תפריט ראשי

צפה בתוצאות הסקר: להחזיר את הRPG?

מדרגים
28. אין באפשרותך להצביע בסקר
  • כן בטח איך אפשר בלי RPG?!

11 39.29%
  • לא RPG זה נשק מעפן ונובי !

17 60.71%
12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 37
    הצטרף בתאריך
    25.09.2007
    עיר
    חיפה
    הכותרת אומרת הכול!
    הגבלת ההריגה עם הRPG היא לדעתי מוגזמת ברמות!
    RPG זה כאילו הנשק הכייייייייייייי כיפי לשימוש לדעתי וזה שאתם חוסמים אותו בגלל כמה בכיינים שחושבים שלהרוג אם RPG זה נובי נראה מה הם יגידו כשהיה להם RPG הם לא יגידו את זה שוב לעולם!
    אני כמו רוב השחקנים פה יש לו דרך ארוכה לרמה 10 ואני לא מתכוון לעבור אותה בלהרוג מעל 600 אנשים עם סנואף ועוזי בלבד!(אני בטוח שהרבה פה לא משתמשים במ4 או סנייפר להריגות נכון!?)
    אנשים חדשים פה או אפילו כאלה שעברו את רמה 5 יצטרכו להרוג מעל 1000 הריגות בשימוש סאנוף שוטגן ועוזי זה הגיוני?! ואם משהו אפילו יגיד שאפשר להשתמש במ4 אני רוצה לראות איך הוא יהרוג אפילו אחד עם מ4 בלי למות לפני זה 20 פעם -.-
    ואותו דבר עם צלף אף אחד פה בטוח לא הולך לבזבז שבועות שלמים של חרישה ועצבים בצורה כזאתבשביל להגיע לרמה 10 זה כבר ממש מוגזם!
    ואפילו לא רמה 10 תחשבו על רמות הקטנות איך הם יהרגו?! עם עוזי עד רמה 4 ואז עם סאנוף ועוזי עד רמה 10?! לא נראה לי שמשהו פה יגיע לרמה 6 אפילו בלי לפרוש בגלל הדבר הזה =\ ואפילו אם הם ימשיכו לרמה 10 הם ישתגעו מרוב עצבים כי להרוג מעל אלפי אנשים בעזרת 2 נשקים בלבד זה לא משהו קל וזה בטח לא משהו כיפי
    ואני רוצה לראות מי יגיד פה שאני לא צודק ! אחרי השבוע הראשון הוא יתחרט על זה שהורידו את הRPG הרבה פה רצו להשתמש בRPG לא? ועכשיו הם לא יוכלו כי אפילו עם הם יפוצצו משהו זה היה בזבוז בשבילהם וזה אפילו לא היה מהנה -.-
    אני מקווה שהרבה יסכימו איתי ושהRPG יחזור לשרת כרגיל ^^
    אני מקווה שתשקול את החזרת הנשק טל
    IHatEu - השם אומר הכל
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.10.2007
    אפשר להרוג עם RPG
    אבל אני לא יודע עם זה מעלה סטאטס
    אני מקווה שלא כי אנשים הורסים עם זה את המישחק גם לעצמם וגם לשחקנים אחרים...
    לדוגמא תיראה את SAKI אנחנו עושים קרבות ב-WAR והם באים והורסים עם ה-RPG....
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    עיר
    באר שבע
    המטרה היא לא שתעלו רמות
    מטרת המשחק היא שכל השחקנים הסוסים יהיו ברמה 10
    שחקן סוס הוא לא אחד שהורג עם RPG נכון?
    הייתה לזה דרישה ואם לומר את האמת? נמאס לי שבאים לשיגור של /WAR עם רימון או עם RPG ומתחילים לרסס את האזור
    הצבעתי נגד.
    Hyper
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.08.2007
    עיר
    מכון אחלה רעיות טל זה כבר ניכנס לשימוש?

