תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 30
    הצטרף בתאריך
    05.02.2007
    עיר
    תיל אביב
    אזור הבלהות-ריכוז חומר:

אזור הבלהה-פעם,לפני שנים רבות,ניסו קבוצת מכשפים עוצמתית להשיג את הכוח לשליטה במציאות . הם ביצעו טקס,אך הוא נכשל ובמקום לשלוט במציאות ,יצרו המכשפים קרע במציאות. המציאות מתפקדת כך,שכאשר נוצר קרע בה, היא ממלאת את הריק שנוצר בעזרת חפיפה עם מציאויות אחרות אשר מתחלפות עם הזמן. כלומר,כאשר אתה נכנס לאזור הבלהה ,אתה יכול להלך בחלק ממציאות בה ישנם ג'ונגלים פראיים ובהמשך הדרך יהיה חלק ממציאות אחרת,בה יש חורף . המציאיות שבקרע מתחלפות כל כמה ימים כך שאם אתה נשאר בחלק ממציאות אחרת כאשר היא מתחלפת ,אתה לכוד באותה מציאות. אך אחד החלקים הנוראיים ביותר הוא, שישנם יצורים מוזרים ואיומים שהגיעו מעולמות אחרים אל אזור הבלהות והם מאכלסים את הסביבה שמסביב לקרע עצמו.
    ההיסטוריה (חלק א') - לפני שנים רבות היו החיים בממלכת טראנייה הקטנה שלווים. אך כל זה השתנה כאשר צבאות הממלכה הסמוכה פלשו לטראנייה. אף אחד אינו זוכר עוד על איזה רקע פרצה המלחמה,זוכרים רק את חותמה הנורא על העולם-אזור הבלהות. המלחמה הייתה קשה ועקובה מדם לעם הטראניי ,צבאות הממלכה היריבה עלו עליהם במספרם ,ותוך חודש בלבד נכבשה טראנייה. המגים הטראניים הגדולים(שמנתה בערך כ-100 קוסמים) איבדו קרובים ומכרים רבים במלחמה ,ביניהם עמיתים קוסמים. הם לא היו מוכנים בשום פנים ואופן להכיר בשלטון הממלכה השכנה. וב-10 השנים הבאות,בזמן שהממלכה השכנה שלטה בטראנייה ביד ברזל, תכננו המגים את נקמתם בסתר. המגים עשו כל שביכולתם כדי להשיג עוד כוח-חקירת רוחותיהם של קוסמים עתיקים,יצירת תבניות רונות עוצמתיות ואפילו אימונים סגפניים לפיתוח כוח הרצון -הם למדו ממטילי לחשי הקודש את הכוח הרב של האמונה (הם ידעו שהאלים אינם קיימים אך הם שמרו את הידיעה לעצמם כדי למנוע חיכוחים עם אנשי דת). מטרתם הייתה להטיל לחש שישנה את המציאות ,יחזיר את הזמן לתור הזהב של טראנייה וימחק את איום הממלכה השכנה לעד. לבסוף,הגיע היום בו הטילו המגים את הלחש -הקסם הצליח כמצופה, הוא הרס את הממלכה היריבה וסחף אותה לתוך קרע מישורי-רק עיר אחת שרדה . אך היה תופעת לוואי לא צפויה- מהכוח הגדול שנוצר ממלכת טראנייה עצמה נסחפה גם היא לתוך הקרע, וסיפורה אבד בנבכי הזמן.באזור שהיה פעם טראנייה נוצר קרע במציאות-היום הוא נודע כאזור הבלהה.
    היסטוריה (חלק ב') - קיומם של מרבית המאגים נמחק עם קיומה של טראנייה,אך היו מגים ש"שרדו" את השפעת הקסם-המכונים כיום שבעת אדוני הבלהה. אותם מגים אשר תאוותם לנקמה וכוח רצונם היו כו גדולים עד שהם היו מממשיים מספיק כדי לשרוד את הפיצוץ.הם שרדו, אך מהותם התעוותה ודעתם נטרפה. צורתם של המגים הפכה ללא יותר מעיסת מהות. הם היו נחושים להשלים את נקמתם כל כך שהם חיברו את מהותם מחדש ליצירים של הפחדים הכי גדולים שלהם-כדי כל אחד מהם יהיה את הכוח לעמלל את תושבי העיר השכנה כמה שאפשר. שבעת אדוני הבלהה הם-דם, כאב, סיוטים, עינוים, עכבישים, שיגעון ומוות. . בשנים הבאות,אדוני הבלהה החלו לעבור דרך הקרע למישורים אחרים ולגייס תומכים וחסידים(בין אם היו אנושיים או לא) מאותם מישורים. אותם צבאות יישבו את האדמות שמסביב לאזור הבלהה. לאחר כ-100 שנים בהם ארגנו האדונים את צבאותיהם המבחילים,התכוננו אדוני הבלהה למתקפה על העיר.
