תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 13 מ 13
 1. #1
  הצטרף בתאריך
  26.11.2007
  עיר
  כרמיאל
  הודעות
  64
  מממ... ראיתי שכבר פרסמו פה את הביקורת שכתבתי על Crysis,
  אבל בכל מקרה אני רוצה לפתוח דיון לביקורת שאני כתבתי בשביל התחרות...


  Crysis
  חברה מפתחת: Crytek חברה מפיצה: EA תאריך יציאה: 13 בנובמבר, 2007

  אני בטוח שאתם זוכרים משחק נחמד משנת 2004 בשם Far Cry. המשחק היה כל-כך מדהים מבחינת הגראפיקה שזה הגיעה למצב שבו אנשים שלא היו חובבי ז'אנר ה-FPS שיחקו בו רק כדי לראות עד כמה התקדמה הטכנולוגיה ממשחקים קלאסים כמו Doom או Quake.
  אבל זה לא אומר ש-Far Cry היה בעל משחקיות גרוע, ממש אבל ממש לא, המשחק היה מעולה!
  ונחשו מה? החברה ב-Crytek לא מאכזבים גם במשחק השני שלהם ומציגים בפנינו את Crysis!
  אל תבינו לא נכון, Crysis הוא לא משחק ההמשך ל-Far Cry[ראיתי כמה בפורום שחושבים כך] בשביל זה יש משחק בשם Far Cry 2 אבל זה כבר סיפור אחר. אז ברשותכם אני אתחיל...
  אז ככה, ב-Crysis אנחנו משחקים כחייל ביחידת עלית של ארה"ב הנשלח לאי בודד בפסיפיק בכדי לחלץ ארכיאולוגים אמריקאיים שנלקחו בשבי על ידי צבא קוריאה וכל זה קורא כמובן בשנת 2020, נחמד לא? אז כמו שאפשר להבין מהמשפט הקטן הזה שכתבתי על העלילה, היא לא עומדת לזכות באוסקר בזמן הקרוב אבל יש מצב והיא תהפוך לסרט קיץ נחמד ביותר.
  בכל מקרה, המשחק מתחיל במשימת צניחה אל אותו האי ומשם אתם תלחמו בחיילים קוריאנים בדרך אל האמת המאיימת.

  נא להכיר, זהו Psycho, חבר בצוות שלכם.. אהבתי את השם.ד"א המודלים במשחק מדהימים.

  אז עד כאן עם העלילה, הגיעה הזמן לעבור למשחקיות, אחד הדברים אם לא הדבר הכי חשוב בכל משחק ובהחלט אחד הצדדים החזקים של Crysis.
  כמו שכבר אמרתי החברה שפיתחו את המשחק הם אותם האנשים שפיתחו את Far Cry כך שאתם יכולים לצפות לדי הרבה דברים דומים בין המשחקים.
  אחד הדברים שאתם יש תשימו לב אליו זה הקטע של ה-Sand Box, מה זה?
  אוקי, בעיקרון, זה החופש להשלים את המשימות שלכם באיזו צורה שתרצו. בכל שלב יתנו לכם נקודה שתצטרכו להגיעה אליה אבל כמובן שבדרך יעמדו כנגדכם כמה עשרות חיילים קוריאנים ואתם צריכים לבחור איך אתם רוצאים לעבור את אותם חיילים. אבל אני לא יכול להסביר לכם על הדרכים השונות שאפשר לשחק במשחק לפני שאני אסביר לכם קצת על ה-Nanosuit.
  אז מה היא ה-Nanosuit? בעיקרון זאת חליפת 'הסופרמן' שלכם. בחליפה יש כמה מצבים והם:
  Cloak/הסווה - אתם זוכרים את הסרט 'הטורף' עם שוורצנגר שיצא בשנות השמונים? אם כן, אז אתם בטח זוכרים של טורף הייתה חליפת הסווה מגניבה ביותר שהפכה אותו לבלתי-נראה ואז הוא טווח בחיילים המסכנים שלא חשדו בדבר.
  מצב ה-Cloak הוא בדיוק אותו הדבר, במצב זה אתם תהפכו להיות בלתי נראים למספר שניות. בזמן הזה אתם תוכלו להתגנב אל מאחורי האויבים שלכם, לירות באחד מהם חץ הרדמה, לחכות שחברו הטוב יגיעה לבדוק את מצבו ואז לשחרר כמה יריות מה- AK47 העתידני שלכם בזמן שהמשתיק קול מחובר אליו. שקט, קטלני, קלאסי.
  Strength/כוח פיזי - אתם בטח כבר מתארים לעצמך מה קורה במצב הזה אבל אני בכל זאת אסביר. במצב ה-Strength אתם תוכלו לקפוץ גבוה יותר, להרוג אויבים באגרופים, למותת גגות על האויבים שלכם וגם לתפוס אותם ולזרוק אותם על החיילים האחרים.
  Speed/מהירות - במצב זה אתם תזוזו הרבה יותר מהר מבכל מצב אחר. מצב ה-Speed מאוד שימושי כשהאויב דחק אתכם לפינה ואתם תצטרכו לרוץ בכל המהירות למחסה הקרוב.
  Armor/שריון - במצב זה מד האנרגיה של החליפה שלכם יהפוך למגן שלכם והאויבים שלכם יצתטרכו להוריד לכם את כל המגן לפני שהם אפילו יוכלו להורידם לכם נקודת HP אחת.

