תפריט ראשי

צפה בתוצאות הסקר: מהו מצב תעשיית המשחקים כיום?

מדרגים
19. אין באפשרותך להצביע בסקר
  • לקראת נפילה - כולם רק רוצים כסף

5 26.32%
  • לקראת נפילה - הממשלות בסופו של דבר יפילו אותה

1 5.26%
  • בשיאה - משחקי נובמבר כאילו דה?!

8 42.11%
  • אחר: **אנא פרטו ונמקו בהודעתכם

5 26.32%
12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 24
    הצטרף בתאריך
    06.04.2007
    בעקבות ויכוח עם Guts על תעשיית המשחקים וכל הגורמים כיום שבאמת מחזיקים אותה.
    אבקש לדעת את דעתכם בנושא כדי להכריע סופית האם תעשיית המשחקים עומדת ליפול או שלהפך אתם חושבים שהיא בשיא עוצמתה.

אין צורך להזכיר כי חובה לנמק.

הצטרף בתאריך
    18.11.2007
    הדעה שלי דיי מעורבבת... ברור שהם ירצו להרוויח כסף, בשביל מה הם עובדים ??
    אני חושב שרק לאחרונה הם מתחילים לדחוף לנו קקי לפה במסווה של גימיקים זולים, אבל יכול להיות שאני לא יודע על מה אני מדבר.
    וזה לא כאילו כל המשחקים הם חתיכה ענקית של קקי משובח, יש גם משחקים מאוד טובים שיצאו.

הצטרף בתאריך
    11.10.2007
    נכתב במקור על ידי sparrow560
    הדעה שלי דיי מעורבבת... ברור שהם ירצו להרוויח כסף, בשביל מה הם עובדים ??
    אני חושב שרק לאחרונה הם מתחילים לדחוף לנו קקי לפה במסווה של גימיקים זולים, אבל יכול להיות שאני לא יודע על מה אני מדבר.
    וזה לא כאילו כל המשחקים הם חתיכה ענקית של קקי משובח, יש גם משחקים מאוד טובים שיצאו.
    לא אמרתי שהמשחקים הם קקי, אבל אם תשים לב אין כמעט חברות שעושת את המשחקים Just for the sake of it.. כמו שאמרת, הם דוחפים את הגימיקים הכי זולים שלהם, ומפרסמים את זה כמו מטורפים, ומשחדים כתבי ביקורות לזה. זה כבר לא תעשיית משחקים, זה תעשיית פשע.

הצטרף בתאריך
    06.04.2007
    נכתב במקור על ידי Guts
    לא אמרתי שהמשחקים הם קקי, אבל אם תשים לב אין כמעט חברות שעושת את המשחקים Just for the sake of it.. כמו שאמרת, הם דוחפים את הגימיקים הכי זולים שלהם, ומפרסמים את זה כמו מטורפים, ומשחדים כתבי ביקורות לזה. זה כבר לא תעשיית משחקים, זה תעשיית פשע.

אבל בוא נחשוב לרגע על מפתח נורמאלי שיש לו אישה וילדים להאכיל בבית, אתה לא יכול להאשים אותו שהוא עושה את העבודה שלו.

או למשל מנהל החברה שרוצה לעשות כמה שיותר כסף.

הכסף תמיד מניע את כולם וככה גם אני וגם אתה וגם ההורים שלנו.

הצטרף בתאריך
    11.10.2007
    נכתב במקור על ידי DeoxYs
    אבל בוא נחשוב לרגע על מפתח נורמאלי שיש לו אישה וילדים להאכיל בבית, אתה לא יכול להאשים אותו שהוא עושה את העבודה שלו.

או למשל מנהל החברה שרוצה לעשות כמה שיותר כסף.

הכסף תמיד מניע את כולם וככה גם אני וגם אתה וגם ההורים שלנו.
    אבל כמו בהייטק, יש שתי מטרות - כסף, והתפתחות. רק שבגיימניג יש עוד משהו - הנאת המשתמש. ברגע שיוצא משחק טוב פעם ביותר מחצי שנה אני יכול להגיד לך שמשהו פה לא הולך.

הצטרף בתאריך
    30.05.2007
    עיר
    ראשון לציון
    מעט מאוד חברות חושבות על "הנאת המשתמש" . כמובן שזה הדגל של נינטנדו:הנאת המשתמש ומקוריות.

