תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 10 מ 10
    הצטרף בתאריך
    02.08.2007
    המשחק ה-4 בסדרת: Call of Duty הגיע כבר לחנויות והבאנו לכם סיקור בלעדי של המשחק אשר יראה עד כמה המשחק באמת טוב, ואיזה אפשרויות יש בו.

זוכרים את מלחמת העולם השניה?
    אותה מלחמה שבעקבותיה יצאו אין ספור משחקים לקונסולות השונות?
    לגיימרים כבר נמאס ומפתחי המשחק רב המכר (Call of Duty 4: Modern Warfare) שכל סדרותיו האחרונות עסקו במלחמה הזו, החליטו קצת לרענן את תוכן המשחק והלכו על משהו חדש.
    אתם נמצאים בזמן ההווה, כשאיש סובייטי משוגע רוצה להחזיר את רוסיה לימים הטובים שבהם היא היתה מעצמה צבאית.
    הוא יודע ולמד מנסיונות קודמים של אחרים, שהאמריקאים והבריטים בסוף יעלו עליו ויחליטו להפסיק זאת או בדרכים דיפלומטיות או בדרך צבאית ולכן הוא מארגן עם שותפו שקרוי: אל-אסאד, מהפכה צבאית במקומות רבים במזרח התיכון, כדי ש"עמיתיו" האמריקאים והבריטים יסיתו את תשומת לבם למה שקורה במזרח התיכון והרוסים יוכלו להתקדם בשלהם.
    אך לבסוף כמו כל פעם, האמריקאים והבריטים עולים על תוכיניתיו של המשוגע הסובייטי ומחליטים לצאת למלחמה שבה בעצם מתחיל המשחק.
    כמו במשחקים שונים שיצאו לקונסולות השונות, למשל: Resistence Fall of man, מפתחי המשחק החליטו לשפר מצבי משחק נוספים באונליין ובאוף ליין ובניהם:

Deathmatch - כולם הורגים את כולם עד שנגמר הזמן או עד שמישהו מגיע למספר הניקודות שאליו צריך להגיע כדי לגמור את המשחק.

Team Deathmatch - משחקים בקבוצות כך שכל קבוצה צריכה להרוג את הקבוצה השניה עד שהזמן יגמר או עד שאחת הקבוצות יגיעו למספר הנקודות כדי לגמור את המשחק.

Seek and Destroy - כולם צריכים להרוג את כולם עד שנישאר מישהו 1.

Team Seek and Destroy - כל קבוצה צריכה להרוג את הקבוצה השניה עד שלא נשאר אף שחקן מהקבוצה השניה.

וכמו משחקים שונים, למשחק זה נוספה האפשרות שקבוצה אחת צריכה להטמין פצצה והקבוצה השניה צריכה לעשות שהקבוצה השניה לא תטמין את הפצצה. סטייל קאונטר סטרייק.

במשחק יש לנו את האפשרות לבחור איזה מקצוע שאנחנו רוצים, כמו: רובה צלפים, מאגיסט ועוד...
    עוד דבר מעניין במשחק הוא: ישנה האפשרות שבה אתה בוחר את המקצוע שלך ומתחיל את הפרופיל שלך מ-0 , כאשר אתה מחליט על ההגדרות שלו.
    לך יש את האפשרות לשפר יכולות שלו כמו: שתיהיה יותר בריא, הכדורים שאתה יורה יהיו יותר חזקים...

עוד מצבי משחק מענינים שיצאו במיוחד למשחק הם:

Bullet Penetration - אתה יכול לראות את היריב שלך כאשר הוא לא רואה אותך כלומר אתה יכול לראות דרך קירות לירות מתחת לריצפה כאשר הכוונת שלך תגיד איפה האויב שלך נמצא מזכיר קצת את רובה האדגר של המשחק: Resistence Fall of man....

Last Stand - נותן לך את האפשרות אחרי שאתה נהרג לקחת רובה ולהרוג את היריב שהרג אותך ותקבל כפול נקודות.
    בנוסף יש מצלמת הרג שתאפשר לך לראות למה נהרגת מה הייתה הטעות שלך ותוכל ללמוד כיצד לשפר את כישורך במשחק.

