תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 24
    הצטרף בתאריך
    11.08.2007
    עיר
    עמק יזרעאל
    ראיתי פה רק פעם אחת שמישהו הזכיר את המשחק הזה, אז החלטתי שהוא דורש תשומת לב גדולה יותר.
    אני לא יודע יותר מידי פרטים, ואתם מוזמנים להוסיף.
    turok הוא משחק שהולך לצאת ב5 בפברואר 2008, לxbox 360, ps3 ולמחשב, בו תילחמו בסוגים שונים של דינוזאורים, חלקם גדולים וחלקם קטנים, כל אחד מתאפיין בתכונות שונות. כמו כן תאלצו להתמודד גם מול חיילים אנושיים.
    אתם תשחקו בתור ג'וזף טורוק (מכאן שם המשחק), שמגיע לכוכב בו נמצאות צורות החיים הנ"ל, שלא הולכות להניח לו בכלל, במטרה למצוא פושע מלחמה שנמלט לכוכב הזה ולחסלו.
    חוץ מהמערכה לשחקן יחיד, המשחק גם מציג מצב מולטיפלייר של עד 16 שחקנים (8 על 8), שכמובן מציג מצבי deathmatch, אבל גם מציג מצב capture the flag מיוחד, בו תוכלו להגיע לדגל היריב בשתי דרכים:
    הדרך הראשונה, בטוחה יחסית, תציב בפניכם מסלול ארוך, שהיריבים היחידים בו הם האנשים שמשחקים בקבוצה שמולכם.
    הדרך השנייה, שעושה את המצב הזה ליוצא דופן, היא דרך קצרה, בה תוכלו להגיע דגל היריב ולהביאו ליעד שלכם במהירות, אך בתוך הדרך הזאת שורצים דינוזאורים (שלא משוחקים ע"י אנשים כמובן, אלא ממוחשבים), שיקשו על המעבר בדרך הזאת ביותר.
    לגבי עוד מצבי משחק אני לא יודע אם יש, אם אתם יודעים אני בטוח שכולם ישמחו לדעת גם.
    מהקטעים שיצא לי לראות הגרפיקה מאוד מאוד מרשימה, הדינוזאורים נראים מדהים והסביבות והנוף מדהימים גם כן.
    חשוב לציין שזה משחק בסדרה של משחקים, חלקם מוצלחים מאוד וחלקם פחות, האחרון יצא ב2002.
    הנה קישור לראיון עם אחד ממפתחי המשחק, מומלץ: http://www.gametrailers.com/player/28012.html
    מה אתם חושבים? איך נראה לכם המשחק? לי נראה מבטיח ביותר.
    אשמח לתגובות, זה הסיקור הראשון שעשיתי פה.

למה למה למה?! למה בחרתי בשם כל כך מפגר לגיימרטאג ועוד שילמתי עליו 50 דולר למה?! אין לזה שום משמעות! "נצח חי"... מה לעזאזל?! מה הייתי חייב להשתמש בinfinity כי זאת מילה מגניבה?! לא הייתי יכול לוותר כשראיתי כשכל מה שיכול לבוא אחרי המילה הזאת ויהיה הגיוני כבר תפוס?! לא?! למה?! והביל גייטס המניאק הזה! 800 נקודות לשנות שם?! אתה פאקינג עשיר בנאדם! למה לא לעשות לי טוב על הלב?!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.11.2007
    עיר
    לא חשוב שמות
    נשמע משחק מוזר...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.01.2007
    אחלה סיקור! המשחק נראה ממש טוב... אבל לא הבנתי ממש מה עושים במשימות? רוצחים דינוזאורים סתם לכיף? אבל נראה משחק איכותי מאוד!
    מצאתי סרטון יותר טוב: http://www.gametrailers.com/player/27918.html- הרבה אקשן!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    עיר
    צפון
    דינוזאורים... תכלס עוד לא שיחקנו במשחק טוב שמשלב אותם.
    הגרפיקה באמת נראית מרשימה, והאנימציות מדהימות... פשוט ממתק לעיניים קטעי ה- Ingame שמציגים שם. (הסרטון שהביא קמינסקי)
    אמר רבי עקיבא:
    "אל תעשו מלחמה, תעשו אהבה.
    על רגל אחת- זו כל התורה."
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.07.2007
    אח, היה לי את טורוק הראשון למחשב, חתיכת משחק כיפי.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.11.2007
    עיר
    לא חשוב שמות
    וואו! איכות נהדרת!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.10.2007
    עיר
    הוד השרון
    אני ממש מחכה למשחק הזה נראה משחק מאוד טוב......
    המשחק הזה לפני בערך חצי שנה(אולי קצת יותר,ואולי קצת פחות)התבטל,ל-XBOX360 ואז החזירו אותו בערך לפני 4 חודשים!

