תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 10 מ 10
    הצטרף בתאריך
    05.12.2006
    עיר
    זכרון יעקוב
    *** שימו לב: מדובר רק בחלק מהפרסים שכבר אושרו באופן סופי, לקראת האירוע נוכל לאשר פרטים נוספים ***

בין כלל הבאים לאירוע יוגרלו הפרסים הבאים:
    מחשב נייד של טושיבה X200 לגיימרים בשווי של 11,500 שקל בערך.
    2 מכשירי PSP
    ועוד פרסים שטרם נקבעו סופית.

חברת Creative תציג באירוע מחשב עצבני עם כרטיס קול, עכבר וסט אוזניות מקצועיים לגיימרים מהקו של Fatal1ty Pro Gaming
    ותחלק כפרס עכבר אחד וסט אוזניות אחד.

חברת פנאסוניק תביא לאירוע 7 מסכי פלסמה: 4 של 42 אינטש, 2 של 50 ואחד של 64 (לא ודאי). אלו יחוברו לכל מיני עמדות לפי מה שנחליט, כולל עמדות למפגשי קהילות.

חברת ישפאר תציב 20 עמדות פלייסטיישן 2 + חמש עמדות פלייסטיישן 3 מחוברות ל- LCD, עליהם ירוצו משחקים לטורנירים ו/או להנאת הקהל.

אינטל תחלק באירוע מחשב עצבני במיוחד עם מעבד Intel Core 2 Extreme QX9650, כרטיס מסך evga Geforce מסדרת 8800 (לא בטוח איזה דגם, אבל הוא superclocked), מארז רצחני ועד כהנה וכהנה במסגרת תחרות של ביצועים.

בנוסף אנחנו נביא לאירוע בסביבות 20 מסכי LCD לכל מיני צרכים + מספר מקרנים להצגת משחקי הגמר וכו', נביא לפחות פלייסטיישן 3 אחד, Xbox 360 אחד וארבעה Wii (לא כולל מה שהקהילות בעצמן יביאו).

יש עוד הרבה דברים באירוע, אני רק רציתי לעדכן אתכם בכמה התפתחויות אחרונות, יש כמה הפתעות שמתבשלות שאם יצאו לפועל יהיה פשוט חבל על הזמן. אבל כל דבר בזמנו
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    עיר
    זכרון יעקב
    "אינטל תחלק באירוע מחשב עצבני במיוחד עם מעבד Intel Core 2 Extreme QX9650, כרטיס מסך evga Geforce מסדרת 8800 (לא בטוח איזה דגם, אבל הוא superclocked), מארז רצחני ועד כהנה וכהנה במסגרת תחרות של ביצועים."

אפשר עוד פרטים?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.01.2007
    נכתב במקור על ידי UnderDawg
    "אינטל תחלק באירוע מחשב עצבני במיוחד עם מעבד Intel Core 2 Extreme QX9650, כרטיס מסך evga Geforce מסדרת 8800 (לא בטוח איזה דגם, אבל הוא superclocked), מארז רצחני ועד כהנה וכהנה במסגרת תחרות של ביצועים."

אפשר עוד פרטים?
    תנצח אותי ב1על1 תקבל פרסים לא יודע עוד איזה יחלקו
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.11.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי HurRy
    אני לא חושב שזה יהיה בעיה באמת
    מחקרים גילו שכאב ראש לא מונע מהמוח לתת הוראה לרגליים להיפתח.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    עיר
    זכרון יעקב
    נכתב במקור על ידי HurRy
    אלו הפרסים שמקבלים מלנצח אותך? :|

טוב גיא לוקח הביתה מחשב חדש :S
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    אלדן והזיוני שכל המיותרים שלו...
    אינטל מביאים לאירוע סופר-מחשב, שחלק מהמחשב הוא באמת המעבד אקסטרים, ה-8800, המארז הרצחני, וכד'. התחרות תהיה לנצח את הביצועים של המחשב. מי שיצליח לנצח את הביצועים של המחשב של אינטל, יזכה במחשב עצמו.
    pur1ty
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    עיר
    זכרון יעקב
    נכתב במקור על ידי Purity
    אלדן והזיוני שכל המיותרים שלו...
    אינטל מביאים לאירוע סופר-מחשב, שחלק מהמחשב הוא באמת המעבד אקסטרים, ה-8800, המארז הרצחני, וכד'. התחרות תהיה לנצח את הביצועים של המחשב. מי שיצליח לנצח את הביצועים של המחשב של אינטל, יזכה במחשב עצמו.
    השאלה היא... איך מנצחים את הביצועים? 3DMARK06? PCMARK05? בדיקת FPS בקריסיס? SUPER PI? צריך עוד פרטים :\
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.01.2007
    לא אמרתי שהפרסים שתרוויחו מלנצח אותי זה יהיה מחשב... אין לי מושג מה יהיו הפרסים לזה כי עוד לא פרסמו, וגם לי לא אמרו
    אני רק אומר, אם תנצחו אותי ב1על1 תקבלו פרס :O
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.11.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי HurRy
    לא אמרתי שהפרסים שתרוויחו מלנצח אותי זה יהיה מחשב... אין לי מושג מה יהיו הפרסים לזה כי עוד לא פרסמו, וגם לי לא אמרו
    אני רק אומר, אם תנצחו אותי ב1על1 תקבלו פרס :O
    esr membership? fuck it, it doesnt worth it
    מחקרים גילו שכאב ראש לא מונע מהמוח לתת הוראה לרגליים להיפתח.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    חחחחחח מה קשור יא מוזר XD

דניאל - דג ערפל מוסמך.
    שתף ב-Google+

הרשמה