תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 13 מ 13
    הצטרף בתאריך
    06.11.2006
    או קי, זה לא הולך להיות סיקור, אבל אביע את דעתי על המשחק בקצרה.
    חברים, uncharted הוא משחק חובה בכל בית שיש בו את הקונסולה השחורה והמופלאה. העלילה נהדרת, המשחקיות זורמת ונפלאה, וגם אם מבחינה גראפית הוא נופל במעט (ממש במעט) מ-ac, זהו עדיין המשחק הטוב ביותר ששיחקתי בו ב-PS3 (וכן, יש לי גם את COD4, AC ו-R&C ובכל זאת נהנתי מ-uncharted יותר מכולם). המשחק מספק בצורה הטובה ביותר את מה שכל משחק צריך לספק מעל הכל - כיף. נכון, הוא יחסית קצר, ואין בו מולטי, אבל הוא משחק שתשובו לשחק בו שוב ושוב.
    בימים אלה אני משחק גם ב-AC, אך Uncharted סחף אותי הרבה יותר.

אז באמת, למי שעדיין מתלבט איזה משחק לקנות, ומה שהוא מחפש זה בעיקר כיף והנאה - חסכו מעצמכם כל התלבטות - Uncharted זו התשובה בשבילכם.

למי שיש שאלות על המשחק, מוזמן לשאול.

שבוע טוב!

הצטרף בתאריך
    17.11.2007
    כמה שעות משחק?

הצטרף בתאריך
    14.07.2007
    עיר
    כפר סבא
    נכתב במקור על ידי The Joker
    כמה שעות משחק?
    בין 10 ל15
    95% of people in COD4 use martyrdom. If you're part of the 5% that don't need to die to get a kill, put this in your sig.

הצטרף בתאריך
    06.11.2006
    כמה שעות משחק?
    זמן המשחק נע בין 8 -10 שעות בערך ברמה הרגילה וגם תלוי עד כמה אתה מחפש את האוצרות החבויים (אני אישית מצאתי 48 מתוך 60). ברמה הקשה זה יכול לקחת מעט יותר.
    זה אמנם משחק קצר יחסית, אבל בהחלט משחק שמשחקים בו שוב ושוב. אני אישית מתכוון לחזור אליו מיד כשאסיים את AC.

הצטרף בתאריך
    28.10.2007
    לפי דעתי UNCHARTED זה המשחק בין הכי טובים אם לא הכי טוב שיש לPS3, מבחינת גרפיקה הוא לא רואה את AC ממטר! אני לא יודע אם יש לך HD אבל רואים בו ממש את כל הפרטים הקטנים והם השקיעו המון בעיצוב הדמויות. אני מאוד מאוד נהנה ממנו ומאושר מכל רגע שקניתי אותו! חברים, אתם חייבים לבדוק אותו בעצמכם הוא מאוד סוחף כי יש לו אחלה סיפור גפ!

הצטרף בתאריך
    17.11.2007
    אני התלבטתי ובסוף קניתי את AC שצריך להגיע השוהוע..
    אולי בהמשך אני יקנה אותו...

הצטרף בתאריך
    28.10.2007
    אני התלבטתי ובסוף קניתי את AC שצריך להגיע השוהוע..
    אולי בהמשך אני יקנה אותו...
    אל תצטער, אתה תהנה ממנו גם מאוד... בכל מקרה עם הזמן המחירים יורדים אז תמיד תוכל בעתיד לקנות אותו - בכל מקרה, תכניס אותו לרשימת החובה שלך

הצטרף בתאריך
    30.03.2007
    עיר
    אילת
    נכתב במקור על ידי demas
    לפי דעתי UNCHARTED זה המשחק בין הכי טובים אם לא הכי טוב שיש לPS3, מבחינת גרפיקה הוא לא רואה את AC ממטר! אני לא יודע אם יש לך HD אבל רואים בו ממש את כל הפרטים הקטנים והם השקיעו המון בעיצוב הדמויות. אני מאוד מאוד נהנה ממנו ומאושר מכל רגע שקניתי אותו! חברים, אתם חייבים לבדוק אותו בעצמכם הוא מאוד סוחף כי יש לו אחלה סיפור גפ!

אתה אומר שהוא מבחינת הגרפיקה יותר טוב מAC?!

הצטרף בתאריך
    28.10.2007
    נכתב במקור על ידי pikko
    אתה אומר שהוא מבחינת הגרפיקה יותר טוב מAC?!
    לפי דעתי כן.. בUNCHARTED השקיעו בדמויות ופרטים הקטנים יותר מב AC.. ב AC הם השקיעו בעיקר בסביבה.. תסתכל על הפנים וההבעות של הדמויות ותראה איפה יש יותר הקפדה

הצטרף בתאריך
    23.09.2007
    נכתב במקור על ידי demas
    לפי דעתי כן.. בUNCHARTED השקיעו בדמויות ופרטים הקטנים יותר מב AC.. ב AC הם השקיעו בעיקר בסביבה.. תסתכל על הפנים וההבעות של הדמויות ותראה איפה יש יותר הקפדה
    אתה יודע זה הדבר הכי מצחיק ששמעתי
    בAC אתה פוגש 943076394876 אנשים ברחוב בכל עיר ואין מצב שאתה רואה אותו אחד אולי יותר מפעמיים.
    האינטיליגנציה המאלכותית שלהם גורמת להם להתנהג כמו בני אדם, לדוגמא:
    *שתטפס על בניין אתה יכול לשמוע אותם צועקים, אני שמעתי פעם מישהו אומר: "הוא הולך להיפגע, ושזה יקרה אני לא יעזור לו" ועוד הרבה.
    *יש תמיד עניים שמגיעים אליך שאתה בא לרצוח מישהו ואתה פשוט לא יכול להתעלם מהם, לדוגמא אם תרביץ להם, הם יברחו להלשין עליך, אם תתטפס על בניין הם יזרקו אבנים.

ויש עוד מלא דברים שונים שקורים בסיטואציות שונות, אז לפי דעתי השקיעו בדמויות בAC הרבה יותר מUNCHARTED.

נכתב במקור על ידי demas
    חחחחח....
    גם אם היא הייתה יותר טובה אז יש בקושי 15 דמויות על המסך אבל ב-ac יש איזה 968577578...

הצטרף בתאריך
    27.10.2007
    עיר
    הוד השרון
    אני קונה אותו לחנוכה... סבא שלי נתן לי 200 אני צריך את ה100 של סבתא וה100 שלי......

הצטרף בתאריך
    17.11.2007
    נכתב במקור על ידי kidkid
    אני קונה אותו לחנוכה... סבא שלי נתן לי 200 אני צריך את ה100 של סבתא וה100 שלי......

כדאי לך לקנות שני משחקים במחיר הזה, כמעט(אני קניתי ב520 שניים...או אחד ב200 שקל בערך...)
    לפי הדולר הנוכחי זה ממש כדאי להזמין הוא ממש בשפל!

הרשמה