תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 23
    הצטרף בתאריך
    16.09.2007
    עיר
    מודיעין
    הרגע חזרתי מהחנות מתקין את המשחק 67%, אז מה איזה דמות כדי לבחור? אני שיחקתי ביינתים רק איזה 5 ימים בTRIAL וקניתי ראיתי שהWARLOCKS די טובים והTAUREN DRUID ושגם הרבה אנשים לוקחים אותם (נראה לי לפי מה שראיתי) אני מתלבט בין שתי האפשרויות האלה, אשמח לקבל עזרה מה לבחור ומידע לגבי שתיהם.

הצטרף בתאריך
    22.02.2007
    עיר
    תל אביב
    בחירת דמות היא החלטה שלך בלבד, כל אחד יגיד לך משהו אחר...
    אני הייתי מעדיף Warlock.
    אגב, אתה מוזמן תפתוח דמות בשרת Kazzak בצד ה-Horde ולהצטרף לגילדת המוסד.

הצטרף בתאריך
    10.09.2007
    אני שיחקתי המון וורלוק וטיפה דרויד אבל ממה שאני יודע דרויד יותר מגוון
    אבל הוורלוק עושה יותר נזק או במושגים של המישחק dot=damege over time
    אנחנו נישמח ליראות אותך בקזאק בinstitul
    אני ישן אני שמח אני ער אני רוצח!

הצטרף בתאריך
    16.09.2007
    עיר
    מודיעין
    כן אני יצטרף לסרבר הזה ולגילדה שלכם אני חושב שאני ילך על UNDEAD WARLOCK או ORC WARLOCK

הצטרף בתאריך
    10.09.2007
    אני אורק וורלוק הם מקבלים בונוס נחמד לpet שלהם מהגזע אבל אנדד זה נחמד גם כן.
    אני ישן אני שמח אני ער אני רוצח!

הצטרף בתאריך
    16.09.2007
    עיר
    מודיעין
    אגב איזה PROFFESIONAL כדאי לקחת בתור WARLOCK?

הצטרף בתאריך
    06.02.2007
    נתון להחלטתך בלבד.
    מומלץ לקחת עד רמה 70 מקצועות שיותר תרוויח איתם כסף,
    ולא מ-Crafting, אחד טראקאבל ואחד רגיל,
    משהו כמו Herbalism + Skinning
    או Mining+Skinning. ברמה 70, תעשה להם Unlearn
    ותלמד 2 של Crafted אם בא לך, כמו נגיד Tailoring + Ench
    או כל שנים אחרים תואמים שתחפוץ בהם.
    בהצלחה (;
    ואגב, אני הייתי הולך על ווארלוק, דמות ידידותית יותר בתור שחקן ראשון,
    לא דורש ידע רב מדיי, נטו דמג' ועליית רמות בקצב מהיר יותר, לך על ווארלוק,
    אתה תעשה חיים, כי בווארלוקים זה או שאתה אוהב או שאתה לא, בדיוק כמו האנטר.
    בהצלחה.
    (:

הצטרף בתאריך
    16.09.2007
    עיר
    מודיעין
    אמרו לי למשל של WARRIOR מומלץ לקחת MINING+SMITHING אין איזה סקיל שכדי לקחת לוורלוק?

הצטרף בתאריך
    06.02.2007
    נכתב במקור על ידי rpgpro
    אמרו לי למשל של WARRIOR מומלץ לקחת MINING+SMITHING אין איזה סקיל שכדי לקחת לוורלוק?
    זה לא Mining+Smithing, אין כזה דבר Smithing, זה Smelting
    וזה סקיל שאתה מקבל יחד עם הMining כדיי להתיח Ores ל-Bars.
    המליצו על זה כי התוצר של Mining שמספק מטיריאלס בשביל Blacksmithing (נפחות)
    הוא Plate Craft וכאלה. Tailoring זה Cloth Craft, שמתאים לווארלוקים
    אם זאת השאלה שלך.

