תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 12 מ 12
    הצטרף בתאריך
    08.04.2007
    אירגון הIPWA יערוך מופע מיוחד עבור אוהדיו הנאמנים בחג החנוכה בתאריך ה8 לדצמבר, יום שבת.
    שם האירוע הוא Israeli Catch Wrestling, הוא יערך במכון האירגוף של מכבי בת"א. האירוע יהיה מיוחד בשל מספר סיבות שעל מנת לגלות את חלקן, תצטרכו להגיע למופע.

הארגון ניסה להחתים לאירוע כוכב מליגת TNA. לצערינו הרב, המחיר היה גבוה מדיי. אנו מקווים שבזכות התעניינות ותמיכה חזקה בארגון נוכל להחתים מתאבקים מחו"ל להופעות הבאות. לצער כולנו, האפשרות היחידה שלנו לראות מתאבקים מחו"ל היא רק אם יגיעו להופיע ב-IPWA, כי WWE ו-TNA לא מתכוונים להגיע לארץ בשנים הקרובות.

מיקום - מכון האיגרוף של מכבי בת"א, רח' שביל המפעל 7 בניין 6(מפה תצורף בהודעות הבאות).
    שעת התחלה משוערת - 19:30.
    עלות כניסה - 20 שקלים.
    חולצות IPWA יהיו ניתנות למכירה בהזמנה בלבד בסך 30 שקלים. על מנת להזמין נא ליצור קשר דרך האתר.
    את האירוע יצלמו 3 מצלמות וידאו מקצועיות. אנו מבקשים נא לא להביא מצלמות כלל!, עמכם הסליחה

הקארד(עלול להשתנות):
    רום אונגר יפתח את האירוע
    את האירוע המיוחד יפתח הGM של האירגון, רום אונגר. רום אונגר צפוי להטיל מספר הגבלות על יוסי השור בשל תקיפתו בסאמרספלאש 6.

קרב חוזר - 'המגל הרוסי' יבגני ליידר נגד הבלאק לאופרד
    הקרב הראשון שהוכרז לאירוע. לאחר שיבגני ליידר הביס את הבלאק לאופרד בסאמרספלאש 6, הלאופרד כעס נורא על ההפסד, ופנה להנהלת הIPWA בבקשה לקרב חוזר. ליידר לא לקח ברצינות את האתגר וחתם על החוזה מיד.

איזי רוזנפלד נגד עומרי אילן
    הקרב השני שהוכרז לאירוע. רוזנפלד ניסה לפתח קריירת היאבקות בקנדה, אך הוחזר לישראל עקב מחסור בכריזמה. רוזנפלד נחוש להוכיח לקנדים שיש לו המון כריזמה, והוא אפילו אמר שיש לו מנהלת חדשה לצידו בזירה בשם 'כריזמה'.
    אילן, אומן הטכניקה, סביר להניח יהיה אחד האתגרים הגדולים של איזי, ולא רק בגלל ביצועי הזירה שלו, אלא גם בגלל אישיותו מחוץ לזירה.

קרב על ה#1C - יוסי השור נגד עידן בולדר
    הקרב השלישי שהוכרז לאירוע. אלוף מכת מדינה, יוסי השור, יפגוש את עידן בולדר. ליוסי היה קרב אליפות יוצא מן הכלל מול שרון פלטי בסאמרספלאש 6, אך יוסי נפסל ובנוסף, תקף לאחר הקרב את המנהל הכללי של האירגון, רום אונגר. מר אונגר צפוי להטיל מס' הגבלות נגד יוסי השור למרות שהקרב הוכרז ע"י בעלי האירגון, יש דיבורים מאחורי הקלעים כי השתתפותו של יוסי בקרב מוטלת בספק. עידן בולדר, שהיה אמור להשתתף בקרב ה#1C בסאמרספלאש 6 מול עומרי בללי אך בשל פציעה חמורה ירד לשולי האירגון, יעשה את חזרתו והוא נחוש לנצח בקרב הטוענים הכתר!.

ירין 'הפטיש' בוזגלו נגד כריס קורבין
    הקרב הרביעי שפורסם לאירוע. באירוע הקרוב יערוך את הופעת הבכורה שלו ירין 'הפטיש' בוזגלו. הנהלת הIPWA תבחן את יכולותיו ע"י הצבתו בקרב מול יריב מיסתורי. לאחר שעמד במבחן האמינות, היריב המיסתורי נחשף והוא יהיה לא אמר מאשר כריס קורבין!.

הסטייליסט נגד 'אייסמן' בן רוזין
    הקרב החמישי נחתם לאירוע הקרוב, ג'ואי טיילק, אלוף הIPWA לשעבר יפגוש את ריפר רוזין, מתאבק חדש מסוכן שהגיע לאירגון הIPWA, ויעמיד את תדמיתו של רוזין במבחן.
    *משום שג'ואי נפצע, יחליפו הסטייליסט, מתאבק טרי באירגון. הסטייליסט היסס תחילה לחתום על הקרב, אך חתם לבסוף לאחר שעמיתיו הדוגמנים הצהירו כי יתמכו בו בקרב.

