תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 25
    הצטרף בתאריך
    01.10.2006
    לדברי עיתונאים, גרסת הפלייסטיישן 3 מלאה בבעיות טכניות

לכתבה המלאה לחץ כאן!

הצטרף בתאריך
    14.07.2007
    עיר
    כפר סבא
    טוב זה באמת גרוע
    הORANGE BOX הוא לא משחק שצריך בישבילו אפילו מחשב חזק אז שהוא לא יעבוד על הPS3
    וכל כל קיוויתי לקנות אותו ...
    95% of people in COD4 use martyrdom. If you're part of the 5% that don't need to die to get a kill, put this in your sig.

הצטרף בתאריך
    14.07.2007
    עיר
    כפר סבא
    עדכון:
    ויגיימס הנחמדים שכחו לכתוב שהמשחק עוד לא הושלם ויש סיכוי שהבעיות יתוקנות ...
    הוא צפוי לצאת בדצמבר .... ויש תקווה !!!
    95% of people in COD4 use martyrdom. If you're part of the 5% that don't need to die to get a kill, put this in your sig.

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי Sightless
    עדכון:
    ויגיימס הנחמדים שכחו לכתוב שהמשחק עוד לא הושלם ויש סיכוי שהבעיות יתוקנות ...
    הוא צפוי לצאת בדצמבר .... ויש תקווה !!!
    דצמבר זה יום שבת
    אני משער שהוא הזדהב כבר הרי הוא מגיע לחנויות עוד איזה 3 שבועות לא?

הצטרף בתאריך
    01.08.2007
    עיר
    תל אביב
    דצמבר זה עוד שלושה ימים
    VALVE ממהתחלה לא נראה לי בכלל חשבו לעשות את זה טוב על הPS3
    15.5.10

משרד החינוך קבע: החל ממחר ילמדו בשיעורי היסטוריה על הנצחון האחרון של מכבי בדרבי

הצטרף בתאריך
    14.07.2007
    עיר
    כפר סבא
    מי אמר שהמשחק יוצא ב1 בדצמבר???
    בשבועיים אפשר לתקן בעיות FPS...
    ולא ציינו פה הרבה דברים
    למשל פורטל יצא מצוין!!!

הצטרף בתאריך
    01.08.2007
    עיר
    תל אביב
    ולא ציינו פה הרבה דברים
    למשל פורטל יצא מצוין!!!
    עדיף את הORANGE BOX למחשב
    15.5.10

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    ולא ציינו פה הרבה דברים
    למשל פורטל יצא מצוין!!!
    המשחק יוצא בדיוק היום עוד שבועיים והם צריכים להדפיס את הדיסקים ולהפיץ אותם.
    אין להם כבר זמן לשנות כלום, אולי יום או יומיים.

הצטרף בתאריך
    10.06.2007
    שלא ישנו, שיוציאו אותו ככה, ושאף אחד לא יקנה את הזבל הזה.
    valve עושים לנו טובה, העבירו את הפיתוח של הפורט לEA, וגם איזה אחד אמר שם שלא שווה לפתח לPS3. אז יאללה מי יקנה את הקופסה הזאת. יש מפתחים בעלי יכולת לפתח לPS3 בלי בעיות, זה מדהים! כנראה שהם יותר מוכשרים :S

הצטרף בתאריך
    01.08.2007
    עיר
    תל אביב
    IGN אמרו שהאורנג' בוקס לPS3 די טובה
    יש קצת ירידות פריימים אבל זה לא מפריע למשחק
    http://ps3.ign.com/articles/837/837808p1.html
    15.5.10

הצטרף בתאריך
    14.07.2007
    עיר
    כפר סבא
    לפי מה שכתוב בIGN נפילות הפריימרייט לא כל כך רעות
    ואפילו באפיסודה הראשונה הגראפיקה קצת יותר טובה ...