    תיאור האזור- אדוני הבלהה וצבאותיהם התיישבו מסביב לקרע עצמו. כל אחד מהאדונים בנה לעצמו "מחוז" בו יושבים האדון עצמו ונתניו. בחלק מהמרוחק ביותר מ-"העיר ששרדה" נמצאת הנקודה הבטוחה. באזור זה לא מיקם אף אחד מאדוני את המחוז שלו. זהו המעבר הבטוח ביותר אל הקרע וגם המעבר הבטוח ביותר מהקרע . אדוני הבלהה מרוכזים רק בהשמדת "העיר ששרדה" וכל עוד אין אדם משיג גבול לשטחם,אין הם תוקפים אותו.
    המחוזות:
    מוות- האזור של מוות הוא מישור שומם. אין בו לא צמחים,חיות או אנשים. צבאותיו של מוות מורכבים רק מאל-מתים. אל מתים אלה גרים במצבות ובקברים אשר מפוזרים בכל המחוז. כמו אצל בני האדם,ככל שהמעמד של אל-מת רם יותר,כך קברו גדול ומפואר יותר. האל מתים ללא הבינה,כגון זומבים ושלדים,גרים במצבות. ועד שהם אינם מקבלים פקודה,אל מתים אלה נשארים קבורים באדמה. הם רוב צבאו של מוות. לאל מתים לא גשמיים,כמו רפא ורוחות, מעמד גבוהה מאלה של השלדים. הן אינן גרות בשום מקום,אך לכל רוח יש אנדרטה משלה. ככל שהרוח חזקה יותר,האנדרטה שלה מפוארת יותר. במעמד הגבוהה ביותר נמצאים אל מתים גשמיים ובעלי בינה,כגון ערפדים וליצ'. הקברים שבהם גרים אל מתים אלה הם בעצם אחוזות תת-קרקעיות-בהם שמורים כל אוצרותיו של האל מת. לאל מתים ממעמד הגבוהה יש לפעמים משרתים ממעמדות נמוים יותר. הקבר הגדול והמפואר ביותר במחוז הוא,כמובן, קברו של מוות עצמו.
    דם-דם הוא נוזל החיים . לכן,יחסית לשאר המחוזות, משכנו של דם הוא בעל כמות האנשים והחיות הגדולה ביותר. דם בנה את מחוזו ליד מה שהיה פעם הנהר הגדול בטראנייה. כיום,לא זורמים בו מים,אלא דם. הדם שזורם באותו נהר נוצר על בקסם על ידי דם עצמו. הצמחים שנזונים ממימי הנהר מתעוותים והופכים לצמחים טורפים ואפילו העלים שבצמרות העצים צבועים באדום. האנשים ובעלי החיים ששותים מימיו נעשים אלימים יותר. מסביב לנהר נבנתה העיר "חתכים" שבה מתגוררים משרתיו של דם כיוון שזהו מקור "המים" הגדול ביותר בכל המחוז -ישנם עוד מספר מצומצם של בריכות דם מחוץ לעיר. תושבי העיר הם נבחריו של דם ממסעותיו בקרע- אלו ברברים צמאי דם ,גם ללא השפעת הדם הקסום. שטחו של המחוז מכוסה לרוב ביערות מסוכנים,בהם צמחים טורפים וחרקי ענק שמוצצים דם וחיות שנעשו אלימות משתיית הדם הקסום. זהו לא מקרה נדיר שתושב "חתכים" נכנס עמוק מדי לתוך הג'ונגל בזמן חיפוש אחר אוכל,ואינו חוזר. באזור לא יורד גשם רגיל,אלא גשם של דם.
    שיגעון-בארצו של שיגעון דבר אינו קבוע. סוסים עם כנפיים, נהרות אשר משנים את כיוון זרימתם והירח מאיר בבקרים. בארצו של שיגעון, ישנם מספר מושבות שלכל אחת מהן שם של מחלת נפש-כמו המושבות "פוביה"ו"פיצול אישיות". מיקומן והתנאי האקלים משתנים כל כמה זמן,באופן רנדומלי לחלוטין. הדבר הקבוע היחידי בערים אלו הוא מבנה בנייה אחיד,ולרוב לא מוצלח במיוחד. תושבי הערים עצמם אינם שפויים,הם נבחרו על ידי שיגעון עצמו-הוא לא היה בררן בבחירת סוגי חולי הנפש שמשרתים אותו. אלו מטורפים אשר באים מכל המישורים האחרים-כך שחלקם חולים במחלות נפש שאפילו לא שמענו עליהן. מבצרו של שיגעון משנה את מיקומו ואף את תוכן חדריו. אבל למשרתיו של שיגעון תמיד תהיה "תחושת בטן נכונה" בנוגע היכן המבצר נמצא.
    אני אוסיף עוד דברים ואשפץ אחר כך.

