תפריט ראשי

123 ... אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 62
    הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    עיר
    כפר סבא
    אוקיי, אנחנו כן מבקשים ממכם עזרה, אבל בקטנה, צריך רק את דעתכם כי אנחנו יודעים שאתם עצלנים מידי לעשות כל דבר אחר. אז יש לנו 3 אפשרויות כרגע שאפשר לתמצת ל: סטנדרטי, הזוי וWTF.

סטנדרטי: כפר בתהליכי בנייה איפשהו באזור עמוס עתיקות לחקור וכאלה. לא הולך להיות רקע כללי לעולם, ככה שאתם תאלצו להיות עם היסטוריות כלליות להחריד ובכל זאת להסתדר עם העובדה שתסתרו אחד את השני כל הזמן. אין לי שמץ של מושג איך זה אמור לעבוד, אבל זה רעיון של יוחאי והוא מכריח אותי לשים אותו, אז מילא.

הזוי: פונדק שהדמות שלכם נכנסה אליו וגילתה שהיא לא יכולה לצאת. לפונדק יש גם משום מה פורטאלים (או משהו מקביל) לכל מיני מקומות שאין באמת דרך לדעת אם הם נמצאים אפילו באותו עולם. מה שכן ברור משיחה עם דמויות אחרות וNPCים הוא שרוב הסיכויים הם שנלקחתם ממימדים או עולמות שונים.

WTF: הדמויות שלכם הגיעו בדרך לא ברורה למדי למה שנראה כמו עולם בתהליך בנייה. הדמויות נחטפו מעולמות שונים למקום שנראה כאילו האלים פשוט עזבו באמצע היצירה משום מה. עכשיו צאו וגלו למה!

השניים האחרונים כוללים את גירסאת הפנטזיה לalien abduction פשוט בגלל שזה חוסך את הצורך לקרוא היסטוריה, לתאם ביוגרפיות או בעיקרון כל דבר אחר. בנאדם אחד יכול לבוא מעולם שבו בני האדם הם עבדים נרצעים לגזע של ענקים ומצד שני הדראו שיושב לידו מגיע מעולם שבו הגזע שלו הוא הגזע האינטיליגנטי היחידי. זה חוסך את המגילות שכולם התלוננו עליהם בהלורה. האפשרות הראשונה לא מציעה את זה ובכל זאת לא יהיו את המגילות של הלורה, אז אני לא לגמרי בטוח איך זה יסתדר, אבל זה תלוי בכם.

Speak your mind.
    Cold be hand and heart and bone,
    and cold be sleep under stone:
    never more to wake on stony bed,
    never, till the Sun fails and the Moon is dead.
    In the black wind the stars shall die,
    and still on gold here let them lie,
    till the dark lord lifts his hand
    over dead sea and withered land
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    אני בעד להביא את השחקנים לעולם שבאמת בתהליך בנייה, לפי קצב הבניה של הבנאים
    תחשבו על זה..

מדי פעם מגיע מישהו חדש לעולם. כאילו האלים (או מישהו משוגע אחר) בוחר אנשים אחד אחד, וזורק אותם לעולם החדש שלו. מתחילים במקום כלשהו, כולם ביחד (כל מי שמגיע לאירוע פתיחה) וצופים בתהליך הבניה של העולם. מריק גמור, יתחילו להופיע בניינים ורקע לעולם.. (שהמ יוסיף ידנית באירוע) ואז ייכנסו להרדמה, בסוף האירוע. לאחר מכן כולם יעברו לכפר החדש שנבנה, ויתחילו לחיות. לצוד חיות כדי לשרוד, לבנות דברים.. יהיו אירועים כאלה נחמדים. ולאט לאט העולם ייבנה מסביבם, הבנאים יוסיפו איזורים והדמויות ירגישו שהאלים או מישהו אחר פשוט מציב דברים ^^ הנה פה פתאום יש ים, זה השתנה להיות הר וכו'.

לא יודע, בא לי משהו כזה. רעיון מטורף ואולי טיפשי, אבל יכול בהחלט להתאים לתהליך בניה משוגע
    ואני בהחלט אשקול באופן חיובי לבנות איזורים לפרוייקט כזה..

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.12.2006
    עיר
    פרדסיה
    שתי האפשרויות האחרונות לא הכי מוצאות חן בעיני,
    האפשרות הראשונה לדעתי יותר נחמדה,
    רק שזה דורש מספר שיפורים ושיפצורים,
    למשל כמו במקום שזה יהיה כפר איפשהו בלי שום דבר להחליט שזה כפר בעולם מערכה מוכר, יענו FR למשל.
    לא צריך יותר מזה, וככה כל אחד יכול להחליט על מידע בסיסי מהFR.

