תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 40
    הצטרף בתאריך
    16.07.2007
    אורי אני עזרתי לYOKI וגיליתי שהבעיה היא לא בלייב אלה באינטרנט שלו..
    יש לו מודם של level one מדגם WBR-3407A.

אמרתי לו לעשות בדיקת חיבור לרשת וזה נכשל ב MTU עכשיו ניכנסתי לאתר XBOX והם אמרו שצריך לפתוח פורטים. רק הבעיה שהדגם הזה לא מופיעה שם..
    אז אם מישהו יכול לעזור לי למצוא את המספר הפורט אני יודה לו מאוד.

עשינו האפדט ידני וזה לא פעל, הוא אומר שהMTU נכשל.
    אשמח מאוד אם מישהו ימצא את הפורט בהקדם ההאפשרי!

בנוגע לפתיחת פורטים.. צריך להתקשר לבזק או שאפשר פשוט לעשות את זה דרך המחשב?
    TF2 Player - BouNcH

MyComp:I5 [email protected]:Gigabyte GA-P55-UD3L:G.skill DDR3 4Gb RAM 1333Mhz:GB 8800Gts 512Mb|(New soon - HD6950):Samsung 1.5Tb:Cm 690 II:HEC WIN+ 600W:
    Logitech Mx518:Logitech MediaKeyboard

הצטרף בתאריך
    27.09.2007
    עיר
    חסוי
    אפשר לעשות את זה דרך המחשב בלי בעיה, לדעתי יש קובץ מיוחד שפותח את הפורט אוטומטית כמו שיש פורט שפותח את הmedia sharing בין ה360 למחשב...
    תחפש בגוגל
    GT: royalkiller13

הצטרף בתאריך
    30.08.2007
    זה לא פורטים
    אם הוא מחובר דרך מודם ישיר
    בדיוק לפני יומיים דיברתי על זה עם טכנאי נטויז'ן
    הוא צריך להתקשר שישלחו לו עידכון למודם ובזק בעצם אם הם כמו הכבלים מעדכנים את המודם בעצמם דרך התשתית.
    מכיוון שלא כמו בנתב שיש ממשק שאפשר לקבוע את גובה ה MTU במודם אי אפשר לעשות את זה כי הוא קופסא טיפשה :]

הצטרף בתאריך
    14.10.2007
    אתה יכול לדבר עם הספק והוא יסביר לך מה לעשות

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    כתוב אילו פורטים צריך לפתוח בFAQ החדש. כמו כן יש שם קישור לאתר שמסביא איך לעשות את זה לרשימה ארוכה מאוד של ראוטרים

הצטרף בתאריך
    16.07.2007
    בדקתי לגבי המודם שלו, הוא לא מופיעה שם. אין לי מושג איזה פורטים הוא צריך..
    אולי מישהו יכול להגיד לי איזה?
    TF2 Player - BouNcH

MyComp:I5 [email protected]:Gigabyte GA-P55-UD3L:G.skill DDR3 4Gb RAM 1333Mhz:GB 8800Gts 512Mb|(New soon - HD6950):Samsung 1.5Tb:Cm 690 II:HEC WIN+ 600W:

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    הפורטים הם אותם פורטים שכתוב שם.
    UDP 88 UDP 3074 TCP 3074

הצטרף בתאריך
    11.08.2007
    עיר
    עמק יזרעאל
    אמרתי את זה לdrdevil ואני אומר לכם את זה עכשיו:
    בחודש חינם שהיה לי בגולד (מזמן), הצלחתי לשחק בלייב (אבל רק בגירס), אז איך זה יכול להיות שפתאום יש לי בעייה בmtu וצריך לפתוח פורטים?
    אה וגם לפעמים כשאני עושה בדיקה של האינטרנט בבוקס אז פעם זה כותב בmtu שזה נכשל, ופעם זה כותב שזה טוב... וזה נראה לי מוזר...

למה למה למה?! למה בחרתי בשם כל כך מפגר לגיימרטאג ועוד שילמתי עליו 50 דולר למה?! אין לזה שום משמעות! "נצח חי"... מה לעזאזל?! מה הייתי חייב להשתמש בinfinity כי זאת מילה מגניבה?! לא הייתי יכול לוותר כשראיתי כשכל מה שיכול לבוא אחרי המילה הזאת ויהיה הגיוני כבר תפוס?! לא?! למה?! והביל גייטס המניאק הזה! 800 נקודות לשנות שם?! אתה פאקינג עשיר בנאדם! למה לא לעשות לי טוב על הלב?!

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    כי כנראה זה גבולי, ולפעמים נכשל ולפעמים לא.

הצטרף בתאריך
    11.08.2007
    עיר
    עמק יזרעאל
    טוב אז איך אני פותח פורטים בעצמי?

למה למה למה?! למה בחרתי בשם כל כך מפגר לגיימרטאג ועוד שילמתי עליו 50 דולר למה?! אין לזה שום משמעות! "נצח חי"... מה לעזאזל?! מה הייתי חייב להשתמש בinfinity כי זאת מילה מגניבה?! לא הייתי יכול לוותר כשראיתי כשכל מה שיכול לבוא אחרי המילה הזאת ויהיה הגיוני כבר תפוס?! לא?! למה?! והביל גייטס המניאק הזה! 800 נקודות לשנות שם?! אתה פאקינג עשיר בנאדם! למה לא לעשות לי טוב על הלב?!