אתם גם מוזמנים להציע הצעות.
    ריצ'ארד חביב הקהל- פרקים ראשון, שני , שלישי
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    עיר
    קדרון
    הרעייון נשמע נחמד, אך זקוק להרבה פיתוח.
    דבר ראשון, תשנה את המונח ""מציאות אחרת" ל"מישורים", הקרע פתח פתח לשלל מישורים.
    דבר שני, תשב ותכתוב פסקא של לפחות 15 שורות היסטוריה של המקום, תכתוב אותה בצורה סיפורית ותנסה לא לסטות ולהוסיף מידע על המקום שלא קשור להיסטוריה.
    אחר כך תשב ותכתוב פסקא באורך דומה ובה תתאר תיאור נטו של האזור, שמה תתייחס למה שקיים שם היום ולאזור עצמו. עוד פעם, זהירות לא לסטות מן הנושא של הפסקא (זה קורה לכולם).

כדאי מאוד שתקבע סדר גודל למקום של הקרע, ואיך נראים השוליים (אני מציע לא משהו גדול יותר מדאי, לא יותר מחמש מאות קמ"ר, שים לב שחמש מאות קמ"ר זה יותר מישראל).
    בקשר לאזור המיושב שקרוב לאזור- זה כבר יהיה אזור שמישהו אחר יצר, ושאני יודיע לו על הקרבה לאזור הוא יערוך חלקים מהאזור שלו על מנאת להתאים זאת, הרי זה כל הקטע של הפרויקט.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.02.2007
    עיר
    תיל אביב
    סבבה רק תגיד לי מי עובד על האזור הסמוך,זה נושא ששנינו צריכים לעבוד עליו.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    עיר
    קדרון
    הדבר הזה יוודע רק בסוף הפרויקט.
    נראה לי שלא הבנת מה הקטע בפרויקט, אתה לא אמור לעזור לו. כל הקטע זה שלוקחים אזורים חסרי קשר אחד לשני והיוצר שלהם מנסה לחבר אותם כמה שהוא יכול.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.03.2007
    עיר
    נגסקי ,יפן
    חשבתי שיכול להיות מגניב אם הקוסמים באו למקום לאחר נדודים בניסיון להיתבודד כדי להקדיש את כל זמנם ללימוד תורת הקסם ,בצריף הקטן הפך עם נשנים לבית ולטירה שבמרכזה מגדל ענק במעלה המגדל מצויים שני עמודי שיש גדולים אחד שחור והשני לבן ,כעשר הטקס בוצה ניפתח שער מיסטי בין העמודים שער שמובי לעזור הבהלה...
    בטירה משותתים יצורים מבחילים שהם שילוב של יצורים מעולם שלנו וממימדים אחרים.
    הטירה תיהיה מוסבת בגומדל המצוי בתוך לועה רמה שקרסה...
    מקווה שאהבתם..