  במצב ה-Strength אתם תוכלו לתפוס אויבים ולזרוק אותם על עצים, חיילים או מחלון או צוק.

  אז אחרי שהסברתי לכם על יכולותיה של ה-Nanosuit שלכם, אני יכול להתחיל ולהסביר לכם איך בדיוק Crysis הוא משחק Sand Box. אז כמו שכבר אמרתי, בכל אחד מהשלבים במשחק אתם תקבלו כמה משימות כמו לחדור לבסיס מבוצר ולגנוב מסמכים סודיים או לנטרל תותח נ"מ שמונע מן החיילים שנלחמים לצידך לקרוא להתקפות אוויריות שיקלו עליהם ועליכם במידה רבה.
  המשימות הצדדיות הם בדרך כלל אותו הדבר, לחדור לבסיס של האויב ולהוריד קבצים סודיים מאחד המחשבים. אם תחליטו לבצע את המשימות האלו אתם תקבלו מידע על כל מיני מחסני נשק של האויב שעלולים לעזור לכם מאוד בקרבות. אז ככה, אחת הדרכים לשחק ב-Crysis היא הדרך היותר חכמה שכוללת יותר התגנבות ופחות ירי חסר מחשבה לעבר האויב.
  בעיקרון במצב זה אתם תשתמשו ברוב המצבים של החליפה שלכם, איך? אני אביא לכם דוגמא.
  באחד השלבים במשחק אתם תצטרכו להגיעה לנקודה מסוימת אבל בדרך ניצב לכם כפר קטן שמלא בחיילי האויב, כמובן שאתם יכולים לשחות מסביבו ולאמנה מכל האקשן אבל מה הכיף בזה? במקום זה אתם יכולים לעשות את הדבר הבא...
  תתקרבו לכפר במצב הסווה ותתפסו על גבעה שתתן לכם זוית יותר טובה על הכפר, תסמנו את כל האויבים בעזרת המשקפת המיוחדת שיש לכם ואז הם אוטומתית יופיעו בראדר שלכם.
  עכשיו כשאתם יודעים את המיקום שלהם, תנועו אל עבר האויבים שהנמצאים בעמדות הרחוקות ביותר מן השאר ואז יש לכם אחת משתי אפשרויות:
  או שאתם תירו לו בראש בעזרת רובה עם משתיק קול או שאתם תשתמשו בחצי הרדמה, תתקרבו אליו, ואז תדפקו לו כדור בראש. בכל מקרה, שתי השיטות עובדות אז אין מה לדאוג.
  עכשיו כשהרגתם את רוב האויבים בכפר אני הייתי ממליץ לכם לעבור למצב ה-Strength, לקפוץ על הגג של אחד הבניינים ומשם לחסל את כל האויבים שנשארו.
  מצד שאני, אלה שלא אוהבים את הקטע הזה של ההתגנבות יכולים לבחור במצב ה-Armor ולהסתער אל עבר האויב בעזרת רימון ונשקים כגון השוטגאן. גם שיטה זאת עובדת והיא מהנה מאוד, רק תזהרו, כי האויבים שלכם לא בדיוק טמבלים.
  אני ממליץ לכם לגוון בין השיטות ובכל שלב לשנות את שיטת הפעולה שלכם כדי שיהיה לכם גיוון וככה כל שלב ירגיש ממש כמו משחק שונה שלא לדבר על זה שאתם תחזרו לסיבוב שני במשחק הזה.

