תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 18 מ 18
    הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    תביעה נגד מיקרוסופט ובאנג'י על היילו 3

לאחרונה הוגשה בארה"ב תביעה נגד מיקרוסופט ובאנג'י על סך של 5 מליוני דולרים, על כך שהמשחק ששבר את כל שיאי המכירות ביציאתו, הוא : "באופן עקבי ורציף , נתקע, מתרסק וננעל". התביעה עוד מוסיפה כי בעיות אלו פוגעות קשה במשחקיות. כמו כן שבעיות אלו נפוצות ביותר .
    התובע Randy Nunez מבקש להפוך את התביעה לייצוגית וכן פיצויים על סך של 5 מליוני דולרים ועוד שכר טרחת עורכי דין.
    עוד במסמכי התביעה מסופר כי צרכנים רבים חווים בעיות אלו, כך שלמעשה המשחק "אינו שחיק כלל". ומצורפים לינקים לאתרי בלוגים ופורומים שונים בהם מתלוננים קונים על הבעיות במשחק.
    התובע גם מנסה לקשר בין כשלי התוכנה של היילו 3 לכשלי החומרה של הXBOX360. (הידועות יותר כ"טבעת המוות")וזאת למרות שמיקרוסופט האריכה את האחריות לשלוש שנים.
    כך התובע מכניס לתביעה כי באנג'י ומיקרופוסט לא השכילו לטפל בשילוש של כשלי החומרה והתוכנה.

מיקרוסופט טרם הגישה כתב הגנה.

הצטרף בתאריך
    24.03.2007
    איזה שטויות. הייתה גרסה שהייתה נשרטת בגלל בעיות ייצור (גרסאת האספנים ללא הראש של מאסטר צ'יף עם הקופסה המבולטת) והם נתנו לכולם להחליף את הדיסקים חינם עד דצמבר. סתם אנשים מנסים להרוויח כסף, פשוט מגעיל. ועוד להאשים את הלו, אם הוא היה בפורום היה צריך לתת לו באן .

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    תראה, יש מספיק משתמשים שטענים שהמשחק "נתקע" ו"מתרסק" מדי פעם, אז הוא לקח את זה צעד קדימה, אמר נגיש תביעה על 5 מליון, בטח תהיה פשרה של 50,000$ והנה יש לי משחקים לכל החיים...

הצטרף בתאריך
    24.03.2007
    א. הסכום מגוכחך ולא ריאלי והוא לא באמת התאגד עם עוד אנשים (רק הציג הוכחות לגבי בלוגים באינטרנט), הבן אדם חמדן.

ב. על מה הוא יתבע אותם? הוא טוען על הרס חווית המשחק, אז? חווית משחק נמדדת בכסף? אני אישית לא לומד משפטים באוניברסיטה אבל זה נשמע לי מגוכח. חברה עשתה טעות, זה מובן וזה רלוונטי, בטח כשאתה מייצר כל כך הרבה יחידות בכל כך מעט זמן. החברה הכירה בטעות מייד, לא תגיד גררה את הלקוח והתנקלה לו, עם כל הבעיות שלה מייקרוסופט כן יודעת לספק שירות ובטח במוצרי הדגל שלה, במיוחד עם הלו 3.

היא אולי לא יוצאת בהצערה בתקשורת - "תראו טעינו", כי זה באמת פתח לתביעות. אבל היא עוצרת ומתקנת וזה ראוי הלערצה. המון חברות גדולות לא היו נוהגות באיכפתיות כמו שהיא נוהגת כאשר בחרה להחליף דיסק לכל מי שיש לו תקלה. המשחק לא נתקע בגלל בעיות תוכנה, הוא נתקע בגלל בעיות פיסיות של נזק לדיסקים בגלל כונן כזה וכזה. אחרת למה המשחק שאצלי ואצלך רץ ללא תקלות? זה אותו קוד. אני בטוח שהדיבובים השונים הם לא מה שהפילו את התוכנה במשחק.

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    אני מסכים איתך, אבל בארה"ב המושבעים קובעים ולא השופט (והחוק). מבחינת הסכום, מדובר בתביעה ייצוגית, ככה שאם מדובר על משחק שמכר 4.5 מליון יחידות ולכל יחידה הוא רוצה דולר, זאת לא חמדנות מיצדו. אם היו אומרים לך רק דולר אני רוצה חזרה על הפגיעה, זה לא היה נשמע כ"כ מופרך.

הצטרף בתאריך
    24.03.2007
    נכתב במקור על ידי bozeman
    אני מסכים איתך, אבל בארה"ב המושבעים קובעים ולא השופט (והחוק). מבחינת הסכום, מדובר בתביעה ייצוגית, ככה שאם מדובר על משחק שמכר 4.5 מליון יחידות ולכל יחידה הוא רוצה דולר, זאת לא חמדנות מיצדו. אם היו אומרים לך רק דולר אני רוצה חזרה על הפגיעה, זה לא היה נשמע כ"כ מופרך.
    אני מוכן להתאגד ותבוע את 2k על The Darkness בגרסאת הפלייסטישן 3. אני רוצה את הכסף חזרה על משחק שהוא לא שחיק .

מעניין לאיפה באמת הולך הכסף. אנחנו צפויים לצ'ק על סך דולר אחד בדואר? אולי הנחה באיזו חנות ברשת ?

