תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 24
    הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    מנכ"ל אקטיויז'ן, רוברט קוטיק, אמר בראיון שתוך שנתיים, מיקרוסופט סוני ונינטנדו יצטרכו להוזיל את הקונסולות שלהן ל-199$ ומטה בשביל לפנות לשוק הרחב. "הפלייסטיישן 3 הוא מוצר טוב" אמר המנכ"ל "אך ה-Wii של נינטנדו קובע את הסטנדרט ואת הציפיה של הצרכן [בקשר למחיר הקונסולה]".

בתגובה לטענות הקבועות שגורסות שהפלייסטיישן והאקס בוקס יקרים יותר כי הם מורכבים יותר מבחינה טכנית אמר קוטיק: "אנשים אומרים שה-Wii מורכב פחות מבחינה טכנית... אני לא חושב שלצרכן זה משנה כל כך", לדבריו, נקודת המחיר לשיווק המוני היא 199$.

המנכ"ל פירגן בענק לנינטנדו כשאמר "אנו מבינים, כמו נינטנדו, שהנתיב להצלחה [פיננסית] הוא מספר קטן של מוצרים שמנצלים את יכולות החומרה", והוסיף "המתחרים שלנו מדברים הרבה במקום לפתח משחקים חדשניים ל-Wii. אם מפיצים רוצים להצליח הם צריכים לעלות לרמת החדשנות שנינטנדו מציגה".
    מכאן.

יישר כוח למנכ"ל. הוא אמר בדיוק את מה שאנחנו אמרנו תמיד.

עכשיו, חלאס קשקשת, ותתחילו להביא משחקים מעניינים וטובים לווי, כמו קפקום שלמדה עם זאק-אנד-וויקי שלה (אבל להגיע לרמת עיצוב וחדשנות שנינטנדו מציגה? זה אפשרי בכלל?).

אם חברות צד ג' באמת יתחילו להשקיע ולהיות טובות על הווי, אז אין סיבה שהמשחקים שלה לא ימכרו על הקונסולה של נינטנדו.

רונן.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    מפרגן מפרגן. אבל עדיין אין צד שלישי רצינית.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.02.2007
    זה לא קל להיות חברה צד 3 מצליחה כשמהצד כל החברות אומרות
    "נינטנדו Wii חלשה, צריך לעבוד על המתחרות".
    אולי עכשיו סוף סוף יבינו שהעתיד הוא בחדשנות ולא "רק" בגרפיקה.
    העם צמא לאינטרקציה חדשה (לפחות רובנו)
    מדריך ה- Wii השלם שלי (גירסה 3.0 סופית, מתעדכן בקביעות)
    * קיים מדריך התקנה והגדרה של חיבור רשת ועוד*

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    נכתב במקור על ידי DMaster
    מפרגן מפרגן. אבל עדיין אין צד שלישי רצינית.
    בהחלט, לכן הצעתי לו לחדול מהקשקשת. צודק ככל שיהיה, הגיע הזמן שיהיו מעשיים יותר.

רונן.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.09.2007
    מפרגן מפרגן אבל שקודם יסדר תבעיות בGHIII
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    נכתב במקור על ידי Talool1
    מפרגן מפרגן אבל שקודם יסדר תבעיות בGHIII
    LOL

כן, גם זה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.08.2007
    עיר
    תל אביב
    מדבר מדבר אבל שום משחק שהם משחררים הוא לא לווי חוץ מגיטר הירו 3
    15.5.10

משרד החינוך קבע: החל ממחר ילמדו בשיעורי היסטוריה על הנצחון האחרון של מכבי בדרבי
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.03.2007
    שווה להזכיר במעמד זה שהWII תוכננה מלכתחילה להמכר ב170 דולר וברגע האחרון, בגלל הבאז סביב המכשיר, נינטנדו החליטה לעשוק אותנו עם מחיר חמדני, לבדוק איך השוק יקבל את זה ולצחוק כל הדרך אל הבורסה היפנית.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.08.2007
    ציטוט:שווה להזכיר במעמד זה שהWII תוכננה מלכתחילה להמכר ב170 דולר וברגע האחרון, בגלל הבאז סביב המכשיר, נינטנדו החליטה לעשוק אותנו עם מחיר חמדני, לבדוק איך השוק יקבל את זה ולצחוק כל הדרך אל הבורסה היפנית.