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    כעיקרון זה לא מסובך מדי, אבל צריך קצת חוש טכני.
    אתה צריך לחבר את הראוטר למחשב. (שים לב שאתה לא מחובר גם עם מודם/ראוטר אחר)
    אח"כ אתה צריך לדעת את הIP של הראוטר. בד"כ אתה יכול לדעת אותו מהאתר של הראוטר עצמו (סתם לדוגמא: 10.0.0.138)
    אתה פותח דפדפן כלשהו, ומקיש את כתובת הIP.
    הדפדפן ייתחבר לראוטר, בד"כ הוא יבקש ממך סיסמא, גם היא בד"כ קבועה וניתן לראות אותה באתר של הראוטר. (לדוגמא ADMIN גם בתור שם משתמש וגם בתור סיסמא)
    ואז למעשה אתה מקבל את כל התפריטים של ראוטר (למעשה אתה "גולש בתוכו")
    אחד מהם הוא ניהול פורטים. שם אתה משנה את זה.
    (כאן אני לא יכול אפילו להביא דוגמא כי זה ממש משתנה בין ראוטר לראוטר)

הצטרף בתאריך
    11.08.2007
    עיר
    עמק יזרעאל
    כשאני מקיש את הip בדפדפן זה עושה לי page cannot be displayed....
    אני מתחיל לחשוב שזה ייקח לי הרבה זמן לעשות את זה...

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    אתה לא צריך להקיש את הIP שכתבתי כדוגמא, אני מקווה שאתה מבין את זה...
    מחיפוש מהיר נראה לי שה IP הוא :192.168.0.1
    בכל מקרה הנה קישור שאמור לעזור

הצטרף בתאריך
    11.08.2007
    עיר
    עמק יזרעאל
    אה המספר הזה כתוב לי פה ב- default gateway.
    קיצר כתבתי את זה ואין לי מושג מה הסיסמה שאני צריך להקיש!

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    תנסה:
    Admin
    Admin
    לשם משתמש וסיסמא, תקפיד על צורת האותיות

הצטרף בתאריך
    11.08.2007
    עיר
    עמק יזרעאל
    אוקיי הסיסמא והשם משתמש עבדו, תודה.
    עכשיו, מה אני צריך לעשות בדף של הvirtual servers?

ולא קשור, אם הייתי שנה בפורום... הודעה לכל יום

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    אם תפתח את הלינק שנתתי בפוסט הקודם היית רואה את המסכים השונים, שם צריך לחפש את ניהול הפורטים ולפתוח את הפורטים שכתבתי בהתחלה

הצטרף בתאריך
    16.07.2007
    יאלה יואב נעשה קו אופ בגירס!!!!!!!
    TF2 Player - BouNcH

הצטרף בתאריך
    11.08.2007
    עיר
    עמק יזרעאל
    נכתב במקור על ידי DrDevil29
    יאלה יואב נעשה קו אופ בגירס!!!!!!!
    זה ייקח זמן...
    אבל היי נחשו מה??? 99% שאני בא למפגש בחנוכה אז נסתפק בזה בינתיים... וחוץ מזה שזה היומולדת שלי, קלטתי עוד משהו אירוני.... נחשו מה בא עוד ב-4 בדצמבר??? אפדייט חדש!!!!!! , מה MS כאילו יורדים עליי?!

bozeman - פתחתי את הלינק, עשיתי מה שכתוב (כלומר הגעתי לדף של ה-virtual servers, ביררתי את האייפי של ה360, ובהתאם לזה, בחרתי אותו, עשיתי enable ואז save), ובבדיקת אינטרנט שעשיתי אח"כ, זה עדיין נכשל ב-mtu...
    ואני לא מבין משהו (תסלח לי, פשוט רק אתמול למדתי מה זה פורט <_< ), איפה אני "פותח פורטים"?
    כאילו איפה אני כותב את ה-udp 88 וכל מה שכתבת שם?
    מה שאמרתי שעשיתי לא מספיק? לא הייתה שם אפשרות לכתוב משהו או משהו כזה, אתה מבין מה אני שואל?

עריכה: ראיתי עכשיו שהפגישה ב11 בדצמבר, אז זה לא ביומולדת שלי, דחו בשבוע כנראה כי אני זוכר במפורש שהיה כתוב מתישהו שזה ב-4.... (חח אני מרגיש מטומטם!)
    טוב אז לא נורא, לא תצטרכו לאחל לי מזל"ט... חפיף, לפחות אני אבוא בן 14.

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    טוב, תנסה את השלבים הבאים:

1: Start menu ----- Run ---- cmd
    ( his would open the dos prompt)
    2: type" telnet "ip"(the ip you entered in the internet explorer)
    3: it would ask for the login id and the password. enter that as was (i hope you already know).
    4: in that list select the corresponding no. of VIRTUAL SERVERS.
    5: in there when you are........ it should show 1.add 2.remove 3.show 4.exit
    6: press 1
    7: add service name ie xbox360
    8: type of service : choose tcp/udp (better) thou i think tcp should work as fine
    9: at this point there could be two options
    (a) enter internal port start
    (b) enter internal port
    10: under any option choose only the port given in the guide for
    xbox360
    11. then it (under 9(1)case can ask fr the end port --- enter the same port no. as entered before)
    12. then it would ask for external port or external start port ---- do the same as given in guide
    13. for external end port ----- enter the same port.
    14. it would ask for server ip address. enter your computer ip.

15. DONE
    16. exit press 4
    17. again in main menu press key for save and reboot
    18. Voila! its done

הרשמה