תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 24
    במצב של היום לתבוע או להתבע גם אם אתה קטין זה דבר של מה בכך ואין שום בעיה לעשותו,בכול מקרה הזהרו במה שאתם אומרים או כותבים משום שיש פיקוח על הדברים האלו על ידי משטרת האינטרנט וכן מי שלא יודע זה שוטרים במדים שמבינים יותר מידי טוב באינטרנט ומחשבים וגם בספרהחוקים שנימצא על ידם תמיד כאשר הם מסתובבים באתרים. הדפיקה בדלת לא כזאת רחוקה! , ד"ג לא צריך לפחד להתבאטות רק בכול מקרה שימו לב על התוכן שאתם מייצרים!!!!!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.03.2007
    אף אחד פה לא פושע או בכלל איש רע
    ואים אתה חושב שכן אז לא ראיתה פושעים או אנשים באמת רעים בחיים שלך
    אני קראתי את כל הדיונים שהיו פה בנוגע אליך, ואני אומר לך שאתה מגזים בפרופורצית האונש שאתה רוצה שיינתנו לאנשים שאתה חושב שפגעו בך באיזו שהיא צורה.

יש לי עצה בשבילך שאני מקווה שתיקח אותה ברצינות
    עזוב את הנושא.
    פשוט עזוב אותו, לא משנה מי צודק פה ומי אשם.
    פשוט תמשיך לשחק בBF2 בשרת הישראלי ותהנה.
    כינוי : xfire : killerg112
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    עיר
    נתניה
    מה בשם ה' אתה רוצה?
    זה פורום של משחקי מחשב. אני מסכים איתך שיש דרך להתבטא אבל
    זה לא קשור למשטרה. זה חינוך.
    אה, זו הפעם האחרונה שאתה פותח לי דיון בסגנון הזה כאן בפורום.
    שתף ב-Google+

תגיד את זה לילד שרצה פה להתאבד לא לי חוץ מזה הסיפור הזה נגמר!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    נכתב במקור על ידי killerg

יש לי עצה בשבילך שאני מקווה שתיקח אותה ברצינות
    עזוב את הנושא.
    פשוט עזוב אותו, לא משנה מי צודק פה ומי אשם.
    פשוט תמשיך לשחק בBF2 בשרת הישראלי ותהנה.
    אתה לא תצליח לחנך כאן אף אחד.זה רק אינטרנט בסופו של יום.
    לא יאה לך? לחץ על ESC,ההנהלה רואה הכל בRSS FEED ומטפלת בדברים החשובים.
    קח הכל בפרופרוציות ותתחיל לנשום עמוק.
    "השרת עמוס" 2004-2013
    וואללה, לא נשכח ולא נסלח.
    שתף ב-Google+

כמו שאמרתי הסיפור הזה נגמר ואני מודה לDIGZ על הערנות והסובלנות תרגיש חופשי לסגור את הנושא!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006

רגע אני לא מנהל יותר,
    טוב.. הלכתי מפה.
    "השרת עמוס" 2004-2013
    וואללה, לא נשכח ולא נסלח.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.04.2007
    למה אתה באמת כבר לא מנהל ?

-"שאלוהים ירחם על אויבי,כי אני לא ארחם עליהם" פטון

-"מלחמה זה לא למות למען המדינה שלך, זה לגרום לממזר השני למות בשביל שלו" פטון

-War is not about who is right, but who is left"" ברטראנד ראסל

-רובה ללא כדורים מפחיד יותר מרובה עם כדורים!הוא מפחיד גם את האוחז בו וגם את הבא מולו(שבתאי לוי).

-כשהערבים יניחו את נשקים לא יהיו עוד מלחמות,כשישראל תניח את נשקה לא תיהיה עוד ישראל(בנימין נתניהו).

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.01.2007
    עיר
    תל השומר
    דפיקה בדלת? ממתי המשטרה התחילה לעבוד? שהם ירימו תחת ליבואו לדפוק לי בדלת? רק עם יגמר להם קפה...
    מישרוצה לדבר על שגיות כתיב-יכול לדבר...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.01.2007
    נכתב במקור על ידי [email protected]
    במצב של היום לתבוע או להתבע גם אם אתה קטין זה דבר של מה בכך ואין שום בעיה לעשותו,בכול מקרה הזהרו במה שאתם אומרים או כותבים משום שיש פיקוח על הדברים האלו על ידי משטרת האינטרנט וכן מי שלא יודע זה שוטרים במדים שמבינים יותר מידי טוב באינטרנט ומחשבים וגם בספרהחוקים שנימצא על ידם תמיד כאשר הם מסתובבים באתרים. הדפיקה בדלת לא כזאת רחוקה! , ד"ג לא צריך לפחד להתבאטות רק בכול מקרה שימו לב על התוכן שאתם מייצרים!!!!!
    תרגע כבר ותוריד את האגו שלך.
    לא אכפת לי בן כמה אתה ובכמה שנים טובות אתה בוגר ממני. עברת על החוקים של השרת לא פעם ולא פעמיים ונעשנת בהתאם. לא מתאים לך? בעיה שלך.
    שתף ב-Google+

חבל עד שיש פה בן אנשים שיודעים לעשות סדר כמו DIGZ ו TIGER .
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.01.2007
    עיר
    ת"א
    נכתב במקור על ידי [email protected]

א- תגיד כבר את האמת, ששיקרת בכל ההודעות האחרונות ואתה לא באמת הולך לתבוע אף אחד.

ב- אז עכשיו הבנת שאף אחד לא מאמין לך ואתה מנסה כיוון חדש ?