מממממממהההההההההההההה[email protected][email protected]?!?!?!?!?!?!
    איזה חמדנים!!!!!!!

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.04.2007
    עיר
    באר יעקב
    איזו סיבה יש להם למכור את ה-WII בפחות מ-250 דולר כשאפילו במחיר הזה הם לא מצליחים להדביק את קצב הקנייה? נינטנדו לא עושקת אותך, Noamkot, וזה ילדותי לחשוב ככה. אם ה-WII היתה יכולה להצליח גם במחיר של 400 דולר, היא היתה נמכרת במחיר הזה. הכלל הוא שהשוק הוא זה שקובע האם המחיר הוגן, כמו שהשוק קבע שמחיר הפס3 מופרז, כך הוא גם קבע שמחיר ה-WII הוגן.
    למכירה לדיאס: Kirby Canvas Curse, Yoshi's Island, Sonic Rush.
    למכירה ל-360: דד רייזינג, פרפקט דארק.
    למכירה לווי: ספק כוח מקורי אמריקאי מקורי ושנאי מתח 120 וולט.

אייסיקיו 145548792 טלפון 0504478720

Wii Number 3755-4409-3335-5398
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.03.2007
    המחיר הוא חמדני משום שהרווח על המכשיר הזה חסר פרופרורציה למה שקורה בשוק הזה שבכלל חי על רווחים ממכירת משחקים.
    האמירה שנינטנדו לא מסוגלת להדביק את הביקוש היא לא נכונה, נינטנדו פשוט לא מייצרת מספיק על מנת לשמר את המחיר ברמתו הנוכחית. באיזורים פחות חשובים לנינטנדו או כאלה שהרווח שלה על כל מכשיר הוא עוד יותר גדול מהרווח שלה בשוק האמריקאי, לא היה קושי ממשי למצוא את הקונסולה מעט אחרי שהיא הושקה. אישית אני קניתי אותה במרץ באוסטרליה פשוט על ידי זה שנכנסתי לחנות במרכז מלבורן יום לפני שטסתי חזרה ארצה ושאלתי אם יש להם WII במלאי כשהתשובה היתה שיש להם כמה שאני רוצה. המכשיר אפילו נמכר בהנחה קטנה.
    אני בהחלט מבין את נינטנדו וחושב שהשיקולים העסקיים שלה נכונים בטווח הקצר. מה שאני לא מבין זה אנשים שחושבים שנינטנו היא סוג של קדוש ולא חברה עסקית דורסנית בסגנון סוני או מיקרוסופט.
    לגבי מה שהשוק חושב, בוא ניתן לזה עוד שנה שנתיים ונדבר אז.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.02.2007
    תומך ^,
    כשהייתי באיטליה לפני חצי שנה אז הלכתי לחנויות שונות ברומא
    ובכולן היה ווי בלי הגבלה ובלי טורים או הצורך להגיע מוקדם.
    נינטנדו אומנם מביאה לנו מוצר טוב במחיר הוגן, אבל זה לא
    שולל את עובדה שהיא חברה ושעובדים בה בני אדם שגם רוצים להתפרנס.
    מדריך ה- Wii השלם שלי (גירסה 3.0 סופית, מתעדכן בקביעות)
    * קיים מדריך התקנה והגדרה של חיבור רשת ועוד*

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.04.2007
    עיר
    באר יעקב
    איך בדיוק המחיר הוא חסר פרופורציה אם ה-WII שוברת שיאים מבחינת מכירות בשנה הראשונה, ועקפה בסיבוב את ה-360 שנמצאת בשוק שנה לפניה?

