תפריט ראשי

צפה בתוצאות הסקר: איך לדעתכם האיחוד ישפיע על איכות המשחקים של בליזארד?

מדרגים
26. אין באפשרותך להצביע בסקר
  • לטובה

8 30.77%
  • לרעה

6 23.08%
  • לא יהיה שינוי

12 46.15%
תוצאות 1 עד 11 מ 11
    הצטרף בתאריך
    15.05.2007
    עיר
    תל-אביב
    כל אתרי הגיימרים מדווחים על איחוד בין בליזארד לחברת ענק נוספת. איך לדעתכם זה ישפיע על בליזארד הישנה והמוכרת (או החדשה והמיליארדרית אחרי WOW)?

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    קשה לדעת. לדעתי לא יהיה שינוי גדול.. הם קנו אותם אבל עד כמה שידוע לי, האנשים המשפיעים בבליזארד נשארים בתפקידם וימשיכו לעשות מה שהם תמיד עשו.

אגב, לפרטים נוספים על האיחוד:
    http://www.vgames.co.il/news_article.aspx?NewsID=14063

הצטרף בתאריך
    22.02.2007
    עיר
    תל אביב
    בדיוק שלשום סיימתי את Call of Duty 4. בקיצור, אני מעריץ של שני החברות, אני מקוהו שהם לא ירדפו כסף כמו EA ויעשו משחקים טובים כמו שעשו בעבר.

הצטרף בתאריך
    02.06.2007
    נכתב במקור על ידי ltzik
    בדיוק שלשום סיימתי את Call of Duty 4. בקיצור, אני מעריץ של שני החברות, אני מקוהו שהם לא ירדפו כסף כמו EA ויעשו משחקים טובים כמו שעשו בעבר.
    גם בליזארד וגם אקטיויז'ון הן חברות, ולכן הן רודפות וירדפו אחרי כסף. ההבדל הוא שכמו אפל, הן עושות את זה עם סגנון.

הצטרף בתאריך
    07.04.2007
    נכתב במקור על ידי Beryllium
    גם בליזארד וגם אקטיויז'ון הן חברות, ולכן הן רודפות וירדפו אחרי כסף. ההבדל הוא שכמו אפל, הן עושות את זה עם סגנון.
    חחחחח אהבתי... אבל עדיין אי אפשר להגיד ש-Blizzard היא רודפת בצע, לפחות לא מהסוג שאנחנו מכירים כל כך טוב מ-EA. כי רואים במשחקים של Blizzard את ההשקעה הרבה שהיא עשתה ב-Warcraft. אפשר להניח שהיא קיבלה קצת הלם אחרי ש-WOW יצא מההצלחה של המשחק, אבל אני בטוח שמתי ש-SC2 יצא, אנחנו נראה השקעה מרובה על המשחק וככה נדע ששום דבר לא ישנה אצל Blizzard והם עדיין עושים משחקים מהלב
    (אחת הסיבות הן היא שהעובדים עצמם משחקים במשחקים האלה בקביעות, ולכן הם יודעים שעליהם להשקיע. זה כמו ההכי מכורים של WOW יבנו את המשחק WOW, הם לא ישקיעו בו?)

הצטרף בתאריך
    02.06.2007
    זה לא סותר. בליזארד קודם כל פונה לקהל יעד אחר ועם קצת יותר ביקורת מאשר מעריצי סימס למיניהם, ופשוט מזלזלת פחות בלקוחות שלה.

אני לא בעד להחרים את בליזארד ואין שום דבר רע בחברה שרוצה להרוויח כל עוד היא לא עושה את זה בדרך לא חוקית ו/או ניצול של אנשים. אין לי טענות לא כלפי מיקרוסופט ולא כלפי אפל וגם לא נגד EA או בליזארד.

בליזארד אכן יוצרת משחקים איכותיים, אולם תיהיה בטוח שהם לא עושים את זה לשם שמיים.

אגב, אם EA לוקחים ממך את הכסף באמצע היום, בליזארד עושים את זה בלילה, ולכן דווקא EA יותר הוגנת לדעתי.