קרדיט לזאוס D:

הצטרף בתאריך
    18.11.2007
    נכתב במקור על ידי Cortez.D
    מעט מאוד חברות חושבות על "הנאת המשתמש" . כמובן שזה הדגל של נינטנדו:הנאת המשתמש ומקוריות.
    כשאמרתי שיש דברים טובים בשוק חשבתי על נינטנדו, שלפי דעתי, היא היחידה שמייצרת משחקים מהנים, שבעצם גורמים לך לחייך.

הצטרף בתאריך
    11.10.2007
    נכתב במקור על ידי sparrow560
    כשאמרתי שיש דברים טובים בשוק חשבתי על נינטנדו, שלפי דעתי, היא היחידה שמייצרת משחקים מהנים, שבעצם גורמים לך לחייך.
    בגלל זה נינטדנו כל כך מצליחים עכשיו. הם מספקים את החלק החסר במשחקים של היום

הצטרף בתאריך
    30.05.2007
    עיר
    ראשון לציון
    החלק שהם לא מספקים זה גרפיקה מפוצצת...מה שסוני מספקים אבל מה שהם לא מספקים זה מקוריות והנאת משתמש. סוני ונינטנדו משלימות אחת את השנייה

קרדיט לזאוס D:

הצטרף בתאריך
    06.04.2007
    נכתב במקור על ידי Guts
    אבל כמו בהייטק, יש שתי מטרות - כסף, והתפתחות. רק שבגיימניג יש עוד משהו - הנאת המשתמש. ברגע שיוצא משחק טוב פעם ביותר מחצי שנה אני יכול להגיד לך שמשהו פה לא הולך.
    אתה טועה בהגדרה.

כי מקור הכסף וכמובן ההתפתחות הוא הנאת המשתמש =]
    כך זאת לתצומת ליבך.

הצטרף בתאריך
    01.05.2007
    נכתב במקור על ידי DeoxYs
    אתה טועה בהגדרה.

כי מקור הכסף וכמובן ההתפתחות הוא הנאת המשתמש =]
    כך זאת לתצומת ליבך.

הצטרף בתאריך
    05.12.2006
    עיר
    זכרון יעקוב
    אויש תעשו לי טובה.... לאפחד לא אכפת מהנאת המשתמש? אולי זה הסיבה שהם עושים את המשחק מההתחלה????

התעשייה הולכת וגדלה, וזה תודות למשחקים גדולים יותר, והון שהחברות משחקים עושות. זה רק הולך ויגדל.

הצטרף בתאריך
    06.04.2007
    נכתב במקור על ידי Shookies
    אויש תעשו לי טובה.... לאפחד לא אכפת מהנאת המשתמש? אולי זה הסיבה שהם עושים את המשחק מההתחלה????

התעשייה הולכת וגדלה, וזה תודות למשחקים גדולים יותר, והון שהחברות משחקים עושות. זה רק הולך ויגדל.
    הוכחת במשפט השני שלך שטעית במשפט הראשון.
    ובקיצור נגדת את עצמך.

הון שחברות עושות זאת הסיבה לגודל ואיכות המשחק וזה בעצם שוב, הכול סובב סביב הכסף.

הצטרף בתאריך
    28.08.2007
    כולם פה צודקים!
    בעצם חלקכם בגלל שכל אחד מהצדדים מרוויח מזה משהו אחר!!
    למשל.. החברה מרוויחה כסף ,פרסום אבל לפעמים אין את "הנאת המשתמש"
    מכיוון שמשקיעים בפרסום המשחק ולא בפרטים הקטנים שנותנים לך יותר להבין מה הם יצרו!
    וגם בעיה שניה.. יש את ה"ווארז" שזה הורדות לא חוקיות וכשמורידים ולחברות אין רווחים זה מוריד להם את התקציב לפוצץ במשחקים שווים ומשונים

אז כל אחד מהצדדים מרוויח משהו ומפסיד משהו..
    To find balance, you must keep moving forward

הצטרף בתאריך
    06.04.2007
    נכתב במקור על ידי SideroM
    כולם פה צודקים!
    בעצם חלקכם בגלל שכל אחד מהצדדים מרוויח מזה משהו אחר!!
    למשל.. החברה מרוויחה כסף ,פרסום אבל לפעמים אין את "הנאת המשתמש"
    מכיוון שמשקיעים בפרסום המשחק ולא בפרטים הקטנים שנותנים לך יותר להבין מה הם יצרו!
    וגם בעיה שניה.. יש את ה"ווארז" שזה הורדות לא חוקיות וכשמורידים ולחברות אין רווחים זה מוריד להם את התקציב לפוצץ במשחקים שווים ומשונים

אז כל אחד מהצדדים מרוויח משהו ומפסיד משהו..
    בגדול מה שאמרת נכון.