אין פה חמדנות, יש כאן שיקולים עסקיים נכונים. אתה יכול לראות את המניה של נינטנדו בשנה האחרונה ולהבין עד כמה הם נכונים. אתה יכול מצד שני להסתכל על סוני, ולראות מה המשמעות של מחיר חסר פרופורציה. אם נינטנדו היו מוכרים את הווי בדולר אחד פחות, זה היה הפסד נקי מבחינתם, ובחירה עסקית גרועה. נינטנדו היא לא גוף פילנתרופי, המטרה שלה כמו כל חברה היא למקסם רווחים ולתת תשואה למשקיעים.

לגבי התחזיות שלך לעתיד, זה לא רלוונטי ולא מעניין כרגע. למה? כי המחיר הוא דבר דינאמי שיכול להשתנות. כרגע, כשמסתכלים על השנה שהווי נמצאת בשוק, הביקוש לקונסולה מוכיח שהמחיר שבו היא נמכרה הוא הגיוני לחלוטין.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.03.2007
    מה שטוב פה זה שברגע שהקונסולות האחרות יתחילו להתקרב למחיר של 299$ אז נינטנדו יכולה להוריד את המחיר ל199$ ולא לצאת עם הפסדים. להוריד את המחיר סתם ככה כשהWii נמכרת יותר מהר מכל קונסולה אחרת אי פעם זה יהיה צעד טפשי ביותר.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.03.2007
    אין שום פרופורציה בין ההשקעה בפיתוח ובעלות הייצור של הPS3 לזו של הWII. גם הפרש של 600 דולר מול 250 לא מתקרב ליחס ביניהן.
    אתה מנסה להשוות מוצר מדף עם טכנולוגיה בת 7 לערך למשהו מתקדם מאוד מבחינה טכנולוגית.
    תמחור הוגן הוא לא תוצאה של פילנטרופיה אלא עניין כלכלי מובהק. בטווח הארוך, במקומות בעלי מודעות צרכנית גבוהה, כמו ארה"ב, אנשים נוקמים בחברות שנוהגות בחמדנות.
    במצב הדברים הנוכחי, המון אנשים קנו WII, מעט מאוד אנשים קונים משחקים לWII.
    אז נכון שאתה אולי לא מתעניין בתחזיות לעתיד אבל חברות כלכליות חיות על בסיס תחזיות לעתיד ואם הנתון הזה ימשך (ולצערי, אני לא רואה איך זה לא ימשך משום שאין לנינטנדו שום דבר בקנה שיותר מוצלח ממריו גלקסי שהמכירות שלו מאכזבות מאוד) אז בעוד שנה אנחנו נמצא את עצמנו מול מצב שבו מליוני רוכשי WII משועממים יציעו אותה למכירה בEbay לכל המרבה במחיר ושום הורדה במחיר לא תעזור לנינטנדו להמשיך למכור.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.02.2007
    עיר
    תיל אביב
    אני דווקא חושב שזה רק עניין של זמן עד שחברות צד ג' יוציאו משחקים מעולים לווי, הרבה יותר זול לייצר משחק לווי מאשר לקונסולות האחרות . ככה שגם אם לנינטדו אין דבר טוב יותר מסופר מריו גלקסי (משחק המריו הכי נמכר אי פעם,איזה כשלון במכירות) יהיו עוד משחקים
    ריצ'ארד חביב הקהל- פרקים ראשון, שני , שלישי
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    נכתב במקור על ידי הורביץ
    מדבר מדבר אבל שום משחק שהם משחררים הוא לא לווי חוץ מגיטר הירו 3
    מדבר מדבר, אבל מצדי שהמשחקים שלו יישארו בקונסולות האחרות. למרות המילים היפות, אין לחברה שלו יכולת לכסות עליהן.

