תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 19 מ 19
    הצטרף בתאריך
    14.07.2007
    עיר
    כפר סבא
    אז הנה הסיקור שלי
    מקווה שתהנו!

Call Of Duty 4
    Modern Warfare

הקדמה
    מלחמת העולם השניה היתה תקופה נהדרת למשחקי המחשב. והסידרה הבולטת ביותר היתה סידרת משחקי היריות מגוף ראשון Call Of duty.
    המשחק הראשון בסדרה היה פורץ דרך וזכה להמון פרסים ושבחים מצד המבקרים, את זה היה אפשר גם להגיד על המשחק השני ששידרג את המשחק הראשון לרמה גבוהה ביותר.
    אבל כאשר Infinity Ward סיימה את פיתוח המשחק השני היא הבינה שהתקופה הנפלאה של משחקי מלחמת העולם השניה מתקרבת לסופה, ולכן התחילה לפתח את המשחק הרביעי בסידרה (המשחק השלישי פותח עלידי חברה אחרת) שהפעם מתרחש בתקופה מוקדמת יותר.

עלילה
    חלק מאיתנו יחשבו שהעלילה של Call of duty 4 היא אותו סוג של עלילה שעברנו עליה פעמים רבות.
    אז שווה לאלה שחשבו כך לחשוב פעמיים או לשחק Call of Duty 4.
    אז העלילה היא יחסית פשוטה וקלה להבנה, על אסד הוא מנהיג של ארגון טרור שמנסה לכבוש את המזרח התיכון ובכך לעורר את תשומת ליבן של אנגליה וארצות הברית, בזה עוזר לו בעל בריתו הרוסי,זכאייב, שרוצה להחזיר את רוסיה לימיה הקומוניסטיים.
    בדומה למששחקים הקודמים בסידרה אתם תשחקו יותר מדמות אחת, חייל SAS בריטי וחייל מרינס אמריקאי.
    עד עכשיו הכל טוב ויפה וזה ניראה כמו עוד משחק מלחמה, אבל למרות הסיפור הלא כל כך מקורי העלילה ש Call of duty 4 תישער בזיכרונכם לשנים רבות, והסיבה הפשוטה היא שהמשחק גורם לעלילה להיות יותר חזקה מרוב משחקי הלחימה המודרניים.
    אתם לא תרגישו שהרגתם מניג טרור והעולם נהיה מקום טוב יותר, המשחק מעביר לכם הרגשה של מלחמה אמיתית, למרות שאין יותר מדי טוויסטים והיא קצרה למדי (בין 5 ל 7 שעות) אבל היא החוויה הטובה ביותר שאפשר לחוות כיום במשחק מלחמה מודרני.

משחקיות
    אלה ששיחקו במשחקי Call Of Duty קודמים יגלו שכמעט דבר לא השתנה.
    ברוב המשימות משחקים כקבוצה של חיילים שיעזרו לכם להגיע לחלקים הבאים במשימה.
    כמו כן קרבות הירי נשארו אותם הקרבות שבהם כדעי לקרב את הנשק לפנים כדי שהוא יהיה מכוון יותר.
    ותאמינו או לא, חוסר השינוי במשחקיות הוא לטובה בלבד, הקרבות אינטנסיביים ביותר ויגרמו לכם להרגיש שאתם במלחמה אמיתית לגמרי מבלי לזוז מהבית.
    הבינה המלכותית היא לא הכי חכמה שראינו אבל הכוח של האויבים שלכם יטבתא במספר ולא במוח.
    גם מערכת ההתחחבאות היא אותה המערכת שראינו במשחקים הקודמים וזה יתרון גדול מכיוון שיש הרבה מאוד דברים שניתן לפוצץ ורוב הקירות חדירים לכדורי רובה, ובגלל זה תצתרכו כל הזמן לזוז, וזה מוסיף מאוד לאינטנסיביות של הקרבות.
    אז העם חוסר השינוי הוא לטובה או לרעה? התשובה היא חד משמעית.
    רק לטובה.