מה דעתכם ?
    סליחה על כל שגיאות הכתיב.

תודה לFeRoz הגבר על החתימה^^ הזות..

(/__\)
    ( O.o)
    ( > <)
    זהו ארנב.
    אנא העתיקו את ארנב אל חתימותייכם על מנת לעזור לו לכבוש את העולם!!!
    -יש לי 3XX הודעות
    פועל חיפה! מאז ולתמיד!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.02.2007
    עיר
    תיל אביב
    נכתב במקור על ידי idansh
    הדבר הזה יוודע רק בסוף הפרויקט.
    נראה לי שלא הבנת מה הקטע בפרויקט, אתה לא אמור לעזור לו. כל הקטע זה שלוקחים אזורים חסרי קשר אחד לשני והיוצר שלהם מנסה לחבר אותם כמה שהוא יכול.
    חשבתי שכל אחד בונה את הבסיס של האזור שלו,ואז מאחדים את הכל בסיפור\היסטוריה\קונספט של העולם ומשנים אחרי זה בגימור סופי דברים בהתאם,ככה שבשלב הזה אני אוכל לעבוד איתו.

חשבתי שיכול להיות מגניב אם הקוסמים באו למקום לאחר נדודים בניסיון להיתבודד כדי להקדיש את כל זמנם ללימוד תורת הקסם ,בצריף הקטן הפך עם נשנים לבית ולטירה שבמרכזה מגדל ענק במעלה המגדל מצויים שני עמודי שיש גדולים אחד שחור והשני לבן ,כעשר הטקס בוצה ניפתח שער מיסטי בין העמודים שער שמובי לעזור הבהלה...
    בטירה משותתים יצורים מבחילים שהם שילוב של יצורים מעולם שלנו וממימדים אחרים.
    הטירה תיהיה מוסבת בגומדל המצוי בתוך לועה רמה שקרסה...
    לא הבנת,אזור הבלהה הוא תוצאה של קסם שנכשל,הם לא התכוונו ליצור אותו. וזה לא שיש שער שמפריד בין אזור הבלהה לשער העולם ,זה פשוט קרע במישור שממנו יוצאים יצורים מעולמות אחרים. אבל אני אולי אשלב את הרעיון של שני הצריחים איכשהוא ,נראה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.02.2007
    עיר
    תיל אביב
    סליחה על הדאבל,עדכנתי את ההיסטוריה. אם מישהו יגיד לי איך משנים את שם הנושא זה יעזור לי מאוד.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    קבוצת יבנה
    לא ניתן לשנות את שם הנושא ללא הרשאות ניהוליות.

נכתב במקור על ידי נחל
    ניצחתי אותך בואנגולושפריץ
    או איך שלא קוראים לזה
    הזה עם הטוטם

אני:
    ג'אנגל ספיד?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.03.2007
    עיר
    נגסקי ,יפן
    אהבתי את השינוי בהיסטוריה.
    אם אמרתה שהם רוצים להחזיר את הממלכה לעבר הטוב שלה עז אולי עזור הבהלה הוא מקום בו עבר ועתיד מיתערבבים ולא מישורים אחרים ,אני מניח שהעזור לא מיראה אותו דבר מבריאת העולם ועבר עליו הרבה תופעות גאולוגיות כמו שיתפונות וברורות....

תחשוב על זה ותגיב..

(/__\)
    ( O.o)
    ( > <)
    זהו ארנב.
    -יש לי 3XX הודעות
    פועל חיפה! מאז ולתמיד!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    עיר
    קדרון
    הערה קטנה לשינוי- תכניס בסוף ההיסטוריה את המשפט הבא:
    "הקסם הצליח כמצופה, הוא הרס את הממלכה היריבה וסחף אותה לתוך קרע מישורי. אך היה תופעת לוואי לא צפויה- מהכוח הגדול שנוצר ממלכת טראנייה עצמה נסחפה גם היא לתוך הקרע, וסיפורה אבד בנבכי הזמן..."

זה יפתור כמה בעיות (כמו מה שקרא עם טראנייה/הממלכה היריבה).