הצטרף בתאריך
    16.09.2007
    עיר
    מודיעין
    אוקיי, ועכשיו סיימתי להתקין (לא בדיוק עכשיו לפני כמה זמן) אבל יש לי UPDATE שאני צריך להוריד של 800MB וזה כותב שזה יקח 3 שעות יש דרך להוריד מהאתר או משהו יותר מהר?
    עריכה: לא משנה מצאתי הורדה מהירה

הצטרף בתאריך
    15.06.2007
    אל תעשו עליי FLAME אבל אני ושב ש WARLOCK זו דמות מורכבת להתחיל איתה את WOW, לא שזה לא אפשרי, אבל יש דמויות חברותיות יותר לשחקנים מתחילים (קוסם, צייד, וכו')
    בכל אופן תבחר דמות שאתה מתחבר אליה מבחינתך, תמיד אפשר להתחיל מחדש.
    אני למשל התחלתי עם כהן, עברתי לוורלוק, חזרתי לכהן, פתחתי דרואיד, ובסוף פתחתי כהן מחדש.
    היום אני מרים דרואיד מחדש דרגה 68, ועוד אחד בקאזזק דרגה 10 שכנראה אקח אותו כפרוייקט נסף.
    בקצרה מה שאני מנסה להגיד.... ניסוי וטעייה ובסוף תמצא את הנחלה, ממש כמו בחיים.
    AGRo.

הצטרף בתאריך
    16.09.2007
    עיר
    מודיעין
    סוף סוף סיים הפאץ טוב אז החלטתי לקחת UNDEAD WARLOCK בסרבר שלכם, רק יש שתי בעיות 1. למה PVP למה לא NORMAL 2. יש לי 800 LATENCY מישהו יכול לעזור לי לפתור את הבעיה?
    עריכה: לא משנה הסתדר עשיתי ריסטרט למודם ועכשיו יש לי 250-300 LATENCY

הצטרף בתאריך
    16.09.2007
    עיר
    מודיעין
    נכתב במקור על ידי Zima
    נתון להחלטתך בלבד.
    מומלץ לקחת עד רמה 70 מקצועות שיותר תרוויח איתם כסף,
    ולא מ-Crafting, אחד טראקאבל ואחד רגיל,
    משהו כמו Herbalism + Skinning
    או Mining+Skinning. ברמה 70, תעשה להם Unlearn
    ותלמד 2 של Crafted אם בא לך, כמו נגיד Tailoring + Ench
    או כל שנים אחרים תואמים שתחפוץ בהם.
    בהצלחה (;
    ואגב, אני הייתי הולך על ווארלוק, דמות ידידותית יותר בתור שחקן ראשון,
    לא דורש ידע רב מדיי, נטו דמג' ועליית רמות בקצב מהיר יותר, לך על ווארלוק,
    אתה תעשה חיים, כי בווארלוקים זה או שאתה אוהב או שאתה לא, בדיוק כמו האנטר.
    בהצלחה.
    (:
    מה זה טראקאבל? ומזה רגיל ומה הכוונה לא מCRAFTING?

הצטרף בתאריך
    06.11.2007
    נכתב במקור על ידי rpgpro
    מה זה טראקאבל? ומזה רגיל ומה הכוונה לא מCRAFTING?
    טראקאבל זה משהו שניתן לאתר. תראה אני אחלק לך את המקצועות ל3 קבוצות:

1. קבוצת Gathering - רווח 100% - הקבוצה הזאת מורכבת מ3 מקצועות:
    1. Mining
    2. Herbalism
    3. Skinning
    אתה רק אוסף דברים ומוכר אותם, ככה שאתה רק מרוויח. אני למשל לקחתי 2 מקצועות כאלה, Mining וHerbalism לא הולכים ביחד, כי כל אחד מהם דורש Track (איתור, טראקאבל כמו שאמרנו), לעומת זאת Skinning אתה פשוט לוקח עורות מחיות שהרגת, ככה שעדיף לבחור Mining או Herbalism+מקצוע אחר.

