תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 4 מ 4
    הצטרף בתאריך
    15.01.2007
    עיר
    רעננה
    קניתי את המשחק bf2142 והוא נכנס לי באתחלה למשחק ואז הוא מבקש ממני שם משתמש וסיסמה.
    אני רשום לשרתים של ea ואני רושם את השם משתמש והסיסמה שלי בea וזה לא מכניס אותי למשחק זה רושם שהשם משתמש או הסיסמה לא נכונים. ניסיתי לעשות שחחתי שם משתמש וסיסמה וזה מביא לי למייל את מה שרשמתי בהתחלה ואני מנסה עוד פעם להיכנס עם הפרטים ששלחו לי במייל וזה עדיי לא עובד. מה אני צריך לעשות???
    MY PS3 (PSN) ID: dans192

הצטרף בתאריך
    27.11.2007
    עיר
    מודיעין
    נכתב במקור על ידי dans192
    קניתי את המשחק bf2142 והוא נכנס לי באתחלה למשחק ואז הוא מבקש ממני שם משתמש וסיסמה.
    אני רשום לשרתים של ea ואני רושם את השם משתמש והסיסמה שלי בea וזה לא מכניס אותי למשחק זה רושם שהשם משתמש או הסיסמה לא נכונים. ניסיתי לעשות שחחתי שם משתמש וסיסמה וזה מביא לי למייל את מה שרשמתי בהתחלה ואני מנסה עוד פעם להיכנס עם הפרטים ששלחו לי במייל וזה עדיי לא עובד. מה אני צריך לעשות???
    אתה צריך לעשות את השם משתמש והסיסמא במשחק עצמו ולא לעשות חשבון באתר של EA GAMES
    עמוד ההרכב שלי:
    https://www.facebook.com/4SourGrapes

הצטרף בתאריך
    13.09.2007
    אתה צריך חשבון משתמש באתר של EA לא רק ID של חייל. תעשה משתמש באתר הרשמי של EA ותנסה להיכנס איתו בהתחלה.
    EA ID או משהו בסגנון.

LaRva-ISR

האדם הוא מקור עוצמתו של צה"ל. זה הרואה בשרות הצבאי ערך וזכות ולא רק חובה חוקית.
    - דן חלוץ

הצטרף בתאריך
    29.11.2007
    מצטרף לשאלה.
    מזתומרת באתר של EA? איך נרשמים שם?

הרשמה