תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 12 מ 12
    הצטרף בתאריך
    19.05.2007
    "מרחבים על מרחבים של ג'ונגלים חסרי סוף משתרעים לפני. בין העצים נראות תזוזות רבות של בעלי חיים וקולות חיות נשמעות באוויר. בקצה הג'ונגלים רכס הרים גבוה אשר כולו מלא ירוק חוסם את שדה הראייה. זהו מקום לטעמי"
    מיומנו של אווירג'ילן יליד הטבע, רשמים ראשוניים מונה

משתרעים על פני שטח של 360 קמ"ר, נמצאים הג'ונגלים העצומים של ונה. יער טרופי זה נהנה מכל הטוב של הטבע. עצים אדירים צומחים שם וצמחים בעלי תכונות קסומות. בעלי חיים מכל הסוגים והמינים חיים שם, חלקם רגילים אך ישנם הרבה חיות קסומות או מסוכנות מגדר הרגיל.

ונה מחולק לשלושה איזורים עיקריים:
    שרשרת הר הצעקות- שרשרת הרים הפרוסים על פני 80 קמ"ר בצפון הג'ונגלים של ונה, ובנקודה הגבוהה ביותר של ההר הנקרא הר הצעקות ישנו הר געש פעיל. שמו של ההר ניתן לו מכיוון שאלו שנחטפים ע"י שבט הדוו או אלו שנבחרו ע"י שבט הקמצ'אי צועקים זעקות תחנונים אחרונות לפני שמשליכים אותם ללוע הר הגעש כדי לרצות את הרוח. ההר כולו מכוסה בצמחייה שמקשה על העולים לראש הר הצעקות.
    ביצות קטמנלוק- איזור ביצתי ביותר הנפרס על פני 100 קמ"ר, בו הקרקע מלאה מים מטונפים אך העצים עדיין צומחים בו, וממוקם באזורו הצפוני של ונה, ומתחת לפני השטח, שוכן התפלץ האגדי קטמנלוק במערותיו הסודיות. אף אחד לא ראה מעולם את קטמנלוק, ולא יודעים מהו, אך ידוע שהוא מחליף עם שבט הדוו חומרים נדירים שניתן למצוא רק במעמקי הביצות ומתחת לאדמה, ואת החילופים הם עושים דרך חיות הג'ונגלים, שמקשיבים לקטמנלוק.
    לפני זמן רב ולא ידוע הביצות היו חלק מן איזורי האובדן, אך מאז הגעתו של קטמנלוק וניסיונות האחד והאחרון להשתלט על מהותה של ונה ובעצם לגנוב את כוחו של הרוח האיזור של הביצות (שאז היה עוד רגיל) עבר רעידת אדמה שהפכה אותו לאיזור טרשי וקשה להליכה, שבמימיו הרדודים מתחבאים יצורים רבים.
    שטח הג'ונגלים של ונה (איזורי האובדן)- מרכז הג'ונגלים של ונה, שנמצאים בין הביצות להר הצעקות, ונפרסים על פני 180 קמ"ר. שמו של האיזור ניתן לו כי רוב מי שנכנס אליו לא חוזר. איזורי האובדן מחביאים בתוכם יצורים וסכנות רבות, וניתן למצוא בונה כל יצור שיכול לחיות באיזורים המגוונים שבתוכה.

