תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 7 מ 7
    הצטרף בתאריך
    10.03.2007
    Even though Wii has become the success story of 2008 in Japan, North America and Europe, Nintendo has no plans to ramp up development in the US (let alone that place called Europe) says senior VP George Harrison.
    He told Wired News, “I’m not aware of any plans to push for more software development here in the US. The actual decision about producing more software and who should do it is driven by Satoru Iwata and the management team, including Mr. Miyamoto, in Japan.”
    So far we’ve only seen US first party Wii games come in the form of Metroid Prime 3: Corruption (developed by Texas-based Retro Studios) and Mario Strikers Charged (developed in Vancouver). There was Project HAMMER but that looks like it’s been canned.
    Harrison says Nintendo looks to third-party publishers based in the US to create games for Western audiences.
    “They’re doing a great job both on DS and on Wii. They tend to provide product in categories that we aren’t particularly good at doing, like sports or other genres. And since they’re Western publishers, they tend to be more in tune with Western tastes.”

נינטנדו מתכוונת לתת לחברות צד ג' לפתח את רוב המשחקים לWii.
    השאלה אם אנחנו יכולים להסתפק במשחקים של EA (שהביאה את המשחק עם האונליין הכי טוב שיש בWii) וCapcom (שהביאה את Zack & Wiki וכל מילה מיותרת).
    לפחות עכשיו חברות צד ג' לא יפחדו מהמשחקים של נינטנדו
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.08.2007
    לא הבנתי...
    דבר ראשון , איזה משחק אונליין יצרה EA שהוא הכי טוב לWII??
    דבר שני, זה אומר שמעכשיו משחקים כמו מריו וזלדה, לדוגמא , לא יצאו בזמן הקרוב לווי???
    רק בגלל המותגים של נינטנדו קניתי את הווי!!!! לא בשביל משחקי צד ג' דבילים!!!
    שונא את EA!!!!!!! (למרות שאחרי קרייסיס וסימפסון התדמית שלהם בעיני השתפרה...)
    שתף ב-Google+

במה זה שונה מהאסטרטגיה של שאר החברות?
    נערך לאחרונה על ידי רונן, עוד לפני שלחצתי על שלח.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.07.2007
    אני קראתי אבל גם לא הבנתי כל כך דווקא יהיה נחמד אם יהיה יותר משחקי צד שלישי המשחקים של נינטנדו נחמדים אבל כל פעם יוצאים חדשים רק אם המשכים יהיה נחמד לראות משחק חדש בזירה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.03.2007
    זה לא שונה בכלל מהאסטרטגיה של שאר החברות, פשוט הרבה אנשים שקנו את הWii קנו אותה בשביל משחקים של נינטנדו. ב2008 הם ישחקו ביותר משחקים של מפתחות צד ג'... ובSSBB של נינטנדו

EA הביאה את Medal of Honor: Heroes 2 שלפי השמועות הוא המשחק עם האונליין הכי טוב בWii (בלי Friend Codes).
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.02.2007
    עיר
    תיל אביב
    כמובן שנשחק ביותר משחקי ג' מאשר צד א',הרי אתה לא מצפה שנינטדו תוציא משחקים יותר מכל החברות יחד? חוץ מזה, אם הבנתי נכון,זה פשוט שמשחקי צד א' הם תחת האחריות של הסניף היפני של החברה.
    ריצ'ארד חביב הקהל- פרקים ראשון, שני , שלישי
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    אבל זה לא היה כך תמיד? תמיד חברות צד ג' מפתחות יותר, מן הסתם.

אני לא הייתי ממהר לפרש את הדברים של ג'ורג' הריסון. הוא גם אומר "לא ידוע לי...". לאחרונה העלינו לכאן ריאיון נוסף שלו, ובו סיפר על חשיפה צפויה של משחקי הארדקור של צד א' בתערוכת E3. הוא אוטוטו עוזב את נינטנדו, אני לא בטוח שהוא האיש לקבל ממנו חדשות. אני חושב שהאדם היחיד שבעניינים בנינטנדו אמריקה, שכדאי לשים לב למה שאומר, הוא רג'י. בכל שאר המקרים, תקשיבו לנציגים היפנים.

נינטנדו תמשיך לפתח משחקים איכותיים, אין לה יכולת קיום בלי זה, ולולא הייתה יודעת זאת, היא לא הייתה נותנת את כולה בכל משחק הארדקור שלה. מהמשחקים שלה בא עיקר המוניטין שלה.

אני מאמין שהכוונה בדברים היא שנינטנדו מבינה שהיא לא מסוגלת להביא משחקי צד א' בתדירות גבוהה, ולכן היא סומכת על משחקי צד ג' איכותיים שישלימו אותה ושבעזרתם ייווצרו כמה שפחות תקופות יבשות בחיי הקונסולה.

רונן.
    שתף ב-Google+

הרשמה