נכתב במקור על ידי noamkot
    בטווח הארוך, במקומות בעלי מודעות צרכנית גבוהה, כמו ארה"ב, אנשים נוקמים בחברות שנוהגות בחמדנות. במצב הדברים הנוכחי, המון אנשים קנו WII, מעט מאוד אנשים קונים משחקים לWII.
    אז מה אתה אומר? שאנשים לא קונים משחקים כדי לנקום בנינטנדו? לא יותר פשוט והגיוני לא לקנות את הקונסולה כדרך לנקום? תבין שערכו של מוצר הוא לא ערך החלקים שמרכיבים אותו, אלא ערכו שווה לערך הביקוש שלו.

והנה דוגמה נוספת לכך שהמחיר הוא לא תמיד שווה לערכו המקורי של המוצר: כפי שיהיה לך מוצר עם ערך סנטימנטלי, אני מאמין שתמכור אותו בסכום העולה על שוויו המקורי.

ואם נינטנדו כזו חמדנית ויש לנקום בה, מדוע לאחרונה היא חילקה בחינם את כיסוי הסיליקון של הווי-מוט שעלה לה כמה מיליונים של דולרים? לא, אף אחד לא היה תובע אותה אם לא הייתה עושה זאת, והדולרים שנינטנדו "עושה עלינו" בסופו של דבר חוזרים אלינו, ואת זה אתה לא מבין.

ועוד נקודה חשובה שאתה שוכח: תגיד, אתה לא חושב שזה עולה לנינטנדו לתחזק את הערוצים שלה? היא לא גובה ממך שקל נוסף עליהם.

ולצערי, אני לא רואה איך זה לא ימשך משום שאין לנינטנדו שום דבר בקנה שיותר מוצלח ממריו גלקסי שהמכירות שלו מאכזבות מאוד.
    המכירות של מריו גלקסי מאכזבות מאוד? העובדות לא נוחות לטיעון שלך, אבל זה לא אומר שאתה יכול להמציא אותן בגלל זה.

ואל תדאג לנינטנדו. היא הוכיחה את עצמה כחברה הכי מבריקה בתעשייה. אם חלק מהדברים שלך היו נכונים, אז הווי הייתה מזמן מפסיקה להימכר כפי שהיא נמכרת.

ומבחינת רבים, סמאש ברוד'רס צפוי להיות לא פחות אדיר ממריו גלקסי, ואפילו יותר. וזו טעות למדוד הכל לפי קנה מידה אדיר, כי קונסולה תצליח מאוד גם אם יצאו לה משחקים מצוינים אחרים, גם לא בסדר גודל של סמאש ומריו (ויש גם את מריו קארט און ליין).

אם אתה מתעקש להתייחס לעתיד, אז אספר את המובן מאליו: נינטנדו לא חשפה את כל הקלפים, ובעיצוב ובפיתוח משחקים היא אדירה, היא אינה קופאת על שמריה. בקצב הזה, הקונסולה תמשיך לסחוף במשך תקופה ארוכה במחיר הזה.

וכמובן, כדי לענות על השאלה הזו, חובה לראות את התמונה כולה: יש גם ערוצים חדשים מתוכננים שיהפכו את הקונסולה לאפילו יותר אטרקטיבית, כגון ערוץ הורדות של משחקים מקוריים. הם אמנם יהיו קטנים, אבל גם אלה יכולים להיות מאוד מהנים ואטרקטיביים.

ולאחרונה נינטנדו חשפה מספרים בקשר לערוץ ה-VC שלה, ומהם נראה שהערוץ מצליח מאוד, והנה יש ביקורת גם לגבי המחיר של משחקי הערוץ, ועדיין הקהל אינו מעניש את נינטנדו, אלא פשוט מוריד אותם. גם הערוץ הזה הוא גורם מכירתי נהדר של הקונסולה, לא הכל נסוב סביב משחקים חדשים. גם אני אישית מצפה להרבה משחקים ישנים שיופיעו בערוץ.