הג'ונגל של ונה מאכלס שני שבטים והתיישבות אחת:
    שבט הדוו (dow): שבט חמקמק שידוע כי השאמאנים שלו משתמשים במארות כדי לתעל את לחשיהם. שבט הדוו לא בא במגע עם שבט הקאמצ'אי וקרידוש. שבט הדוו מאוד עוין כלפי אנשים שבאו מן העולם שמחוץ לונה, וחלק מן האנשים שנעלמים בונה בעצם נחטפים ע"י הדוו בשביל טקסיהם המחרידים.
    שבט הדוו הנו נודד, ואינו נשאר באיזור אחד של איזורי האובדן ללמעלה משבוע.
    שבט הקמצ'אי (camchai): שבט ידידותי ביותר השוכן בין העצים של איזורי האובדן, ומתאים את מיקומו לפי עונות השנה. אנשי הקמצ'אי משכירים את שירותיהם לעוברי אורח הזקוקים למורי דרך בג'ונגלים. השאמאנים של קמצ'אי נוהגים לתקשר עם הרוח לא ע"י מארות אלא ע"י טראנס.
    קרידוש: ישוב קטן הנמצא על הגבול בין הר הצעקות לבין איזורי האובדן, וגודלו 10 קמ"ר. האנשים שבקרידוש באו במקור מן הממלכות המתורבתות ולכן ההחלטות בקרידוש נעשות ע"י מועצת זקנים המונה 13 איש.
    אוכלוסיית קרידוש מונה 650 איש.
    שבט הדוואמארו (dwamaru): שבט דמויי אדם שהתפתח לאחר ששבט הדוו ניסה לבנות כפר קטן באיזורו של קטמנלוק, אך באותה תקופה האיזור עוד היה טרי והאויר הכיל בתוכו רעלנים רבים.
    בתגובה לכך ניסו השאמאנים של הדוו למזג בתוכם את יכולת הנשימה של הזוחלים שחיו שם, אך זה לא כל מה שנטמע בהם.
    שלושת השאמאנים שניסו זאת הפכו לשלושת הרינסאי, השאמאנים הדגולים של הדוואמארו, והם נראו כמו אנשים בעלי גוון עור ירוק-חום כהה, חסרי אוזניים, בעלי קשקשים, קרום בין הרגליים והידיים וזנב ארוך.
    הרינסאי עשו עסקה עם קטמנלוק, והוא נתן להם את הכח להפוך זוחלים ואנשים ודוואמארו, וכך להגדיל את השבט, בתמורה לכל דוו, קמצ'אי או קרידושי שהם מוצאים ולא מתאים לשינוי לדוואמארו.

אנשי קרידוש לא נוהגים לצאת הרחק מתחום עירם, ולרוב מחליפים משאבים עם הקמצ'אי. אנשים הקמצ'אי והדוו יכולים לגמוע מרחקים עצומים ביום אחד של הליכה ומורגלים בהליכות ארוכות, ומכירים את ונה כמו את כף ידם.

הרוח: מגנה של ונה, כל החיות מכירות בישות זו, וגם שבטי הדוו והקמצ'אי.
    ידוע כי הרוח לא תומכת בקטמנלוק, ולא נותנת לו מכוחה.
    חלק מן הזוועות והיצורים בונה למדו לתעל את כוחה של הרוח ולהשתמש בה כדי להטיל את לחשיהם.
    השאמאנים של שבט הדוו מתעלים את כוחה של הרוח דרך מארות, שזה טקסים וחריטת סימנים מקודשים על מגילות וקורבן אדם לרוח.
    השאמאנים של שבט הקמצ'אי שוקעים בטרנס עמוק ומתקשרים עם הרוח ומקבלים את כוחותיהם המאגיים בדרך זו. גם שבט הקמצ'אי דוגל בקורבן אדם אך לא לעיתים תכופות כמו הדוו והקורבן חייב להיות משבט הקמצ'אי (לרוב האיש הזקן ביותר בכפר).
    למרות הטקסים הוולגריים הללו, הרוח אינה דוגלת באלימות ועוזרת לשוכני ונה להגן על מגוריהם מפני פולשים.
    אנשי קרידוש לא מאמינים ברוח ולא תומכים בה, אך הרוח ואנשי קרידוש עוזבים אחד את השני לנפשם.
    כדורגל זה ספורט ללבנים, כדורסל זה ספורט לשחורים.
    גולף זה ספורט לאנשים לבנים שלבושים כמו סרסורים שחורים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    עיר
    קדרון
    דבר ראשון זקוק לניסוח חדש ולעיבוי דחוף. הרבה מקומות מעניינים אבל בלי הרבה פירוט על כל אחד...
    נתחיל אזור-אזור

הר הצעקות- אתה יודע מה זה הר של 80 קמ"ר?!!?!? זה לא הכי הגיוני, אתה יודע...
    אם כבר שרשרת הרים אשר הפסגה הכי גבוה שלה זה הר הצרחות (הרים מכוסים ג'ונגל כמובן, תתפלא אבל זה אפשרי. הוכחה לזה נמצאת בדרום אמריקה ובמזרח הרחוק)..
    התקרבות ללוע הר געש זה משימה כמעט בלתי אפשרית בלי אמצעי הגנה טובים, במיוחד הר געש פעיל.