  אכן כן, ישנו גם שלב במשחק שבו אתם תפקדו על טנק, שאקאלאקה בום!

  אחת הסיבות שהמשחק הזה הוא כל-כך טוב היא שהמצב במשחק כל הזמן משתנה, למה אני מתכוון? אוקי, אני אסביר לכם. המשחק מחולק לשלושה חלקים.
  1. הקטעים בהם אתם חודרים לכל הבסיסים של האויב והמשימות שלכם יתבססו בעיקרון על אסיפת מודיעין. בחלק זה אתם בעיקר תלכו ברגל ממשימה למשימה.
  2. אחרי כמה שלבים המשחק עושה שינוי לא קטן במשחקיות והופך להיות יותר סטייל COD מאשר Far Cry שהוא מאוד הזכיר בשלבים הראשונים.
  בקטעים האלה אתם תפוצצו תותחי נ"מ, תלחמו נגד מסוקים ותפקדו על טנק בזמן של קרב טנקים מרשים ביותר תוך כדי שחלליות מרחפות מעליכם ומפציצות את האויב.
  לגביי הקטע האחרון אני לא רוצה לספר לכם מה קורה בו כי סיפרתי לכם במילא יותר מידי ובטח שאני לא רוצה להרוס לכם את הסוף. עוד משהו שרציתי להוסיף לגביי המשחקיות זה שאפשר להרכיב לכל הנשקים במשחק כל מיני תוספות כגון המשתיק קול והרובה חצים
  שדיברת עליהם לפני וגם כל מיני תוספות אחרות כמו כוונת לייזר ומוטל רימונים.
  דבר אחרון חביב שהייתי רוצה להוסיף בקטע הזה הוא ה-AI המעולה של האויבים. Far Cry ידוע כאחד המשחקים עם ה-AI המתקדםביותר אפילו כהיום וזהל א שונה ב-Crysis.
  כמו ב-Far Cry חיילים יסתובבו בדרך כלל בקבוצות, יקראו לתגבורת ברגע שיבחינו בכם, יקחו מכסה וגם יאגפו אתכם בלי שתשימו לב בכלל.

  בשלב יותר מאוחר במשחק אתם תסתערו על בסיס תוך כדי הפגזות מצד האויב, COD, מישהו?

  טוב, אחרי שעברתי על המשחקיות והעלילה הגיעה החלק הטכני של המשחק, זאת אומר הגראפיקה, פיזיקה והסאונד. קודם כל, הדברים היותר פשוטים. הסאונד במשחק טוב, הוא לא COD אבל הוא גם לא סאונד של המשחק סוג ז'. הרובים והפיצוצים נשמעים כמו שצריך בקטעים בהם אתם תרוצו אל עבר בסיס האויב בזמן שהכל מסביבכם מתפוצץ, אני חייב להודות, זה נשמע די טוב. הדיבוב במשחק מעולה, השחקנים נשמעים מקצוענים ובזכות האנימציות המעולות והסאונד ביחד הדמויות ממש מרגישות אמיתיות. בקרבות תתגנן לה מידי פעם מנגינה צבאית כזאת כמו שאפשר לשמוע בכל סרט אמריקאי שהנושא שלו זה מלחמת העולם השניה או כל מלחמה אחרת.
  ועכשיו, לדבר שבזכותו Crysis קיבל את רוב ההיפ שלו, גראפיקה! אז כן, כמו שאתם יכולים לראות בתמונות וכמו שבטח כבר ראיתם באין ספור סרטונים שיצאו למשחק, Crysis נראה מדהים! הוא נראה עד כדי כך טוב שאפילו משחקים כמו Gears Of War ו- Assassin's Creed לא משתווים אליו. המשחק היחיד שיכול להתחרות בו הוא Mass Effect אבל אי-אפשר ממש להחשיב אותו כמתחרה כי הוא לא יצא למחשב.
  בכל מקרה, הכל במשחק הזה החל מהטקסטורות ועד לאפקטים כמו HDR, הכל נראה מעולה!
  אם יש לכם כרטיס מסך לפחות ברמה של 8600GT אתם הולכים לההנות מהמשחק הזה חבל"ז.
  במיוחד עם יש לכם כרטיס מסך עם DX10 שיכול לסחוב את המשחק הזה ורק שתדעו, עוד לא קיים מחשב כזה שיכול להריץ את המשחק בצורה חלקה על ההגדרות הגבוהות ביותר.