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.03.2007
    עיר
    נגסקי ,יפן
    רעיון טוב להשמיד הכל.
    אבל גם יכול להיות נחמד עם הקוסמים בנו בחבנה את העמודים ומטרה ,אולי לזמן איזה יצור מעולם אחר שיביס את התוקפים אבל קסם הזימון ניחשל והקוסמים נישעבו לתוך הקרע שבין העמודים...

(/__\)
    ( O.o)
    ( > <)
    זהו ארנב.
    -יש לי 3XX הודעות
    פועל חיפה! מאז ולתמיד!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.02.2007
    עיר
    תיל אביב
    נכתב במקור על ידי idansh
    הערה קטנה לשינוי- תכניס בסוף ההיסטוריה את המשפט הבא:
    "הקסם הצליח כמצופה, הוא הרס את הממלכה היריבה וסחף אותה לתוך קרע מישורי. אך היה תופעת לוואי לא צפויה- מהכוח הגדול שנוצר ממלכת טראנייה עצמה נסחפה גם היא לתוך הקרע, וסיפורה אבד בנבכי הזמן..."

זה יפתור כמה בעיות (כמו מה שקרא עם טראנייה/הממלכה היריבה).
    אני מעדיף להשאיר את זה ככה מטעמי סיפור-תושבי העיר הסמוכה צריכים לחיות תחת האיום התמידי של שרי הבלהה. אם אף אחד לא מוכן לבנות את העיר הסמוכה,אני מוכן לקחת את הפרויקט הזה על עצמי.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    עיר
    קדרון
    אז לפחות חלק מהממלכה נחרב ורק עיר אחת שרדה?
    פשוט יכול להתפתח כאן בלאגן גדול עם נצתרף למצוא ממלכה שלמה (בגודל מלא) שחיה תחת איום שכזה. גם עיר אחת שחיה בצל האיום מספיקה, לא?
    החלק השני של ההיסטוריה נחמד, אבל די צורם לי צורת הכתיבה והניסוח. אין סיכוי שתוכל לכתוב את זה יותר כרקע ממשי, איך שזה כתוב זה נשמע כמו הצגת רעיון יותר מאשר רקע.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.03.2007
    עיר
    נגסקי ,יפן
    יש לי רעיון:
    מה עם הממלכה השני לא הושמדה והיצורים הנוראים שיצעו מהקרה היו פושתים בלילות על הערים של הממלכה כל לילה על עיר אחרתהתושבים ציירו על הכירות את מה שכרה,אחרי אשרות \מאות\אלפי שניםהיגיעו קבוצות של אנשים\דמויי אדם\מפלצות\יצורים והיתישבו הערים הנתושות....
    יכול להיות מעניין.