גראפיקה
    סידרת משחקי Call of Duty תמיד היתה ידועה בגרפיקה משוכללת מאוד, וכל משחק שיצא היה קובע רף חדש לגראפיקה מעולה.
    וCall of Duty לא יוצא דופן, המשחק פשוט ניראה מצוין.
    מהסביבה ועד לפרט הקטן ביותר, הכל מפורט כל כך טוב עד שלא תאמינו שזה אפשרי.
    אפקטי האור הם הטובים ביותר שניתן למצוא כרגע במשחקי מחשב.
    וכל זה רץ על קצב פריימרייט מוצק של 60 פריימים לשניה.
    הגראפיקה במולטיפלייר הורדה קצת אבל גם ככה היא בין הטובות ביותר שניתן למצוא.

סאונד
    כשתשחקו בCall of DUty 4 תרגישו שאתם במלחמה, ולא רק בגלל הגראפיקה המדהימה אלא בגלל הסאונד המשובח. קולות הנשקים , זעקות המוות של הטרוריסטים והחיילים , פיצוצים, הכל משמע מדהים.
    הנשקים נשמעים כל כך טוב עד שתחשבו שאתם יורים בנשק אמיתי, והורגים איתו אנשים אמיתיים לא פחות.
    ללא ספק הסאונד הוא אחת התכונות הטובות ביותר במשחק.

מולטיפלייר
    כל מי שחשב שHalo 3 המצוין הוא שיא ההשקעה במולטיפלייר חייב לשחק Call of Duty 4.
    ללא שום ספק המולטיפלייר הוא מצב המשחק שאתם תשחקו בו הכי הרבה ורק הוא יכול להיות שווה השקעה של 60 דולר (או 400 ש''ח בארץ)
    יש בסך הכל 16 מפות ושישה מצבי משחק כגון Deathmatch , Team Deathmach ,Sabotage ועוד.
    את מצבי המשחק ניתן גם כן לשדרג עם מצבים כגון Hardcore שיוריד את הHUD (מד חיים מצב מחסנית בנשק וכו') ויגרום לנשקים להיות הרבה יותר חזקים.
    השיפור הנוסף וללא ספק המשמעותי ביותר למולטיפלייר הוא בניית הדמות שלכם.
    חוץ מהדמויות שהמשחק יתן לכם לבחור אתם יכולים לבנות דמות משלכם, תוכלו לבחור את הנשק הראשי וממשני שאתם רוצים, ניתן גם להוסיף תוספות לנשק כגון יורה פגזים שמתחבר לקנה של הנשק ומשטיק קול.
    בחירה נוספת בבניית הדמות היא הPerks, הPerks הם מעין שיפורי יכולות כמו כדורים שחודרים דרך יותר חומרים או אפשרות לריצת ספרינט ארוכה יותר, וככל שתשתמשו יותר ביכולות הללו כך הן ישתפרו ויפתחו יכולות חדשות.
    במצב המולטיפלייר לא ניתן להשתמש בשום כלי רכב אך ניתן לזמן תצלום רדר אחרי שלוש הריגות שיגלה לכם איפה האויבים שלכם על המפה , אחרי חמש הריגות ניתן לזמן התקפה אווירית שאתם בוחרים לאן היא תפציץ, ועם הצלחתם לעשות שבע הריגות רצופות תוכלו לזמן מסוק קרב שיתקוף את כל האויבים שלכם במפה לכמה זמן.
    בקיצור המולטיפלייר הוא ללא ספק החלק המעניין ביותר במשחק.

לסיכום
    Call Of duty 4 הוא כל דבר שחיכיתם לו ואף יותר מזה, עלילה קצרה אבל משובחת ביותר, גראפיקה שהיא ברמה מעל כל משחקת שניתן לשחק על הקונסולות היום , ומצב מולטיפלייר שתשחקו בו חודשים רבים אחרי סיום המשחק.

