תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 23
    הצטרף בתאריך
    01.10.2006
    משחק המכות הוותיק ל-Xbox 360 הוא סוג של קלאסיקה מודרנית.

לסיקור המלא לחץ כאן!

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    סליחה, לא קצת נסחפנו?

הצטרף בתאריך
    16.07.2007
    באמת הגזמה.. היתם צריכים להביא לו 80-85.. לאססין קרייד לא הביאו ציונים גבוהים כאלה..
    TF2 Player - BouNcH

MyComp:I5 [email protected]:Gigabyte GA-P55-UD3L:G.skill DDR3 4Gb RAM 1333Mhz:GB 8800Gts 512Mb|(New soon - HD6950):Samsung 1.5Tb:Cm 690 II:HEC WIN+ 600W:
    Logitech Mx518:Logitech MediaKeyboard

הצטרף בתאריך
    24.03.2007
    או קאסומי אהובתי, או קאסומי . אני עדיין נשאר עם DOA 2 .

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    גם אני עדיין בהלם מDOA2 שיצא בזמנו לדרימקאסט ( משחק מנקר עיניים שרץ כבר בשנת 200 ב60 פריימים לשניה והיה אחת הסיבות שלי להתקדם לXBOX). אבל בגלל שהמשחק לא מחדש כל כך הרבה מעבר למשחקים הקודמים קשה לי לראות איך הוא מקבל 95 - אלא אם כן זו הפעם הראשונה שהכתב נחשף לסדרת המשחקים האלו.
    בהשוואה למשחקי VF, סול קליבור ובמיוחד tekken היותר פופולרי - אין ספק שהמשחק הרבה יותר מקורי, מקצועי וכיפי.
    חבל שפיספסו את הנקודה הכי חשובה במשחק, אבל בגלל שיטת המשחק היחודית שלו הוא גם יותר מאוזן מכל משחק אחר בתחום ולא יעזור לכם לשנן קומבואים בצורה עיוורת בשביל לנצח בו.
    בנוסף, המשחק (כמו כל משחק אחר בסדרה) נראה מדהים וחגיגה לעיניים. אין עוד הרבה משחקים שמרשימים ויזואלית כמו המשחק הזה שכל דמות בו מכילה יותר פוליגונים ממשחקים שלמים אחרים לקונסולות הדור הבא. וכשמוסיפים על זה את זירות הקרב הענקיות והדינמיות ואת האנימציות המושלמות זה בכלל כיף צרוף.
    פלוס נוסף: חוץ מהספרטנית במשחק (זה לא מאסטר ציף, זו אחת אחרת) יש גם את ריו היבוסה מנינג'ה גיידן, שהוא אחת הדמויות היותר כיפיות לשחק בהן.
    יש למשחק גם כמה חסרונות שלוקחים את הסדרה דווקא קצת אחורה (כמו קרב הבוס המעצבן והלא כיפי בכלל)

ודבר אחרון: לא שיחקתי את המשחק בלייב (הלייב לא עובד לי קיבינימאט) אבל המשחק הקודם לXBOX עובד מצויין, בלי האטות וובלי לאגים (זו דווקא היתה אחת הנקודות החזקות שלו). אולי זה פשוט יום איטי באינטרנט בכלל או ספציפית אצל הכתב, ואולי הוא סתם התרגל למשחקי יריות (שבהם הלאג הרבה פחות מורגש מאשר במשחקי מכות). ובכל מקרה, עם כל המגניבות של הלייב, משחקים כאלו כיף לשחק בסלון מול חברים אחרים ולראות את הבעות הפנים שלהם.

בשורה התחתונה, אני עוד צריך לראות אם VF5 לוקח לו את הכתר בתור משחק המכות האולטימטיבי, אבל את המשחק הזה עדיין שווה להחזיק בקולקציה בשביל הימים שבהם חברים קופצים אליכם לסלון לשחק קצת ואין לכם כח להתחיל ללמד אותם משחקים מורכבים כמו GRAW.
    Keep it clean

הצטרף בתאריך
    07.10.2007
    עיר
    חיפה
    הכתבה המקורית היתה הרבה יותר ארוכה והתייחסה לדמויות החשובות גם, אבל היינו חייבים לקצץ איפשהו, גם ככה הכתבה די ארוכה.
    אני קונה משחקים - כי מי שאין לו כסף לדלק, שלא יקנה אוטו!

הצטרף בתאריך
    07.10.2007
    עיר
    חיפה
    רוב האתרים בעולם.
    חוץ מזה להשוות את DOA לאססין קריד זה כמו להשוות למבורגיני לחומוס. DOA נמדד ביחס למשחקי לחימה, ו- AC נמדד ביחס למשחקי התגנבויות\עולם פתוח. פשוט שביחס למשחקי לחימה אחרים, DOA4 הוא בראש הרשימה, אם לא לפחות בשלושה הראשונים.