קרב אליפות הIPWA - שרון פלטי(א) נגד עומרי בללי
    הקרב השישי שהוכרז לאירוע הקרוב. פלטי זכה באליפות בסאמרספלאש 6 בקיץ השעבר לאחר שניצח בטורניר את יוסי השור. עומרי בללי הרוויח את מקומו בקרב האליפות באירוע הקרוב. ניתן לומר ששנים מהמתאבקים הטובים באירגון בכל הזמנים יפגשו באירוע לקרב האליפות. מי יעזוב את תל אביב כאלוף הIPWA בשמיני לדצמבר?
    יש המון ספקולציות לגבי הופעתו של בללי בשל שירותו הצבאי.

קרב הנשים ראשון בתולדות האירגון - מיכל גבריאלוב נגד איזבל
    לאחר שמיכל גבריאלוב המדהימה הביכה את דרור נובלמן בסאמרספלאש 6, נובלמן החליט להחתים את איזבל לקרב על מנת שתייצג אותו מול גבריאלוב בקאץ' רסלינג ישראלי. נאמר לנו כי נובלמן יהיה בפינתה של איזבל במהלך הקרב. לפי דבריו של נובלמן, לאחר חיפושים ארוכים הוא מצא את האישה הקשוחה בישראל שתוכל ללמד את גבריאלוב לקח. גבריאלוב הולכת לפגוש את אחד האתגרים הקשים בחייה. בנוסף לכל, זוהר ישראל ישמש כשופט מיוחד בקרב.

מפת הגעה:

מקווים לראות את כולכם בIsraeli Catch Wrestling!.
    בקרו באתרנו, www.IPWA.co.il.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    עיר
    טבריה
    מה מיכל גבריאלוב עושה בהאבקות אחי ?
    בארסה קבוצה עם נשמה!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.04.2007
    מיכל גבריאלוב תשתתף בקרב ההיאבקות הנשים הראשון בארץ.
    אתה מוזמן לראות את ההופעה הראשונה שלה באירגון כשהתערבה בקרב הסלבריטיז בסאמרספלאש 6 בין דרור נובלמן לזוהר ישראל, וניצחה את שניהם.
    לקרב: http://www.flix.co.il/tapuz/showVideo.asp?m=1615882

לעוד קרבות מהאירגון כנס לקישור הבא:
    http://www.flix.co.il/tapuz/channel.asp?c=126

מקווים לראות את כולכם!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.09.2007
    בנאדם אני לא יודע מה אם כל המשתמשים בפורום אבל אני בטוח בא

!!!!!!!!!!!ECW ECW ECW ECW ECW Extreme
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.04.2007
    שמח לשמוע. זה האירוע הראשון שאתה מגיע או שכבר היית באירועים אחרים?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.09.2007
    נכתב במקור על ידי BLidor
    שמח לשמוע. זה האירוע הראשון שאתה מגיע או שכבר היית באירועים אחרים?
    זה הראשון. אבל אני בטוח בא באירועים הבאים, תראה לראות קרב בנות ישראלי זה דבר שלו
    רואים כל יום. וגם נראה את המתאבקים הישראלים. אולי יש איזה פוטנציאל?

!!!!!!!!!!!ECW ECW ECW ECW ECW Extreme
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.10.2007
    חחחחחחחחחחחחחח קרע אותי הקרב של מיכל הם לא יודעים להאבק אבל הצחיק אותי הפישול שלה בפינשר הראשון על הגמד

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.04.2007
    נכתב במקור על ידי HULK HOGAN
    זה הראשון. אבל אני בטוח בא באירועים הבאים, תראה לראות קרב בנות ישראלי זה דבר שלו
    רואים כל יום. וגם נראה את המתאבקים הישראלים. אולי יש איזה פוטנציאל?
    מבטיח לך שלא תתאכזב.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.11.2006
    עיר
    באר שבע
    מה המצב אחי זה יהב.
    למרות שאני כבר לא פעיל בעולם ההאיבקות, אני אני תמיד אשמח לתרום לקידום ההאיבקות בארץ. ו99אחוז שאני יגיע לאירוע.
    אם תוכל לשלוח לי בהודעה פרטית את הפלאפון שלך אני אשמח.
    אני יגיע עם רכב פרטי ואני אצטרך קצת יותר פרטים על מקום חניה והמיקום של האירוע.

בנוסף לכך אני אשמח לכתוב כתבה על האירוע ולעלות אותה בעמוד הראשי של VGAMES.
    הנה הפלאפון שלי במקרה שתרצה ליצור קשר 0526401825.

שתף ב-Google+

רק בגלל מיכל גבריאלוב הייתי רוצה לבוא.

חבל שזה בשבת (כי יש כדורגל), כל יום אחר והייתי בא.

מיכל גבריאלוב אצל ליאור שליין:

http://video.nana10.co.il/?ArticleID=523400
    מכבי חיפה אימפריה!!!

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.04.2007
    נכתב במקור על ידי לירן מחיפה
    רק בגלל מיכל גבריאלוב הייתי רוצה לבוא.

חבל שזה בשבת (כי יש כדורגל), כל יום אחר והייתי בא.

מיכל גבריאלוב אצל ליאור שליין:

http://video.nana10.co.il/?ArticleID=523400
    לירן, מופע רסלינג בארץ יש פעם בכמה חודשים, כדורגל יש כל שבת.
    מקווה שתגיע בכל זאת, אנו זקוקים לכם האוהדים כדי שהאירגון יתפתח ונוכל להזמין כוכבים מTNA וROH אלינו לארץ!.

מקווה לראות את כולכם!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.04.2007
    חבר'ה ההופעה היום, אני מקווה לראות את כולכם, ושיהיה לנו אחלה מופע!.
    שתף ב-Google+

הרשמה