  רוצים להבין מה לעזאזל קורה פה? שחקו במשחק! אני לא מתכוון להביא לכם יותר ספויילרים.

  אז ככה, לא משנה עד כמה משחק כלשהו יהיה טוב, תמיד יהיה לו צד פחות טוב וכמובן שזה קיים גם ב-Crysis. דבר ראשון, בשביל להריץ את המשחק הזה בצורה נורמאלית על הגדרות שלא יגרמו לו להראות כמו Far Cry אתם תצטרכו בסביבות ה-2Gb RAM, מעבד חזק מאוד ואת אחד מכרטיסי המסך החדשים ביותר שקיימים היום. וזה רק בשביל לשחק בו ב-35FPS על הגדרות בינוניות-גבוהות, בקיצור, המשחק הזה קצת הקדים את זמנו.
  אם המשחק היה יוצא נגיד באפריל זה היה הרבה יותר טוב כי להרבה יותר היה DX10 במחשב והמחירים של כרטיסי המסך היו יורדים משמעותית.
  חיסרון נוסף במשחק הוא שהוא ממש קצר, סיימתי אותו באותו היום שבו התחלתי אותו. האורך של המשחק נע בין 8 ל-12 שעות אבל יש גם מולטיפלייר מהנה ביותר שלא יצא לי לשחק בו הרבה ותמיד אפשר לחזור לסיבוב שני בסינגלפלייר.
  אם יש עוד משהו שלא אהבתי במשחק אז זאת העובדה שהסוף די מעצבן והוא יותר מידי סטייל EA, המבין יבין וזה שלא ישחק במשחק ויבין. לסיכום, מדבור במשחק מעולה!
  משחקיות ממש טובה, סאונד טוב, גראפיקה מעולה אבל המנוע כבד לרוב המחשבים של היום וכמובן מנוע פיזיקלי שממש מוסיף להנה שמקבלים מלפוצץ דברים. אז מה השורה התחתונה? לכו מיד לקנו את המשחק!


  יתרונות:
  - עלילה מעניינת
  - גראפיקה מעולה
  - משחקיות מעולה
  - מומלץ מאוד למעריצים של Far Cry!

  חסרונות:

  - אורך חיים קצר הנע בין 8 ל-12 שעות.
  - סוף מאכזב.
  - המנוע הגראפי כבד ודי מקדים את זמנו.
  ציון סופי:91


  לצפיה בתמונות מהשחק לחצו כאן:

  לצפיה בסירטונים המשחק לחצו כאן:

  להורדת הדמו של המשחק לחצו כאן:

  לצפיה במדריך למשחק לחצו כאן:

  מצאתי רקע מגניב לשולחן עבודה[ כמובן של Crysis ] מי שרוצה אז הינה לינק..
  דרישות מערכת מינימליות:


  * OS: Windows XP or Windows Vista
  * Processor: 2.8 GHz or faster (XP) or 3.2 GHz or faster (Vista)
  * Memory: 1.0 GB RAM (XP) or 1.5 GB RAM (Vista)
  * Video Card: 256 MB
  * Hard Drive: 12GB
  * Sound Card: DirectX 9.0c compatible

  דרישות מערכת מומלצות:


  * OS: Windows XP / Vista
  * Processor: Intel Core 2 DUO @ 2.2GHz or AMD Athlon 64 X2 4400+
  * Memory: 2.0 GB RAM
  * GPU: NVIDIA GeForce 8800 GTS/640 or similar
  שתף ב-Google+

 2. #2
  הצטרף בתאריך
  09.06.2007
  עיר
  רחובות
  הודעות
  4,627
  ביקורת מעולה, לדעתי. 91 לא הייתי נותן לו, אבל משהו דומה - כן. בכל מקרה, אני צריך להתחיל לעבוד על הביקורת שלי לקרייסיס לIGM בינואר P:
  שתף ב-Google+

 3. #3
  הצטרף בתאריך
  06.04.2007
  הודעות
  1,691
  נעול עד לקבלת תשובה בהודעה פרטית לגבי מקור ההודעה.

