תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 35
    הצטרף בתאריך
    23.09.2007
    סיקור המשחק Assassins Creed

יוצרי המשחק: Ubisoft Montreal Studios
    תאריך יציאה בחו"ל: 13.11.07
    תאריך יציאה בארץ: אין תאריך מדויק אבל ניתן לרכוש אותו בחנות Vgames או Media game
    ז'אנר: משחק פעולה\התגנבות בגוף שלישי

תמונות של המשחק:

לתמונות נוספות:
    http://www.uploadgeek.com/uploads456/0/11842985208.jpg
    http://www.uploadgeek.com/uploads456/0/11842985171.jpg

סרטונים מן המשחק:

תמונות נוספות וסרטונים נוספים בהמשך.
    הערה: אם משהו רוצה לדעת משהו מיוחד לגבי המשחק שבסרטון לא איכפת לי לצלם אותו ולהעלות אותו לפה

מבוא:
    במבוא זה אני ארשום לפי הסדר את הנושאים בסיקור (ללא מספרים)
    אני רוצא לציין שהמבוא גם קיים למי שהסיקור ארוך מדי ורוצה לקרוא חלק מסויים.

-הקדמה
    -העלילה
    -המשחקיות
    -מערכת הנשקים והקרב
    -גרפיקה
    -אורך חיים
    -מערכת הריצה החופשית (Free Running)
    -הדמויות במשחק
    -טיפים לשחקן המתחיל
    -משימות
    -סיכום, מילים אחרונות
    -ציון סופי

המבוא יתעדכן במקרה של שינויים או תוספות.

טוב לפני שמתחילים אני רוצה לומר שזה הסיקור הראשון שלי אז אני לא הכי בקי בזה ואני לא יודע מה הסדר בדרך כלל של סיקור ממוצע, אז אני אעשה את זה בדרך שלי ומקווה שיהיה הכי מובן שאפשר וללא שגיאות כתיב או הטעיות. אני רוצה גם לציין ששחקתי גם בגרסת האקס בוקס וגם בגרסת הפלייסטיישן ואני אתייחס אל גרסת הפלייסטיישן.

העלילה: במשחק העלילה מתפצלת לשני חלקים: 1. אי שם בעתיד 2. בין המאה ה11 ~ 12 לספירה.
    העלילה בעתיד: אתה בעצם צאצא של אלטאיר בשם דסמונדס. חוטפים אותך 2 מדענים ומכניסים אותך למכונה בשם אנימוס כדי להגיע לזיכרונות עבר של אלטאיר (Memory Blocks) כדי להגיע לזיכרון שהם צריכים. הבעיה היא שהם לא יכולים לקפוץ ישר לזיכרון שהם צריכים אז הם שולחים אותך לזיכרון הכי עדכני (Memory Block 1 ) כדי להתחיל להתקדם לכיוון הזיכרון שהם צריכים. כאן מתחיל התפקיד שלנו לשחק בזיכרונות אלו כדי להגיע למטרתם.
    העלילה במאה ה11: במאה ה11 אתם תשחקו את אלטאיר רוצח בכיר בשבט האססינים של הכפר מאסייאף (Masyaf ). בתחילת המשחק אתם תכשלו במשימה ותרדו בדרגה ויילקח מכם כל הציוד. אתם תצטרכו לשאת בתוצאות ולנסות להשיג את דירוגכם בחזרה. אתם תשלחו להרוג 9 אנשי מפתח שרוצים את האוצר של הטמפלרים (האנשים האלה הם גם טמפלרים, לא יהיה פירוט על הטמפלרים בסיקור זה – מצטער, תגלו לבד J) אשר נמצא אצל המאסטר שלכם בכפר מאסייאף, מה שעלול לגרום למלחמה והריסת הכפר. לאחר כל הריגה תחזרו לדווח למאסטר שלכם ותקבלו חלק מהציוד חזרה. בעלילה תגלו דברים רבים וחדשות רבות של אלטאיר, יהיו ספקות טוויסטים של העלילה ועוד. אם תרצו לדעת עוד - תצטרכו לקנות את המשחק
    ציון לעלילה: אותי העלילה מאוד משכה ונהניתי להקשיב לדיבורים הארוכים שלהם (כמעט תמיד)
    לעלילה אני נותן 9 . הורדתי נקודה בגלל שלפעמים הם מדברים יותר מדי מה שדיי הורס שבא לך פשוט לשחק וגורם לעלילה להידחף קצת וגם גורם לך לא להקשיב ואז אתה לא מבין מה קורה.