▓░▓░▓░▓░▓░▓
    ▒▓▒▓▒▓▒▓▒▓
    ▒▒▒▒▒▒▒▒▓
    ▒▒▒▒▒▒▒▒▓
    ▒▒▒▒▒▒▒▒▓
    ▒▒▒▒▒▒▒▒▒▓
    ▒▒▒▒▒▒▒▓▓▓
    ▒▓▓▓▓▓▓░░░▓
    ▒▓░░░░▓░░░░▓
    ▓░░░░░░▓░▓░▓
    ▓░░░░░░▓░░░▓
    ▓░░▓░░░▓▓▓▓
    ▒▓░░░░▓▒▒▒▒▓
    ▒▒▓▓▓▓▒▒▒▒▒▓
    ▒▒▒▒▒▒▒▒▓▓▓▓
    ▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▓
    ▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▓
    ▒▒▒▓▒▒▒▒▒▒▒▒▒▓
    ▒▒▒▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
    ▒▒▒▒▒▒▒▒▒▓
    ▒▒▒▒▒▒▒▒▓

Nargila Smoker
    מי שעשן נרגילה לשים בחתימה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.09.2007
    עיר
    חיפה
    בסדר אבל בגלל 2 3 לא מבטלים דבר כזה והורסים ליותר מה חצי שרת -.-

וחוץ מזה כול הקטע שבRPG שתהיה מטרה להריגה כי אם אתה הורג בלי מטרה מה כיף בזה? וחוץ מזה להרוג בלי מטרה זה בכלל לא הגיוני -.-

ד"א טל שחקנים סוסים הם שחקנים שיש להם גם חיים לא? או שאתה חושב ששחקנים סוסים הם חסריי חיים =\
    אף שחקן סוס לא הולך לבלות את כול הזמן שלו בהריגות עם סנואף ועוזי עד רמה 10 -.- יש עכשיו 2 אנשים בלבד שהם רמה 10 אם תוריד להם את כול ההריגות עם RPG ותגיד להם לעלות את זה שוב הם יפרשו בלי לחזור =\
    יש פה אנשים ברמות 9+ שהשתמשו בRPG והלכו בדרך הקלה ועכשיו אנשים יצטרכו ללכת בדרך הקשה רק בגלל כמה אנשים נובים? =\ זה ממש לא היה פייר מיצידם
    IHatEu - השם אומר הכל
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.03.2007
    נכתב במקור על ידי TalBarami
    המטרה היא לא שתעלו רמות
    הייתה לזה דרישה ואם לומר את האמת? נמאס לי שבאים לשיגור של /WAR עם רימון או עם RPG ומתחילים לרסס את האזור
    הצבעתי נגד.
    ..
    אין מה להוסיף
    אני אותך

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.08.2007
    המטרה היא לא שתעלו רמות
    הצבעתי נגד.
    טל זה באמת מוגזם , טוב אולי המנהלים או מי שהחליט את זה לא רוצה שיהיה RPG אבל גם רימונים !? אם זה לא ניכנס לסטאטס אז למה ביכלל עשו את הנשק בשרת [email protected] מי ישתמש בו אם זה לא מוסיף לסטאטס ? שחקנים סוסים ? גם שחקנים סוסים מיתמשים בזה אולי לא להגזים זאת אומרת כל היום עם זה אבל גם כאלה מישתמשים ועוד רימונים! [email protected] עכשיו אנחנו באותו מצב כמו שהיה בלי המוד החדש כלום לא חדש חוץ מהרמות זה כאילו שאין נשקים כאלה ... אני מסכים שזה לא יוסיף הריגה לדרייב ביי ולא עם הפרופלור עם המסוק אבל רימון זה נשק נורמלי וביכלל שחקנים טובים שהגיעו לרמה שיוכלו להישתמש בנשק כמו RPG ורימונים ראויים להישתמש בו וגם להרוג (זאת אומרת הריגה לסטאטס) . זה כאילו שסתם ככה הגעתי לרמה 6 כי אין שום דבר חדש למה להישתמש ברימונים בישביל ההמור ? לעשות צחוקים ? לא , בישביל להרוג אנשים ! (זאת אומרת לסטאטס) אני לא יודע איך החלטתם את זה אבל כדאי לעשות הצבעה ענקית על זה ... לא בנושא הזה אבל כדאי .