(/__\)
    ( O.o)
    ( > <)
    זהו ארנב.
    -יש לי 3XX הודעות
    פועל חיפה! מאז ולתמיד!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.05.2007
    אוקיי, תעבוד על השגיאות כתיב שלך, כי זה ממש מעצבן ואני לא יכול לקרוא ככה
    כדורגל זה ספורט ללבנים, כדורסל זה ספורט לשחורים.
    גולף זה ספורט לאנשים לבנים שלבושים כמו סרסורים שחורים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.08.2007
    עיר
    תל אביב
    נכתב במקור על ידי yoavko
    יש לי רעיון:
    מה עם הממלכה השני לא הושמדה והיצורים הנוראים שיצעו מהקרה היו פושתים בלילות על הערים של הממלכה כל לילה על עיר אחרתהתושבים ציירו על הכירות את מה שכרה,אחרי אשרות \מאות\אלפי שניםהיגיעו קבוצות של אנשים\דמויי אדם\מפלצות\יצורים והיתישבו הערים הנתושות....
    יכול להיות מעניין.
    אין לי כל כוונה להעליב אלב אני ממליץ לך לכתוב בוורד לפני כל תגובה, זה פשוט מעצבן, ברוב הפעמים אפשר להבין אבל לפעמים יש פעמים שלא מבינים כלום.
    גם הרעיון עצמו לא מקורי במיוחד, אני לא אהבתי (אני מדבר על הרעיון שלך yoavko)
    rpgeek רעיון נחמד מאוד, בעקרון כבר די הגיבו על הכל ככה שאין לי הערות נוספות
    בברכה Xaldin
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.02.2007
    עיר
    תיל אביב
    אז לפחות חלק מהממלכה נחרב ורק עיר אחת שרדה?
    פשוט יכול להתפתח כאן בלאגן גדול עם נצתרף למצוא ממלכה שלמה (בגודל מלא) שחיה תחת איום שכזה. גם עיר אחת שחיה בצל האיום מספיקה, לא?
    החלק השני של ההיסטוריה נחמד, אבל די צורם לי צורת הכתיבה והניסוח. אין סיכוי שתוכל לכתוב את זה יותר כרקע ממשי, איך שזה כתוב זה נשמע כמו הצגת רעיון יותר מאשר רקע.
    כתבתי ממלכה? בראש חשבתי על משהו בסדר גודל של עיר!!
    אז מי מקבל בסוף את תפקיד בניית העיר השכנה??
    עברתי קצת על הניסוח. לדעתי זה בהחלט מוצג כמו רקע,אני באמת לא מבין למה אתה חושב שזה נשמע כמו הצגת רעיון.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.03.2007
    עיר
    נגסקי ,יפן
    נכתב במקור על ידי Xaldin
    אין לי כל כוונה להעליב אלב אני ממליץ לך לכתוב בוורד לפני כל תגובה, זה פשוט מעצבן, ברוב הפעמים אפשר להבין אבל לפעמים יש פעמים שלא מבינים כלום.
    גם הרעיון עצמו לא מקורי במיוחד, אני לא אהבתי (אני מדבר על הרעיון שלך yoavko)
    rpgeek רעיון נחמד מאוד, בעקרון כבר די הגיבו על הכל ככה שאין לי הערות נוספות

תודה רבה על טוב הלב השופע.
    אני יודע שהרעיון לא הכי מקורי אבל הוא יוצר לצד הקרע גם ממלכה שלמה של תרבות עתיקה ריקה מאנשים שעברו "שואה" -מקום מרתק להרפתקאות.

נ.ב. מה זה "אלב" שורה ראשונה?
    אם זה אבל היית ממליץ לך לשים נקודה ולהתחיל משפת חדש:"אין לי כוונה להעליב. אני ממליץ לך לכתוב...."
    כך האי כוונה להעליב היא על כל הקטע.

(/__\)
    ( O.o)
    ( > <)
    זהו ארנב.
    -יש לי 3XX הודעות
    פועל חיפה! מאז ולתמיד!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.02.2007
    עיר
    תיל אביב
    אחרי חופשה של כמה ימים ,חזרתי לעדכן . נראה לי שאין עוד מה להוסיף על ההיסטוריה,אז עברתי לתיאור האזור. עברתי על 3 מתוך 7 מחוזות,ישנו הקרע והנקודה הבטוחה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.03.2007
    נשמע לי ממש מגניב הקטע עם המחוזות, אבל לא הבנתי משהו. המחוזות הם כאילו דברים נוראיים שנורא מפחידים בני אדם, שבד"כ מקושרים לרוע ולאכזריות, נכון? אז מה הקשר של עכבישים? ממש לא כל האנשים פוחדים מהם, והם אף פעם לא היו (ולדעתי גם לא יהיו) סמלים של רוע ואכזריות.
    הצעה שלי - תחליף את זה במשהו כמו חושך, או שדים, משהו מפחיד יותר.
    נכתב במקור על ידי the Nerubian
    אני יכול לדמיין את כל בדיחות הבקר שיהיו מסביב לשולחן.

"יש להם מינוטאור? זה בסדר, גם לנו יש בקר"

"אולי תשחק אשף?"
    "מה?! אני לא משחק בקר!"

"יש לך בעיה עם זה שאני משחק אשף שנוטה לטוב?"
    "מצטער, זה פשוט מזכיר לי את הפרות הקדושות מזירת המבוך במאנצ'קין נולד 2"

"זרועו של יסודן האש מכה בך בעוצמה. אתה נזרק אחורה, אפוף להבות..."
    "אווו... בקר על האש!"
    שתף ב-Google+

הרשמה