המשחקיות: המשחקיות פשוט מדהימה, אומנם היא קשה בהתחלה אבל עם קצת זמן וסבלנות אפשר להשתלט עליה בקלות והיא תספק את הגיימר הממוצע בהנאה ממושכת וכאינטראקציה חדשה ומושכת שעוד לא חווה. המשחקיות תלויה במקשים מסוימים לכל איבר בגוף:
    -מקש המשולש: שולט בראש הגוף ואיתו יש לך את ראיית העורב (Eagle vision)
    -מקש הריבוע: שולט בידיים או בנשק שבו אתה משתמש. (פירוט על הנשקים בהמשך)
    -מקש האיקס: שולט ברגליים. (פירוט על האפשריות האלו בהמשך)
    -מקש העיגול: שולט בפעולות מסוימות בידיים (פירוט בהמשך)

דבר שגם מייחד את המשחקיות הוא שיש בעצם מקש שבעזרתו כל שאר הפעולות ששולטות בגוף ונעשות יותר אגרסיביות ומושכות יותר תשומת לב:
    -מקש המשולש: לא משתנה
    -מקש הריבוע: לא משתנה
    -מקש האיקס:
    *כאשר אתה משתמש באיקס ללא שום מקש אחר אתה מתחזה לנזיר.
    *כאשר אתה לוחץ על איקס בלי לעזוב בזמן ריצה אתה מתחיל לרוץ בספרינט
    (הערה: כאשר אתה עושה את זה אתה תקפוץ אוטומטי מקצה שאתה תגיע אליו, אתה תיול אם תתקע באנים בדרך).

-מקש העיגול:
    *כאשר אתה הולך רגיל מקש העיגול משמש לדחיפה "קלה" (Gentle Push)
    *כאשר אתה רץ מקש העיגול משמש לדחפיה חזקה יותר כדי לא להיתקע וליפול מאנשים.
    *כאשר אתה ממוקד למטרה שאתה צריך לכייס ממנה משהו אתה מחזיק את מקש העיגול.
    המשחקיות יכולה למשוך אותך מאוד אחרי שאתה מבין אותה ולא נראתה כמתה עוד באף משחק למרות שהיא קצת מזכירה את הנסיך הפרסי הראשון (טוב מה הפלא אותו הצוות עשה את שניהם).
    המשחק בנוי משלוש ערים מרכזיות וגדולות שפתוחות לך לגמרי וכל בניין הוא אפשרות. המערכת שעוזרת לך לטייל ולעבור בהם בקלות או בריחה בChase היא מערכת הFree Running של המשחק.
    המשחקיות מציע אפשריות רבות במעט מקשים ומאפשרת לך לחקור בשיא היכולת את המרחב הגדול של המשחק ונותנת לך כיף שעוד לא חווית בצורה חדשה לגמרי.

הציון למשחקיות: למשחקיות אני מביא 9.5 . הורדה חצי נקודה על העובדה שהFree – Running די אכזב אותו כי הוא היה קל מדי ופשוט מדי.