2. קבוצת הכנת חפצים:
    הקבוצה הזאת היא לא רק רווח. לעומת המקצועות הקודמים שאותם אתה מעלה פשוט ע"י אסיפת דברים, את המקצועות האלה אתה מעלה ע"י הכנת דברים - חלקם יהיו בחינם/זולים אם תעבוד איתם ביחד עם מקצוע אחר. על מה אני מדבר? לדוגמא אם תיקח רק Blacksmithing, כדי ליצור חפצים אתה תצטרך לקנות חפצים בכסף כדי ליצר חפצים ולעלות רמות. לעומת זאת אם תיקח Blacksmithing ביחד עם Mining, אתה תוכל להשתמש בBars שתשיג מMining להכנת חפצים ועליית רמות בBlacksmithing, וככה זה יצא יותר זול. השימוש במקצועות האלה יכול להיות גם להשגת כסף ע"י הכנת חפצים - שבזה יש לך 2 אופציות: אתה יכול לקנות את החפצים שדרושים לך כדי להכין חפץ, ואז למכור אותו ביותר יקר. או מה שיותר מקובל: אתה מבקש מהאדם שרוצה לקנות ממך חפץ את ה"Mats" - Materials בשביל החפץ, ובנוסף לזה Fee, עמלה קטנה. ככה אתה פשוט מכין לבנאדם את החפץ שהוא רוצה (עם החפצים שהוא קנה והביא לך), ולוקח עמלה על זה. הדבר השני שאפשר לעשות הוא להכין חפצים לעצמך, חלק מהחפצים עם BOP - BIND WHEN PICKED UP, ככה שברגע שאתה מכין אותם רק אתה יכול להשתמש. אז נגיד אם אתה תיקח TAILORING, אתה תוכל להכין לWARLOCK שלך חפצים ברמה גבוהה שרק אתה תוכל להשתמש בהם, ואתה חייב להיות TAILOR כדי להשיג אותם.
    המקצועות:
    1. Alchemy - הולך טוב יחד עם Herbalism - אתה מכין שיקויים עם המקצוע הזה.
    2. Tailoring - מקצוע אידיאלי לWarlock, אתה יכול לבחור בו על ההתחלה או רק ברמה 70, איך שבא לך. אתה מכין Cloth armor עם המקצוע הזה.
    3. Leatherworking - הולך טוב ביחד עם Skinning. אתה מכין במקצוע הזה חפצי שיריון מסוג Leather וMail - לא בשבילך.
    4. Blacksmthing - הולך טוב עם Mining, אתה מכין בקמצוע הזה חפצי שיריון מסוג Plate וגם קצת Mail.
    5. Jewelcrafting - אתה מכין במקצוע הזה מכל מני דברים - Trinkets, Rings, Necks וגם Sockets. הולך טוב עם Mining ועובד לכל Class, למרות שכWarlock עדיף Tailoring+מקצוע Gathering.
    6. Engineering* - מקצוע חמוד שאתה מכין בו מכל מני דברים מגניבים. מעט מהחפצים במקצוע הזה נחשבים לחפצים טובים בהשוואה לאחרים, אבל יש לו הרבה חפצים שהם שימושיים במקרים אחרים, או סתם מגניבים. המקצוע הזה הוא 90% מקצוע לעצמך, לא לרווח. כמעט שום דבר שתכין במקצוע הזה לא יוכל להיות משומש ע"י אנשים אחרים שהם לא Engineers.

3. קבוצות אחרות:
    1. Enchanting - המקצוע הזה יכול להיות גם מקצוע Gathering, כי יש לך אפשרות לעשות Disenchant לחפצים ירוקים והלאה, לעלות רמות וגם לקבל דברים אחרים שתוכל למכור/להשתמש בהם. או שפשוט תעשה ENCHANTS. להגיע לרמה 375 במקצוע הזה לוקח הרבה זמן וכסף, אבל עושים בו כסף טוב כשמגיעים לרמה הסופית.
    2. Engineering שוב - כמו שכתבתי, מקצוע לכיף גם.