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    בתביעה ייצוגית זה לא הולך ככה, אתה צריך להצטרף לתביעה כדי לקבל חלק. אם לא מצטרפים לתביעה אז לא מקבלים כלום (רק מי שהגיש זוכה).
    כל הרעיון של תביעה ייצוגית הוא לתבוע על נזק קטן שנגרם להרבה אנשים. ומכיוון שלא מקובל שכל אחד יתחיל להגיש תביעה על חצי שקל, מאגדים את הכל ביחד.

לגבי דארקנס, הבנתי שזה רק בעיות של גרסת PS3, אבל מי שקנה אותה - מגיע לו...

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי Death_119
    אני מוכן להתאגד ותבוע את 2k על The Darkness בגרסאת הפלייסטישן 3. אני רוצה את הכסף חזרה על משחק שהוא לא שחיק .

מעניין לאיפה באמת הולך הכסף. אנחנו צפויים לצ'ק על סך דולר אחד בדואר? אולי הנחה באיזו חנות ברשת ?
    מה? איזה בעיות יש בדארקנס?
    בדיוק קניתי אותו באיזה 75 שקל ביום שישי השחור.

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    תרגע, בגירסת הPS3 הוא פשוט כמעט לא שחיק. ב360 זה לא נורא.

הצטרף בתאריך
    24.03.2007
    נכתב במקור על ידי DrKeo
    מה? איזה בעיות יש בדארקנס?
    בדיוק קניתי אותו באיזה 75 שקל ביום שישי השחור.
    עזוב את העובדה שהמשחק פשוט גרוע חוץ מהעלילה והדיבוב (במיוחד השלבים המרגיזים), בפלייסטישן 3 כל פעם שאתה יורה עם הנשק יש ירידת פריימים למשהו כמו 5 פריימים ואי אפשר לשחק. המשחק בכלל מלא בבאגים במיוחד באנימציות של The Darkness, הוא ממש מרגיז.

הצטרף בתאריך
    01.08.2007
    עיר
    תל אביב
    תביעה כ"כ מצחיקה יותר מהתביעות נגד רוקסטאר
    15.5.10

משרד החינוך קבע: החל ממחר ילמדו בשיעורי היסטוריה על הנצחון האחרון של מכבי בדרבי

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    אבל בארה"ב גם לתביעות המופרחות ביותר יש סיכוי...

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    אמנם יש הבדלי משפט בין ישראל לארה"ב אבל לא נראה לי שלתביעה יש סיכוי (ובכל מקרה, המושבעים קובעים רק את האשמה, השופט קובע את העונש). בשביל לתבוע על דבר ולזכות התובע צריך בד"כ להוכיח כוונת זדון או רשלנות פושעת. מאחר וזדון לא היה פה - ומיקרוסופט עשתה הכל כדי למזער את הנזק (החלפה חינם של הדיסק).
    חובת ההוכחה היא על התובע, והוא יצטרך לאגד הרבה מאד אנשים בשביל להראות שבאמת היתה פה רשלנות. משחק שמגיע לכמעט 5 מיליון עותקים מצריך התאגדות של לפחות 50,000 אנשים שיכולים להוכיח קשר ישיר בין המשחק לבין הנזק לחומרה רק בשביל להגיע ל1% מהצרכנים. יש לי הרגשה שזה לא יקרה, ושמדובר בעוד עו"ד שרוצה לרכב על התעשיה.
    את באנג'י אי אפשר בכלל לתבוע כי היא לא אחראית על ההפצה של המשחק אלא על הפיתוח.
    Keep it clean

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    אתה צודק בכל מילה. אבל מזכיר לי את המקרה הבא.
    אישה אחת תבעה את אחת מחנויות וולמארט. היא טענה שכשהיא עשתה קניות היה ילד מופרע שרץ בחנות, הפך דברים וצעק וקילל. באחת הפעמים הוא נתקע לה ברגל והיא נפלה ושברה אותה. היא תבעה על 100,000 דולר. היא טענה שמנהל החנות אחראי להתנהגות הילד הפראית.

היא זכתה.

הילד היה הבן שלה.

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    רק באמריקה הא? אבל אני מאמין שאם היא הייתה הופכת את זה לתביעה יצוגית של כל מי שהילד הפראי גרם לו נזק היא כבר לא היתה זוכה
    Keep it clean

הצטרף בתאריך
    16.07.2007
    למה נראה לו שהוא הולך להרוויח 5 מיליון דולר?!?!?
    יש מיליוני אנשים שקנו את המשחק, ונתנו להם את האפשרות להליף את הדיסק...
    זה שהוא לא פעל בחוכמה והחליף זה כבר לא בעיה של מיקרוסופט.

תיהיו בטוחים שהם יציינו את זה במכתב הגנה.
    TF2 Player - BouNcH

MyComp:I5 [email protected]:Gigabyte GA-P55-UD3L:G.skill DDR3 4Gb RAM 1333Mhz:GB 8800Gts 512Mb|(New soon - HD6950):Samsung 1.5Tb:Cm 690 II:HEC WIN+ 600W:
    Logitech Mx518:Logitech MediaKeyboard

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    יש כללים למה יכול להיות תביעה ייצוגית ומה לא. גם אם הוא היה תובע החזר מלא על המשחק 60$, זה יכול היה להיות תביעה ייצוגית, כי זה סכום נמוך (אף אחד לא הולך לבית משפט על "50 שקל") (תנאי נוסף הוא כמובן ריבוי צרכנים נפגעים)

הצטרף בתאריך
    06.01.2007
    במשחק שלי מדי פעם יש באגים, אבל קטנים מאוד.... לא משהו שהייתי תובע 5 מיליון דולר בגלל זה....

הרשמה