תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 9 מ 9
    הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    ברוכים הבאים לסקירה השבועית של Raw.

הערב נפתח בקרב הזוגות שנקבע-אומגה וסניצקי נגד טריפל אייץ' וג'ף הארדי.
    כצפוי, טריפל אייץ' וג'ף ניצחו. אחרי הניצחון בא וויליאם ריגל לזירה ואמר שבארמגדון טריפל אייץ' לחם נגד ג'ף הארדי. הקרב לא יהיה על האליפות הביניבשתית.
    ג'ף ציין כי הוא מקווה שהקרב בארמגדון לא ישפיע על החברות שלהם. טריפל אייץ' אמר לו בתגובה שהוא אף פעם לא היה טוב בכל הקטע הזה של "חברים", אבל בכל זאת, בארמגדון הוא נכנס לזירה עם חבר ולא עם שותף.

אני חושב שזו הזדמנות מצוינת שטריפל אייץ' יעשה היל טרן. מקווה שזה מה שנראה.

הארדקור הולי, קודי רודס, סופר קרייזי והאקסו ג'ים דאגן ניצחו את ההיילנדרס, קייד ומורדוק בקרב טאג של שמונה אנשים.

בקרב הראשון שלו מזה שנתיים, כריס ג'ריקו ניצח את סנטינו מרלה עם הפינישר החדש שלו-Codebreaker (מפצח הקודים).
    חיפשתי תמונה ולא מצאתי אבל אני אנסה לתאר את המהלך-ג'ריקו תופס עם שתי ידיו את ראשו של היריב, וקופץ קדימה עם הברכיים למעלה לכיוון הראש. התוצאה היא שהיריב נופל ומקבל את הברכיים בראש. אני מקווה רק שזה יהיה תוספת לליון סולט ולוולס אוף ג'ריקו ולא יחליף את אחד מהם.

מר קנדי ירד על ה-DVD החדש של שון מייקלס Heartbreak & Triumph (שברון לב והתלוכת ניצחון) ועל עוד כל מיני מרצ'נדייסים של HBK. נקבע להם קרב בארמגדון.
    אחרי כל הירידות מר קנדי ניצח את בריאן קנדריק.

מיקי ג'יימס ניצחה את מלינה וקיבלה טייטל שוט בארמגדון נגד בת פינקס על אליפות הנשים.

לפני המיינאיבנט של הערב, ריק פלייר קיבל ממר מקמהן אולטימטום של "נצח או פרוש", וזה אומר שבקרב הבא שפלייר מפסיד, הוא פורש. המיינאיבנט היה ריק פלייר נגד רנדי אורטון.
    בקרב רנדי אורטון כמעט ניצח, אבל ג'ריקו בא והסיח את דעתו של אורטון.
    פלייר ניצל את ההזדמנות והכניס לאורטון לואו בלואו ורול אפ לניצחון.

לי באופן אישי נשמע Raw על הפנים.
    אין שום דבר מרגש או לא צפוי, חוץ מאולי ההכתרה החדשה של הפינישר של ג'ריקו.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.11.2006
    קודם כל תודה אחי על הסקירה למרות שראיתי לבד כל הכבוד
    בקיצור איך שראיתי היה ראו לא רע דווקא, הקרב בין אורטון לפלייר היה דווקא די מותח חשבתי שאולי ריק פלייר רוצה כבר לפרוש אז כאילו הקרב הזה זה סוג של "תירוץ" או משהו בסגנון או קרב אחרון לפני פרישה אז לא ידעתי מה לחשוב.
    הקרב של קנדי-קנדריק על הפנים, הטאג טים היה לא משהו אבל בסדר,כמובן שקרב הזוגות הראשון של אייץ' הארדי-אומאגה סניצקי היה מצויין, ראו סביר, היו יכלו להוציא יותר אבל יחסית זה היה בסדר.
    מצפה לסמאקדאון בציפייה לקרב של אדג' בטיסטה!
    נראה מה יהייה שבוע הבא, אה ושכחת לציין שמאחורי הקלעים כשוינס דיבר עם הורנסווגל הוא אמר להורנסווגל: "מה דעתך שנעשה לפינלי הפתעה?" ואז הוא אמר שהוא רוצה לעשות פינלי נגד קאלי בארמאגדון.
    תודה על הסקירה אחי!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    חבל באמת שזה לא יהיה קרב פרישה ושאורטון ניצח P:

בבקשה D:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.01.2007
    מה שמעניין אותי באמת זה מתי ריק יפסיד למי וגם מה יקרה איתו אחרי שזה יקרה, למישהו יש רעיונות ?
    שתף ב-Google+

טריפל H יהרוג את ג'ף

אין על טריפללללללל
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.09.2007
    דיי כבר תפרוש נמאס ממך. סוף סוף חשבתי שהוא פרש אז הוא חוזר פתאום להתאבק,רק מזל שמקמהן
    אמר שאם הוא יפסיד קרב אחד הוא יעזוב את החברה, אני מקווה שזה יהיה בשבוע הבא.
    באופן אישי אני שונא את סנטינו כל שבוע יותר ויותר רק היה קטע מצחיק בין סנטינו לג'ריקו.
    (מי שראה את התוכנית) מיקי ג'יימס אלופה רק באסה שהיא לא תנצח בארמגדון.
    קרב בין ג'ף לטריפל יוכל להיות נחמד ולא יותר מי זה.(לפי דעתי)

סוף תגובה

!!!!!!!!!!!ECW ECW ECW ECW ECW Extreme
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    עיר
    טבריה
    תודה רבה ירין אתה באמת צודק לא משהו חדש חוץ מהפינשר שאני רוצה לראות אותו אם תמצא אחי תנסה להביא אותו לפה שנוכל לראות מי שלא ראה.
    בארסה קבוצה עם נשמה!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2007
    תודה על הסיקור למרות שראיתי.

טריפל אמר בכלל לג'ף שהוא נכנס לזירה בארמגדון לא עם חבר או פרטנר אלא עם "The Game"

לדעתי בארמגדון ג'יימס ופיניקס יהיה קרב לא כל כך טוב,ג'ף וטריפל יהיה קרב מעולה לדעתי.

נ.ב
    בארמגדון יהיה(ספוילר) Chris Jericho VS Randy Orton
    (WWE Championship Match)

נ.ב
    עוד שבועים יש 3שעות ראו
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.08.2007
    עיר
    ירושלים
    תודה על הסקירה.
    אני שונא קרבות זוגות עם טריפל אייץ'...כשהוא פייס.
    הפינישר החדש של ג'יריקו קטלני והשם מם בדיוק,מי זוכר למי היה אותו ? גרגורי הלמס אך כשגרגורי עושה אותו לא מתלהבים בגרוש זאת הצביעות של האוהדים.
    ריק פלייר ברו?האמת היה מאין איבנט די בסדר והלואו בלואו היה ענק,גם היה פיגר פור.
    מייקי ג'יימס חוזרת על מסלול הזהב.
    קנדי VS שון מייקלס נשמע מעניין.
    תודה רבה על הסקירה.
    קרדיט ענק לדימה על החתימה .
    ד''ש לדימה ארז והיאבקות.
    RKO RULEZ
    שתף ב-Google+

הרשמה