  עריכה: הנעילה שוחררה.
  טעות שלי, אני מצטער.

  שתף ב-Google+

 4. #4
  הצטרף בתאריך
  26.11.2007
  עיר
  כרמיאל
  הודעות
  64
  נכתב במקור על ידי DeoxYs
  נעול עד לקבלת תשובה בהודעה פרטית לגבי מקור ההודעה.

  עריכה: הנעילה שוחררה.
  טעות שלי, אני מצטער.


  סבבה, קורה...
  יאללה אנשים! תגיבו!
  שתף ב-Google+

 5. #5
  הצטרף בתאריך
  06.05.2007
  עיר
  נהריה
  הודעות
  571
  אני מצטער שפירסמתי את הביקורת שלך! אני לא ידעתי שהיא בשביל התחרות! אבל אני בכול מיקרה לא מישתתף בא וכתבתי שזה מועתק


  פורום פעולה: הקהילה עלינו - הפעולה עליכם!

  PSN: BladesOfKratoss
  שתף ב-Google+

 6. #6
  הצטרף בתאריך
  26.11.2007
  עיר
  כרמיאל
  הודעות
  64
  נכתב במקור על ידי carmel2000
  אני מצטער שפירסמתי את הביקורת שלך! אני לא ידעתי שהיא בשביל התחרות! אבל אני בכול מיקרה לא מישתתף בא וכתבתי שזה מועתק

  כע, ראיתי שכתבת שזה מועתק...
  בסדר אחי, אני לא בא אליך בטענות..
  שתף ב-Google+

 7. #7
  הצטרף בתאריך
  06.04.2007
  הודעות
  1,691
  נכתב במקור על ידי Dude666
  כע, ראיתי שכתבת שזה מועתק...
  בסדר אחי, אני לא בא אליך בטענות..
  אני חושב דווקא שלהפך.
  תתגאה שהוא בחר להעתיק את הכתבה שלך על המשחק =]]

  כתבה מעולה חשוב להזכיר!

  שתף ב-Google+

 8. #8
  הצטרף בתאריך
  26.11.2007
  עיר
  כרמיאל
  הודעות
  64
  נכתב במקור על ידי DeoxYs
  אני חושב דווקא שלהפך.
  תתגאה שהוא בחר להעתיק את הכתבה שלך על המשחק =]]

  כתבה מעולה חשוב להזכיר!
  כע, לזה התכוונתי..
  זה החמיא לי מאוד שמפרסמים ביקורות שלי גם בפורומים אחרים.
  שתף ב-Google+

 9. #9
  הצטרף בתאריך
  18.11.2007
  הודעות
  2,022
  אהבתי את ההשקעה אבל עוד כמה ביקורות תעשו??
  שתף ב-Google+

 10. #10
  הצטרף בתאריך
  26.11.2007
  עיר
  כרמיאל
  הודעות
  64
  נכתב במקור על ידי EauroXX
  אהבתי את ההשקעה אבל עוד כמה ביקורות תעשו??

  אופס, סליחה, לא הבנתי את השאלה שלך...
  אישה יכולה לזייף אורגזמה,
  גבר יכול לזייף מערכת יחסים שלמה...
  שתף ב-Google+

 11. #11
  הצטרף בתאריך
  09.06.2007
  עיר
  רחובות
  הודעות
  4,627
  נכתב במקור על ידי EauroXX
  אהבתי את ההשקעה אבל עוד כמה ביקורות תעשו??
  מה ז"א? לתחרות? עוד מעט היא תיגמר.
  שתף ב-Google+

 12. #12
  הצטרף בתאריך
  15.05.2009
  הודעות
  7
  מדריך מושקע מאוד אחי
  שתף ב-Google+

 13. #13
  הצטרף בתאריך
  15.05.2009
  הודעות
  7
  מי מוריד דמו מה אתם מיתקמצנים על 50 שקל?!
  שתף ב-Google+

הרשמה