ציון
    עלילה - 9 - למרות שהיא קצרה היא מצוינת ואיכותית
    גראפיקה - 10 - הדבר הכי יפה שתיראו על הטלוויזיה שלכם בשנה הקרובה
    אורך חיים - 9.5 - למרות שהמצב לשחקן יחיד קצר יש את מצב הארקייד ומצב המולטיפלייר שיגרמו לכם לשחק עוד ועוד
    משחקיות - 10 - אותו המשחק הישן והטוב שבו שיחקנו ב2003, אבל הוא עדיין מצוין.

ציון סופי - 9.7

מקווה שנהנתם מהקריאה!
    95% of people in COD4 use martyrdom. If you're part of the 5% that don't need to die to get a kill, put this in your sig.

הצטרף בתאריך
    27.10.2007
    עיר
    הוד השרון
    כל הכבוד בנתיים הסיקור החי טוב (לדעתי) אני אשקרה קראתי את כל הביקורת!!!!!!!!!

הצטרף בתאריך
    01.08.2007
    עיר
    תל אביב
    אחלה ביקורת!!
    15.5.10

משרד החינוך קבע: החל ממחר ילמדו בשיעורי היסטוריה על הנצחון האחרון של מכבי בדרבי

הצטרף בתאריך
    10.09.2007
    עיר
    תל-אביב
    נכתב במקור על ידי kidkid
    כל הכבוד בנתיים הסיקור החי טוב (לדעתי) אני אשקרה קראתי את כל הביקורת!!!!!!!!!
    די!
    אתה עובד עלי!
    אני לא מאמין לך!
    אתה קראת את כל הביקורת? וואו, אני בשוק.
    נראה לי אתה האיש הראשון בעולם שקרא ביקורת עד סופה, אני מצדיע לך.
    .

הצטרף בתאריך
    23.09.2007
    סיקור מאוד יפה , התמונות מוסיפות המון אך אני ממליץ לך להקטין אותן כי זה קצת הורס שזה מותח את העמוד וקשה יותר לקרוא ככה.
    גם הייתי ממליץ לך להקטין את הכתב לגודל נורמלי ולכתוב קצת יותר וזה יראה הרבה יותר יפה.
    עריכה: לא משנה זה פשוט לא גמר להראות את תמונות.

הצטרף בתאריך
    14.07.2007
    עיר
    כפר סבא
    נכתב במקור על ידי §Trap§
    סיקור מאוד יפה , התמונות מוסיפות המון אך אני ממליץ לך להקטין אותן כי זה קצת הורס שזה מותח את העמוד וקשה יותר לקרוא ככה.
    זה מקטין את התמונות לבד
    יאלה עוד תגובות
    95% of people in COD4 use martyrdom. If you're part of the 5% that don't need to die to get a kill, put this in your sig.

הצטרף בתאריך
    23.09.2007
    נכתב במקור על ידי Sightless
    זה מקטין את התמונות לבד
    יאלה עוד תגובות
    כן סליחה ערכתי את זה כבר לפני שענית ^ ^ וגם כתבתי עוד משהו

הצטרף בתאריך
    27.10.2007
    עיר
    הוד השרון
    נכתב במקור על ידי Splicer
    די!
    אתה עובד עלי!
    אני לא מאמין לך!
    אתה קראת את כל הביקורת? וואו, אני בשוק.
    נראה לי אתה האיש הראשון בעולם שקרא ביקורת עד סופה, אני מצדיע לך.
    .
    תרגע אני בדרך בלל לא קורה ביקורות עד הסוף כי הם לא מענינות אבל זאתי הייתה טובה ודרך אגב הייתה הרבה יותר טוב ומגניב שהייתה ratchet 456 ועם החתימה הקודמת ככה זה סתם מעצבן לא קשור למכבי.......

הצטרף בתאריך
    17.11.2007
    נכתב במקור על ידי kidkid
    תרגע אני בדרך בלל לא קורה ביקורות עד הסוף כי הם לא מענינות אבל זאתי הייתה טובה ודרך אגב הייתה הרבה יותר טוב ומגניב שהייתה ratchet 456 ועם החתימה הקודמת ככה זה סתם מעצבן לא קשור למכבי.......
    א. אחלה סיקור, קראתי עד הסוף ונהנתי...
    ב.אני מסכים לגבי ratchet 456 ...

