תפריט ראשי

123 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 46
    הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    היוצר של סדרת PES בקונאמי אומר שאחרי הביקורות החריפות על PES08 ל-PS3 הם חושבים מחדש על תאריך השחרור של גרסת הPS3 לPES09.
    הוא אומר שהם לא בנויים טוב בשביל פיתוח לכמה מערכות במקביל (ומן הסתם שהם מתרכזים בגרסת ה360, היא מכרה מעל מליון כבר) וגרסת הPS3 של PES09 חוזרת לשולחן הסרטוט ואולי לא תצא בכלל ב-2008 אלה ב-2009.

הצטרף בתאריך
    06.01.2007
    עוד ועוד משחקים לא יוצאים לפי אס 3...

הצטרף בתאריך
    23.09.2007
    חח איזה מזל שמכרתי ת'פוסי 3 שלי וקניתי בוקס (נהנה ממנו פי 10) ^^

הצטרף בתאריך
    14.07.2007
    עיר
    כפר סבא
    זאת יכולה להיות חתיכת ביתה בביצים של סוני ...
    אחד ממשחקי הכדורגל הטובים בעולם ידחה לקונסולה שלהם ....
    95% of people in COD4 use martyrdom. If you're part of the 5% that don't need to die to get a kill, put this in your sig.

הצטרף בתאריך
    01.08.2007
    עיר
    תל אביב
    לא כתוב שם כלום על זה PES09 יצא רק ל360
    15.5.10

משרד החינוך קבע: החל ממחר ילמדו בשיעורי היסטוריה על הנצחון האחרון של מכבי בדרבי

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי הורביץ
    כתוב שם שגרסת הPS3 חוזרת לשלב התכנון ושאולי היא לא תצא רק ב-2009.

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    נכתב במקור על ידי הורביץ
    כתוב שהוא לא יצא כנראה לPS3, ככה שזה לא משאיר הרבה ברירות...

הצטרף בתאריך
    30.12.2006
    עיר
    קדומים
    נכתב במקור על ידי bozeman
    כתוב שהוא ידחה, לא יתבטל.
    ולי זה לא באמת מפריע, אני שונא ספורט בקונסולות.

הצטרף בתאריך
    23.09.2007
    מה אתה צוחק זה משאיר את הWii אתה תקשור ת'שלט לרגל ותבעט במסך עד שתבקיע גול חח

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי origlo
    בגלל זה כתבתי "אקסקלוסיבי ל360 ב2008" כי הוא אולי ידחה ל2009 על הPS3.
    ואפילו הוספתי סימן שאלה כדי שיהיה ברור לגמרי שזה כרגע אפשרות ולא עובדה חקוקה באבן.

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    נכתב במקור על ידי origlo
    אתה יודע שמותגי ספורט בעצם הם הכי נמכרים על קונסולות. כל שנה מאדן מוכר מליונים. באירופה הPS3 נמכרת בעיקר בגלל משחקי ספורט וכדורגל בפרט.
    תיקח ממנה מותג כמו PES והקונסולה חשובה כמתה.
    לדעתי זאת חדשה ממש משמעותית במלחמת הקונסולות.

הצטרף בתאריך
    14.10.2007
    האמתי ש-PES08 ההיתה קצת אכזבה... אני מקווה שזה לא יהיה בגרסא של 2009

הצטרף בתאריך
    24.03.2007
    וunreal tournemant ייצא ימי יודע מתי לאקסבוקס 360, אז? אז תהיה דחייה במקרה הרע, עדיין השליטה בשלט של סוני הרבה יותר נוחה מזו של האקסבוקס כשזה מגיע למשחקי ספורט. אנשים ייחכו וירכשו אותו לפלייסטישן 3. לא מדובר בשום אקסקלוסיביות.

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי Death_119
    וunreal tournemant ייצא ימי יודע מתי לאקסבוקס 360, אז? אז תהיה דחייה במקרה הרע, עדיין השליטה בשלט של סוני הרבה יותר נוחה מזו של האקסבוקס כשזה מגיע למשחקי ספורט. אנשים ייחכו וירכשו אותו לפלייסטישן 3. לא מדובר בשום אקסקלוסיביות.
    כי לאף אחד לא איכפת מUT3 לקוסנולות כי זה משחק PC.
    לעומת זאת PES זה 50% מהסיבה שיש לאירופאים קונסולה בכלל.
    ואיך השליטה על הPS3 יותר נוחה? בדור החדש השליטה היא רק עם הסטיק השמאלי ולא עם הDPAD ועל הPS יש את הסטיק השמאלי שממוקם במקום הכי לא הגיוני בעולם.