מערכת הנשקים והקרב: במשחק יש לך כארבעה נשקים (שלושה אם לא מחשיבים את האגרופים ^^):
    -האגרופים: באגרופים אתה יכול סתם ללכת מכות אם מישהו או להבריח אנשים שמציקים לך (לא מומלץ אם אתה בפרופיל נמוך אחרת תיחשף). האגרופים גם משמשים לאיום על אנשים שיש להם מידע (סחיטה).
    -הסכין הנסתר\נשלף: עם הסכין הזה אתה יכול לרצוח בפרופיל נמוך או גבוה. בפרופיל נמוך אתה תבוא בשקט מאחורי גב האויב או מלפנים תתקע לו תסכין בצוואר או בבטן בשקט ותיעלם מהמקום במהירות.
    בפרופיל גבוה אתה תרוץ במהירות לכיוון האויב ולפני שהוא יבין מה קרה אתה תזנק עליו חזיתית תתקע בו סכין בצוואר תפיל אותו ותברח ~ מהר מאוד, כי בפרופיל גבוה אתה בעצם חושף את עצמך. בסכין הזאת אתה רוצח אנשים מרכזיים או סתם בשביל הכיף ^^.
    -סכין הקרב\סכינים לזריקה: בסכין שבו אתה משתמש לקרב אתה בד"כ משתמש בו שאתה נחשף כדי להתמודד בקרב נגד השומרים. הסכינים לזריקה משמשים להריגה מרחוק (מספיק סכין אחד כדי להרוג). מומלץ להשתמש בהם ששומר עם חץ וקשת רואה אותך על הגג ואתה מספיק להתקרב אליו או שאתה לא רוצה למשוך תשומת לב.
    -החרב: החרב במשחק משמשת לקרבות בלבד והיא נשלפת אוטומטית שאתה מתביית על אויב ומתכונן לקרב.

לכל נשק במשחק אתה מקבל מתקפות חדשות שאתה חוזר למאסטר לאחר הריגה מרכזית. אתה גם מקבל מדי פעם נשקים חדשים (חרב או סכין חדש שנראה קצת שונה) שמחליפים ת'ישנים ומורידים יותר נזק.
    מערכת הקרב דיי פשוטה וקלה לשימוש. אני אישית לא הייתי צריך יותר מזה. מתקפות הקאונטר (Counter Attack) היו קלות לשימוש ונראות מגניב.

הציון למערכת נשקים והקרב: למערכת הנשקים והקרב אני מביא ציון 9.5 . למרות שהמערכת הייתה ממש טובה היא דיי נהייתה בלתי נסבלת בסוף ממורי בלוק 6 ו7 (באים עליך אויבים בחמולות ולא מפסיקים לבוא מה שהורס ת'חשק)

גרפיקה: הגרפיקה במשחק פשוט עוצרת נשימה ומדהימה ביופייה. ואני אומר את זה בתור אחד שאין לו כבל HDMI. שאתה מדבר עם אנשים אתה יכול לראות את הפנים שלהם ואת השפתיים שלך או שלהם זזות. חשוב לי לציין שמרוב שהגרפיקה במשחק מבטיחה הם לא טרחו לעשות סרטונים, בקטעי דיבור אתה יכול לזוז וזה עדיין גיימפלי ולא סרטון, אתה אפילו שולט בזוויות מסך של המשחק.
    ישנם ירידות FPS במשחק אבל לא משהו רציני. קרה לי פעם בכמה זמן שהמשחק נתקע לחצי שנייה וחזר אבל לא יותר מזה. גם לו נתקלתי בבאגים מוזרים שאנשים סיפרו עליהם
    הציון לגרפיקה: לגרפיקה אני נותן ציון של 10 מושלם כי היא באמת מושלמת ולא ראיתי בה שום תקלות למיניהן.

אורך חיים:אורך החיים של המשחק מאוד תלוי בסוג הבנאדם שמשחק. אם אתה בן אדם שאוהב להתגנב, לאסוף מידע, לרצוח, לאיים ולברוח משומרים בבריחות משובחות וכיפייות אתה ה-בן אדם למשחק. אם אתה אוהב משחקים שטחיים שהכל פשוט ואין לך סבלנות אז אתה לא תרצה לשחק בו הרבה ובטח לא תחזור עליו. אני אישית סוג של בנאדם מהדוגמא הראשונה שהבאתי ואני נהנה וחזור על המשחק שוב ושוב למרות שגמרתי אותו.
    הציון לאורך חיים: הציון לדעתי בתור אחד שמת על משחקים כאלה הוא 8.5 . למה? כי למרות שאני מת על משחקים כאלה וזה משחק מאוד יפה יש שלב מסויים שאתה חייב לקחת הפסקה ממנו.