הצטרף בתאריך
    24.03.2007
    נכתב במקור על ידי RagDoLL
    שלא ישנו, שיוציאו אותו ככה, ושאף אחד לא יקנה את הזבל הזה.
    valve עושים לנו טובה, העבירו את הפיתוח של הפורט לEA, וגם איזה אחד אמר שם שלא שווה לפתח לPS3. אז יאללה מי יקנה את הקופסה הזאת. יש מפתחים בעלי יכולת לפתח לPS3 בלי בעיות, זה מדהים! כנראה שהם יותר מוכשרים :S
    יש המון משחקים עם המון בעיות FPS ממש מורגשות (חלקן קשות יותר וחלקן קשות פחות) לפלייסטישן 3 - Pro Evolution 2008, The Darkness, Heavenly Sowrd, Rainbow Six Vegas, Assassin creed

ואני בטוח שיש עוד עשרות. משהו מסריח מאוד רע מחבילת הפיתוח של הקונסולה הזאת. אני לא מבין מה קורה כאן. זה פשוט אבסורד.

הצטרף בתאריך
    14.07.2007
    עיר
    כפר סבא
    נכתב במקור על ידי Death_119
    יש המון משחקים עם המון בעיות FPS ממש מורגשות (חלקן קשות יותר וחלקן קשות פחות) לפלייסטישן 3 - Pro Evolution 2008, The Darkness, Heavenly Sowrd, Rainbow Six Vegas, Assassin creed

ואני בטוח שיש עוד עשרות. משהו מסריח מאוד רע מחבילת הפיתוח של הקונסולה הזאת. אני לא מבין מה קורה כאן. זה פשוט אבסורד.
    להבנלי סורד אין שום בעיות
    וכמעט כל משחק (חוץ מדארקנס) שרשמתה יש לו את אותן הבעיות ל360 ...

הצטרף בתאריך
    24.03.2007
    להבנלי סורד אין שום בעיות
    וכמעט כל משחק (חוץ מדארקנס) שרשמתה יש לו את אותן הבעיות ל360 ...
    אתה לא יכל לעבוד על משהו שיש לו את המשחק וסיים אותו. למשחק יש סופר בעיות פריים רייט, וחוץ מדרקנס הוא אולי המשחק הכי מזעזע בנושא הזה. מעטים הם הקטעים במשחק שאין ירידות פריימים חדות, אבל הוא עדיין שחיק. הדוגמא הכי פשוטה זה השלב האחרון כשאתה צריך להרוג 500 לוחמים ולהרוס את הקטפולות, המשחק בקושי רץ. פשוט השתמשתי בהתקפה רחוקה מרוב שהתייאשתי לנסות לנצח אותם בסטייל בהתקפות קרובות. אבל יש כמובן קטעים שהפלייסטישן 3 סוחב, כמו הקרב הסופי למרות כל הקהל שמתגודד מסביב. יש ויש, אבל יותר לכיוון האין פריימים .

דרך אגב על פי תגובות שאנשים רשמו לי בעבר הם טוענים שאין בעיות בדרקנס על האקסבוקס 360, בטח לא כמו הדברים שאני ניתקלתי בפלייסטישן 3.

הצטרף בתאריך
    19.11.2006
    עיר
    תל-אביב
    אני מקווה שאף אחד לא ייקנה את האורנג' בוקס על הפס3.
    לא מגיע לאנשים שעשו את הפורט שלו אגורה...
    לפי מה שקראתי הפורט הזה הוא מהגרועים אי פעם.

הצטרף בתאריך
    14.07.2007
    עיר
    כפר סבא
    נכתב במקור על ידי Death_119
    אתה לא יכל לעבוד על משהו שיש לו את המשחק וסיים אותו. למשחק יש סופר בעיות פריים רייט, וחוץ מדרקנס הוא אולי המשחק הכי מזעזע בנושא הזה. מעטים הם הקטעים במשחק שאין ירידות פריימים חדות, אבל הוא עדיין שחיק. הדוגמא הכי פשוטה זה השלב האחרון כשאתה צריך להרוג 500 לוחמים ולהרוס את הקטפולות, המשחק בקושי רץ. פשוט השתמשתי בהתקפה רחוקה מרוב שהתייאשתי לנסות לנצח אותם בסטייל בהתקפות קרובות. אבל יש כמובן קטעים שהפלייסטישן 3 סוחב, כמו הקרב הסופי למרות כל הקהל שמתגודד מסביב. יש ויש, אבל יותר לכיוון האין פריימים .

