תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 26
    הצטרף בתאריך
    06.04.2007

Activision Blizzard אישרה כי המשחק Call of duty 5 או בקיצורו COD5 נמצא בפיתוח.

כמובן שההודעה באה בשוק לכולנו!

מצד אחד אני חושב שActivision יכלו להשקיע יותר מאמצים כרגע בפיתוח פאץ' לגרסה הנוכחית והחדשה של COD, פיתוח ועריכה תכנים במשחק ועוד.
    הרי תסכימו איתי שכמה שהמשחק יהיה מושלם עדיין דרוש הגימור הסופי =]

מהצד השני זה יפה מצדם כבר להתחיל לחשוב על העתיד ואני מצטט "המשחק גדל וגדל" וכן יש להם את הבטחון להתחיל ולפתח משחק חדש.

קול אוף דיוטי, אני מאחל לכם עד 120 =]

שתפו אותנו בדעותיכם.

הצטרף בתאריך
    11.10.2007
    קצת מוקדם מדי לפי דעתי
    אני חושב שהרחבה הייתה יותר טובה מאשר משחק חדש לגמרי, אבל בסדר.

הצטרף בתאריך
    20.02.2007
    עיר
    רעננה
    הם ממהרים... וזה לא טוב... תנו להנות לגמריי מ COD4... יש כמה קצוות לא גמורים שצריך לתקן בפאצ'ים...
    אני מודה לאלוהים, שהוא שונא ת'אדומים
    אני לובש צהוב כחול, למכבי אתן הכל
    אחרייך אני הולך, מוכן למות למענך
    חושב עלייך כל היום,
    ומי שלא קופץ אדום!

הכל בשביל מכבי
    לעולם לא תצעדי לבד
    הכל בשביל מכבי
    עד המוות אני אוהב אותך

אם מישהו רוצה הזמנה ל - Lockerz שישלח לי את המייל שלו בפרטי.

הצטרף בתאריך
    06.05.2007
    עיר
    נהריה
    מהר מדי.

פורום פעולה: הקהילה עלינו - הפעולה עליכם!

PSN: BladesOfKratoss

הצטרף בתאריך
    18.11.2007
    עיזה פזיזה
    חכו שנייה תנו להנות מקוד4.
    אני הייתי מעדיף הרחבה על פניי משחק חדש, וגם יש לי תחושה רעה לגביי המשחק הזה...
    מי מפתח? Infinity WARD?

הצטרף בתאריך
    30.05.2007
    עיר
    ראשון לציון
    מקווה שזה לא יהיו המפגרים שפיתחו את big red one....

קרדיט לזאוס D:

הצטרף בתאריך
    27.09.2007
    מהר מדי
    אני חתיךךךךך וזה לא סוד!!!!!

הצטרף בתאריך
    01.05.2007
    למה מהר מדי? שנה וחצי..אתם לא באמת מצפים שתוך שנה יצא משחק חדש לגמרי נכון?

הצטרף בתאריך
    06.04.2007
    נכתב במקור על ידי לא סובל את סוני
    למה מהר מדי? שנה וחצי..אתם לא באמת מצפים שתוך שנה יצא משחק חדש לגמרי נכון?
    בהתחש בכך שרק לפני חודש הם הוציאו משחק?
    לא!

כולם לראות את התמונה שעשיתי בPHOTO SHOP =]
    התמונה הראשונה שלי ואני גאה בה!

הצטרף בתאריך
    05.12.2006
    עיר
    זכרון יעקוב
    למה ממהרים???? המשחק יהיה בפיתוח שנה ומעלה, אפילו שנתיים. אני חושב שזה זמן מושלם לעוד משחק. והיות שהסדרה הולכת ומשתבחת ממשחק למשחק זה יהיה רק טוב.

