תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 7 מ 7
    הצטרף בתאריך
    28.10.2007
    במחיר פעוט של 399 ש"ח בלבד

http://mediagames.co.il/details.asp?id=2736

מחר אני מקבל את העותק שלי מGAMES-ASIA.
    אני כבר מצפה בקוצר רוח..

היש פותחים בארנקים????

הצטרף בתאריך
    14.08.2007
    המשחק הזה מצויין,אבל אני לא אקנה אותו לפני שמישהו בפורום ירשום :" סיימתי את אנצ'רד ,נהנתי מכל רגע וכמעט שלא התייאשתי מהמשחק.."

המשחק הזה נראה כמו אחד המשחקים שאתה מגיע לנקודה מסויימת ואז אחרי שבועות מתייאש מהמשחק וחוזר לשחק בו רק כשהוא כבר לא מרגש אותך ואתה שוכח את כל ההתרגשות שהייתה לך...

אבל זה לא בטוח שזה באמת משחק כזה... כי לא שיחקתי בכל המשחק ... אבל לפי הדמו המצויין זה נראה כאילו מישהו הולך להתייאש ממנו...

נ.ב.
    תתחדש- ברגע שתגמור אותו תרשום פה ואני ארוץ לקנות את המשחק, כדי שאם אתקע שבועות תוכל לעזור לי..

באמת נראה משחק מצויין....

הצטרף בתאריך
    28.10.2007
    נכתב במקור על ידי xxavivxx
    המשחק הזה מצויין,אבל אני לא אקנה אותו לפני שמישהו בפורום ירשום :" סיימתי את אנצ'רד ,נהנתי מכל רגע וכמעט שלא התייאשתי מהמשחק.."

המשחק הזה נראה כמו אחד המשחקים שאתה מגיע לנקודה מסויימת ואז אחרי שבועות מתייאש מהמשחק וחוזר לשחק בו רק כשהוא כבר לא מרגש אותך ואתה שוכח את כל ההתרגשות שהייתה לך...

אבל זה לא בטוח שזה באמת משחק כזה... כי לא שיחקתי בכל המשחק ... אבל לפי הדמו המצויין זה נראה כאילו מישהו הולך להתייאש ממנו...

נ.ב.
    תתחדש- ברגע שתגמור אותו תרשום פה ואני ארוץ לקנות את המשחק, כדי שאם אתקע שבועות תוכל לעזור לי..

חחח אין בעיה אחי אבל עם הזמן הפנוי שיש לי עד שאני אגמור אותו זה יקח הרבה
    אם אתה רוצה דעות של אנשים שאמרו בדיוק מה שאמרת:

http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=204857

תתפנק על 200 עמודים מלאים בשבחים מכל טוב!! אי אפשר לטעות אני חושב

הצטרף בתאריך
    01.08.2007
    עיר
    תל אביב
    נכתב במקור על ידי xxavivxx

נ.ב.

איך אפשר להתייאש מהמשחק הזה??
    בדמו הוא היה כ"כ כיף וזורם גם ברמה הקשה(לפחות לי)
    15.5.10

משרד החינוך קבע: החל ממחר ילמדו בשיעורי היסטוריה על הנצחון האחרון של מכבי בדרבי

הצטרף בתאריך
    17.11.2007
    אהה...היה ממש נחמד...

כן הדמו היה חזק!
    אבל לא ניראה לי שאני אקנה אותו בקרוב...

הצטרף בתאריך
    28.10.2007
    אני מקווה שאוכל לתת לכם רשמים ראשונים בקרוב חברים

הרשמה