תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 5 מ 5
    הצטרף בתאריך
    19.12.2006
    עיר
    t
    הכוונה היא למשחק פארודי על הפורום שאני מוכן להכין לאיזשהו מפגש פורום שיהיה, אז השאלה הראשונה היא: יש איזשהו ביקוש?

השאלה השנייה למקרה שיש ביקוש. אני מבקש הסכמה של חברי הפורום לצחוק על המשתמשים שלהם ומהמנהלים כמובן (כי איך אפשר לעשות פארודיה פורומית בלי לצחוק על מנהלים?). הכוונה היא לא לצחוק סתם על משתמשים אלא פארודיה על היוזרים שלהם כך שאני מאמין שאף אחד לא יפגע מזה. אבל שוב אתם יכולים לא להסכים. אז בקיצור מי שלא רוצה שליוזר שלא יהיה שום קשר למשחק שיגיד פה.

מה שאני מבטיח הוא שזה בהחלט יגביר את ההנאה ממפגש הפורום כי זה אכן מגניב.

המשחק בינתיים מתרכז ב"מאבק האדיר" של המשתמשים במנהלים שלא הגיבו אז (לטענת אנשים אחרים, אני דווקא לא חשבתי כך).

העצים שמהם נלקחה העלילה המרכזית הם: זה http://forum.vgames.co.il/showthread.php?t=1036262
    וזה
    http://forum.vgames.co.il/showthread.php?t=1036272

וכמובן שיהיו עוד המוני בדיחות פורום פרטיות, אז תגידו שיש ביקוש ואני אתחיל לעבוד. אני צריך לפחות 4 שיבואו וישחקו במפגש הפורום שיהיה מתישהו...
    "רוב בני האדם אינם מוכנים להודות במגרעותיהם: אני, לעומת זאת, מוכן - אילו היו לי..."
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.08.2007
    עיר
    תל אביב
    אני אשתתף, למרות שאני לא הרבה זמן בפורום ולא גלשתי בכלל שהנושאים האלו נפתח אבל אני חושב שבכל זאת זה יכול להיות נחמד, אני גם ממליץ להוסיף עוד נושא או שניים...
    בברכה Xaldin
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.05.2007
    טוב, אני מוכן בכיף, זה יהיה גם מאוד מצחיק מכיוון שהחברה פה מטורפים ואני הייתי אחד שפתח את העץ, אז בכיף.
    אם אני לא אשתתף יש לכם רשות מלאה לצחוק/ללעוג/ללגלג/להשמיץ/להגיד עלי מה שאתם רוצים כל עוד זה יהיה מצחיק ואחרי זה תגידו לי.
    כדורגל זה ספורט ללבנים, כדורסל זה ספורט לשחורים.
    גולף זה ספורט לאנשים לבנים שלבושים כמו סרסורים שחורים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.01.2007
    סבבה, מבחינתי, אבל מתי יש מפגש פורום?
    לא אכפת לי שירדו עלי, אבל אני לא מגיב מספיק בשביל שיהיה מה לרדת עלי, וגם אם הייתי מגיב הרבה, אני חכם מכדי להגיד שטויות .
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    קבוצת יבנה
    אני אשתתף!(אלא מה? לא יהיה משחק בלעדי, הבן אדם שקיבל פעם בשבוע מייל מחאה מערן על התנהגות בפורום)

נכתב במקור על ידי נחל
    ניצחתי אותך בואנגולושפריץ
    או איך שלא קוראים לזה
    הזה עם הטוטם

אני:
    ג'אנגל ספיד?
    שתף ב-Google+

הרשמה