"RPG זה נשק מעפן ונובי" ואם אנשים הצביעו בדיוק על הילים האלה למה עדין יש RPG בשרת האא ? למה יש רימונים בשרת ? ....

בלאט
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2007
    נכתב במקור על ידי Crasher
    טל זה באמת מוגזם , טוב אולי המנהלים או מי שהחליט את זה לא רוצה שיהיה RPG אבל גם רימונים !? אם זה לא ניכנס לסטאטס אז למה ביכלל עשו את הנשק בשרת [email protected] מי ישתמש בו אם זה לא מוסיף לסטאטס ? שחקנים סוסים ? גם שחקנים סוסים מיתמשים בזה אולי לא להגזים זאת אומרת כל היום עם זה אבל גם כאלה מישתמשים ועוד רימונים! [email protected] עכשיו אנחנו באותו מצב כמו שהיה בלי המוד החדש כלום לא חדש חוץ מהרמות זה כאילו שאין נשקים כאלה ... אני מסכים שזה לא יוסיף הריגה לדרייב ביי ולא עם הפרופלור עם המסוק אבל רימון זה נשק נורמלי וביכלל שחקנים טובים שהגיעו לרמה שיוכלו להישתמש בנשק כמו RPG ורימונים ראויים להישתמש בו וגם להרוג (זאת אומרת הריגה לסטאטס) . זה כאילו שסתם ככה הגעתי לרמה 6 כי אין שום דבר חדש למה להישתמש ברימונים בישביל ההמור ? לעשות צחוקים ? לא , בישביל להרוג אנשים ! (זאת אומרת לסטאטס) אני לא יודע איך החלטתם את זה אבל כדאי לעשות הצבעה ענקית על זה ... לא בנושא הזה אבל כדאי .

"RPG זה נשק מעפן ונובי" ואם אנשים הצביעו בדיוק על הילים האלה למה עדין יש RPG בשרת האא ? למה יש רימונים בשרת ? ....

ZODAK 100%

ani gam ken ad sagti la lvl 5

raziti la icnas la tank AND ITS FOR LVL 6 NOW AND I NEED TO KILL MORE 200 FOR THE TANK!!!
    ITS SO LAME
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2007
    אם יהיה RPG איך רמה 1 או 2 יקרע אחד אם RPG שביד שלו רק דיגל מה תחשבו זה טפשי אתם חושבים רק על עצמכם בושה וחרפה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.04.2007
    עיר
    טירת כרמל
    המטרה היא לא שתעלו רמות
    הצבעתי נגד.
    נימאס לי כבר מהנצחונות של הבכיינים ה""סוסים"" וואנבי!!

ונימאס לי מעוזי וסאונוף! (בסינגל אני מתנזר מהנשקים האלו)

זה ח-ל-ק מ-ה-מ-ש-ח-ק!
    תחזירו את הדרייב ביי (תקראו לי נוב ותיחנקו שניה אחרי אמן!)
    תחזירו את המסוקם, הרימונים וה-RPG!
    הוצאתם את הנשמה מהמשחק והפכתם אאותו לסוג של "כשר לבכיינים ולמהדרין"!
    ????? ??????? ????? ???????
    חבר קהילת GTA/SAMP
    מ-2007 עד בערך 2010
    -
    המפרט שלי:

CPU: Intel i7-7700K 4.2 GHz
    Motherboard: ASUS PRIME-B250M-A
    RAM: 16GB (Hynix 8GB DDR4 2400Mhz [x2])
    GPU: ASUS GeForce GTX1070 STRIX OC 8GB GDDR5
    SSD: 240 GB (222 GB)
    Hard Drive #1: 1 TB (931 GB)
    Hard Drive #2: 1 TB (931 GB)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    02.03.2007
    המטרה היא לא שתעלו רמות
    הצבעתי נגד.
    רואים למה הוא אח התאום שלי
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.09.2007
    נכתב במקור על ידי Big Danny K

זה ח-ל-ק מ-ה-מ-ש-ח-ק!
    אני מסכים איתך רק בדבר אחד הדרייב ביי
    כי נכון זה מעצבן לפעמים אבל כשאתה משועמם זה באמת כיף לעביר ככה את הזמן