שחקן יכול להסתדר בעולם כזה אפילו אם הוא לא מכיר אותו, הוא רק צריך למצוא שם של עיר מסויימת, והשאר הוא יכול להמציא.

לא יהרגו מישהו על פרטים לא מדוייקים ב100%.

בכל אופן, אני לא יודע אם שרת PW RP קטן בלי הרבה מקומות ואיזורים יעזור
    (ואני לא מתכוון שצריך מגילות, אלא יותר מכפר ועוד שלושה איזורים עם מפלצות).

עריכה: אני מסכים בהחלט עם רועי, רק שאני חושב שלא צריך שיהיה אירוע פתיחה שבו השחקנים יראו פתאום דברים נוספים אלא להתחיל עם מספר איזורים בסיסים, כאשר השהמים והשחקנים יכולים להשפיע על המשך הבניה של העולם.

יענו, לא להתחיל עם בית אחד, ולאו דווקא שכל השינויים יהיו בזמן אמת.
    Dies irae, dies illa, solvet saeclum in favilla : teste David cum Sibylla. Quantus tremor est futurus, quando judex est venturus, cuncta stricte discussurus !
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    עיר
    כפר סבא
    אני מסרב בתוקף לבנות משהו שקשור לFR. שונא את המערכה הזאת. ולא מכיר אחרות בD&D.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.12.2006
    עיר
    פרדסיה
    נכתב במקור על ידי Tulkas
    אני מסרב בתוקף לבנות משהו שקשור לFR. שונא את המערכה הזאת. ולא מכיר אחרות בD&D.
    סבבה,
    כמו שרועי אמר, אפשר לעשות משהו חדש.
    רק שתדעו, שלעשות משהו חדש בלי אפילו טיפה של רקע ורעיון בסיסי זה קצת חלול,
    זה ייצור מצב של סתם, שאין שום דבר מקשר, שום עלילה, ובעצם שום טעם לשרת.
    Dies irae, dies illa, solvet saeclum in favilla : teste David cum Sibylla. Quantus tremor est futurus, quando judex est venturus, cuncta stricte discussurus !
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    תמיד אפשר לקיים אירוע הריסת העולם (שוב) בהלורה בNWN1, לצלם סרטון ותמונות ולפרסם על זה ידיעה ענקית. הלורה הושמדה סופית!

אבל... כל אל החליט להציל קבוצה נבחרת של מאמינים משלו, וכך תהיה אפשרות לכל אחד להאמין בצורה כלשהי באל שלו ולחשוב שהוא עושה הכל וכו' וכו' למרות שאולי אפילו האלים הושמדו ועכשיו כוח חדש יוצר את העולם.

אפשר לפתח את זה בצורה כל כך טובה

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    עיר
    כפר סבא
    נכתב במקור על ידי Black-Eagle
    סבבה,
    כמו שרועי אמר, אפשר לעשות משהו חדש.
    רק שתדעו, שלעשות משהו חדש בלי אפילו טיפה של רקע ורעיון בסיסי זה קצת חלול,
    זה ייצור מצב של סתם, שאין שום דבר מקשר, שום עלילה, ובעצם שום טעם לשרת.
    יש הבדל בין משהו בסיסי לבין לבנות רקע עם אומות, גזעים ורקעים למקצועות וכל זה...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.11.2007
    יש גם את עולם המערכה של Eberron אם לא בא לכם FR
    אני מוכן להיות geek source כתמיד
    He comes to smite the cruel, the wicked and the stupid
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    עיר
    כפר סבא
    אברון לא עובד משהו עם נוור עד כמה שהבנתי, למרות שאני לא מכיר את המערכה טוב במיוחד. אל תדאג, הסתדרנו.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.11.2007
    עיר
    כרמיאל
    או אפשרות ה WTF או האפשרות של רועי (שאהבתי מאוד וגם יהיה מוכן לבנות ברגע שאקבל את מוטב (*cries due to lack of money*)...