הסאונד: הסאונד במשחק ללא ספק פשוט מעולה. לכל דבר יש רעש או צליל משלו, בין אם זה שליפה של הסכין הנסתר או דקירה חדה איתו, הרעש של קפיצה לאסם או שיסוף החרב החרב בחרבו של האוייב או אפילו בו, בין אם זה רעש שהאנשים אומרים או זעקת כאב שלהם מאגרופייך, בין אם זו דהירה מהירה של הסוס שלך או נהימה חזקה מהרמת רגליים איתו.
    הסאונד במשחק מתפרש לדברים רבים וכמעט מושלם, אני אישית נהנתי מאוד לשחק והסאונד גם הוסיף לא מעט והיה גם טוב מאוד.
    הציון לסאונד: הסאונד יקבל כ 9.5 . הורדתי חצי נקודה על זה שלפעמים בגלל ירדיות FPS הסאונד מפקשש קצת כמה שניות, אבל הוא עדיין מעולה =]

מערכת הריצה החופשית: מערכת הריצה החופשית (Free Running) של המשחק מאפשרת לך למצא עד גבול היכולת את החופשיות הגדולה שניתנת לך במשחק ע"י טיפוס על בניינים ניתורים גדולים, קפיצות עזות ממקומות גבוהים ושימוש בקורות עץ. מערכת הריצה החופשית נותנת לך חופשיות אף יותר גדולה שאתה יכול לטפס על כל חלון, כל סדק, דלת או בניין שיש לערים השונות להציעה.
    לעיתים קרובות אתה יכול למצוא את עצמך בורח במשומרים רבים והדבר היחיד שמציל אותך הוא מערכת הריצה החופשית. המערכת הזו קלה מאוד ואחרי שמתרגלים אליה שולטים בה בקלות רבה, אך לדעתי היא קלה מדי.
    הציון למערכת הריצה החופשית: אני מביא למערכת זו את הציון 9 . הורדתי נקודה על העובדה שאם אתה עצלן אתה פשוט יכול להחזיק 3 מקשים ואלטאיר יעשה את שאר העבודה.

הדמויות במשחק: במשחק יש מספר רב של דמויות כאן אני אפרט עליהן:
    *אלטאיר - המתנקש הערבי שאנחנו משחקים.
    *ישנו את המאסטר שלך שבשבילו אתה מבצע את כל המשימות.
    *שני המדענים שחטפו אותך - אחת מהן לטובתך (קוראים לה לוסי) והשני לרעתך ותמיד נוקשה בך (לא אמרו את שמו או שלא שמעתי, מצטער).
    *האנשים שנמצאים במחסני האססינים בערים השונות (כמו מפעילים שלך חח).
    * 9 האנשים שאתה מתנקש בהם במהלך המשחק.
    *ישנם גם סוגי אנשים ודמויות שאתה פשוט פוגש במשחק (NPC) אתה יכול להבדיל ביניהם בעזרת ראיית העורב שלך (Eagle Vision) :
    -אנשים שקופים: סתם אנשים רגילים ברחוב
    -אנשים אדומים: שומרים או טמפלרים שאם תראה חשוד בעיניהם הם ייתקפו אותך.
    -אנשים צהובים: מטרות שאתה אמור לרצוח (בד"כ עם הלהב הנסתר ^ ^)
    -אנשים כחולים: אתה נעזר בהם כדי להתחבא: כמו נזירים או אנשים שיושבים בספסלים.
    -אנשים לבנים: אנשי מידע למיניהם שאתה משיג מהם מידע בדרכים שונות כמו סחיטה, גניבה (אתה מכייס להם דברים), ציטוט או עשיית משימות שהם נותנים לך תמורת מידע.
    לקטגוריה זו אני לא אתן ציון