קרדיט לאמיר

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    עיר
    באר שבע
    נכתב במקור על ידי IHatEu
    בסדר אבל בגלל 2 3 לא מבטלים דבר כזה והורסים ליותר מה חצי שרת -.-

וחוץ מזה כול הקטע שבRPG שתהיה מטרה להריגה כי אם אתה הורג בלי מטרה מה כיף בזה? וחוץ מזה להרוג בלי מטרה זה בכלל לא הגיוני -.-

ד"א טל שחקנים סוסים הם שחקנים שיש להם גם חיים לא? או שאתה חושב ששחקנים סוסים הם חסריי חיים =\
    אף שחקן סוס לא הולך לבלות את כול הזמן שלו בהריגות עם סנואף ועוזי עד רמה 10 -.- יש עכשיו 2 אנשים בלבד שהם רמה 10 אם תוריד להם את כול ההריגות עם RPG ותגיד להם לעלות את זה שוב הם יפרשו בלי לחזור =\
    יש פה אנשים ברמות 9+ שהשתמשו בRPG והלכו בדרך הקלה ועכשיו אנשים יצטרכו ללכת בדרך הקשה רק בגלל כמה אנשים נובים? =\ זה ממש לא היה פייר מיצידם
    בעיקרון המטרה הייתה שלא תחרשו אלא להוסיף עניין למשחק
    אם לומר את האמת לפי הציפיות שלי הרמה הכי גבוהה עכשיו הייתה אמורה להיות 7-8 מקסימום!

הנשקים האלה קיימם פשוט כי הם חלק מהמשחק.. אין שום סיבה נוספת!
    המון אנשים ביקשו ממני למחוק את הנשקים האלה לגמרי מהמוד...

ושוב, המטרה שלכם בתור שחקנים היא לא לעלות רמות אלא להינות ועם הזמן, כשיש מספיק הריגות להשיג כסף ולקנות
    אל תחרשו על השרת כמו מטורפים! העיקר שתהנו!

נכתב במקור על ידי Big Danny K

זה ח-ל-ק מ-ה-מ-ש-ח-ק!
    אבל יש את כל זה במוד
    לא הורדנו כלום, פשוט אין יותר אפשרות להעלות את הסטאטס דרך זה..
    Hyper
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.08.2007
    נו איך אפשר להנות אם זה לא מוסיף הריגות זאת אומרת אין מטרה להרוג , למשל טוב נעשה צחוקים נירה אחד משני אחרי זה ימעס ונירצה לעלות רמותדרייב ביי לא מוסיף טוב לחתוך עם מסוק לא מוסיף אוקיי אבל עכשיו גם פיצוצים מה זה צריך ליהיות השרת נהפך "לאידיאליסטי" בישביל שחקנים טובים או איך שאתם תיקראו לזה סוסים מה זה צריל ליהיות כל כך מושלם בישביל איזה סטאאטס ? כולה הריגה וכולה פעם אחד מת מוציאים את הכיף מהשרת ואני מדבר בעיקר על רימונים RPG וכל דבר שמיתפוצץ "שחקן סוס הוא לא אחד שהורג עם RPG נכון?" אז אם אתם רוצים שהשרת יהיה רק משחקנים סוסים אני מאמין שבקושי מישהו ביכלל ישחק בשרת חוץ מה"סוסים" ...
    הינה תיור קטן למה שקרה :
    עשיתם את זה ביגלל שרציתם שיהיה יותר כיף בשרת ולא יהיו כאלה אנשים שיכעסו על דברים כאלה כמו דרייב ביי רימונים ו RPG או כמו שאחרים אומרים שלא "יתבכינו" ? אז שימחתם כמה אנשים שכועסים על זה אבל יכולים לישרוד את זה (זאת אומרת ממשיכים לשחק אחרי כמה מילים כמו "נוב" ואולי כמה קללות) והרסתם למלאה אנשים שיכעסו כל הזמן לא יכלו להמשיך בלי זה ואולי יפרשו ...