ג- חברים יקרים אפשר להירגע ! משטרת האינרטנט (שאגב אין דבר כזה בכלל) לא תדפוק לכם בדלת.
    יש יחידה לשפעי מחשב שעסוקה לצערנו בפדופילייה מעשי מרמה וריגול לסוגיהם שכרגע לא מצליחים להילחם בהם כמו שצריך ובטח שלא איכפת להם השם הטוב של [email protected] שאנחנו בכלל לא יודעים מיהו חוץ מזה שהוא עשה מליונים מהגנה על זכויות אדם וכנראה שהוא משפטן מדופלם שכולנו מאוד מפחדים ממנו.
    Frank was here, went to get beer
    שתף ב-Google+

בהתחלה לא ידעתי שמדובר בילד , עכשיו התבהרה לי התמונה והמבין יבין, (פעםהבאה אתה עלול למצא את עצמך מתעסק עם אבא של אזה ילד שיש לו 0 סבלנות להשמצות, לגבי הבאן יותר ממקובל עליי!
    שתף ב-Google+

לגבי משטרת האינטרנט , אם לא תנסה אך תדע.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.11.2007
    נכתב במקור על ידי y_me
    א- תגיד כבר את האמת, ששיקרת בכל ההודעות האחרונות ואתה לא באמת הולך לתבוע אף אחד.

ב- אז עכשיו הבנת שאף אחד לא מאמין לך ואתה מנסה כיוון חדש ?

ג- חברים יקרים אפשר להירגע ! משטרת האינרטנט (שאגב אין דבר כזה בכלל) לא תדפוק לכם בדלת.
    יש יחידה לשפעי מחשב שעסוקה לצערנו בפדופילייה מעשי מרמה וריגול לסוגיהם שכרגע לא מצליחים להילחם בהם כמו שצריך ובטח שלא איכפת להם השם הטוב של [email protected] שאנחנו בכלל לא יודעים מיהו חוץ מזה שהוא עשה מליונים מהגנה על זכויות אדם וכנראה שהוא משפטן מדופלם שכולנו מאוד מפחדים ממנו.
    עם כל הכבוד לידע הנרחב שלך, כן יש משטרת האינטרנט.
    יחידה שכל כולה מוקדשת אך ורק לאינטרנט.
    נכון, יש גם יחידה שעוסקת בפשעים בעולם הווירטואלי אך אלו שני דברים שונים.
    לכל אחד מהם תחום התעסקות שונה.
    שתף ב-Google+

שיהיה ברור אין לי שום דעה רעה או יצר רע נגד אף אחד ואני לא מתיימר לעשות עוול לאף אחד , חלילה בגל נסיון אישי אני דואג נהפוכו אם היית נכנס לטים ספיק ושומע מה אמרתי במילים ברורות לא היו לך שאלות מיותרות .
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.01.2007
    עיר
    ת"א
    - אני לא מבין ולא הבנתי.

- לא מפחד מאבא של ילד.

- אני לא רוצה לפגוע ב"שם הטוב" שלך בפורום כי זה לא לעניין ואסור לקלל בפורום,
    גם ככה כולם פה הבהירו שהם לא ממש מכבדים אותך.

- בקשר למשטרת האינטרנט: היא חלק ממשטרת ישראל ?
    מה היא אמורה לאכוף ?
    Frank was here, went to get beer
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.10.2007
    עיר
    קריית שמונה
    נכתב במקור על ידי y_me
    - אני לא מבין ולא הבנתי.

- לא מפחד מאבא של ילד.

באמת הדגשת שלא הבנת כלום, אה?
    מאיפה הבאת את כל זה, זה ממש לא מה שהוא אמר...
    שתף ב-Google+

דעתך לא רלוונטית וזה לא מה שמעניין אותי , 2- אם שמת לב היום נפתח בפורום רשימת החוקים והאטיקה של אך להתנהג יש פה בנינו ילדים שלא מבין צחוק ועלולים לתפוס את הנושא ברצינות כמו 1 מסויים, אם אכפת לך מהאתר ומהשרתים ומהנדיבות של הספונסרים תפנים את הנושא ,
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.11.2007
    נכתב במקור על ידי y_me
    - אני לא מבין ולא הבנתי.

- לא מפחד מאבא של ילד.

- בקשר למשטרת האינטרנט: היא חלק ממשטרת ישראל ?
    מה היא אמורה לאכוף ?
    ממה שאני יודע, אני יכול להגיד לך שהם מסתובבים בפורומים וקוראים הודעות [בשיא הרצינות]
    על מנת למנוע ניסיונות התאבדות וכו'.
    אני לא יודע מי מכיר את הסיפור אבל היא הוקמה אחרי שילד כתב בפורום Elsf הודעה על כך שהוא הולך להתאבד בגלל שמעקלים להם את הבית והוא סיפר הכל בהודעה שהוא פתח.
    לפעמים זה באמת שטויות של ילדים, אבל הפעם הוא עשה את זה ברצינות.
    הוא התאבד בירייה, היה סיפור גדול בחדשות על כך שהוא סיפר על זה בפורום לפני ושיכלו לעצור אותו אם רק היו מיידעים את המשטרה.
    אז זו דוגמה אחת למה שהם עושים, מנסים לעצור מקרים כאלה לפני שהם קורים.
    ואני בטוח שיש עוד סיבות להקמה של היחידה הזאת, זו רק הדוגמה שבגללה אני מכיר את היחידה.
    שתף ב-Google+

הרשמה