נכתב במקור על ידי RPG
    אני דווקא חושב שזה רק עניין של זמן עד שחברות צד ג' יוציאו משחקים מעולים לווי
    אנחנו כבר רואים ניצנים של זה: רשמים מצוינים ל"נו-מור-הירוז", ל"נייטס", וביקורות מצוינות ל"זאק-אנד-וויקי" ול-MOH. גם RE:UC הוא טוב מאוד, ובאופן מפתיע. זה כבר הרבה יותר מאשר היה עד לפני חודשיים-שלושה, ולכן זו מגמה שרק תלך ותשתפר.

"אוקאמי" ו"אודין ספיר" הם שניים מובילים וידועים שיצאו בשנה הבאה לווי, ויש להם פוטנציאל למכור היטב על הקונסולה הזו, בניגוד לניסיונות האחרים של חברות צד ג'.

רונן.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.03.2007
    נכתב במקור על ידי רונן
    אז מה אתה אומר? שאנשים לא קונים משחקים כדי לנקום בנינטנדו? לא יותר פשוט והגיוני לא לקנות את הקונסולה כדרך לנקום? תבין שערכו של מוצר הוא לא ערך החלקים שמרכיבים אותו, אלא ערכו שווה לערך הביקוש שלו.
    לא, הם לא קונים את המשחקים בגלל שהמשחקים והקונסולה לא מעניינים אותם. הם קנו את הקונסולה כי זה דבר "מגניב" ועכשיו יש להם דבר מגניב בארון.
    נכתב במקור על ידי רונן
    ועוד נקודה חשובה שאתה שוכח: תגיד, אתה לא חושב שזה עולה לנינטנדו לתחזק את הערוצים שלה? היא לא גובה ממך שקל נוסף עליהם.
    העלות הזו זה משהו שגם אני ואתה יכולים לעמוד בו... בכלל, שירות האונליין של נינטנדו, שנה אחרי יציאת הקונסולה, הוא פשוט רע. לפני שנה עוד יצאו כמה משחקי אונליין חביבים לDS שגרמו לי להאמין שיש תקווה אבל מאז חל פיחות מאכזב.
    בלי קשר אני חושב שמכירת משחקים עתיקים במחירי בית מרקחת בערוץ הVC יותר מממנת את כל שירותי האונליין של נינטנדו.
    נכתב במקור על ידי רונן
    המכירות של מריו גלקסי מאכזבות מאוד? העובדות לא נוחות לטיעון שלך, אבל זה לא אומר שאתה יכול להמציא אותן בגלל זה.
    מריו גלקסי מכר בשבוע הראשון כחצי מליון עותקים... לעומתו, היילו 3, שזכה לביקורות פחות טובות, מכר ביום הראשון כ2.8 מליון עותקים. לשתי הקונסולות בסיס משתמשים זהה.

אני לא דואג לנינטנדו (למרות שאני מאוד מקווה שהיא לא בונה על למכור פורטים של משחקי PS2, כמו אוקמי), אני מאחל לה ולנו שהיא תוציא משחקים טובים ואיכותיים עוד שנים רבות אבל אני סבור שלא קיבלתי תמורה לתשלום הגבוה של הWII שלי ואני מאמין שהטקטיקה שנינטנדו נוקטת כרגע, מכניסה לה אמנם הרבה כסף היום אבל היא תתנקם בה בטווח של שנה שנתיים מהיום.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.04.2007
    עיר
    באר יעקב
    די, תפסיק להתעקש, אתה פשוט טעית כשהעברת ביקורת על המחיר של הווי. כל עוד קהל היעד מוכן לשלם את המחיר בהמוניו, אז המחיר חכם, המחיר טוב, המחיר יעיל. אם ה-WII היתה יכולה למכור אותה כמות של יחידות במחיר של 2000 דולר ליחידה, אז 2000 דולר היה המחיר היעיל. הווי מכר 650 אלף יחידות בארה"ב בשבועיים הראשונים של נובמבר, כרגע יש מחסור רציני בחנויות, אז בוא תגיד לי, למה לעזאזל שנינטנדו תוריד את המחיר כששני התנאים הבאים מתקיימים:

1. הווי היא הקונסולה הכי זולה בשוק, בהפרש.
    2. הווי מוכרת כמו משוגעת.