דרך אגב על פי תגובות שאנשים רשמו לי בעבר הם טוענים שאין בעיות בדרקנס על האקסבוקס 360, בטח לא כמו הדברים שאני ניתקלתי בפלייסטישן 3.
    עם היתה קורה בכלל את מה שכתבתי היתה יודע שרשמתי שדארקנס הוא המשחק היחידי מכל המשחקים שרשמתה שהוא באמת טוב יותר על ה360
    בעיות הפריימרייט של הבנלי סורד לא בגלל שיש בעיה בחומרה הן בגלל שהמשחק כבד מדי
    זה מה שאפשר להגיד לגבי MASS EFFECT שגם לו יש בעיות פריימרייט ...

הצטרף בתאריך
    24.03.2007
    עם היתה קורה בכלל את מה שכתבתי היתה יודע שרשמתי שדארקנס הוא המשחק היחידי מכל המשחקים שרשמתה שהוא באמת טוב יותר על ה360
    בעיות הפריימרייט של הבנלי סורד לא בגלל שיש בעיה בחומרה הן בגלל שהמשחק כבד מדי
    זה מה שאפשר להגיד לגבי MASS EFFECT שגם לו יש בעיות פריימרייט ...
    אוייי ואבוי אם שאתה כותב נכון. מה זהו מיצינו את טווח היכולת של הפלייסטישן 3? אני בספק, הבנלי סאורד היה נראה מדהים והציג כמות נצחית של אוייבים אבל אני בטוח שהמעבד ובכלל החומרה של הפלייסטישן 3 עדיין לא מוצתה אפילו חצי ממה שהיא מסוגלת.

המשחק סובל מבעיות פריימים בגלל תכנון לא נכון של המפתחים, איך תסביר את העובדה שבמקום אחד המשחק רץ חלק ובשלב אחר עם כמות לא גדולה יותר של אוייבים הוא מקרטע? אין פה בעיית חומרה אם כי בעיית תוכנה. הפלייסטישן 3 עדיין לא הרימה את ראשה היפה והעוצמתי, תן לה עוד כמה חודשים עם משחקים שיתחילו למצות את היכולות הגלומות בקונסולה הזאת. אני אופטימי לגבי העתיד, אבל בהחלט מאוכזב ממה שקורה כיום . חכה שאני אסיים את הלימודים באוניברסיטה (אם אצליח כמובן) אני אכניס סדר למפתחים האילו .

הצטרף בתאריך
    14.07.2007
    עיר
    כפר סבא
    לפי מה שהבנתי בעיות הפריימרייט הן לא בגלל מספר האויבים אלא בגלל הסביבה...
    אבל לא משנה
    נחזור לנושא.
    בקיצור אין הצדקה לפיתוח האורנג' בוקס באיכות כל כך גרועה לPS3. ...
    ואלב מעדיפה את ה360 ... (LEFT4DEAD)
    לא נורא אני חושב שקילזון יהיה פרות הדרך בשביל הPS3....

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    הם מבגבגים את המשחקים שלהם שמורדים מהאינטרנט

הצטרף בתאריך
    30.12.2006
    עיר
    קדומים
    אוקי, באמת נמאס לי מזה.
    בהתחלה הם דוחים את המשחק, אחר כך משמיצים את הPS3, דוחים עוד פעם, ואחרי כל זה המשחק מסריח?
    אז בשביל מה להוציא אותו?
    וזה לא שהPS3 לא יכולה להריץ את המשחק, כבר ראינו משחקים שרצים יפה מאוד עליה.
    אמרתי את זה עוד בדחייה הראשונה, ואני אומר את זה שוב:
    הם פשוט עצלנים, שלא מצליחים לפתח לPS3.

הרשמה