הצטרף בתאריך
    24.03.2007
    נכתב במקור על ידי DrKeo
    כי לאף אחד לא איכפת מUT3 לקוסנולות כי זה משחק PC.
    לעומת זאת PES זה 50% מהסיבה שיש לאירופאים קונסולה בכלל.
    ואיך השליטה על הPS3 יותר נוחה? בדור החדש השליטה היא רק עם הסטיק השמאלי ולא עם הDPAD ועל הPS יש את הסטיק השמאלי שממוקם במקום הכי לא הגיוני בעולם.
    גם unreal championship היה משחק פיסי? מה הקשר, זה לא פורט זה משחק שפותח במקביל. אני בטוח שיש גם לא מעט אנשים על גבי הקונסולות שמעניין אותם אנריל (לא לכולם יש מחשב כמו לך).

השלט של הפלייסטישן 3 הרבה יותר נוח מהשלט של האקסבוקס 360 כשזה מגיע למשחקי ספורט ופעולה מגוף שלישי או מכות. אבל זו דעתי האישית, אין איזה סקר כמובן שמקיף את הסוגייה, כמו שלך יותר נוח השלט של האקסבוקס. הסטיק השמאלי לא נוח למשחקי FPS אבל הוא מאוד נוח לכל השאר, המיקום שלו. בDPAD אני אף פעם לא משתמש, בטח לא במשחקי ספורט שהתנועה שם (בDPAD) מאוד מוגבלת ולא חלקה. אולי רק במשחקי מכות בגלל הדיוק הנחוץ בכל מכה.

אבל מה זה משנה, מי שיש לו פלייסטישן 3 ירכוש את גרסאת הפלייסטישן 3 כשתצא, מי שיש לו 360 ירכוש את גרסאת ה-360. אם סדרת PES תצא מקודם לפה או לפה, רוב האנשים לא מודעים לעיניין, הם לא מעורים בדברים כמוך, הם פשוט נכנסים לחנות ורוכשים כשהדבר זמין, כמות הגיימרים שמתעדכנים כמוך בכל פרט ופרט הוא מזערי בשוק העולמי.

כשלך היה פלייסטישן 2 הייתה נכנס לחנות ובודק מתי משהו יצא במקביל לאקסבוקס? אני בחיים לא הייתי עושה את זה. הייתי מקבל החלטה לרכוש משחק לקונסולה ופשוט הייתי רוכש אותו כשהוא היה זמין, לא משנה אם גרסה מקבילה יצאה לפני כן לקונסולה המתחרה. בטח לא מדובר בהפרשים של רבעונים, העיכוב אם יתקיים יהיה בוודאי שבוע שבועיים, לא כולם זה Valve ו Orange box. אלא אם כן מייקרוסופט השיגה איזו שהיא בלעדיות, ואני בטוח שהיא לא. עדיין קונאמי מוכרת המון על הפלייסטישן 2.

הצטרף בתאריך
    10.09.2007
    עיר
    תל-אביב
    כל אחד אומר משהו אחר, לפי PS3NEWS:

PES fan watched out, because is finally so far. For weeks the expectedPatch for the soccer game "pro evolution Soccer 2008" is finallyavailable and can be downloaded immediately in the play. The update islarge whole 130 MT and possesses the number 1,10 in addition said thedeveloper of PES Shingo "Seabass" Takatsuka that PES will be in thefuture again an exclusive Sony title. According to it it is to bebrought out not simply been "pro evolution 2008" on several platformsand therefore a play not developed appeared. The developers would liketo take themselves again more time, in order to bring theirpassionately loved Playstation version error free on the market,therefore
    the successor was to appear only 2009 or perhaps also later.Play3.de pours

בכל מקרה אני מאמין שזה יצא גם ל360 וגם לPS3.

מקור: http://www.ps3news.de/pro-evolution-...ch-ist-da.html

זה בגרמנית אז מה שהבאתי למעלה זה תירגום.

הצטרף בתאריך
    30.12.2006
    עיר
    קדומים
    אתה יודע שמותגי ספורט בעצם הם הכי נמכרים על קונסולות. כל שנה מאדן מוכר מליונים. באירופה הPS3 נמכרת בעיקר בגלל משחקי ספורט וכדורגל בפרט.
    תיקח ממנה מותג כמו PES והקונסולה חשובה כמתה.
    לדעתי זאת חדשה ממש משמעותית במלחמת הקונסולות.
    לא אמרתי שלא, אפילו הדגשתי שלי זה לא משנה.