טיפים לשחקן המתחיל: בקטגוריה זו אתן טיפים לשחקן המתחיל (מי שמעוניין בפרט מיוחד או רוצה לשאול שאלה, אני אשמח לענות ולהוסיף לפה את התשובות).
    -התגנבויות: כאשר אתה רוצה להתגנב ולרצוח מטרה עדיף שתעשה זאת בלי לרוץ בקהל או להתפרע אחרת יזהו אותך. מומלץ לעבור דרך הגגות ולהרוג שומרים שמזהים אותך בעזרת סכינים לריקה.
    -כניסות לארמונים או לערים: אם תרצה להכנס לעיר או לארמון השומרים לא יתנו לך, לכן תנסה למצוא את אייקון הנזירים באזור ותכנס איתם. אם אתה לא מוצא נזירים תבחר את הסכין הנסתר, תחכה לתושב שעובר לידך ותרצח אותו בפרופיל נמוך. השומרים המבולבלים יבואו לבדוק מה קרה ובינתיים אתה תתגנב פנימה. אתה יכול גם ליצור מהומה ע"י הפלת שומר מבניין בקרבת מקום (כמו בטריילר של E3 שהבאתי). אך אם אתה אוהב להלחם אתה יכול פשוט לפרוץ פנימה ולהילחם חזיתית בכל השומרים באיזור.
    -התחבאות משומרים: כאשר אתה במרדף בריחה והאייקון במסך מסמן לך שלא רואים אותך יש לך מגוון רחב של דרכים להתחבאות:
    *מן מקלחות כאלה שגגות של בניינים
    *ערימות חציר
    *תושבים שיושבים על ספסלים באיזור
    *נזירים
    -שימוש בתושבים: ישנם כל מני תושבים במשחק ואתה צריך לדעת להבדיל ביניהם:
    *תושבים רגילים: הם סתם תושבים רגילים ברחוב אך אם תמשוך תשומת לב וכולם ישימו לב אליך זה ימשוך את השומרים אליך.
    *תושבים "עניים": אלו תושבים ממש מעצבנים, כאשר אתה בא לרצוח מטרה או לעשות משהו הם יבואו ויציקו לך ויבקשו כסף ובד"כ יגרמו לך להחשף ולהתעצבן.
    *תושבים "עוזרים": אלה תושבים שכאשר יתקפו אותך שומרים הם יבואו ויחזיקו אותם ויתנו לך הזדמנות לברוח. אתה פותח אייקונים שלהם במפה שאתה מציל אנשים מהשומרים (זה מסומן לך במפה).

כאן מסתיימת קטגוריית הטיפים, אני אעדכן אותה בהמשך.

משימות: במשחק יש משימות רבות ושונות וכאן אני אפרט עליהן:
    רצח: במשימות רצח אתה בד"כ רוצח מישהו חשוב (משימה ראשית, בד"כ אחרי איסוף מידע).
    כייוס: משימות כייוס הן משימות שאתה גונב מידע חשוב כמו מכתבים שפונים למטרה שלך או מפה עם מיקומי השומרים. בשבלבים מתקדמים המשימות האלו נעשות יותר ויותר קשות, הקורבן כל רגע נעצר ומתסכל אחורה או פתאום משנה כיוון.
    ציטוט: במשימות כאלו אתה מתיישב בספסל קרוב עם אנשים ומקשיב לשיחה שמתנהלת לידך שאמורה לעזור לך לגבש מידע לפני ההריגה.
    איומים: במשימות כאלו אתה תופס במקום שקט אנשים מקושרים למי שאתה רוצה לרצוח שבד"כ מדברים עם הקהל ומנסים לשכנע אותם מה צודק. לאחר שאתם מקבלים את כל המידע מהאיש אלטאיר הורג אותו.
    משימות של אנשי מידע: במשחק אתם תפגשו אנשים מהכפר שלכם מאסייאף (Masyaf) והם יתנו לכם משימות למיניהן כמו אסיפת דגלים בזמן מוגבל או רציחת מספר אנשים בזמן מוגבל (בלי להתפס כמובן).
    הציון למשימות: אני נותן למשימות 8.5 . הורדתי נקודה וחצי על העובדה שאין מספיק משימות במשחק.

