תפריט ראשי

123 ... אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 110
    הצטרף בתאריך
    23.09.2007
    יש גבול לכל דבר.

כשיצא המשחק, וVgames באו לקראת קידום הקהילה בישראל, והקימו שרתים, קיויתי שבאמת יש סיכוי שיהיה כאן משהו רציני. חיכיתי שש שנים ליציאת המשחק הזה, והוא עמד בכל הציפיות שלי, ומעבר לזה.

הגיע יובל בירב, שיחק עשרים דקות, התפלא שאין כלי רכב, ובזה נגמר הסיפור של טים פורטרס 2 מבחינת ויגיימס.

הרי כולנו יודעים ("זה ידוע"!) שאין 12 שחקני טי אף שתיים בישראל.

אני התייאשתי רשמית מהגישה של ויגיימס ("תהיו קהילה גדולה - ואז נעזור לכם תהיות קהילה גדולה" - WTF?), וזו ההודעה האחרונה שלי בפורום זה.

אני ממליץ לכל השאר לנהוג כמוני - נמצא פורום אחר לדבר בו עד שתקום בקרוב הקהילה הנורמלית שתשקיע בנו.

ואם למישהו יש גישה לאיזשהו בית או אולם שאפשר לקיים בו לאן פארטי של 40+ איש - זה יהיה בכלל יפה.

שלום.
    MoD
    מנהיג קהילת TF2
    http://mossad.org.il
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.09.2007
    Gamer.co.il <_<
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    חייב להסכים כאן. לא רק זה, השרת דיי גרוע, אין מפות חדשות, קורס לעיתים קרובות, אין אדמינים וכו'.

יהיה ממש קל למצוא מספיק שחקנים למסיבת לאן. זה לא תירוץ.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2007
    עיר
    קרית טבעון
    אם תיהיה מסיבה יש מצב אני בא ואני גם מסכים איתך אחי, פה ב vgames יש פחות הענות לדרישות של השחקנים
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    אפשר לארגן לאן של 40 איש מול משרדי הממשלה, נצטרף לשביתת המורים!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.10.2007
    עיר
    ראשון לציון
    מצטער על המילים הקשות אבל זה באמת בן אדם אידיוט שחוץ מלראות את האינטרנס הפרטי שלו שזה הרבה תגובות כל יום לא יודע על מה הוא מדבר בכלל, אם הוא כתב מה שהוא כתב אז בנוסף לזה הוא גם משקר לעצמו כי אין מספיק אנשים ל-2 קבוצות ?!?! יש מספיק אנשים ל-10 קבוצות.

והרי ברור שהמשחק לא מצליח בארץ ולכן יש 2 שרתים מלאים מדי יום שזה 48 שחקנים ועוד בערך 4 שרתים של הקלאנים השונים, בקיצור הבחור הזה חסר כל פרופורציות בעליל
    Dillirium, Your Friendly Neighborhood Spidercow
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.09.2007
    יש בערך אותו מספר (אם לא יותר) של שחקנים כמו בקהילת BF.
    יש יותר שרתים מאשר לקהילת BF.
    יש יותר קלאנים מאשר לקהילת BF.
    אבל מה? אין את הספאם שיש בפורום של BF(שהוא פורום ראשי), וזה בעצם מה שמפריע להנהלה.

גם ההנהלה מושחתת בכך שהיא לא מטפלת במנהל שם (RIGHTINTHEASS) שעושה מה-רוצה, מנצל את הכוח שלו ולא מקדם את הקהילה בגרוש.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    קודם כל, להרגע.
    כשהתחילו הגישושים לקראת הטורנירים באירוע, פנינו לאחראי הקהילה ולדעתו הקהילה לא יכולה למלא טורניר.

בואו נעזוב הכל עכשיו - רוצים טורניר באירוע? טורניר 4X4 או 3X3? אם נפעל מהר, נוכל לעשות זאת. כל מה שאתם צריכים לעשות זה לפתוח דיון התפקדות לטורניר של 12 איש באירוע, ובו כל שחקן שרוצה להשתתף מתחייב להביא מחשב מהבית ולהרשם מראש בכרטיס אשראי. אם יהיו 12 אנשים כאלה, נארגן טורניר באירוע. עוד לא מאוחר לזה..

