תפריט ראשי

123 ... אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 64
    הצטרף בתאריך
    25.08.2007
    טוב כבר חצי קהילה משתמשת בחרא הזה, הבינד של ה+DUCK שמעצבן אותי כל פעם מחדש

מי שלא מכיר, זהו בינד שנותן לשחקן לרוץ שממש בקושי שומעים את הצעדים שלו.

אז ככה, האנשים שאחראים על הלאן.. אני מאמין timmy\wsT אם תוכלו, להוציא חוק שימנע מהשחקנים להשתמש בזה, זה לא הוגן וזה יוצר חוסר איזון בין קבוצות.

אין עוד הרבה מה לומר בנושא, אבל מי שלא משתמש בבינד הזה, ועוד לא שיחק נגד שחקנים שכן משתמשים בבינד הזה.. אני מזהיר אתכם - זה מחרפן!

הצטרף בתאריך
    11.07.2007
    קיקו יש כבר כזה חוק כפרה

הצטרף בתאריך
    12.12.2006
    צודק בכל מילה... הישנים אולי לא עושים את זה
    אבל כל NEWBIE עושה ת'דבר הזה וזה באמת מטריף..
    בחו"ל בתחרויות זה לא חוקי.. אני מאמין שניצן יעשה את זה גם פה
    סך הכל זה רק הורס

הצטרף בתאריך
    14.11.2006
    יש כזה חוק
    אבל יש כאלה שעושים את זה עם ה ctrl וזה אותו דבר חוקי ומעצבן גם :/

הצטרף בתאריך
    24.05.2007
    תכלס זה מציקקקק

הצטרף בתאריך
    20.05.2007
    חחחחחח ת'חנון חיים ... זה כמו שהיה בהתחלה ת'קטע עם הAWP .. הסטים עשו ת'דיליי ... שסטים יחליטו שזה לא חוקי יסדרו גם את זה.. זה כמו שתגיד שאסור לעשות באני, קיצר מותר לעשות את זה.. תעשה את זה גם זה טוב ... וזה הכל =]
    אין שום חוק שיאסור על זה ועם VGAMES יאסרו לעשות את זה במשחק, זה ייצור באלגן מיותר, כי זה חלק מהמשחק ופשוט תלמד להסתדר עם זה =].

הצטרף בתאריך
    13.12.2006
    עיר
    רחובות
    כל כך מסכים איתך חיים =\
    באמת אם זה אפשרי כדאי שיוציאו חוק נגד זה.
    מיזרחית לנפש
    דיכאון לנשמה

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    אני מסכים איתך ב 100 אחוז אינטנסיטי, אקא קיקו, זה מחרפן !

הצטרף בתאריך
    25.08.2007
    שאלתי כבר כמה וכמה אנשים

אם הדבר הזה חוקי\מותר בלאן ובתחרויות רשמיות

והם ענו שזה כן חוקי.

גם בתחרויות עולמיות לא שמעתי דבר שמונע משחקנים להשתמש בבינד הזה.. אבל זה חייב להשתנות.

לדעתי זה כמו להשתמש בפלאש באג, בוסט לא חוקי, NOCLIP BOOST..

הצטרף בתאריך
    12.12.2006
    עדי הDELLAY עם ה-AWP הוא נורמלי והגיוני
    ה DUCK הזה יוצר מצב שאתה לא יכול לשמוע בן אדם שרץ אלייך... איך בדיוק זה הגיוני ? גם רצים מהר וגם בשקט + AWPIM לא יכולים להרוג אנשים שיוצאים להם עם ה+DUCK הזה..
    קיצור מי שהמציא את זה צריך להרוג אותוו..

הצטרף בתאריך
    12.12.2006
    עיר
    ירושלים
    נכתב במקור על ידי Insanity
    חחחחחח ת'חנון חיים ... זה כמו שהיה בהתחלה ת'קטע עם הAWP .. הסטים עשו ת'דיליי ... שסטים יחליטו שזה לא חוקי יסדרו גם את זה.. זה כמו שתגיד שאסור לעשות באני, קיצר מותר לעשות את זה.. תעשה את זה גם זה טוב ... וזה הכל =]
    אין שום חוק שיאסור על זה ועם VGAMES יאסרו לעשות את זה במשחק, זה ייצור באלגן מיותר, כי זה חלק מהמשחק ופשוט תלמד להסתדר עם זה =].
    עדי יש אנשים שעושים את זה עם הגלגלת וזה פשוט מעצבן... אתה מכוון למקום כלשהו לראש הוא עושה את ה +duck הזה ואי אפשר לפגוע בראש כמו שצריך, או שאתה עם אוואפ יותר קשה לפגוע בו ככהה ... שאני יעשו את זה עם הקונטרול - ctrl, זה כן חוקי ! וזה בכלל לא אותו דברר...