עכשיו אחרי שחפרתי לך על המקצועות, הבחירה היא שלך.
    אני אישית הלכתי על הWarlock שלי על Mining+Tailoring - כסף טוב מMining, וחפצים טובים לWarlock וגם קצת כסף נחמד מהTailoring. יש לך אפשרות לעשות כמוני, או שתלך על Mining+Skinning עד רמה 70, וברמה 70 תעשה Unlearn לSkinning ותתחיל Tailoring. זה לא משנה כי לעומת המקצועות Gathering שאתה עולה בהם רמות במהלך עליית הרמות שלך בעולם, כי אתה אוסף דברים, Tailoring אתה עולה רמות ע"י קניית דברים ולהכין מהם דברים אחרים, ככה שזה לא משנה באיזה רמה תעשה את זה. ככה שאם אתה לא מתכנן ליצור לעצמך חפצים טובים לפני רמה 70 לך על Skinning. אם אתה רוצה להינות קצת יותר מעליית הרמות בגלל שזאת דמות ראשונה שלך, לך על Tailoring מההתחלה שתוכל להכין לך מכל מני חפצים נחמדים גם בזמן שאתה עולה רמות. כי ביננו - העליית רמות בפעם הראשונה זאת החוויה הכי כיפית במשחק, יותר מרמה 70, יותר מרמה 60 לפני ההרחבה, ויותר מכל דבר.

תהנה

הצטרף בתאריך
    16.09.2007
    עיר
    מודיעין
    אוקיי אחרי שקראתי הכל לעומק אני חושב שאני יקח MINING+TAILORING אבל למה לא הזכרת שאני יכול גם לקחת HERBALISM? אמרת זה גם טראקינג לא?
    אגב תודה על ההשקעה, ואני גם כבר רמה 9 אני יכול להצטרף לגילדה?

הצטרף בתאריך
    02.12.2007
    לדעתי אם אתה כבר שחקן חדש , כדאי לך לפתח דמות שנצרכת בשרת .
    כלומר , לכל שרת יש סוג דמות שאותו ינעל השם אי אפשר למצוא , ואז אם אתה תהיה דמות
    כזו בלבל 70 , יהיה לך יותר ביקוש למקומות . כי איך שזה ניראה עכשיו כולם וורלוקים בשרת שלכם

לדוג' , בשרת שלי arathor , לפני TBC היה חסר מלא holy priest אז זה הדמות שעשיתי
    ואחרי TBC עכשיו למצוא Tank זה משימה בלתי אפשרית .. כי כולם כבר בגילדות .

ולגבי מקצועות , המקצוע הכי נדרש לקאסטרים . זה tailoring הסיבה , כשאתה מגיע ללבל 70
    יש סט שנקרא frozen shadoweave , שזו בעצם אחת הסטים הכי חזקים במשחק , ורק מי
    שהוא tailor יכול ללבוש את זה .
    ובתור מקצוע שני ,לדעתי skining = הרבה כסף , הרבה יותר מ- Mining .
    וזה גם הכי קל לפתח .. בלבל 50 הייתי כבר רמה 300+
    אחרי שיהיה לך המון המון כסף ותגיע ללבל 70 , יש לך אפשרות לעזוב את ה- mining וללכת
    על המקצוע השני הכי נחשק בשביל קאסטרים , וזה enchanting , הסיבה לכך , שכרגע יש להם
    אפשרות להוסיף לטבעות שלהם +12 spell dmg , ורק הם יכולים לעשות את זה לטבעות של עצמם .

בקצרה לדמויות אחרות אם תחליט .
    blacksmithing - מתחלק ל-או יוצר שריון , או יוצר נשק , אבל נשק מסויים(mace/sword/axe) . טוב ל - Rogue או ל- enhanced shammis
    יש להם שם 2 mace מצויינים . יש גם חרב טובה ל warr tanks
    Leatherworking - השינאה , אני חושב שזה יותר קשה לפתח מ- enchanting , לפחות ב- echanting הגעתי ל- 371 , אבל ב- LW אני עדיין ב- 320+ . זה לא רק יצירת בגדי עור ,
    אלא גם mail - קסקסים . זה מתאים בעיקר ל- Hunters- dragonscale LW
    או ל- shammans - elemental LW אם אני לא טועה .

