תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 11 מ 11
    הצטרף בתאריך
    07.05.2007
    עיר
    ניר בנים
    ממליץ בחום לכולם לקרוא את הכתבה הבאה, היא מענינת מאוד.

http://consoles.co.il/index.asp?id=873&ArtId=816

על גיימינג בהווה ובעתיד.
    גם השעה הארוכה ביותר היא רק 60 דקות...
    היי , גם אני ישראלי !
    אם גם אתם , העתיקו זאת לחתימתכם בכדי שנדע כמה ישראלים נותרו בערוץ קונסולות !

הצטרף בתאריך
    11.10.2007
    עיר
    הוד השרון
    נכתב במקור על ידי sxs777
    ממליץ בחום לכולם לקרוא את הכתבה הבאה, היא מענינת מאוד.

http://consoles.co.il/index.asp?id=873&ArtId=816

על גיימינג בהווה ובעתיד.
    כתבה מעניינת!

אם יש סנייפר,הנצחון מעבר לפינה.

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    בהחלט ראיון מעניין, וסוף סוף ברמה שלא מתעסקת רק עם "ילדים". (כמו כל כתבות של ערוצי הטלווזיה המסחריים לדוגמא)
    אין ספק שהחדרה כזאת לתודעה הישראלית , כמו גם אירועים כמו שויגיימס עורכת, תקדם רבות את הגיימינג בארץ

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    קראתי ושמעתי את אמנון כרמל יותר מפעם אחת, והוא באמת רהוט ומעניין. אבל אני לא בטוח כמה הכתבה הזאת באמת רלוונטית. היא מהווה יותר סקירה מההיבט האקדמי של התחום - וההיבט האקדמי בד"כ מפספס את הדבר הכי חשוב במשחקים (שקצת קשה לנסח בצורה מחקרית): כיף.
    כל דיבורי הבאזז וורדס האלו כמו AR ודברים אחרים נראים לי קצת פחות רלוונטיים למשחקי המחשב כמו שהם היום.
    Keep it clean

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    נכתב במקור על ידי gulmer
    קראתי ושמעתי את אמנון כרמל יותר מפעם אחת, והוא באמת רהוט ומעניין. אבל אני לא בטוח כמה הכתבה הזאת באמת רלוונטית. היא מהווה יותר סקירה מההיבט האקדמי של התחום - וההיבט האקדמי בד"כ מפספס את הדבר הכי חשוב במשחקים (שקצת קשה לנסח בצורה מחקרית): כיף.
    כל דיבורי הבאזז וורדס האלו כמו AR ודברים אחרים נראים לי קצת פחות רלוונטיים למשחקי המחשב כמו שהם היום.
    למה לא? הגיימינג הוא תרבות כמו כל תרבות וכיף בו כמו שכיף לצפות בענפי ספורט. (אחרת מה יוצא לך מזה?) וכמו ששם נעשים מחקרים גם פה יכולה להיות חקירה אקדמית.

הצטרף בתאריך
    06.03.2007
    עיר
    ירושלים
    להגיד שהWII הוא "פירצה טכנולוגית", "צעד מבריק", "גאונות צרופה", אחרי הפסקה הזאת כבר הפסקתי לקרוא. בתור אחד שחיי את כל דורות הקונסולות למינהם, אני רואה את הWII בתור כשלון אדיר של נינטנדו. ואני בטוח שבמהלך השנה הקרובה...שההתלהבות מהגימיק תעבור, היא הראשונה מהדור "הבא" שתמות.

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    נכתב במקור על ידי cleardark
    להגיד שהWII הוא "פירצה טכנולוגית", "צעד מבריק", "גאונות צרופה", אחרי הפסקה הזאת כבר הפסקתי לקרוא. בתור אחד שחיי את כל דורות הקונסולות למינהם, אני רואה את הWII בתור כשלון אדיר של נינטנדו. ואני בטוח שבמהלך השנה הקרובה...שההתלהבות מהגימיק תעבור, היא הראשונה מהדור "הבא" שתמות.
    אבל זה בדיוק העניין, זאת דעתך וזאת דעתו. אגב מבחינת העובדות, הן די פועלות נגדך. כרגע הווי לא עוצרת בשום מקרה רק ע"י כושר הייצור שלה.
    הקונסולה הדביקה את מכירות ה360 בתוך פחות משנה.
    אני גם חושב שהיא יותר קונסולה ללא גיימרים (חוץ מכותר אחד או שניים). וגם חלק מהמשחקים שאולי כן ייצאו ל"הארדקור" לא מתאימים לי. (מה לעשות, לא אוהב מריו. היה לי טוב כשהייתי בן 12 (גם אז עדיף היה לי DUNE 2), לא טוב לי היום)

הצטרף בתאריך
    06.03.2007
    עיר
    ירושלים
    נכתב במקור על ידי bozeman
    אבל זה בדיוק העניין, זאת דעתך וזאת דעתו. אגב מבחינת העובדות, הן די פועלות נגדך. כרגע הווי לא עוצרת בשום מקרה רק ע"י כושר הייצור שלה.
    הקונסולה הדביקה את מכירות ה360 בתוך פחות משנה.
    אני גם חושב שהיא יותר קונסולה ללא גיימרים (חוץ מכותר אחד או שניים). וגם חלק מהמשחקים שאולי כן ייצאו ל"הארדקור" לא מתאימים לי. (מה לעשות, לא אוהב מריו. היה לי טוב כשהייתי בן 12 (גם אז עדיף היה לי DUNE 2), לא טוב לי היום)
    המכירות של הPS3 מחודש נובמבר עברו את המכירות של הWII ביפן...וזאת רק ההתחלה לפי דעתי.

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    נכתב במקור על ידי cleardark
    המכירות של הPS3 מחודש נובמבר עברו את המכירות של הWII ביפן...וזאת רק ההתחלה לפי דעתי.
    המכירות של הPS3 עברו את הווי רק בשבועיים ואח"כ הווי חזרה להוביל. אגב זה מראה לדעתי יותר על החולשה של הPS3, שעם הורדה כזאת המחיר והכל, עדיין זה הספיק לה רק לשבועיים של מכירות יותר מהווי.

הצטרף בתאריך
    30.12.2006
    עיר
    קדומים
    נכתב במקור על ידי bozeman
    המכירות של הPS3 עברו את הווי רק בשבועיים ואח"כ הווי חזרה להוביל. אגב זה מראה לדעתי יותר על החולשה של הPS3, שעם הורדה כזאת המחיר והכל, עדיין זה הספיק לה רק לשבועיים של מכירות יותר מהווי.
    3 שבועות.
    וראית בכלל את ההפרשים בין הWII לPS3? כמה אלפי יחידות, זה כלום.

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    נכתב במקור על ידי origlo
    3 שבועות.
    וראית בכלל את ההפרשים בין הWII לPS3? כמה אלפי יחידות, זה כלום.
    זה לא משנה בכלל, הווי לא עומדת בביקושים. הPS3 רק גירדה את השטח עם הורדת המחיר ואז חזרה לנמנם...

הרשמה