו אין לי גולד בינתיים...
    והוא חוזר היום (יום רביעי כבר) אז אני לא מחכה הרבה זמן או משהו...

למה למה למה?! למה בחרתי בשם כל כך מפגר לגיימרטאג ועוד שילמתי עליו 50 דולר למה?! אין לזה שום משמעות! "נצח חי"... מה לעזאזל?! מה הייתי חייב להשתמש בinfinity כי זאת מילה מגניבה?! לא הייתי יכול לוותר כשראיתי כשכל מה שיכול לבוא אחרי המילה הזאת ויהיה הגיוני כבר תפוס?! לא?! למה?! והביל גייטס המניאק הזה! 800 נקודות לשנות שם?! אתה פאקינג עשיר בנאדם! למה לא לעשות לי טוב על הלב?!

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    טוב העדכון עבר לי כמעט בלי בעיות.
    האמת כשהדלקתי את הבוקס הוא נתקע על החיבור ללייב. הייתי צריך לכבות ידנית, ואז כשהדלקתי שוב הוא ביקש לעשות UPDATE, תוך דקה הוא סיים להוריד ולהתקין.
    אח"כ לקח לו כמה דקות עד שכל התפריטים התייצבו. אבל זה זרם מאז (ובאמת התפריטים מתחלפים מספיק מהר).

מה שמעצבן זה שהרי פתחו את ההורדות למשחקים של הXBOX הראשון. חשבתי להוריד את פייבל (בא לי שוב להנות... ומכיוון שככה גם ממתתפים בתחרות של מיקרוסופט) אבל כרגיל... זה חסום לפי IP! נבלות!
    גם היילו הראשון חסום.
    אני מקווה שזה רק בגלל שהם בדירוג M ולא בגלל שחוסמים את כל הורדות המשחקים המקוריים.

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    כמו כן יצא העדכון לביושוק והתוכן להורדה (20MB) של הפלזמידים החדשים (בום על קולי וכו'...)
    לכו להוריד!
    (המזל שלי - בדיוק סיימתי את המשחק וזה יהיה אחלה לשחק אותו עם התוספות החדשות...)

כמו כן העדכון מכיל 100 נק' אציוומנט חדשות, עבור מי שמסיים את המשחק על הרמה הקשה בלי למות... (ניתן לטעון מחדש שמירה קודמת, יש אופציה לנתק את תאי ההחייאה...)

לרשימה של הדברים

הצטרף בתאריך
    24.03.2007
    למי ששאל למעלה:

ברגע שאתה משתמש במשתמש Live הוא מנסה להתחבר אוטומטית וכתוצאה מכך להוריד עידכון אוטומטית. אי אפשר להכנס לשירות הלייב ללא העדכון. אפשר להכנס לאופליין ללא.

התפריטים באמת נורא מהירים אבל ראיתי לפחות פעם אחת את הטעינה המרגיזה של התפריטים (הסמל של הבוקס והעיגול) אני מקווה שזה חד פעמי. ואני לא רואה שימוש בלראות את החברים של החברים, דבר שגם לא עובד עם כל המשתמשים משום מה. העיתון של האקסבוקס זה חביב, למען ההגינות סוני עשו את זה לפני בגרסאת 2.0 אבל גם פה וגם שם אני לא רואה שימוש בשירות.

מה שבטוח הפיצ'ר הכי חשוב זו המהירות הגדולה יותר של התפריטים.

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    גם לי היו את הסימן טעינה של התפריטים, אבל זה כנראה רק לפעם ראשונה, אח"כ זה כבר היה הרבה יותר נדיר

הצטרף בתאריך
    22.10.2007
    עשיתי את העידכון אבל כמו שאמרתם יש את הטעינה של התפריטים, כמה זמן אמור לקחת לטעינה? כי אצלי זה כבר רבע שעה טוען את התפריטים
    גיימר טאג לליב:BlAcK DeViL65

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    זה לוקח קצת זמן, תנסה לצאת ולהכנס לתפריט, לי זה זירז את העניינים.

הצטרף בתאריך
    03.11.2007
    עיר
    לא חשוב שמות
    לי עדיין לוקח קצת זמן לטעון את התפריטים אבל רק כמה שניות...

הרשמה