תחזירו את הרימונים ! (זאת אומרת שיביא הריגה לסטאטס עם רימון) תחזירו את הרימונים

בלאט
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    עיר
    באר שבע
    נו איך אפשר להנות אם זה לא מוסיף הריגות זאת אומרת אין מטרה להרוג , למשל טוב נעשה צחוקים נירה אחד משני אחרי זה ימעס ונירצה לעלות רמותדרייב ביי לא מוסיף טוב לחתוך עם מסוק לא מוסיף אוקיי אבל עכשיו גם פיצוצים מה זה צריך ליהיות השרת נהפך "לאידיאליסטי" בישביל שחקנים טובים או איך שאתם תיקראו לזה סוסים מה זה צריל ליהיות כל כך מושלם בישביל איזה סטאאטס ? כולה הריגה וכולה פעם אחד מת מוציאים את הכיף מהשרת ואני מדבר בעיקר על רימונים RPG וכל דבר שמיתפוצץ "שחקן סוס הוא לא אחד שהורג עם RPG נכון?" אז אם אתם רוצים שהשרת יהיה רק משחקנים סוסים אני מאמין שבקושי מישהו ביכלל ישחק בשרת חוץ מה"סוסים" ...
    הינה תיור קטן למה שקרה :
    עשיתם את זה ביגלל שרציתם שיהיה יותר כיף בשרת ולא יהיו כאלה אנשים שיכעסו על דברים כאלה כמו דרייב ביי רימונים ו RPG או כמו שאחרים אומרים שלא "יתבכינו" ? אז שימחתם כמה אנשים שכועסים על זה אבל יכולים לישרוד את זה (זאת אומרת ממשיכים לשחק אחרי כמה מילים כמו "נוב" ואולי כמה קללות) והרסתם למלאה אנשים שיכעסו כל הזמן לא יכלו להמשיך בלי זה ואולי יפרשו ...

תחזירו את הרימונים ! (זאת אומרת שיביא הריגה לסטאטס עם רימון) תחזירו את הרימונים
    תבין משהו, בעיקרון רוב הקהילה רצתה את זה, לא "כמה סוסים"
    מה שאנחנו בעצם עושים זה לפתור את הבעייה שאנשים באים למקום מסויים עם קרבות ומתחילים לזרוק רימונים
    המטרה במוד ה-DM היא להינות, לא לעלות רמות
    הרמות הן תוספת לכיף, הריגה עם RPG היא הריגה הגורמת לפיצוץ, יריה בנקודה הנכונה יכולה לגרום להרג של המון אנשים!
    Hyper
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    עיר
    The Land of the morning star
    נכתב במקור על ידי IHatEu
    הכותרת אומרת הכול!
    הגבלת ההריגה עם הRPG היא לדעתי מוגזמת ברמות!
    RPG זה כאילו הנשק הכייייייייייייי כיפי לשימוש לדעתי וזה שאתם חוסמים אותו בגלל כמה בכיינים שחושבים שלהרוג אם RPG זה נובי נראה מה הם יגידו כשהיה להם RPG הם לא יגידו את זה שוב לעולם!
    אני כמו רוב השחקנים פה יש לו דרך ארוכה לרמה 10 ואני לא מתכוון לעבור אותה בלהרוג מעל 600 אנשים עם סנואף ועוזי בלבד!(אני בטוח שהרבה פה לא משתמשים במ4 או סנייפר להריגות נכון!?)
    אנשים חדשים פה או אפילו כאלה שעברו את רמה 5 יצטרכו להרוג מעל 1000 הריגות בשימוש סאנוף שוטגן ועוזי זה הגיוני?! ואם משהו אפילו יגיד שאפשר להשתמש במ4 אני רוצה לראות איך הוא יהרוג אפילו אחד עם מ4 בלי למות לפני זה 20 פעם -.-
    ואותו דבר עם צלף אף אחד פה בטוח לא הולך לבזבז שבועות שלמים של חרישה ועצבים בצורה כזאתבשביל להגיע לרמה 10 זה כבר ממש מוגזם!
    ואפילו לא רמה 10 תחשבו על רמות הקטנות איך הם יהרגו?! עם עוזי עד רמה 4 ואז עם סאנוף ועוזי עד רמה 10?! לא נראה לי שמשהו פה יגיע לרמה 6 אפילו בלי לפרוש בגלל הדבר הזה =\ ואפילו אם הם ימשיכו לרמה 10 הם ישתגעו מרוב עצבים כי להרוג מעל אלפי אנשים בעזרת 2 נשקים בלבד זה לא משהו קל וזה בטח לא משהו כיפי
    ואני רוצה לראות מי יגיד פה שאני לא צודק ! אחרי השבוע הראשון הוא יתחרט על זה שהורידו את הRPG הרבה פה רצו להשתמש בRPG לא? ועכשיו הם לא יוכלו כי אפילו עם הם יפוצצו משהו זה היה בזבוז בשבילהם וזה אפילו לא היה מהנה -.-
    אני מקווה שהרבה יסכימו איתי ושהRPG יחזור לשרת כרגיל ^^
    אני מקווה שתשקול את החזרת הנשק טל
    אל תהיה קיצוני, RPG זה לא כיפי וזה מעפן ברמות בינלאומיות, לא סובל שאני מביס מישהו בדיגל או עוזי ופתאום הוא מוציא עליי RPG ומסיים את העסק. זה כל כך נאבי!

