תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 15 מ 15
    הצטרף בתאריך
    10.12.2006
    זהו זה ניגמר נימאס לי לחכות ושיאכילו אותי בסרטים שהוא יוצא בקרוב אני דורש עכשיו תאריך בבקשה
    חיכינו חודשים ואפילו יותר אני אוכל אבנים מרובשאני רוצה לשחק ב-RP אני מודיע חד וחלק אם לא יהיה תאריך בדיון זה אני פורש לי ניגמרה הסבלנות [לא וזה לא איום]

MATRIX Legend

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2007
    בואנה אחי גם לי נגמרה הסבלנות תביאו תאריך כבר שישארו!!!

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.12.2006
    הם מושכים ומושכים את זה ולא אומרים ואני ביכלל לא יודע אם הם עובדים על זה ביכללל
    חודשיים מחכים פה האנשים אבל להנהלה לא מעניין כי הם לא ממש מיתלהבים מה-RP

MATRIX Legend

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.02.2007
    התאריך ל=א נתון לפרסום...מי שעוזב יחזור מיליון אחוז....המוד בתהליכים גבוהיים כבר...פשוט אם נביא תאריך....והמוד יתעקב...תהיו כל כך מאוכזבים וזה מה שאנחנו לא רוצים שיקרה...חכו בסבלנות זה ישתלם
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2007
    אנחנו מאוכזבים מזה שאתם לא משתפים אותנו או אומרים תאריך
    אז אנחנו לא ניהיה מאוכזבים אם הוא טיפה יתאכב מהתאריך

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.12.2006
    נכתב במקור על ידי AG_Sasha
    התאריך ל=א נתון לפרסום...מי שעוזב יחזור מיליון אחוז....המוד בתהליכים גבוהיים כבר...פשוט אם נביא תאריך....והמוד יתעקב...תהיו כל כך מאוכזבים וזה מה שאנחנו לא רוצים שיקרה...חכו בסבלנות זה ישתלם
    מה שתגיד כאילו עכשיו אנחנו לא מאוכזבים...
    אתה יודע אני שנה וחצי ככה בקהילה ואני פשוט לא מאמין עליכם אתם האכלתם אותנו בחארתות שהמוד יצא תוך כמה ימים תוך שבוע שבועיים שלוש אבל עד עכשיו אתם מושכים את זה וזה הדבר שהכי מאכזב אותי ששיקרתם כי כמה ימים זה לא כמה חודשים אתם פשוט שיקרתם ואתה אומר לנו לא להיתאכזב?? אני כבר מאוכזב הכי הרבה שהייתי מאוכזב בתולדות וי גיימס אז אל תגיד לי שאם תביא תאריך והוא לא יצא בתאריך נהיה מאוכזבים כי אתם פשוט לא מביאים תאריך כי הוא יצא עוד כמה חודשים
    לפני חודש אמרו שהארפי יצא בימים האלה בימים הקרובים אז זהו אל תאכילו אותנו בשקרים ובייי אני פרשתי אני רואה שאתם לא מעונינים להביא תאריך אז ביייי

MATRIX Legend

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.10.2007
    AG אנחנו מאוכזבים מזה שאתם לא סומכים עלינו בקטע של התארי תגידו לנו בקיצור תשארו תאריך שבוע אחרי מה שרציתם להביא לנו ככה שיהיה לכם עוד זמן...

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.02.2007
    נכתב במקור על ידי ROCKER
    AG אנחנו מאוכזבים מזה שאתם לא סומכים עלינו בקטע של התארי תגידו לנו בקיצור תשארו תאריך שבוע אחרי מה שרציתם להביא לנו ככה שיהיה לכם עוד זמן...
    אחי תדע....אני אין לי סמכות (אין לי אישור) להגיד את התאריך....התאריך חייב לצאת מההנהלה הגבוהה של ה RP (כמו מטל מגיא או ליעד או לוציפר)מצטער
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.07.2007
    ואני מאשים את כל ה"יודעי דבר" בפורום שחושבים שהם יודעים מתי המוד יצא שגורמים לאנשים לחשוב שהמוד יוצא עוד יומיים.
    Kang_Mao (Boss of the Triads)\Julian_Sacramoni\Xian_Sun (Underboss of Bing Di Guo) in LSRP
    http://forum.vgames.co.il/showthread...t=%E4%F9%EC%ED
    המדריך השלם לRole Play, במיוחד למי שרוצה ללמוד לעשות RP.
    http://forum.vgames.co.il/showthread.php?t=1046699
    האשכול שאמור להסביר לכם על La Cosa Nostra
    שם במשחק:
    Leo_DeMedici
    "די לחכימא ברימזא....ולשטיא בחורמיזא"
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.01.2007
    יאאלה תביאו תאריך.. הרבה אנשים מחכים
    *Miami Heat* מנהל קהילת גינדיס ואסטרטגיה לשעבר
    אדמין בקהילת TM
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    02.10.2007
    כן... נמאס כבר כל פעם שנכנסים לפורום לראות את אותה תמונה -"בקרוב! הRP החדש של ויגיימס"

זה מדכא
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.10.2007
    פאקקקק הבטחתם אותו כבר לפני חודשיים אני כבר לא מבין מה הולך פה, זה ממש ממש לא אחראי, אתם סתם מפסידים שחקנים...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.04.2007
    חבר'ה לא להיתלונן סתם, אנחנו עושים הכל בישביל לקדם את RP בהקדם האפשרי, זאת לא משימה פשוטה ואנחנו חייבים לבצע אותה על הצד הטוב ביותר, אנחנו לא רוצים למהר סתם וכל דבר שאנחנו עושים אנחנו בודקים בישביל שיהיה בסופו של דבר טוב והכל רק בישבילכם

סקורפיון, אתה רוצה ללכת? אף אחד לא מכריח אותך להישאר!

אבל תבינו שאנחנו לא יכולים לבצע הכל ביום אחד ודברים כאלה גדולים גם לא לוקחים יום אחד
    אז אני מבקש ממכם תחכו בסבלנות כי המוד RP שהולך לצאת יהיה הדבר הבא של ויגיימס
    ואתם תודו על כל שנייה ושנייה שחיכיתם

ביינתים אין תאריך מסויים ליציאת הRP וכשיהיה תאמינו לנו שאנחנו לא נסתיר זאת ממכם.
    למה לנו להסתיר מידע כזה?

וזיכרו, קהילת GTA-כל האפשרי נעשה, והבלתי אפשרי יעשה!

ויש למה לצפות...
    צוות RP
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    02.03.2007
    ערן אתה רוצה תפרוש חבל רק את תפסיד
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    עיר
    באר שבע
    אנחנו כרגע עובדים על מוד RP
    המוד מיועד לכם שתשחקו - משמע אנחנו רוצים לגרום לכם להינות ואתם עוד מתלוננים?!
    Hyper
    שתף ב-Google+

הרשמה