ביצות קטמנלוק- הביצות שוממות? או שמה גרים שם אנשים?
    רעיון מגניב שעשוי לעזור- פעם שטח הביצות היה חלק מהג'ונגלים הגדולים, מסיבה כלשהי (תמציא אתה) כמות מים גדולה חדרה לשטח והפכה אותו לביצות.
    מה שנוצר זה מצב כזה- הקרקע עצמה ביצתית לגמרי, מים, חול טובעני ושאר שטויות. לעומת זאת העצים שהיוו את הג'ונגל עדיין עומדים על מקומם. אחד מן השבטים יכול לגור שם בבתים בין העצים ולהלך עליהם מכיוון שהקרקע בלתי ניתנת להליכה ללא סיכון רב. שבט הדוו עשוי להתאים לכך.
    כמו כן, בדרך חיים כזאת זה רק צפוי שהשבט יעבור תהליך אבוציולוני בתוך מספר דורות. אל תהסס ליצור גזע חדש, בעל זנב ומורגל בהליכה על העצים וקפיצה מעץ לעץ וכן בעל עמידות למחלות (חיים בביצה).
    איזורי האבדון- שם קצת מוזר, הגיוני שאנשים מבחוץ נותנים למקום את השם אבל בוודאי יש לו שם נורמאלי ואמיתי (עדיף אפילו "ג'ונגלי האבדון". אבל "שטח הג'ונגלים של ונה" יתאים פה הכי טוב).

על השבטים אני ידבר בהמשך (בעיקר עם תיכך את הרעיון שלי לשבט הדוו ולביצות)

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.05.2007
    שתדע שהתכוונתי שההר מכוסה צמחייה (מה לא הגיוני בזה? מה, כל ההרים אמורים להיות גושים ענקיים של אדמה חומה?)
    רק שתדע שאני דימיינתי את הביצות כמו שאתה תיארת אותם.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.03.2007
    עיר
    נגסקי ,יפן
    נשמה טוב.
    אני כבר מדמין איך החבורה תיפו למערב של אחד השבתים וישים אותם השבי ואיך שבט אחר ישחרר אותנורק כדי להחאיס את השבט השני....

אני אוהב את זה.
    סליחה על כל שגיאות הכתיב.

תודה לFeRoz הגבר על החתימה^^ הזות..

(/__\)
    ( O.o)
    ( > <)
    זהו ארנב.
    אנא העתיקו את ארנב אל חתימותייכם על מנת לעזור לו לכבוש את העולם!!!
    -יש לי 3XX הודעות
    פועל חיפה! מאז ולתמיד!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.05.2007
    אני חושב שתודה, אבל בבקשה תעבוד על שגיאות הכתיב, יש לי כאב ראש מההודעה שלך
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    עיר
    קדרון
    יפה מאוד.
    תוסיף את תיאור היבצות (אני ואתה יודעים שלמעטה יש ביצה אבל העצים עדיין עומדים, אבל בהודעה זה לא ברור בכלל).
    תכתוב שההרים מוכסי צמחייה.
    תבין, אתה ואני אולי יודעים שזה ככה, אבל מי שקורה את הטקסט לא.
    אתה יכול לעשות משהו עם הניסוח? הוא ממש צורם לי (אם אתה לא יכול אין לי בעיה לעזור).

קבל ח"J, הכתיבה מבולבלת מאוד אבל אזור טוב מאוד

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.08.2007
    עיר
    תל אביב
    באמת כדי לשנות את הניסוח, אזור מעולה באמת, פשוט מעולה.
    גם אני יכול לעזור לך עם הניסוח אם יש לך בעיה.
    בברכה Xaldin
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.05.2007
    עידן, אתה מוזמן לשנות את הניסוח כרצונך, ותודה רבה,
    אני חושב לעשות רשימת עתקים של ונה, כדאי?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.05.2007
    מגניב, תודה רבה, זה אומר שהמקום מוכן?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.03.2007
    עיר
    נגסקי ,יפן
    מה דעתך להכניס לג'נגל אזור של שבט כמו המיה\איקה\אצטקים -עם פרימידות מרובעות בלות מאות מדרגות ומלקודות ,מעין שבט אלילי ..
    סליחה על כל שגיאות הכתיב.

תודה לFeRoz הגבר על החתימה^^ הזות..

(/__\)
    ( O.o)
    ( > <)
    זהו ארנב.
    אנא העתיקו את ארנב אל חתימותייכם על מנת לעזור לו לכבוש את העולם!!!
    -יש לי 3XX הודעות
    פועל חיפה! מאז ולתמיד!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    עיר
    קדרון
    אני היחידי ששם לב שרק התחלתי לערוך (והספקתי בקושי 2 שורות)?
    יש עוד עבודה, והרבה. למקום הזה פשוט יש פוטנציאל.
    תבחר שבט אחד או ישוב אחד ותפרט עליו באורך מלא, אני ביינתים ימשיך לערוך

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.05.2007
    אוקיי בכיף, אבל לא היום יש לי הרבה שיעורים לחופש
    שתף ב-Google+

הרשמה