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.10.2007
    עיר
    ראשון לציון
    רועי, TF2 המינימום בשביל משחק נורמלי זה 6 נגד 6 אז לי אין בעיה בכלל להרשם משום שאתה יודע שאני אהיה שם גם ככה
    Dillirium, Your Friendly Neighborhood Spidercow
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    אז שיהיה 6X6. אבל שמישהו ייקח על עצמו לפתוח דיון התפקדות שכזה, ובו יתחייבו להרשם באשראי מראש ולהביא מחשב מהבית.
    רק כך נוכל לארגן משהו.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    סודי
    נכתב במקור על ידי tzafrir
    יש גבול לכל דבר.

כשיצא המשחק, וVgames באו לקראת קידום הקהילה בישראל, והקימו שרתים, קיויתי שבאמת יש סיכוי שיהיה כאן משהו רציני. חיכיתי שש שנים ליציאת המשחק הזה, והוא עמד בכל הציפיות שלי, ומעבר לזה.

הגיע יובל בירב, שיחק עשרים דקות, התפלא שאין כלי רכב, ובזה נגמר הסיפור של טים פורטרס 2 מבחינת ויגיימס.
    בולשיט מוחלט. הקהילה לא מתרוממת (ולא רק פה) וזה ברור לכל מי שעיניו בראשו. כפי שציינת, פתחנו שרתים, קידמנו את המשחק, אבל הקהילה לא ממש צומחת. יש בדיוק 0 תמיכה ממפיצת המשחק בישראל, ואני בטוח שזה לא ממש עוזר לעניין.

שורה תחתונה: אין לדעתנו מספיק שחקנים בישראל ל- TF2 כדי להרים טורניר בלאן. מכיוון שכל קבוצה צריכה 6 שחקנים, וצריך לפחות 4 קבוצות, זה אומר 24 שחקנים - יש 24 שחקני TF2 שמגיעים ללאן? לא נראה לי.

אתם מוזמנים להוכיח שאני טועה.
    יובל בירב,
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    עיר
    רחובות
    לא נראה לי שוויגימס הבינו
    קהילת TF2 יכולה בכיף להביא יותר מ20 איש ללאן אם לא הרבה יותר ( בדוק יהיו אנשים מגיימר שיבואו )
    אבל אין לנו מה לחפש שם
    אם זה בשביל לשחק ביחד בלאן אני אישית יכול לארגן לאן ועשיתי מספיק לאנים בבית ( 7 מספר )
    לקהילת DOD\DODS
    ויותר מזה בואו נגיד שאנחנו גם נארגן לאן אם שלושה קבוצות שזה כלום
    וכל קבוצה מוכנה לשים איזה סכון מסוים של כסף סימלי ואז גם יש פרס לזוכים
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    סודי
    נכתב במקור על ידי superdead
    לא נראה לי שוויגימס הבינו
    קהילת TF2 יכולה בכיף להביא יותר מ20 איש ללאן אם לא הרבה יותר ( בדוק יהיו אנשים מגיימר שיבואו )
    אבל אין לנו מה לחפש שם
    אם זה בשביל לשחק ביחד בלאן אני אישית יכול לארגן לאן ועשיתי מספיק לאנים בבית ( 7 מספר )
    לקהילת DOD\DODS
    ויותר מזה בואו נגיד שאנחנו גם נארגן לאן אם שלושה קבוצות שזה כלום
    וכל קבוצה מוכנה לשים איזה סכון מסוים של כסף סימלי ואז גם יש פרס לזוכים
    בינתיים אני רואה רק דיבורים ושום דיון התפקדות עם 24 איש שמגיעים ללאן ורוצים טורניר TF2.
    יובל בירב,
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.08.2007
    עיר
    ראשון
    אל תבטיחו אם לא תקיימו
    לא חושב זה אפשרי תוך חמישה ימים לארגן

החלטה שלכם
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    עיר
    רחובות
    נכתב במקור על ידי choopy
    בינתיים אני רואה רק דיבורים ושום דיון התפקדות עם 24 איש שמגיעים ללאן ורוצים טורניר TF2.
    בכלל קראת מה שרשמתי ?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    סודי
    כאמור, הרבה דיבורים ותירוצים ואנחות והאשמות ושום דיון התפקדות עם 24 איש שמגיעים ללאן ורוצים טורניר TF2.
    כל מה שראיתי עד עכשיו זה חמישה חבר'ה שלא מבינים שבקהילה של חמישה חבר'ה אי אפשר לארגן טורניר.

