תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 12 מ 12
    הצטרף בתאריך
    30.03.2007
    עיר
    ראשון לציון
    החלטתי ליצור שיטה לoblivion (השיטה מבוססת על העולם של אובליויון ולא על נתוני המשחק והיא בנויה על D20) אבל ליפני הכל רציתי לדעת עם קיימת כבר שיטה וגם רעיונות ועצות יתקבלו בברכה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.05.2007
    אוקיי, ניסיתי פעם לעשות את זה, אבל מערכת עליית הדרגות, היכולות, הקסמים ותיקון הנשקים וכו' וכו' וכו' פשוט לא מתאים למ"ת שולחני
    כדורגל זה ספורט ללבנים, כדורסל זה ספורט לשחורים.
    גולף זה ספורט לאנשים לבנים שלבושים כמו סרסורים שחורים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.03.2007
    עיר
    ראשון לציון
    חשבתי לעשות את זה בערך ככה: תכונות בסגנון D20 (התכונות של אובליויון אבל 12=1+ ו16=3+ וכו') ומערכת הניסיון תהיה בסיגנון 6 ניסיון ללהב על כל אחד נזק (מתוך בערך 50*רמה עוד לא חישבתי) שיריון יתן הפחתת נזק ועוד....

אני יבסס את זה על D20 אבל ינסה לשלב מהמקור אני מנסה ליצור עולם מציאותי בעולם של OBLIVION ולא משחק מחשב מועתק לנייר (מערכת ה"חיים" עובדת על עייפות ובריאות שנגמרת העייפות יורדת הבריאות ושנגמרת הבריאות אתה מת. מכות "כריטיות" מדלגות על העייפות [מן ההיגיון שעם יתקעו בבתנך חרב את תמות] ועוד...)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.02.2007
    עיר
    תיל אביב
    כעקרון,בזמן קרב הבריאות יורדת ואתה מתעייף בו זמנית. אבל אתה יכול לשלב "כושר" במערכת הקרב ,בתור מגבלה על התקפות או משהו,יכול לצאת מעניין.
    ריצ'ארד חביב הקהל- פרקים ראשון, שני , שלישי
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    קבוצת יבנה
    אני באמת לא רואה טעם ליצור שיטה חדשה. מו"ד מיועדת לכל עולמות הפנטזיה, ואני בטוח שOBLIVION יהיה אחלה עולם מערכה.

לא צריך לשנות כלום, זה סה"כ עולם מערכה.

עכשיו כמה מכם יגידו:
    "אבל יש שם תכונות אחרות" או "אבל אתה מתעייף בזמן קרב"

זה לא כזה משנה, זה פשוט איך שהמפתחים רואים קרב. במו"ד החליטו להתעלם מעייפות בזמן קרב, כי ככה הם חשבו שיעיק פחות על המשחק המלא בחוקים גם ככה.

לא לכל דבר צריך להמציא שיטה חדשה!

נכתב במקור על ידי נחל
    ניצחתי אותך בואנגולושפריץ
    או איך שלא קוראים לזה
    הזה עם הטוטם

אני:
    ג'אנגל ספיד?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.03.2007
    עיר
    ראשון לציון
    נכתב במקור על ידי tde3000
    אני באמת לא רואה טעם ליצור שיטה חדשה. מו"ד מיועדת לכל עולמות הפנטזיה, ואני בטוח שOBLIVION יהיה אחלה עולם מערכה.

לא צריך לשנות כלום, זה סה"כ עולם מערכה.

עכשיו כמה מכם יגידו:
    "אבל יש שם תכונות אחרות" או "אבל אתה מתעייף בזמן קרב"

זה לא כזה משנה, זה פשוט איך שהמפתחים רואים קרב. במו"ד החליטו להתעלם מעייפות בזמן קרב, כי ככה הם חשבו שיעיק פחות על המשחק המלא בחוקים גם ככה.

