תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 3 מ 3
    הצטרף בתאריך
    22.11.2007
    1. יש את התמונה עם the four horesmen שכל פעם מסמנים X על מי שמת... אימראן וויקטור זקייב ואל-אסאד. אבל מי זה הבחור הרביעי שמסומנים עליו X כבר בפעם הראשונה שרואים את התמונה? מתי הוא מת? אני חשבתי שזה מי שהסיע את הנשיא אל-פאלוני (שאתה משחק אותו בפרולוג) להוצאה להורג אבל אני לא בטוח.

2. מה קרה ל-Lt.vasquaz? אחרי שג'קסון מת לא רואים אותו יותר ולא שומעים ממנו... הוא מת בפיצוץ? הוא עדיין חיי? הרי רואים אותו בתמונה בסוף המשחק שמראים את כל אלה שמתו (גאז, פרייס, גריגס וואסקז).

3. מה קרה לניקולאי? אני לא כל כך זוכר מה קרה לו אחרי שהמסוק מתרסק ויש את המשימת התגנבות הזאת בלילה, החזירו אותו בסוף לבסיס? הוא שרד?

אני פשוט חייב לדעת את התשובות כדי לסגור את כל הקצוות של העלילה XD

הצטרף בתאריך
    17.03.2007
    עיר
    ירושלים
    טוב אני יכל לענות לך לגבי כמה שאלות
    דבר ראשון בשלב שהיהאת הפצצת אטום את אתה מת אין יותר עם גקסון אם תראה בloading יהיה כתוב k.i.a שזה אומר killed in action

ובשלב שהמסוק מתרסק ואתה צריך להגן על נקואלי אתה בטח שיחקת בשלב שאתה במטוס ואץה אחרי על כל הרובים אז כיאלו אתה מלווה אותם עד למסוק

הצטרף בתאריך
    22.11.2007
    אה נכון... שכחתי שזו הייתה המטרה של החיפוי ב-AC130. אני הבנתי שג'קסון מת (זה קצת פיצוץ גרעיני)... אני גם יודע מה זה KIA אבל שאלתי אם ווסקאז גם מת בפיצוץ. פשוט אני לא זוכר מתי ראיתי אותו לפני זה אבל אני כמעט בטוח שלא ראיתי אותו אחרי זה... הוא בכל זאת דמות דיי ראשית.

הרשמה