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.09.2007
    נכתב במקור על ידי GuY050(VIP)
    אל תהיה קיצוני, RPG זה לא כיפי וזה מעפן ברמות בינלאומיות, לא סובל שאני מביס מישהו בדיגל או עוזי ופתאום הוא מוציא עליי RPG ומסיים את העסק. זה כל כך נאבי!
    יש בזה משהו
    היו כאלה שכמעט הרגתי אותם אבל הם הוציאו RPG והתאבדו <_< (כאילו כיוונו על הריצפה <_<)

קרדיט לאמיר

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.11.2007
    המטרה היא לא שתעלו רמות
    הצבעתי נגד.
    צודק מאוד, ולתקן אותך טל: גם ב LV עושים את זה הרבה....
    ואי אפשר להלחם- אני מוריד למישו כבר 9 עשיריות חיים ופתאום בא טיל RPG והורג אותי ואותו.....
    וזה הדבר הכי מעצבן....
    וגם מי שמשתמש ב- RPG הוא בדרך כלל עושה spwan kills
    הצבעתי נגד!
    טל תבקש בבקשה יוזר באר שיהיה נגד RPG וכל מי ששונא את זה ישית תיוזר באר אוקיי?
    תודה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.08.2007
    עיר
    מזל טוב יש לך היום יום הולדת לא?.

מזל טוב עד 100 ו 20 חחח

▓░▓░▓░▓░▓░▓
    ▒▓▒▓▒▓▒▓▒▓
    ▒▒▒▒▒▒▒▒▓
    ▒▒▒▒▒▒▒▒▓
    ▒▒▒▒▒▒▒▒▓
    ▒▒▒▒▒▒▒▒▒▓
    ▒▒▒▒▒▒▒▓▓▓
    ▒▓▓▓▓▓▓░░░▓
    ▒▓░░░░▓░░░░▓
    ▓░░░░░░▓░▓░▓
    ▓░░░░░░▓░░░▓
    ▓░░▓░░░▓▓▓▓
    ▒▓░░░░▓▒▒▒▒▓
    ▒▒▓▓▓▓▒▒▒▒▒▓
    ▒▒▒▒▒▒▒▒▓▓▓▓
    ▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▓
    ▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▓
    ▒▒▒▓▒▒▒▒▒▒▒▒▒▓
    ▒▒▒▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
    ▒▒▒▒▒▒▒▒▒▓
    ▒▒▒▒▒▒▒▒▓

Nargila Smoker
    מי שעשן נרגילה לשים בחתימה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.11.2007
    עיר
    מודיעין
    חחח אני עולה רמות רק בשביל האר פי ג'י
    עכשיו אין מותיהציה או איך שלא כותבים את זה לא נשים לשחק!

שתף ב-Google+

הרשמה