כשאני אומר טוב בעיקר אני מתכוון ל- חפצים שרק מי שיש לו את המקצוע הזה יכול ללבוש , מה שנקרא BoP - bind on pickup .

מקווה שזה יעזור לך

הצטרף בתאריך
    25.01.2007
    אני ממליץ להמנע מטיילורינג (ובלקסמיינג ולט'רוורקינג) המקצוע דורש כמות עצומה של בדים\כסף שפשוט אי אפשר להשיג בדרך קונבציאונלית בלי פארמינג רציני ובכל מקרה המקצוע לא מספק סחורה שימושית עד הרמות הגבוהות יותר

אם אתה מעוניין במקצוע יצירה אני ממליץ בחום על אלכימיה זה גם מקצוע שמאוד קל לפתח וגם מספק המון שיקויים מועילים לוורלוקים

אם אתה מעדיף לחרוש כסף אז סקינינג + מקצוע איסוף תלויי במחירים של הסרבר..
    בכל מקרה כשתגיע לרמה גבוה ותוכל לחרוש בעצמך כסף אתה תמיד יכול לשנות מקצוע ולהשיג ציוד מסוים אם תרצה

הצטרף בתאריך
    02.12.2007
    אני חולק עליך בעניין , הוא דורש כמות עצומה של בדים אך ורק ב- netherweave ,
    ואנחנו מדברים על משהו כמו 3 אלף בדים רק כדי לעבור מרמה 360 - 375 . אבל אין כמעט
    מקצוע שלא דורש כמות עצומה של חומרים בשביל הרמות האלו .

אבל netherweave אוספים מההתחלה , ככה שזה לא כזה נורא . וממשיכים לאסוף אותם
    עד לבל 70 . שגם ככה אתה יכול להשתמש בחפצים רק בלבל 70 .

לגבי לא יעיל , אני לא יודע , אני בעצמי לקחתי טיילורינג רק בלבל 70 . אז לא יצא לי להתנסות עם
    החפצים עצמם .

הצטרף בתאריך
    25.01.2007
    נכתב במקור על ידי tardor
    אני חולק עליך בעניין , הוא דורש כמות עצומה של בדים אך ורק ב- netherweave ,
    ואנחנו מדברים על משהו כמו 3 אלף בדים רק כדי לעבור מרמה 360 - 375 . אבל אין כמעט
    מקצוע שלא דורש כמות עצומה של חומרים בשביל הרמות האלו .

אבל netherweave אוספים מההתחלה , ככה שזה לא כזה נורא . וממשיכים לאסוף אותם
    עד לבל 70 . שגם ככה אתה יכול להשתמש בחפצים רק בלבל 70 .

לגבי לא יעיל , אני לא יודע , אני בעצמי לקחתי טיילורינג רק בלבל 70 . אז לא יצא לי להתנסות עם
    החפצים עצמם .
    קודם כל אתה טועה.. בסופו של דבר אפשר להשיג את הבדים בצורה רגיהל אבל עד שתשגי את כולם הציוד שתוכל להכין לא היה בכלל בליגה של ציוד שתשיג ממובכים וקווסטים לאותה רמה.. וזה בלי להתייחס לכל הבדים שיתבבזבו על עזרה ראשונה
    ובקשר לציוד שימושי.. פתח טוטבוט ותראה את רשימת הציוד עד בערך 350 החפצים שתוכל להכין הם בדיחה ביחס לדברים שמשיגים מקווסטים

הצטרף בתאריך
    06.11.2007
    אני תוך חודשיים-חודשיים וחצי של משחק הייתי רמה 70 כבר, עם 375 TAILORING ו MINING, כל הFROZEN SHADOWEAVE+כל נBATTLECAST+עוד איזה EPIC BELT ועוד כמה כחולים, עם EPIC FLYING MOUNT (NETHERDRAKE לא סתם רגיל). ובוא נגיד שרוב הזמן היה להגיע ל70, בפחות מחודש ברמה 70 הגעתי לדברים האלה, אז זה לא לוקח כ"כ הרבה זמן.

הרשמה