תוכיחו שאני טועה - אני מחכה לדיון התפקדות עם 24 איש שמגיעים ללאן ורוצים טורניר TF2. כל עוד אין אחד כזה, זה אומר לי שאתם רק מדברים על כך שאתם קהילה גדולה, ובעצם אתם קהילה קטנה מאוד כמו שחשבנו.
    יובל בירב,
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    אשדוד
    אתה באמת מצפה ש-24 שחקני TF ירשמו ללאן כשאפילו לא בטוח שיהיה שם טורניר?
    Fizz אומר/ת:
    בראול כזה חרא
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.09.2007
    נכתב במקור על ידי choopy
    כאמור, הרבה דיבורים ותירוצים ואנחות והאשמות ושום דיון התפקדות עם 24 איש שמגיעים ללאן ורוצים טורניר TF2.
    כל מה שראיתי עד עכשיו זה חמישה חבר'ה שלא מבינים שבקהילה של חמישה חבר'ה אי אפשר לארגן טורניר.

תוכיחו שאני טועה - אני מחכה לדיון התפקדות עם 24 איש שמגיעים ללאן ורוצים טורניר TF2. כל עוד אין אחד כזה, זה אומר לי שאתם רק מדברים על כך שאתם קהילה גדולה, ובעצם אתם קהילה קטנה מאוד כמו שחשבנו.
    בשבילכם קהילה זו כמות האנשים שמגיבים בפורום הזה, מגיעים ללאן ומכנסים לכם מזומנים.
    בשבילי (ורוב האנשים אני מקווה), קהילה היא כמות האנשים בשרתים, במירק, XFIRE, סטים ועוד מקומות לא ממוסחרים.

הקהילה לא קטנה, יש יותר שחקני TF2 מאשר שחקני BF2, ולהם אתם נותנים פורום שלם, למה?
    כי הם יודעים להספים בו כמו חיות, והמנהל שם כישלון, לא מקדם את הקהילה בכלום, אבל יש הרבה הודעות בפורום, אז אתם מרוצים. (כמובן גם לא נוקטים פעולות נגד המנהל שלא מפסיק לקמבן את החברים שלו ולנצל את הכוח שלו.)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    עיר
    רחובות
    תגיד לי אתה פשוט לא מבין הא ?
    אין לנו מה לבוא !!
    אין לנו מה לשלם כניסה בכלל
    וגם אם יהיה טורניר כל עוד אין פרס נורמלי
    עדין אין לנו מה לבוא
    יודע מה עזוב פרס
    תביא לנו 24 כרטיסי כניסה אני מבטיח לך 24 איש בטורניר איך אני ?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.09.2007
    נכתב במקור על ידי ;

הרי כולנו יודעים ("זה ידוע"!) שאין 12 שחקני טי אף שתיים בישראל.
    לא הבנתי למה הוא פשוט אמר את זה סתם? למה שלא יראה קצת תמיכה לקהילה למשחק שיצא לפני חודש וקצת.

נכון שכרגע אין הרבה אנשים, אבל שיראה כמה רצינות אנחנו משקעים כאן! למה הוא מתחשב בכמה יש?

אני מאמין שיש מספיק אנשים כאן שרוצים לתמוך חדשים וישנים לקהילה ואם אתם תעשו מהלך שיתן יחס טוב, ותאמין לי שכל המריבות והדיבורי ספאם נגדכם יפסיקו ותראה קהילה צומחת באמת...

ואם אתה עדיין אומר כך, נפתח "דיון התפקדות עם 24 איש שמגיעים ללאן ורוצים טורניר TF2",
    אבל שנייה, לא פתחנו דיון דומה? http://forum.vgames.co.il/showthread.php?t=1064269
    ואם זה עדיין לא מספיק לך או שהבאתי לך את הפוסט הלא נכון כדי לשכנע אותך, אז אני לא מבין מה הבעיה או מה הרצונות ממך כדי שניהיה קהילה "צומחת".
    שתף ב-Google+

הרשמה