הצטרף בתאריך
    14.07.2007
    עיר
    כפר סבא
    ספלייסר גם לדעתי תחזיר כינוי
    יאלה חברה עוד תגובות
    זה יעזור לי בביקורות הבאות

הצטרף בתאריך
    23.09.2007
    לדעתי תשנה ת'כתב, לפי דעתי כתב יפה מוסיף לסיקור במראה יותר רציני או יותר נוח לעין

הצטרף בתאריך
    14.07.2007
    עיר
    כפר סבא
    נכתב במקור על ידי §Trap§
    לדעתי תשנה ת'כתב, לפי דעתי כתב יפה מוסיף לסיקור במראה יותר רציני או יותר נוח לעין
    בוצע

הצטרף בתאריך
    23.09.2007
    בוצע
    תודה שזה נראה יותר טוב ככה

הצטרף בתאריך
    28.10.2007
    טוב נו יאללה קבל קרדיט אין לי כוח לחפש את הכתבה SORRY 4 THE MESS

הצטרף בתאריך
    14.07.2007
    עיר
    כפר סבא
    נכתב במקור על ידי demas
    טוב חמוד, הכל טוב ויפה אבל הסיקור הזה לקוח מאיפשהו ואני בטוח.
    אני לא זוכר איפה, אבל קראתי את הסיקור הזה בדיוק מילה ומילה.. אני מחפש עכשיו.
    לא יפה לקחת קרדיט על משהו שלא אתה רשמת...
    אני מבטיח לך שכתבתי את הסיקור בעצמי
    אבל עם אתה כל כך רוצה אז תחפש ותיראה שאתה לא תמצא את זה
    ואני לא יודע ממה זה נובע אבל חשבתי לקבל ביקורת קצת שונה לדברים שאני עושה בשביל הפורום
    לפעם הבאה אדע בשביל מי אני עושה ביקורת ...
    חבל לכתוב דברים כאלה לפני שבודקים.

הצטרף בתאריך
    23.09.2007
    ואני לא יודע ממה זה נובע אבל חשבתי לקבל ביקורת קצת שונה לדברים שאני עושה בשביל הפורום
    אני מסכים איתך, אתה משקיע ככה, כולם משקיעים ובאים אנשים ואומרים בלי הוכחה ובלי כולם רק כי הם "חושבים" שאתה מעתיק.

הצטרף בתאריך
    28.10.2007
    שלא תבין לא נכון, אני מאוד מעריך את מה שאתה עושה אבל אני פשוט זוכר שקראתי את הכתבה הזו מילה במילה... ואם טעיתי אני לוקח את מה שאמרתי חזרה ונותן לך קרדיט ענק . אין סיבה ליצור מזה ויכוח זו לא הכוונה

הצטרף בתאריך
    14.07.2007
    עיר
    כפר סבא
    נכתב במקור על ידי demas
    שלא תבין לא נכון, אני מאוד מעריך את מה שאתה עושה אבל אני פשוט זוכר שקראתי את הכתבה הזו מילה במילה... ואם טעיתי אני לוקח את מה שאמרתי חזרה ונותן לך קרדיט ענק . אין סיבה ליצור מזה ויכוח זו לא הכוונה
    אין בעיה
    אבל לפעם הבאה גם אם אתה חושב שמישהו העתיק ביקור או כל כתבה אחרת לתחרות ולא כתב קרדיט אז בבקשה תחפש מקור.
    זה לא שאני אומר שאתה לא צודק כי בהחלט למישהו שהעתיק מאתר אחר לא מגיע לזכות אבל עם זה משהו שאתה לא בטוח בו אז תבדוק טוב טוב בבקשה.

הצטרף בתאריך
    14.08.2007
    אני חייב להגיד לכם שזה היה אחד הסיקורים היותר טובים שקראתי שאדם מהפורום שהוא לא כתב מקצועי כתב... קבל ח"ח

הרשמה