משימות צדדיות: במשחק יש מספר משימות צדדיות וכאן אני אפרט עליהן:
    מציאת נקודות תצפית: במשחק כדי למצוא משימות אתה צריך ללכת לנקודות תצפית שונות בעיר ולפתוח איזורים.
    הצלת תושבים: אתה יכול להציל תושבים בעיר מהשומרים ולאחר מכן באיזור הזה של המפה יהיה אייקון של אנשים שעוזרים לך עם השומרים או שיהיה אייקון של נזירים שעורים לך להתחבא.
    הריגת טמפלרים: במשחק יש לך להרוג גם 60 טמפלרים שונים בין כל הערים והממלכה כדי לפתוח זכרון אופציינלי.
    מציאת דגלים: במשחק אתה יכול למצוא דגלים שונים, מציאת כל הדגלים מסוג מסויים תפתח זכרון אופציינלי הקשור לכך.
    הציון למשימות צדדיות: 9.5 . הורדתי חצי נקודה כי לפעמים זה פשוט נמאס.

עכשיו אחרי חלוקת ציונים אני אתן מעין דעה אישית וסיכום למשחק:
    המשחק Assassins Creed הוא משחק בעל גרפיקה מרשימה תנועה חופשית משחקיות מעולה עלילה משובחת ואורך חיים ארוך וכיף.
    לדעתי כל מי שאוהב משחקי התגנבויות או כל מי שרוצה לדעת מה זה באמת משחק נקסט ג'ן חייב לקנות את המשחק הזה.

מילים אחרונות: נהנתי מאוד לכתוב את הסיקור ולדעתי הטוב ביותר ינצח.

הציון הסופי: הציון הסופי שלי למשחק הוא 9.5 ולדעתי הוא משחק חובה לכל בעל קונסולה מהדור הבא כי אם יש משחק שהוא נקסט ג'ן זה Assassins Creed

טוב זה מה שהספקתי עד עכשיו (יום בערך) אבל אני אמשיך לעדכן את הדיון ומקווה לנצח ^^ בהצלחה לכולם ושהטוב ביותר ינצח.

מחקתי את כל העריכות, זה התוצר הסופי

הצטרף בתאריך
    17.11.2007
    יפה!
    שלי אני מקווה שיגיע השבוע...

הצטרף בתאריך
    02.08.2007
    לפי דעתי זה מאוד שיטחי.... כלומר יותר נתתה פרטים על המשחק וזה מאוד מבולגן ולא נוח לעין....מבולגן מאוד!!!!

הצטרף בתאריך
    23.09.2007
    נכתב במקור על ידי yossig2006
    לפי דעתי זה מאוד שיטחי.... כלומר יותר נתתה פרטים על המשחק וזה מאוד מבולגן ולא נוח לעין....מבולגן מאוד!!!!
    אתה יכול להסביר לי מה שטחי? כדי שאני אדע איך לשנות... אני רוצה שיצא משוקע ויפה כי לקח לי 6 שעות להכין את זה.
    ג'וקר אתה אהבת את זה? מה לא אהבת? איך לשפר?

הצטרף בתאריך
    23.09.2007
    סליחה על הדאבל אבל רציתי לומר שהוספתי אורך חיים, סיכום ותיקנתי דברים לא ברורים כמו ירידת שורות באמצע (בגלל שהעברתי את זה ישר מקובץ וורד [Word]) ושגיאות כתיב. תמונות וסרטונים בהמשך, ועוד הרבה.

הצטרף בתאריך
    14.07.2007
    עיר
    כפר סבא
    היתה צריך לעשות את זה עם סירטונים ותמונות מההתחלה ...
    בסך הכל סיקור נחמד
    95% of people in COD4 use martyrdom. If you're part of the 5% that don't need to die to get a kill, put this in your sig.

הצטרף בתאריך
    02.08.2007
    סיקור התחלתי.... עדיין הכתבה מאוד מבולגנות... חסרים פה המון דברים....

הצטרף בתאריך
    23.09.2007
    נכתב במקור על ידי yossig2006
    סיקור התחלתי.... עדיין הכתבה מאוד מבולגנות... חסרים פה המון דברים....
    מה חסר? מה מבולגן ?? אני לא מבין עשיתי את זה מסודר עם דגשים כוכביות רווחים סימני פיסוק ללא שגיאות כתיב אתה לא מסביר את עצמך.