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    זו התכונה הכי חשובה במשחק ושמייחדת אותו מכ"כ הרבה משחקי מכות שהם בלאי גמור.. היה שווה להרחיב קצת על המערכת המעולה הזו למי שלא מכיר.

הצטרף בתאריך
    07.10.2007
    עיר
    חיפה
    אבל מאחר ואנחנו מוקצבים במקום, הייתי צריך לצמצם את זה.
    אבל בהחלט זה מה שמייחד את המשחק והופך אותו לכלכך מעולה.

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    נכתב במקור על ידי Ambious
    אבל מאחר ואנחנו מוקצבים במקום, הייתי צריך לצמצם את זה.
    אבל בהחלט זה מה שמייחד את המשחק והופך אותו לכלכך מעולה.
    שאלה: למה אתה לא איתנו בלייב? (ונרשם בפורום?)

הצטרף בתאריך
    06.01.2007
    יש סיכוי רב שאני אשיג את המשחק הזה

הצטרף בתאריך
    07.10.2007
    עיר
    חיפה
    שאר הזמן אני פשוט מחובר בשעות מוזרות.
    ולגבי הפורום - גם שם אני כותב מדי פעם.

הצטרף בתאריך
    30.08.2007
    תשמעו המשחק מעולה ! דבר אחד אני לא אוהב שהמכות במשחק הורגות מהר מדי

וגם חסר לי כל הקטע של הקסמים האלו שיש בטייקן
    אפשר בקומבו אחד להוריד את כל המד חיים וזה מוריד קצת מהמשחק

חוץ מזה המון דמויות המון סוגי משחק פשוט אחלה ף:]

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    אם אני אדרג משחק בינוני כלשהו בז'אנר שרוב משחקיו היו עד עתה גרועים ביותר, האם הוא יקבל ביקורות מצויינות?

הרי הדירוג לא בא פה במסגרת "רשימת 10 משחקי מכות הטובים", אלא בהתחשבות בכלל סוגי המשחקים, לא?

ובקיצור, חרא נשאר חרא ולא יקבל ציון של אומצה עסיסית בגלל שעד עכשיו כל החרא שאכלנו היה גרוע יותר.

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    אני רק תוהה איך משחק, אפילו נניח שטוב למדי(לא שיחקתי ולא מעוניין לשחק), מקבל ציון 95.

הצטרף בתאריך
    30.08.2007
    כי משחק מקבל ציון לפי קטגוריות
    הגרפיקה בו פשוט מעולה
    משחקיות שאין כמוהה
    סיפור שקצת קשה להבין
    ועוד כל מיני

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    אם אתה חושב שמשחקי מכות באופן כללי זה חרא, אז הדעה שלך לא כל כך רלוונטית. בדיוק כמו שאם תחשוב שמשחקי פלטפורמות זה חרא אתה לא תבין איך מריו מקבל ציונים כאלו, או כמו שאם תחשוב שמשחקי מרוצים זה חרא לא תבין איך פורצה קיבל ציונים כאלו, או כמו שאם תחשוב שמשחקי FPS זה חרא לא תבין איך COD מקבל ציונים כאלו.

המשחק מציג גרפיקה מעולה ואין היום הרבה משחקים שמשתווים לו בתחום גם מזאנרים אחרים, הוא זורם וכיפי לשחק בצורה יוצאת דופן, הוא נותן לך replay value ענק כמו כל משחק מהזאנר - במיוחד כשאפשר לשחק אותו גם בלייב, והוא מאפשר לך להתמקצע בו בצורה יוצאת דופן. לא יודע אם 95 זה הציון שמגיע לו (אחרי הכל, HALO 3 קיבל 85) אבל אם אפילו לא שיחקת בו לא צריכות להיות לך טענות על הציון.
    Keep it clean

הצטרף בתאריך
    21.11.2007
    האלה מתי יצא משחק מכות עם נשמה כמו מורטל קומבט חדש משחק עם דם לא כמו המשחקים היפנים המזויפים האלה שבמקום דם יוצא דבר שנראה כמו מים

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    עדיף שלא יצא עוד משחק בסדרה. מורטל קומבט התדרדר כבר לפני שנים - מאז MK2 לא יצא שום דבר טוב משם.
    Keep it clean

הצטרף בתאריך
    11.10.2007
    עיר
    הוד השרון
    נכתב במקור על ידי erez_360
    האלה מתי יצא משחק מכות עם נשמה כמו מורטל קומבט חדש משחק עם דם לא כמו המשחקים היפנים המזויפים האלה שבמקום דם יוצא דבר שנראה כמו מים
    אל תדאג עוד מעט יוצא משחק טוב לאקסבוקס נינג'ה גיידן 2.
    משחק עם מלא דם.

אם יש סנייפר,הנצחון מעבר לפינה.

הרשמה