אם יש סנייפר,הנצחון מעבר לפינה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    טורוק היה אחד המשחקים החביבים עלי ביותר בN64.
    המשחק הראשון בסדרה היה לדעתי הFPS התלת מימדי הראשון שבאמת נראה טוב (המתחרים היחידים היו די מכוערים כמו QUAKE 1) וללא ספק אחד המשחקים היותר אלימים.
    בניגוד למה שרוב האנשים חושבים, טורוק המציא את השליטת "אנלוגי כפול" ולא היילו (למרות שלN64 לא היה אנלוג כפול. פשוט התנוע התבצעה עם כפתורי חצים "וההסתכלות" על ידי הסטיק האנלוגי).
    טורוק 2 היה המשחק N64 הראשון שכלל בתוכו דיבוב ארוך ומפורט (אני לא מדבר על "Its me, Mario" שהיה במריו 64) על ידי טכנולוגיה שיצרו FACTOR 5 (יוצרי LAIR כיום, יוצרי רוג סקוודרון דאז) וגם כלל מולטיפלייר לראשונה בסדרה.
    היה לי אותו בקלטת שחורה שזה היה מגניב טילים
    אחד הסימנים המזהים של הסדרה היו הנשקים המגניבים שכללו:
    - מן דיסק "בומרנג" שהיה גודע כל מה שבדרך שלו. אם היה לו מספיק מרחב לעוף הוא היה חוזר אליך לבד, אם לא הוא היה פשוט נתקע בעץ או קיר והיית צריך ללכת לקחת אותו חזרה.
    - סריברל בור, מן רובה שיורה מקדח קטן שננעל על החום של המוח. המקדח עף לו באויר, ננעץ בראש של האוייב ומתחיל לקדוח לו בראש למוות.
    - רובה פצצות גרעיניות (כן, קראתם נכון, רובה פצצות גרעיניות).
    - חץ וקשת עם חצים מתפוצצים.
    טורוק 3 היה הראשון שהתחיל להוריד את הסדרה לכיוון הביוב, הוא היה גרוע למדי מכל בחינה אפשרית.
    בנוסף יצא על הN64 גם משחק מולטיפלייר בלבד של טורוק.
    סדרת טורוק הגיע לשיא הבזיון על הגיימקיוב והPS2 עם טורוק אבולושן, משחק פשוט מזעזע (יש לי אותו לקיוב) שמבייש את הז'אנר בכל צורה.
    שלושת המאפיינים העיקריים של הסדרה חוזרים בטורוק החדש (שנראה מצויין, מחזיר אותנו לימים של טורוק 1-2):
    - נשקים מגניבים
    - אלימות מוגזמת
    - דינוזאורים
    אני מתכנן לקנות אותו, מקווה שהוא יעשה לסדרה צדק (לפרקים הראשונים בסדרה כלומר).
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.10.2007
    עיר
    הוד השרון
    גם אני מתכוון לקנות אותו!
    סרטונים יפים.
    המולטי של זה נראה מאוד טוב(עם שילוב של הדינוזאורים במולטי,מעלה את המולטי שלו ברמה,משפר אותה).

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.06.2007
    נראה נחמד מאד.
    המולטי אכן ניראה מאתר ושונה מאד ממשחקים אחרים.
    אבל אני לא קונה כלום לפני ביקורות P:

מי שרוצה הזמנה ל- Lockerz שילח לי את האימייל שלו
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    02.12.2007
    איזה משחק מגניב וגם מתוחכם שאמרו שלא תמיד תילחם נגד כל דינוזאור שתראה כי לפעמים הם ימנעו מ-להילחם איתך איזה תותח !! אני קונה את זה בטוח !! בעצם רק אחרי שאני יראה איזה ציון הוא קיבל :LOL:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.10.2007
    עיר
    הוד השרון
    ברוך הבא לקהילה!
    המשחק הזה בטוח יקבל ביקורת גבוהה!

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    לא יודע כרגע עוד לא עושה לא את זה. (אולי בגלל שלא שיחקתי בקודמים, אין לי ערך סנטימנטלי) כרגע הוא צריך להוכיח שהוא יותר מעוד FPS.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    27.07.2007
    אכן זה היה אחד ה-משחקים ל N64 והציב סטנדרטים חדשים לאיך FPS צריך להיות.
    הבעיה שמאז, המפתחים לא מצליחים להגיע לקרסוליים של הגרסא הזו.
    מהסרטונים שאני ראיתי - גם גרסא זו לא תגיע לקרסולי הגרסא האולטימטיבית הקלאסית, וחבל.
    אבל אני לא שופט עד אשר אראה את הביקורות השונות.
    אני מנחש משחק של 7-8 גג.
    גיימר טאג שלי ללייב: oNOTDEADo
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    נכתב במקור על ידי notdead
    אני מנחש משחק של 7-8 גג.
    שברת את ליבו של DrKeo....

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    אני מחכה משנת 98 לטורוק איכותי חדש, חסר להם שהם הורסים אותו (כלומר עם המשחקים האחרונים בסדרה די קשה להרוס, אבל עדין)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    היופי שגם אם יהרסו אותו, זה יהיה לא נעים, אבל יהיו לך את כל שאר המשחקים להנות מהם.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    לפחות עכשיו יש להם מחשבים חזקים יותר להריץ את המשחק, אז לא נסבול מערפל תמידי במרחק שני מטר מהשחקן...
    Keep it clean
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    נכתב במקור על ידי gulmer
    לפחות עכשיו יש להם מחשבים חזקים יותר להריץ את המשחק, אז לא נסבול מערפל תמידי במרחק שני מטר מהשחקן...
    או שעדיין תראה ערפל ב2 מטר, אבל הוא יהיה בHD...

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי gulmer
    למה אתה מלכלך, בטורוק 2 הם דחפו את הערפל לאיזה 20 מטר ממך
    שתף ב-Google+

הרשמה