הצטרף בתאריך
    15.05.2007
    עיר
    תל-אביב
    נכתב במקור על ידי Beryllium
    אגב, אם EA לוקחים ממך את הכסף באמצע היום, בליזארד עושים את זה בלילה, ולכן דווקא EA יותר הוגנת לדעתי.
    מה?!

הצטרף בתאריך
    26.11.2007
    אני חושב שהאיחוד הזה הוא רק לטובה.
    חוץ מזה שבליזרד ציינו שלא יהיה שינויי ממשי בהנהלה,והמשחקים יישארו כמו שהיו-אני מאמין שהם יישמרו על האיכות שלהם.
    אני תמיד שנאתי את המשחקים של EA,מהסיבה שכל משחק שלהם הוא כבר משחק שחרשו עליו עשור שלם וסחטו ממנו כל טיפת מיץ. המשחקים שלהם כבר ממזמן הפכו למכונת ייצור כסף,וממש נדיר שאני רואה משחק של EA שהוא באמת מהנה.
    בליזרד עובדת על המשחקים שלה זמן רב,וגם שהם מוציאים חבילות הרחבה-הן יוצאות כמו שצריך,ועם הרבה כיף.(וזה טוב גם לחברה עצמה-כל משחק שיוצא נמכר במספרים עצומים).

הצטרף בתאריך
    02.06.2007
    נכתב במקור על ידי Nyromith
    מה?!
    בהנחנה שלא הבנת את הניסוח המטופש שיצא לי, כוונתי היא שלעומת בליזארד שמתחבאים מאחורי איכות וכמו אפל יוצרים אווירה של "היי, אנחנו לא כאן בשביל הכסף, זוכרים?" EA פשוט לא מכחישה שזה מה שמניע אותה, ולכן הגישה שלה הרבה יותר הוגנת. קהל היעד שקונה ממנה מאפשר לה להמשיך ככה, וכל עוד מי שקונה את המשחק שלה מרוצה, אין לי תלונות (גם אם הם גובים 160 בשביל 60 חפצי סימס. אם יש צרכן שזה שווה לו, זו לא בעיה שלי ולא בעיה אתית של החברה). מלכתחילה אני לא מבין את השנאה התהומית חסרת הבסיס שיש כלפי מייקרוסופט וEA למיניהם, ולעומת זאת את התפיסה של בליאזרד ואפל כשליחי האל על פני האדמה.

בקשר ל Patagonia, גם WoW הוא מסחטת כסף, ואפילו אחת הרבה יותר משומנת ומוצלחת מרוב הסדרות של EA, וההוכחה לכך היא שבדיון כמו זה אנשים תופסים אותו ככמעט מוקדש למטרות רווח. 9.3 מליון מנויים פעילים שמשלמים תשלום חודשי זוהי מסחטת כסף נהדרת, ובתור אחד שגם תורם לה כבר די הרבה זמן אין לי תלונות.

העובדה ש EA מזלזלת יותר בלקוחות שלה יכולה להצביע על דברים אחרים, אבל לא על העובדה שלעומתה בליזארד נאורה. בליזארד משקיעה במשחקים שלה ויש לה משחקים נהדרים, אבל אני לא בטוח שאם הם היו יכולים לא לנהוג ככה, הם באמת היו שומרים על כזו אתיות.

הצטרף בתאריך
    01.12.2007
    האמת- אני די נגד זה. מי יודע- אולי ייגבו עוד כסף או שנצטרך [יעני] account (משתמש) חדש וכל זה... מי יודע. EA יודע לקמבן...בכל מקרה- גם יש צדדים טובים לדבר. אולי יצאו משחקים חדשים, ותהיה הנחה על המחירים של WOW כי הם יתחילו להתלהב מהמשחקים החדשים שהם יוציאו.בכל מקרה אני מעדיף את בליזארד החביבה והחרוצה שלנו לבד

הצטרף בתאריך
    06.12.2007
    הכי חשוב לי שבליזארד לא תיפגע מהאיחוד, עם כל הכבוד לActivision, חברה שאני מאוד מעריך ולמדתי לאהוב עם השנים, בליזארד חברה עם הרבה יותר נשמה וכותרים פשוט קלאסיים ואגדיים.
    אני בחיים לא יוכל לצפות במוות של כותרים כמו WC, SC ודיאבלו.

הרשמה