תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 9 מ 9
    הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    עיר
    ראשון לציון
    היה משחק מדהים!!!
    היינו 7 אנשים בהתחלה ועשינו משימה בלי הצלחה.
    לאחר מכן עזבו אותנו נועם ורועי ועשינו את GUNS OVER PARAISO, שמה עלינו על טקטיקה פשוטה, משעממת ומצליחה. פשוט מאגפים את כל העיר עד לתותחים. כשהגענו לתותחים התחיל הבלבול, גילינו שהמידע המודיעיני היה לא מדויק והתותחים היו במקום אחר ובמקומם היו דמויות דמה. לאחר מכן, הצלף המעולל ג'ויש "ווסילי זייצב" פריק זיהה את מיקום שלושת התותחים האחרים והוחלט להתקדם לעברם. צוות א' שכלל את DeathSpirit, Carljohnson, Ophir and Ofer התקדם בדרך מעגלית ומאגפת לכיוון בסיס התותחים. עוד לפני כן גילינו כי לצוות מחסור במטעני חבלה אז הוחלט להתקדם לכיוון משאית תחמושת, התוצאה הייתה כ15 אבדות לאויב, בלי אבדות לנו וגילינו שאין חומרי חבלה במשאית. באותו הזמן, ג'ויש זיהה 2 משאיות נשק ליד הבסיס והוחלט לקחת סיכון ולהתקדם לבסיס למרות המחסור תוך תקווה שיש בבסיס את החומרים. באת ההליכה נתקלנו בפטרול אויב ואיבדנו את המפקד שלנו, אופיר. לאחר מכן שארית הכוח המשיכה לכיוון הפסגה ותקפה בהצלחה את הבסיס, כל הזמן הזה הצלף שלנו היה נתון תחת אש תותחים כבדה. כאשר הכוח פינה את אזור התותחים מאויבים הם הגיעו למשאית התחמושת ומצאו את המטענים שהם חיפשו. במהירות מדהימה הצוות שם מטענים ליד כל תותח, פיצץ אותם ודיווח על כך בקשר. כאשר קיבל כוח המרינס את ההודעה, הוא התחיל לנוע לכיוון מרכז העיר הקרובה במטרה לנקות אותה. הצוות שלנו החליט כי הוא מעדיף שלא להכנס לקרב ונשאר מבוצר על הגבעה. הוא נתקל בכמה וכמה גלי אויב והתמודד איתם בהצלחה למרות שקיבל נפגע אחד. לאחר כמה דקות הצוות קיבל הודעה ברדיו כי העיר נקיה מהאויב ולכן הוא החליט להתקדם למרכזה, שמה הוא פגש את הנגמ"ש שיביא אותו לבסיס. אך הנגמ"ש החליט כי הוא מעדיף שלא לאסוף את הצוות (באג במשימה כנראה) ולכן הצוות נאלץ לעשות את דרכו ברגל לכיוון הבסיס.
    התוצאות היו חד משמעיות:
    כ50 אבדות לאויב, ו2 אבדות לצוות שלנו.

לאחר מכן, עזב אותנו תומר (CJ) והוחלט לעשות משימת לוט"ר.
    מטרת המשימה הייתה לאבטח בסיס לסחר בסמים. הצוות נכנס לעיר, הוריד את השומרים בכניסה והסתער פנימה בכל עוצמתו תוך שימוש מסיבי ברימונים.
    גם כן התוצאות היו חד משמעיות:
    כ20 אבדות לאויב ו4 אבדות לנו.
    המבצע הוכתר כהצלחה.

אני חושב שהמסקנה הראשית שלנו מהיום הייתה שאם אפשר אז עדיף להתעלם מאויבים ולעשות את הדרך כמה שיותר שקטה. זה חסך לנו הרבה אבדות והרבה כאב ראש.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    עיר
    ראשון לציון
    וכמובן שאני אשכח את המפה ()
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.08.2007
    נשמע טוב מאוד. כל הכבוד!
    "בְּתָחְבּוּלוֹת תָעַשֵׂה לֵךָ מִלְחַמָה" משלי כ"ד
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.11.2006
    צעדנו ממש הרבה, לפי המפה - 4 ק"מ של עיקופים. מישהו זוכר כמה זמן זה לקח? בכל זאת אני לא מתחרט, המסע הזה בנה הרבה מתח וציפיות ואני חושב שהתמודדנו עם המשימה בצורה ממש טובה (אם מתעלמים מהמוות שלי ב-8/10 של המשחק).
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    אני מאוד נהנתי, אולי בגלל שגיליתי חבר חדש שמאפשר ירי מסיבי.
    זו הייתה משימה מעולה! מקווה לעוד אחת כזאת בקרוב , הפעם עם פחות נפגעים ויותר זהירות.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.03.2007
    הייתי רוצה להצטרף אליכם למשחקים האלו, הייתי משחק הרבה OFP עם חברי פורום VGAMES של 2002...
    רק כמה שאלות קטנות- אתם משתמשים בתוכנות דיבור כגון ונטרילו/טים ספיק?
    ומתי המשחקים האלו מתבצעים?

תודה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    אנחנו משתמשים בטים ספיק.
    בדר"כ משחקים בסוף שבוע, ובימי שלישי מתקיימים משחקים של הקלאן של Variable שניתן להצטרף אליהם.
    השעות משתנות, בדר"כ שעות הערב.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    כל הכבוד!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.01.2007
    עיר
    ראשל"צ
    יש תמונות אחים שלו?
    שתף ב-Google+