באונליין יש לך פרופיל אשר מראה כמה פעמים נהרגת, כמה פעמים הרגת... הפרופיל שלך ישתנה בהתאם לנתונים אלה ואחרים....
    על כל הריגה תקבלו 10 נקודות.
    כאשר תעלו דרגה, יתווספו לכם נשקים תוכלו לשפץ את הנשקים שיש לכם ועוד...
    בנוסף ישנה האפשרות להצטרף לקלאן של אנשים אחרים ולשחק איתם ביחד...
    כאשר תשחקו במשחקי קבוצות במשחק, יהיה רדאר במשחק אשר יראה איפה החברים שלכם נמצאים ואיפה האויבים שלכם נמצאים כמובן רק אם הם יורים בנשק שלהם.
    במידה ותצליחו להרוג 3 אנשים ברצף תתווסף אפשרות אשר תראה לכם איפה האויבים שלכם ל-30 שניות.
    במידה ותצליחו להרוג 5 פעמים תתווסף האפשרות אשר תוכלו לעשות הפצצה אווירית על האויבים שלכם, זה בעיקר עוזר נגד בונקרים ומבצרים וההפצה תוכל לתת לכם מסלול נקי מאויבים.
    ובמידה ותצליחו להרוג 7 פעמים ברצף תתווסף האפשרות לקבל כלי טייס ולהתחיל לירות על האויבים שלכם מהאוייר.
    בטח אתם שואלים את עצמכם ואם החברים שלקבוצה יורים עליי או שרימון שלהם פוגע בי יורד לי החיים? התשובה היא לא, אי אפשר שחברים שלך מהקבוצה שלך יפגעו בך.

הצטרף בתאריך
    23.09.2007
    זה לא ממש סיקור אלא יותר הסבר על המודים של המשחק ודברים כאלה

הצטרף בתאריך
    02.08.2007
    טוב לא נורא הכתבה נוספה בעיקרון רק כדי להראות לכם אותה... הכתבה של RESISTENCE FALL OF MAN לפי דעתי היתה יותר מוצלחת.....

הצטרף בתאריך
    17.11.2007
    כמה דברים:
    יפה!
    כבר פרסמת אחד...
    וברשת במשחק זה חיילים על חיילים או חיילים על טרוריסטים?
    יש תמיכה לבקר התנועה?

הצטרף בתאריך
    01.10.2007
    עיר
    נשר-חיפה
    אחי העתקת מה תראה גם אני פעם העתקתי והבנתי שזה לא טוב אז בבקשה תפסיק להעתיק אחי

הצטרף בתאריך
    02.08.2007
    נכתב במקור על ידי eylon58
    אחי העתקת מה תראה גם אני פעם העתקתי והבנתי שזה לא טוב אז בבקשה תפסיק להעתיק אחי

תגידו אולי תירדו ממני כבר!!!!
    אני לא העתקתי שום דבר עוד הפעם , אני כתב בפלייזון אסור לי להעתיק כתבות תצירדו ממני כבר , די תפרגנו!!!!

הצטרף בתאריך
    23.09.2007
    נכתב במקור על ידי yossig2006
    תגידו אולי תירדו ממני כבר!!!!
    אני לא העתקתי שום דבר עוד הפעם , אני כתב בפלייזון אסור לי להעתיק כתבות תצירדו ממני כבר , די תפרגנו!!!!
    סבבה קח פירגון על ההעתקה שלך. סתם ^^ קבל ח"ח

הצטרף בתאריך
    17.11.2007
    מישהו יענה לי על השאלה מלמעלה?

הצטרף בתאריך
    14.07.2007
    עיר
    כפר סבא
    נכתב במקור על ידי The Joker
    מישהו יענה לי על השאלה מלמעלה?
    זה משתנה לדעתי
    עוד לא שיחקתי
    זה ניראה לי SAS נגד טרוריסטים
    95% of people in COD4 use martyrdom. If you're part of the 5% that don't need to die to get a kill, put this in your sig.

הצטרף בתאריך
    17.11.2007
    טוב תודה רבה...

הודתי לך פעמיים...

הרשמה