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.01.2007
    why not using the information that you prepared to helora as the information for the new world we can just change the time line, take it back or forward. i think that everyone will agree that helora had a great data base and its a shame not to use it ever again.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.12.2006
    עיר
    צפון
    בכלליות אני לא רוצה לגעת בעולם של הלורה, רועי - קוונדור - שיצר את זה הפסיק לענות לי
    הוא יצר את זה והכבוד לו והזכויות לו
    מנהל קהילת Neverwinter Nights
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    עיר
    כפר סבא
    מעבר לזה שכדי לעשות להלורה את הכבוד הראוי לה לפני שאני ויוחאי נתגייס צריך צבא קטן של בנאים. רק כדי להבהיר, לשנינו יש פרופיל 21.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.01.2007
    im sure that he wont mind.
    and i know that you will need a lot od builders to build helora but i havent said that i think that you need to build the whole thing.
    i dont remember all the regions but we can play only in the desert region for example.
    there is a lot of information about the history of helora and that world we can just pick a moment in that time line and to play that moment.
    its been a while since i looked on all the history so i dont remember much but im sure we can find something...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    עיר
    כפר סבא
    גם הלורה המקורית לא הייתה עצומה, בניגוד למה שנראה ליוחאי. זה היה שרת בינוני מבחינת מקומות ללכת אליהם. להקטין אותו עוד יותר פשוט לא משאיר שום מקום לשחק בו.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.12.2006
    עיר
    Rehovot
    let helora be. חלאס, תנו לה פאקינג לנוח בשקט. היה, נגמר, חלאס. זה כבר מאס ופטתי כל הזמן לנסות להחזיר את הלורה (זה נראה כאילו אני רושם בטון של כעס, אבל אני לא)
    זה היה יום קיץ סגרירי. המים טולטולו את הספינה, הים בוגדוני. שטני אני ויד ימיני קונדופוני, כשמלמעלה עף שקנאי ה-מקמק.
    http://youtube.com/artigo
    Tiesto in my heart and soul
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.02.2007
    אני בעד האפשרות של פאו (שהיא בעצם אותו דבר כמו אפשרות ה-WTF)
    נשמע ממש כיפי
    לדעתי גם צריך לתת לשחקנים להשפיע על איך שהעולם ייבנה. ז'תומרת נגיד אם מחליטים לבנות מספר בתים כפר אז שזה יעשה באירוע או משהו דומה

אבל זה דורש הרבה מאד השקעה מצד השה"מים
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.12.2006
    אני בעד הכפר הסטנדרטי,
    או ה-WTF.

ההזוי פשוט לא נשמע לי מסתדר משהו. ארמ.. פונדק (שפשוט לא נמצא בשום מקום, כי פשוט אין לאן לצאת ממנו דרך הדלת הקדמית) עם פורטאלים לעולמות אחרים. נשמע לי רע משהו, הייתי מעדיף להשתמש באחת משתי האפשרויות האחרות.

אני מוצא את האפשרות הראשונה והשלישית דומות להחריד. בשלישית סתם יש פן קסום רב יותר.
    בסופו של דבר שני העולמות נמצאים 'בבניה' מתמדת. הרי לכם הכפר, שהוא כביכול המקום המרכזי שנבנה ועוד אזורים מסביב, חוות, מאחזים אחרים, וכולי וכולי. והרי לכם עולם שלם שנבנה, גם פה יהיו כפרים שנבנים, מאחזים, וכדומה. רק שכאן יהיה גם פן אלוהי של בניה, כגון אזורים טבעיים כמו מפלים וגבעות שפשוט נוצרים מריק.
    זה אולי חרא אבל זה החרא שלנו וזה החרא הכי טוב בעולם!

Battlefield2ID: Malfanshee
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    עיר
    כפר סבא
    ההבדל העיקרי, חוץ מהשטויות של הקסם, זה שבWTF יש לך יותר חופש ביצירת דמות.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.12.2006
    עיר
    Rehovot
    אפשר גם פשוט פשט את הדברים.

מבחינת היסטוריה - התיישבות חדשה בהרים (לדוגמא), בלי פירוט יותר מידי על המדינה על העולם, אתה נמצא בעיירה ציורית אי שם בארץ לעולם לא, חלוץ מקבע אדמה.

מבחינת דת, זה אפילו פשוט יותר. או לעשות עולם בו הדת היא מונותאיסטית, אל אחד שהרבה שקט נפשי, או לעשות אמונה חופשית. זאת אומרת שאין לך רשימה של אלים, והאלים לא חושפים את עצמם לליושבי הארץ. זאת אומרת שכל אחד יכול להמציא לעצמו אל, ואפילו לנסות אחריםל עבור לאל שלו. כל עוד לא כל דמו שניה תמציא לה אל חדש (שזה בערך כמו מה שקרה עם הshifters בהלורה אהם אהם) זה יכול להיות נחמד.

והנה, יש לנו עולם במלואו, על קצה המזלג.
    זה היה יום קיץ סגרירי. המים טולטולו את הספינה, הים בוגדוני. שטני אני ויד ימיני קונדופוני, כשמלמעלה עף שקנאי ה-מקמק.
    http://youtube.com/artigo
    Tiesto in my heart and soul
    שתף ב-Google+

הרשמה