הצטרף בתאריך
    01.08.2007
    עיר
    תל אביב
    סיקור יפה מאוד!
    אני קונה את המשחק בטוח עוד כמה ימים
    15.5.10

משרד החינוך קבע: החל ממחר ילמדו בשיעורי היסטוריה על הנצחון האחרון של מכבי בדרבי

הצטרף בתאריך
    23.09.2007
    הוספתי תמונות מהמשחק, סרטונים ותמונות נוספות בקרוב.

הצטרף בתאריך
    02.08.2007
    אתה כותב משהו הולך לנושא אחר וממשיך את אותו משהו במקום אחר.......
    הגבתי בנושא: מי הסיקור הטוב ביותר.....

הצטרף בתאריך
    06.08.2007
    מעולה!
    הסיקור הראשון ברמה רצינית ביותר שראיתי!
    אני מאושר לראות סיקור ברמה גבוה ורציני ביותר,
    פירוט מעולה, מדבר על כל הנושאים השונים,
    מעביר את כל המידע הדרוש לקורא על המשחק,
    ופשוט נהנתי לקרוא אותו!

נתון לעכשיו הסיקור המועדף עלי בתחרות,
    וגם מכל סיקורי המשתמשים בקהילת PS בתקופת שהותי כאן.
    מצדיעה לך!

הצטרף בתאריך
    23.09.2007
    נכתב במקור על ידי Zakk
    מעולה!
    הסיקור הראשון ברמה רצינית ביותר שראיתי!
    אני מאושר לראות סיקור ברמה גבוה ורציני ביותר,
    פירוט מעולה, מדבר על כל הנושאים השונים,
    מעביר את כל המידע הדרוש לקורא על המשחק,
    ופשוט נהנתי לקרוא אותו!

נתון לעכשיו הסיקור המועדף עלי בתחרות,
    וגם מכל סיקורי המשתמשים בקהילת PS בתקופת שהותי כאן.
    מצדיעה לך!
    תודה רבה תגובות כאלה גורמית לי להרגיש שזה שווה ת'השקעה (וגם הפרס ).

הצטרף בתאריך
    23.09.2007
    עוכנו עוד 2 תמונות, הוספתי 3 סרטונים וערכתי עוד כמה דברים בעלילה למי שמעוניין.

הצטרף בתאריך
    19.09.2007
    קראתי ונהנתי..עשית לי חשק לקנות תמשחק למרות שזה בכלל לא התחום שלי : ))) חח..
    וכל הפלצנים שאומרים לך"סיקור התחלתי,מבולגן,שטחי"עזוב,נראה אותם עושים סיקור שאני אהנה ממנו כמו שנהנתי מזה.בקיצור סיקור בן זונה אחי תמשיך ככה!

הצטרף בתאריך
    10.09.2007
    עיר
    תל-אביב
    וואו, אדיר!
    למדתי על המשחק המון, סיקור מצוין.
    כל הכוד!

הצטרף בתאריך
    23.09.2007
    תודה על התגובות עושה חשק לעשות עוד סיקורים (סיקור ראשון שלי י) אני בקרוב מוסיף עוד סרטונים ותמונות וגם קטגוריה משל עצמה למערכת הFree Running במשחק.

הצטרף בתאריך
    17.11.2007
    אני גם ממש נהנתי לקרוא ורק אני מחכה עוד יותר שהמשחק שהזמנתי יגיע!!!
    הימים עוברים כמו שנים...):

הצטרף בתאריך
    23.09.2007
    נכתב במקור על ידי The Joker
    אני גם ממש נהנתי לקרוא ורק אני מחכה עוד יותר שהמשחק שהזמנתי יגיע!!!
    הימים עוברים כמו שנים...):
    תודה רבה ^ ^

הוספתי 3 סרטונים חדשים וגם סיקרתי את מערכת הריצה החופשית (Free Running) של המשחק.

הצטרף בתאריך
    23.09.2007
    נוסף מבוא קטן ונוח לסיקור, המבוא יתעדכן יחד עם הסיקור.

הרשמה