תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 5 מ 5
    הצטרף בתאריך
    26.02.2007
    אני מנסה להכנס עם האקאונט והסיסמא והסטיים נתקע, ומודיע על הודעת Not Responding ב-Wi

Windows Task Manager, ניסיתי גם להתקין סטיים בכונן אחר, לאחר הUPDATE שהוא עשה

הכנסתי את השם משתמש וסיסמא ועוד פעם הסטיים לא הגיב ונתקע.

תמונה של הבעייה :

זה לא בעייה גם בויינדווס אני מתאר לעצמי כי עשיתי פורמט לפני שבועיים משהו כזה, תודה לעוזרים! .

הצטרף בתאריך
    17.05.2007
    מצטער להגיד לך, איך שקניתי את המחשב החדש (עם ווינדוס ויסטה) וניסיתי להכנס לסיאס לא הצלחתי ניסיתי לתקן את זה שבועיים ונחש מה? לא הלך. מה לא עשיתי.. חיפשתי פתרון בויגיימס פתחתי דיון, חיפשתי בגוגל, באתר של הסטים, בישקתי עזרה מחברים, במירק בקיצור הכל.
    אז מה שאני אומר לך אל תתאמץ יותר מידי, פשוט זה הויסטה. וגם עם יש לך מחשב חזק ותצליח להפעיל את היסאס פעם אחת תראה איך זה משפיע על המשחק... בקיצר אני אומר לך תתקין אקספי והכל מסתדר! בקיצור מאחל לך הצלחה ביי

הצטרף בתאריך
    28.09.2007
    עיר
    בני ברק
    Nה הבעיה ?:O
    אחלה ילדים יש פה.

הצטרף בתאריך
    26.02.2007
    נכתב במקור על ידי valender
    מצטער להגיד לך, איך שקניתי את המחשב החדש (עם ווינדוס ויסטה) וניסיתי להכנס לסיאס לא הצלחתי ניסיתי לתקן את זה שבועיים ונחש מה? לא הלך. מה לא עשיתי.. חיפשתי פתרון בויגיימס פתחתי דיון, חיפשתי בגוגל, באתר של הסטים, בישקתי עזרה מחברים, במירק בקיצור הכל.
    אז מה שאני אומר לך אל תתאמץ יותר מידי, פשוט זה הויסטה. וגם עם יש לך מחשב חזק ותצליח להפעיל את היסאס פעם אחת תראה איך זה משפיע על המשחק... בקיצר אני אומר לך תתקין אקספי והכל מסתדר! בקיצור מאחל לך הצלחה ביי
    אין לי ויסטה, זה פאק של ויסה, זה WINDOWS XP PRO .

הצטרף בתאריך
    17.05.2007
    אז לא יודע מה להגיד לך !

הרשמה