הצטרף בתאריך
    06.04.2007
    נכתב במקור על ידי Shookies
    למה ממהרים???? המשחק יהיה בפיתוח שנה ומעלה, אפילו שנתיים. אני חושב שזה זמן מושלם לעוד משחק. והיות שהסדרה הולכת ומשתבחת ממשחק למשחק זה יהיה רק טוב.
    חשבת לרגע שאולי בגלל כל החיפזון המשחק הבא לא יהיה כל כך טוב?

הצטרף בתאריך
    28.08.2007
    נכתב במקור על ידי DeoxYs
    חשבת לרגע שאולי בגלל כל החיפזון המשחק הבא לא יהיה כל כך טוב?
    בעצם,הם יצאו די פארשים אבל בקטנה בגלל שהם היו צריכים לתת ל-COD4 לעשות הקופה שלו
    אבל מצד שני זה נשמע טוב שיש להם את הבטחון לעבוד על משהו חדש נקווה שזה יהיה משהו מדויק בפרטים הקנים ויהווה הנאה גדולה כמו קודמיו =]
    מעניין אם הם ישפרו גרפיקה ל"דור החדש של הגיימינג".. ואולי תהיה עלילה שונה ומשונה?!?!
    הכל יכול להיות ויש למה לחכות זה בטוח
    To find balance, you must keep moving forward

הצטרף בתאריך
    06.04.2007
    נכתב במקור על ידי SideroM
    בעצם,הם יצאו די פארשים אבל בקטנה בגלל שהם היו צריכים לתת ל-COD4 לעשות הקופה שלו
    אבל מצד שני זה נשמע טוב שיש להם את הבטחון לעבוד על משהו חדש נקווה שזה יהיה משהו מדויק בפרטים הקנים ויהווה הנאה גדולה כמו קודמיו =]
    מעניין אם הם ישפרו גרפיקה לדור החדש של הגיימינג.. ואולי תהיה עלילה שונה ומשונה?!?!
    הכל יכול להיות ויש למה לחכות זה בטוח
    מה שאני אומר זה שאולי צריך יותר מבטחון כדי להתחיל פיתוח של משחק חדש.
    תסכימו איתי?

הצטרף בתאריך
    28.08.2007
    נכתב במקור על ידי DeoxYs
    מה שאני אומר זה שאולי צריך יותר מבטחון כדי להתחיל פיתוח של משחק חדש.
    תסכימו איתי?
    אתה צודק בהחלט!
    אבל אם שמת לב רשמתי שיתנו ל-COD4 לעשות את הקופה שלו כדי שיקבלו יותר תקציב ויתנו בראש..
    אבל מצד שני אם הם הכריזו על COD5 אחרי ההצלחה של הקודם אז כנראה שהם מתכוונים להוציא משהו ענקי! ועל המשהו הענקי הזה הם יעבדו הרבה זמן ולא תוך חצי שנה כבר הוא יהיה מופץ בחנויות
    To find balance, you must keep moving forward

הצטרף בתאריך
    01.05.2007
    מה זה הדור הבא של הגיימינג? שטויות במיץ עגבניות! הגרפיקה במשחק מעולה, כן כן הפאן בויס של קריסיס.

הצטרף בתאריך
    06.04.2007
    נכתב במקור על ידי SideroM
    אתה צודק בהחלט!
    אבל אם שמת לב רשמתי שיתנו ל-COD4 לעשות את הקופה שלו כדי שיקבלו יותר תקציב ויתנו בראש..
    אבל מצד שני אם הם הכריזו על COD5 אחרי ההצלחה של הקודם אז כנראה שהם מתכוונים להוציא משהו ענקי! ועל המשהו הענקי הזה הם יעבדו הרבה זמן ולא תוך חצי שנה כבר הוא יהיה מופץ בחנויות
    אין משחק שניתן לפתח תוך חצי שנה.
    כמובן משחק שמכבד את עצמו.

אני חושב שהם שוגים כאן.
    ובסופו של דבר זה יפעל לרעתנו ולרעתם כאחד.