כדי להקטין את הרווחים? לא, לא נראה לי שאלה התוכניות שלהם.

אתה מערבב פה בין עניינים שונים. אם אתה חושב שלווי לא יהיו משחקים טובים בעתיד, זו דיעה הגיונית, גם אם אני לא מסכים איתה. אם אתה חושב שלאנשים יימאס מהקונסולה והם ירצו להיפטר ממנה, גם זה הגיוני, כי אנחנו לא יודעים מה יהיה בעתיד. זכותך גם לחשוב שהחל ממחר הווי תמכור 20 יחידות בחודש בכל העולם. אבל להגיד על מוצר שמוכר בצורה פנומנלית בהשוואה לכל המתחרים שלו בשוק, שהמחיר שלו הוא מחיר מוגזם, זה פשוט להתווכח עם עובדות. הצרכנים מוכנים לשלם 250 דולר, הם עושים זאת בהמוניהם, המניות של נינטנדו עלו לשיא כל הזמנים, וזה מה שקובע האם המחיר הגיוני. אם בקבוק קוקה קולה עולה חצי דולר לייצור ומוכרים אותו בארץ ב-9 שקל, האם המחיר הוא הגיוני? כן, כי הצרכן מוכן לשלם, והמותג מצליח. כנ"ל על נעליים של נייק שעולות כמה דולרים לייצור, כנ"ל בשמים של הוגו בוס.

ויותר מזה - אם הווי היתה עולה 50 דולר לצרכן, המכירות שלה עד היום לא היו שונות בהרבה. למה? כי גם ככה נינטנדו מוגבלת בכמות הייצור. רד מזה, אתה פשוט טועה בנושא הזה בגדול.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.08.2007
    עיר
    תל אביב
    נכתב במקור על ידי noamkot
    לא, הם לא קונים את המשחקים בגלל שהמשחקים והקונסולה לא מעניינים אותם. הם קנו את הקונסולה כי זה דבר "מגניב" ועכשיו יש להם דבר מגניב בארון.

העלות הזו זה משהו שגם אני ואתה יכולים לעמוד בו... בכלל, שירות האונליין של נינטנדו, שנה אחרי יציאת הקונסולה, הוא פשוט רע. לפני שנה עוד יצאו כמה משחקי אונליין חביבים לDS שגרמו לי להאמין שיש תקווה אבל מאז חל פיחות מאכזב.
    בלי קשר אני חושב שמכירת משחקים עתיקים במחירי בית מרקחת בערוץ הVC יותר מממנת את כל שירותי האונליין של נינטנדו.

מריו גלקסי מכר בשבוע הראשון כחצי מליון עותקים... לעומתו, היילו 3, שזכה לביקורות פחות טובות, מכר ביום הראשון כ2.8 מליון עותקים. לשתי הקונסולות בסיס משתמשים זהה.

אני לא דואג לנינטנדו (למרות שאני מאוד מקווה שהיא לא בונה על למכור פורטים של משחקי PS2, כמו אוקמי), אני מאחל לה ולנו שהיא תוציא משחקים טובים ואיכותיים עוד שנים רבות אבל אני סבור שלא קיבלתי תמורה לתשלום הגבוה של הWII שלי ואני מאמין שהטקטיקה שנינטנדו נוקטת כרגע, מכניסה לה אמנם הרבה כסף היום אבל היא תתנקם בה בטווח של שנה שנתיים מהיום.
    סדרת הלו מכרה יותר ממריו כי מייקרוסופט עשו לה פרסום מטורף
    נינטנדו לא יורידו את המכירים כל עוד יש ביקוש
    15.5.10

משרד החינוך קבע: החל ממחר ילמדו בשיעורי היסטוריה על הנצחון האחרון של מכבי בדרבי
    שתף ב-Google+

הרשמה