תחשוב על ההפסדים של החברה מהווארז לעומת ההפסדים של המשתמש.
    אפשר להשוות ביניהם בכלל?!

עריכה:
    לסיכום,
    לחברה יש הרבה יותר מה להפסיד מאשר למשתמש אז חייב להיות כאן תמריץ נוסף חוץ מהכסף ואם תשימו לב זה גם שינה לחלוטין את הדעה שלי בנושא.

אבל אתה לא יכול להשוות את הנאת המשתמש רק למשחקים כי בכול חברה יש את העניין הזה.

הצטרף בתאריך
    02.10.2007
    עיר
    גבעתיים
    נכתב במקור על ידי Cortez.D
    מריו כבר לא כזה מהנה... =|
    לדעתי כל החברות כמעט מתמקדות רק על גרפיקה כבר =\
    נינטנדו כמו שאמרת מתמקדת על הנאת המשתמש ומקוריות אבל אני לא כל כך חושב שמריו זה כבר משהו מקורי..הwii [של נינטנדו כמובן] מקורי מאוד, המשחקים שלהם ממש לא מקוריים
    לקפוץ על פטריות זה לא כל כך כיף @[email protected]
    Punx Not Dead

הצטרף בתאריך
    18.11.2007
    לנינטנדו יש עוד מה להציע חוץ ממאריו, קח בחשבון. אתה פשוט מסוג האנשים ששומעים נינטנדו וישר חושבים על מאריו...

הצטרף בתאריך
    09.06.2007
    עיר
    רחובות
    כמובן שהאתרים והתעשייה נהיו קצת יותר מסחריים בזמן האחרון, אבל משחקים טובים יש ויש.

הצטרף בתאריך
    12.01.2007
    עיר
    חיפה
    זה מגוון..
    לפני מיספר חודשים רכשתי את ביושוק, רכשתי ביגלל שאני רוצה לעודד יצירתיות ומשהו שונה במישחקים, דבר שלא נפוץ בתעשייה בכללי.. בכל אופן, המישחק לא היה שחיק למיספר רב מהאנשים שקנו את המישחק, באגים, בעיות רבות, ועוד דחפו את ה"הגבלת התקנות" המגוחכת הזאת שרק מענישה את הצרכן, רק אחרי 3 חודשים יצא פאטץ', וזה מראה כמה לא אכפת להם אחרי שהם כבר הרוויחו את הכסף שלהם.. הפאטץ' לא תיקן את הנזק האמיתי, אני לא אקנה יותר מישחקי סינגל פלייר בלי ידיעה מוחלטת או פאטץ' לפני כן, קשה להרוויח אמון בחזרה אחרי שמעבדים אותו.
    אז מצד אחד כסף מניעה את כל תעשיית המישחקים, לא יצירתיות, ואת זה אפשר ליראות בקלות, אנשים לא רוצים לקחת סיכונים וזה חבל, אפשר ליראות אותו הדבר על סרטים בקולנוע, הכל ממוחזר..
    הממשלה לא תפיל את תעשיית המישחקים, לזה אין שום סיכוי, לא לפני שיפילו את תעשיית הסרטים, וזה נישמע לכם סביר ? בדיוק.
    מישחקי נובמבר הם דוגמא טובה, אבל כל זה ניראה טוב רק על דף, אז יצאו סה"כ איזה 4 מישחקים טובים בחודש הזה ? (COD4, CRYSIS, GEOW, THE WITCHER), ועוד לפני חודשיים ביושוק, וזהו, זה כל המישחקים למחשב הטובים ובאמת מיוחדים השנה, אז למרות שביחד עם המישחקים של ה360 וPS3 זה ניראה מרשים יותר, אבל ב360 יש רק עוד שני מישחקים יחודיים, ורק עוד 2 בPS3, אז מה באמת כבר היה השנה מיוחד ?
    גלרייה :ם
    www.hivih.deviantart.com

הצטרף בתאריך
    01.05.2007
    היו בביושוק באגים? אממ, שיחקנו באותו משחק?

הרשמה