בעולם זה לא חוקי אז למה לוויגיימס אסור לאסור את זה ?!?! בWCG האחרון פסלו קבוצה בגלל זה .

הצטרף בתאריך
    03.04.2007
    נכתב במקור על ידי bizrox
    ה DUCK הזה יוצר מצב שאתה לא יכול לשמוע בן אדם שרץ אלייך... איך בדיוק זה הגיוני ? גם רצים מהר וגם בשקט + AWPIM לא יכולים להרוג אנשים שיוצאים להם עם ה+DUCK הזה..
    חעחע

הצטרף בתאריך
    25.08.2007
    נכתב במקור על ידי Insanity

זה לא ייצור שום בלאגן מיותר, אנשים שכחו אחרי חודשיים מה זה AWP בלי דילייי, שיסתדרו גם אם זה.. זה סתם מעצבן שאנשים מחפשים את הדרכים הכי מגעילות לצבור ייתרון על היריב.
    ולא, גם אם זה יישאר חוקי, אני לא ישתמש בזה. אולי רבים מכם חושבים אחרת, אבל אני בעד פייר-פייט

הצטרף בתאריך
    13.12.2006
    עיר
    רחובות
    דין אתה צודק

אני בתור שחקן ש70% מהפעמים אני משחק עם אוופ וזה מקשה עלי לפגוע באחרים שלא נדבר על לשמוע אותם.
    מיזרחית לנפש
    דיכאון לנשמה

הצטרף בתאריך
    12.12.2006
    עיר
    תל אביב
    נכתב במקור על ידי bizrox
    זה לא ממש מפריע לAWPIM אבל זה עדיין מציק.. תלמדו להתמודד כי אף אחד לא יכול לעצור את זה.. זה בינד פשוט ורגיל
    There are 3 kinds of people in the world: ppl who can count, and ppl who can't.

תקשיבו טוב... לפני חודש פסלו את virtus.pro על שימוש בדבר הזה.

זה הדבר הכי מגעיל שקיים, אני אפילו מגדיר את זה כצ'יט.

קיקו אני שמח שפתחת את הטרד הזה, אני אישית מכיר קבוצה שהיום היא בין ה3 טובות בארץ שהשחקנים שלה משתמשים בזה רוב הזמן. אני לא אציין שם.

הלוואי וניצן יקח את זה לתשומת ליבו ויעשה עם זה משהו.

הצטרף בתאריך
    10.05.2007
    צודק..
    מציק מאוד :\
    אי אפשר לפגוע עם AWP שיוצאים אלייך ככה עם DUCKIM :@
    mIRC connection

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    חיפה
    תאכלס אני בעצמי משתגע מזה וזה מוריד את רמת הביצועים שלי עם awp.

הצטרף בתאריך
    20.05.2007
    אל תזיינו לי במוח שטויות... לא אסרו ולא נעליים, מה שאסור סטים מוריד... דן הדיליי נורמלי כי סטים סידר את זה.. ברגע שהוא יסדר ת'דאק הזה זה גם היה נורמלי.... קיצר זה פשוט חלק מהמשחק.. להפך! גורילז, עם יותר קשה לך לפגוע בראש שלו זה רק מעלה ת'רמה של המשחק .. שחקנים גם שאין להם מחשב של 6מיליון שקל כמו 42394239432843208952 אנשים בקהילה הזאת היה להם הזדמנות שווה לפגוע =] ! ברור שזה מבאס אותך מסיבה מסויימת.. (^^) דרך עגב שיחקתי נגד שחקנים כאלה אני אישית לא יודע לעשות את זה כל כך טוב.. אני עושה את זה פעם ב.. אבל לא קשור.. מה שרציתי להגיד לגביי הAWP .. נכון יותר קשה לפגוע, אבל אפשרי. יצא לי וייצא לי להרוג עם AWP אנשים שעושים את זה.. זה רק מעלה ת'רמה צריך לכוון מהר יותר, מדוייק יותר.

הצטרף בתאריך
    25.08.2007
    extension , תעשה לי טובה.. לא ממש מפריע לאוואפים
    עם כל הכבוד, גם לצלף הכי טוב בעולם זה יפריע, אולי זה לא ימנע ממנו להרוג
    אבל אני בטוח שזה יקשה עליו.
    אני מבקש מהאחראים על הלאן.. תעשו משהו עם זה, עם הבינד הזה ספציפי
    אם עושים את זה עם ה ctrl (אצלי זה shift) זה עדיין לא בסדר.. אבל את זה אי-אפשר למנוע
    כי זה מקש חוקי ובסיסי במשחק
    הבינד המרגיז נכנס לא מזמן.. אני מאמין כמה חודשים, ועובדה - שחקנים מנצחים עם זה סיבובים.

הרשמה