לא לכל דבר צריך להמציא שיטה חדשה!
    בOBLIVION אין מקצועות ושאתה עולה רמה עולות התכונות קונים לחשים (או לומדים מספרים אם יש לך KOTN [או נדפקים אם יש לך GOTY מבאג]) מג'יקה (מאנה) מתחדשת ועוד...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    קבוצת יבנה
    זה פשוט איך שהם רואים את החוקים כאידאליים.
    מה שמשנה זה העולם, לא החוקים.

נכתב במקור על ידי נחל
    ניצחתי אותך בואנגולושפריץ
    או איך שלא קוראים לזה
    הזה עם הטוטם

אני:
    ג'אנגל ספיד?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.02.2007
    עיר
    תיל אביב
    אולי אחת משיטות הק10 תתאים יותר מאשר ק20 ,אתה תוכל לקחת את הסקילים מאובלוויון ולהפוך אותם לסקילים במשחק אבל-תצטרך לעשות הסבה .
    ריצ'ארד חביב הקהל- פרקים ראשון, שני , שלישי
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.05.2007
    אהם, לכל מי ששיחק אי פעם אובליויון, אתם מוזמנים לבוא לפורום מ"ת ממוחשב ולדבר על זה
    כדורגל זה ספורט ללבנים, כדורסל זה ספורט לשחורים.
    גולף זה ספורט לאנשים לבנים שלבושים כמו סרסורים שחורים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.03.2007
    עיר
    ראשון לציון
    נכתב במקור על ידי rpgeek
    אולי אחת משיטות הק10 תתאים יותר מאשר ק20 ,אתה תוכל לקחת את הסקילים מאובלוויון ולהפוך אותם לסקילים במשחק אבל-תצטרך לעשות הסבה .
    אני יבדוק נראה לי שאתה צודק
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.02.2007
    עיר
    חיפה
    אמנם לא שיחקתי ב-oblivion, אבל באופן כללי, ק20 בכלל ומו"ד בפרט מעט פחות מתאים להתאמה לדברים כלליים שלא עובדים לפי העקרונות הבסיסיים ותפיסת העולם שלהם - תלוי עד כמה אתה מוכן להשקיע בלשנות ולהחליף דברים, כמובן. אולי עדיף איזושהי שיטה גנרית כמו GURPS או HERO System.
    לגבי "אחת משיטות הק10" - שיטת הק10 היחידה שאני מכיר היא ה-Storyteller של White Wolf (היא לא משחק בפני עצמו, אבל כל המשחקים של White Wolf משתמשים בשיטה הזאת - World of Darkness, Exalted, Scion), ושלושת המשחקים האלה מאוד קשורים לעולם מערכה שלהם, יהיה קשה מאוד להפריד בהם את השיטה מהעולם, ככה שאני לא בטוח למה אתה מתכוון.

Anyone who proposes to do good must not expect people to roll stones out of his way, but must accept his lot calmly, even if they roll a few stones upon it
    (Albert Schweitzer)

חס"א, למשחק תפקידים בריא יותר.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.03.2007
    עיר
    ראשון לציון
    נכתב במקור על ידי ODDin
    לגבי "אחת משיטות הק10" - שיטת הק10 היחידה שאני מכיר היא ה-Storyteller של White Wolf (היא לא משחק בפני עצמו, אבל כל המשחקים של White Wolf משתמשים בשיטה הזאת - World of Darkness, Exalted, Scion), ושלושת המשחקים האלה מאוד קשורים לעולם מערכה שלהם, יהיה קשה מאוד להפריד בהם את השיטה מהעולם, ככה שאני לא בטוח למה אתה מתכוון.
    זה לא כזאת בעיה אתה מחליף את הסקילים ואת התכונות לאלה של אובלויון וזה אפילו יותר קל מלעשות D20 כי באובליויון אין מקצועוצ וD20 קשור קצת למקצועות
    שתף ב-Google+

הרשמה