הצטרף בתאריך
    05.11.2007
    עיר
    אשדוד
    אני מקווה שיצא קודם הרחבה לקוד4 תנו לאנשים קצת להנות מהמשחק..

הצטרף בתאריך
    17.08.2007
    מה לא הספיק לך >.<"

חבר'ה תודו שזה מוקדם מדי..הם צריכים ללמוד מהטעיות הקטנות שקיבלו בביקורות ואחרי שהם יפנימו וישמעו מספיק תגובות על המשחק ויחשבו על עלילה וגיימפליי חזק רק אז אפשר להתחיל כדי לא לחזור על הטעויות הקטנות של המשחק הקודם ולייצר מוצר חדש לחלוטין ושלא יקרה כמו כל הסדרות הארררווכוות למיניהן..(מישהו אמר היטמן?) עם כל הכבוד לסדרת המשחקים היטמן..תודו שזה מתחיל להימאס לחנוק אנשים עם החוט דנטלי הזה ולעשות את אותו הדבר כבר מעל ל-6 שנים..ואני לא רוצה שCOD יעשה גם את הטעות הזאת כי בכל מקרה אנחנו הצרכנים אוהבים משחק חדש ושונה מהקודם..ותודו שייצא HITMAN 5 אתם לא ממש תתלהבו כי מראש אתם יודעים הכל..לעומת SPLINTER CELL שלמרות שאתה עדיין אותה דמות ולא נראה משהו שונה הם תמיד יכולים ליצור עלילה מעניינת,שלבים מעניינים,משחקיות מעולה וכו'..ועוד לחשוב שגם ספלינטר סל עושה סיבוב של 180 מעלות והמשחק הבא יהיה הרבה יותר שונה מקודמו והרבה יותר פתוח..יש למ לחכות..

הצטרף בתאריך
    06.04.2007
    נכתב במקור על ידי Ic+E
    מה לא הספיק לך >.<"

חבר'ה תודו שזה מוקדם מדי..הם צריכים ללמוד מהטעיות הקטנות שקיבלו בביקורות ואחרי שהם יפנימו וישמעו מספיק תגובות על המשחק ויחשבו על עלילה וגיימפליי חזק רק אז אפשר להתחיל כדי לא לחזור על הטעויות הקטנות של המשחק הקודם ולייצר מוצר חדש לחלוטין ושלא יקרה כמו כל הסדרות הארררווכוות למיניהן..(מישהו אמר היטמן?) עם כל הכבוד לסדרת המשחקים היטמן..תודו שזה מתחיל להימאס לחנוק אנשים עם החוט דנטלי הזה ולעשות את אותו הדבר כבר מעל ל-6 שנים..ואני לא רוצה שCOD יעשה גם את הטעות הזאת כי בכל מקרה אנחנו הצרכנים אוהבים משחק חדש ושונה מהקודם..ותודו שייצא HITMAN 5 אתם לא ממש תתלהבו כי מראש אתם יודעים הכל..לעומת SPLINTER CELL שלמרות שאתה עדיין אותה דמות ולא נראה משהו שונה הם תמיד יכולים ליצור עלילה מעניינת,שלבים מעניינים,משחקיות מעולה וכו'..ועוד לחשוב שגם ספלינטר סל עושה סיבוב של 180 מעלות והמשחק הבא יהיה הרבה יותר שונה מקודמו והרבה יותר פתוח..יש למ לחכות..
    מילה במילה!

הצטרף בתאריך
    05.12.2006
    עיר
    זכרון יעקוב
    זה לא מוקדם מדי....

המשחק יהיה בפיתוח יותר משנה שלמה, שזה מספיק זמן "ללמוד מהטעויות" שלהם. וכמו שהסינגל של COD4 מגוון כל כך אני בוטח בהם ב-100% שיתנו לנו חוויה שונה עם סיפור מרתק, משחקיות מגוונת, סינגל נהדר ומולטי שולט.

הרשמה