תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 2 מ 2
 1. #1
  דאגתם לצעירים ומה איתנו !
  שלום רב לכולם!
  ברצוני להעלות נושא חשוב במיוחד ומאוד תכליתי שיוסיף ויקח צעד אחד קדימה את VGAMES מעל שאר האתרים שקשורים בקהילות .
  לדעתי הגיע הזמן שבו הערוצים יופרדו לפי טווח גילאים ,לדבר מספר סיבות עקריות ויתרונות לנושא,
  לדוגמא אם ניקח את הפורמים ואת שרתי המשחק לדוגמא זו את BF2 וכו.. ונחלק אותם לטווח גילאים עד
  גיל 18 ומי גיל 18 ומעלה . נפיק מקס של הנאה מהנושא וכך אף דבר זה יגרום לבוגרים שבינינו גם להיות מעורבים יותר גם בשרתים גם בפורמים ובקהילה בכלל, וזאת ולרוב סיבה שבד"כ נובעת מהגורמים הבאים:

  1-סגנון וצורת המשחק של צעירים ובוגרים הינה שונה ,רצינית יותר איטית יותר ומחושבת יותר משל צעירים שסגנון המשחק שלהם פזורה יותר מהירה יותר שדורשת מעט תכנון , לרוב הצעירים יותר רוצים "להשתולל" ולהשתטות (ובצדק) עם חברים כמותם ובעוד שהבוגרים יותר רוצים לצאת לקרב "מתוכנן " יותר תוך כדי ניצול אסטרגיות (שקיימות במשחק\ים אך לרוב לא מנוצלות בגלל הבלאגן) מה שהופך את המשחק\ים לדוגמא זו BF2(או משחקים אחרים) לסימולטוריי\ם יותר ובעלי עומק (לגיטימי ) ,

  2-נושאי השיחה בפורמים הינם גם שונים מאוד לכן בחור בן 25+ כמעט ואין לו את אותו נושא השיחה של צעיר בן 10 - 16 לכן לרוב הבוגרים שביננו לרוב אינם משתתפים או לפחות נמנעים להשתתף בפורמים מסויימים אלא אם כן יש להם אזה בעיה תכנית שדורשת ייעוץ ובמקרה של בירור באן ,ולפעמים גם אינם מרגישים בנוח להשתתף בקבוצות(סקוודים) שהחברים בהן אינם באותו גיל.

  3-חשוב לזכור ! מבחינה חוקית גם לא כול כך בריא לערבב טווחי גילאים מסויימים לאור הארועים האחרונים שלצערנו יש גם בוגרים שמנצלים את הצעירים יותר ולהפך!.

  4-דבר נוסף חתך השוק של הצעירים והבוגרים הינו שונה וגם דרישותיהם ,לדוגמא ישנם פרסומות באתר שכלל לא נוגעות לילד בן 13 (כמו הסרת שיער בלייזר מהגב!?) או קונדומים שלא נוגעים כלל לצרכיו של אותו צעיר או להפך כמו למשל פרסומת של תיק לבית ספר אינה נוגעת כלל לצרכיו של בוגר בן 30 שגם כן נמצא באותה הקהילה ,

  *-לכן מה שאני מציע זה שהרי בכול מקרה ישנם משחקי רשת שיש להם יותר משרת 1 שפועלים בו זמנית צריך לקחת שרת 1 ולהגביל אותו לטווח גילאים גבוה יותר או נמוך יותר וכך יהיה גם נעים יותר לכולנו ליצור לתקשר לשחק ולצ"טט עם אוכלוסיה שתואמת ותפורה לנו אישית!. (וגם ימנעו תקלים מיותרים).

  ההודעה הזו היא לרווחת כולנו בכדי שגם הצעירים וגם הבוגרים יהנו באותה מידה כי הריי הדרישות שלנו שונות !
  בתקווה שיהיה שינוי חיובי נוסף נצטרך את תמיכתכם בנושא תרגישו חופשי להגיב הנושא הזה חשוב לכולם!
  וסלחו על הישירות כי אן דרך אחרת להציג תבעיה.
  שתף ב-Google+

 2. #2
  הצטרף בתאריך
  06.04.2007
  הודעות
  1,691
  מה נרוויח מזה?
  יש פה אולי 5% של משתמשים מעל גיל 18

  אתה אומר בעצם בואו נסלק את כול הקהילה ונתן ל20 איש ממנה לשחק לבד בשרתים.

  נעול.

  1. אין טעם לקיים את הדיון כאן.
  2. הרעיון גרוע, שטותי ומרוחק מאוד מהמציאות.

  שתף ב-Google+

הרשמה