וDR, תתפלא, אבל לי אישית אין מחשב שמספיק חזק להריץ את UT3, וגם לרוב הגיימרים הממוצעים אין.
    הברירה היחידה שנשראה לי היא גרסאת הPS3, שלפי הביקורות הראשונות לא סובלת מנחיתות משמעותית מגרסאת הPC.

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    למה משהו אחר? זה בדיוק מה שהבאת. היו בעיות חמורות עם הגרסא של השנה ורק עכשיו יצא תיקון. לכן בגרסה של שנה הבאה הם ייקחו יותר זמן, והיא תצא רק ב2009 (שזה בערך 4 חודשים איחור) ואולי אפילו מאוחר יותר...
    זה נכון שלא מוזכר כאן בלעדיות, אבל בשביל משחק שיוצא פעם בשנה לאחר לפחות חצי שנה זאת בעיה...

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי Death_119
    גם unreal championship היה משחק פיסי? מה הקשר, זה לא פורט זה משחק שפותח במקביל. אני בטוח שיש גם לא מעט אנשים על גבי הקונסולות שמעניין אותם אנריל (לא לכולם יש מחשב כמו לך).

השלט של הפלייסטישן 3 הרבה יותר נוח מהשלט של האקסבוקס 360 כשזה מגיע למשחקי ספורט ופעולה מגוף שלישי או מכות. אבל זו דעתי האישית, אין איזה סקר כמובן שמקיף את הסוגייה, כמו שלך יותר נוח השלט של האקסבוקס. הסטיק השמאלי לא נוח למשחקי FPS אבל הוא מאוד נוח לכל השאר, המיקום שלו. בDPAD אני אף פעם לא משתמש, בטח לא במשחקי ספורט שהתנועה שם (בDPAD) מאוד מוגבלת ולא חלקה. אולי רק במשחקי מכות בגלל הדיוק הנחוץ בכל מכה.

אבל מה זה משנה, מי שיש לו פלייסטישן 3 ירכוש את גרסאת הפלייסטישן 3 כשתצא, מי שיש לו 360 ירכוש את גרסאת ה-360. אם סדרת PES תצא מקודם לפה או לפה, רוב האנשים לא מודעים לעיניין, הם לא מעורים בדברים כמוך, הם פשוט נכנסים לחנות ורוכשים כשהדבר זמין, כמות הגיימרים שמתעדכנים כמוך בכל פרט ופרט הוא מזערי בשוק העולמי.

כשלך היה פלייסטישן 2 הייתה נכנס לחנות ובודק מתי משהו יצא במקביל לאקסבוקס? אני בחיים לא הייתי עושה את זה. הייתי מקבל החלטה לרכוש משחק לקונסולה ופשוט הייתי רוכש אותו כשהוא היה זמין, לא משנה אם גרסה מקבילה יצאה לפני כן לקונסולה המתחרה. בטח לא מדובר בהפרשים של רבעונים, העיכוב אם יתקיים יהיה בוודאי שבוע שבועיים, לא כולם זה Valve ו Orange box. אלא אם כן מייקרוסופט השיגה איזו שהיא בלעדיות, ואני בטוח שהיא לא. עדיין קונאמי מוכרת המון על הפלייסטישן 2.
    עם כל הכבוד, אנחנו גרים בישראל.
    כשאתה גר באירופה או ארה"ב ורואה מליון פרסומות לPES בטלביזיה ואז רץ לחנות לקנות קונסולה כדי לשחק אותו ואז אומרים לך "תראה, יש את זה רק ל360", אז נחש מה הוא יקנה...

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי ratchet456
    כל אחד אומר משהו אחר, לפי PS3NEWS:

PES fan watched out, because is finally so far. For weeks the expectedPatch for the soccer game "pro evolution Soccer 2008" is finallyavailable and can be downloaded immediately in the play. The update islarge whole 130 MT and possesses the number 1,10 in addition said thedeveloper of PES Shingo "Seabass" Takatsuka that PES will be in thefuture again an exclusive Sony title. According to it it is to bebrought out not simply been "pro evolution 2008" on several platformsand therefore a play not developed appeared. The developers would liketo take themselves again more time, in order to bring theirpassionately loved Playstation version error free on the market,therefore
    the successor was to appear only 2009 or perhaps also later.Play3.de pours

בכל מקרה אני מאמין שזה יצא גם ל360 וגם לPS3.

מקור: http://www.ps3news.de/pro-evolution-...ch-ist-da.html

זה בגרמנית אז מה שהבאתי למעלה זה תירגום.
    כן, רק חבל שהידיעה בגרמנית מצטטת את הראיון שאני הבאתי בעמוד הקודם.
    כנראה שהגרמנים לא משהו באנגלית אה?

הרשמה