תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 9 מ 9
    הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    היום הועבר הת'רד הזה מפורום נינטנדו ווי לפורום סמאש.
    בעקבות ההעברה כמה משתמשים החליטו שלא להגיב יותר בפורום נינטנדו ווי, וחלקם מאוד פעילים.
    נכון שזה המשחק הבא בסדרת סמאש, אבל הוא משחק לקונסות הווי, וכנראה אחד הטובים שיהיו בכל אורך החיים של הקונסולה.
    שימו לב שהוא גם ת'רד דיי פעיל.. 75 עמודים.
    התקיימות של דיון אחד, שיש לו גם רלוונטיות לפורום שבו הוא נמצא לא נראית לי סוף העולם.
    גולשים שהם לא פאנטיים של המשחק ורק רוצים להתעדכן יצטרכו להעבור פורום רק בשביל לראות דיון אחד? שקיים כבר בפורום סמאש?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    יפה שהת'רד הוחזר. אבל אולי אבל לקבוע איזה קוד התנהגות כללית, שלפני שאתם משנים משהו בפורום שיש לו מנהלים (דברים זוטרים, כמו נגיד, לשנות את שם הפורום, לשנות את המיקום שלו, וכו') לדבר איתם קודם ולשאול לדעתם?

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    כפי שאמרתי בת'רד עצמו:

אני מציע שפשוט תמחקו את הת'רד הזה וזהו, אנשים לוקחים את כל הסיפור הזה קשה מדי ופתחו במלחמה של ממש, ככה שאנשים מסוימים מהפורום של נינטנדו "שונאים" את הפורום של סמאש ואילו אנשים מסוימים מהפורום של סמאש "שונאים" את פורום נינטנדו.

אפשר כבר לחשוב.

עוד דבר שכבר ממש מתחיל לעלות על העצבים זה שכל יום שני מחליטים להעביר את הת'רד הזה לפורום "המתחרה" בגלל איזה שיגעון של מודר מסוים, או תכינה של מנהל אחר. די כבר, מילא אתם מעברים ת'רד שלם ופעיל, אבל לפחות תעדכנו את "יושבי הפורום" ככה שגם אנחנו נוכל להצביע בדבר ולהגיד את השיקולים שלנו.

בסופו של דבר הפזיזות הזו והיתר התחשבות בשני הצדדים גרמה לכך ששני "הצדדים" נפגעו מכל הסיפור, וכפי שנאמר בת'רד אחר, אנשים לקחו את העניין כל כך קשה שהחליטו לנטוש את הפורום לחלוטין... אולי די כבר?
    בעלים לשעבר של Xbox 360

שתף ב-Google+

נכון מאוד.
    ולראיה, אני לא מתכוון להמשיך ולהגיב בפורום עד לחזרת הת'רד.
    נערך לאחרונה על ידי רונן, עוד לפני שלחצתי על שלח.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.04.2007
    תחזירו אותו ומיד, מה מפריע אני אל מבין?

סתם גורם לבעיות, עזיבה של משתמשים, פחות אנשים נכנסים לפורום סמאש ובגלל זה הנושא לא יהיה פעיל, ממש שטויות, כמו זה שבערך כל שבוע אתם משנים את השם של הפורום ומשנים את כל הסדר בפורום.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.02.2007
    אני מעוניין בהסבר מפי פעילי פורום סמאש מדוע הדיון חייב לעבור אליהם.
    הרי כולנו חלק מאותה עוגה, כולנו חובבי ואוהבי נינטנדו, מדוע יש להתעסק
    בעניינים מאין אלו!?, הרי העיקר שכולנו כאן ועוזרים אחד/ת לשני/ה.
    מה יותר חשוב מעזרה לזולת ותמיכה הדדית???.
    אני שואל אתכם ורוצה תשובה כנה ומפורטת מעבר ל... "זה קשור ישירות לסמאש ולכן זה יהיה שם!!!".
    מדריך ה- Wii השלם שלי (גירסה 3.0 סופית, מתעדכן בקביעות)
    * קיים מדריך התקנה והגדרה של חיבור רשת ועוד*

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    היי, עקב אי הבנה הדיון הועבר (שוב..) מהפורום המקורי שלו אל פורום סמאש.
    העניין כבר נסגר בעבר, והוחלט שהדיון נשאר בפורום נינטנדו כי שם הוא נפתח והוא קיים בו לא מעט זמן. פורום סמאש פתוח לכל שחקני הסמאש, אבל לא יזיק שגם בפורום נינטנדו הכללי ידברו על המשחק.
    מצטער על אי ההבנה.

בכל מקרה, העניין נסגר, אפשר להמשיך לדון בעניין בדיון עצמו שנמצא בפורום נינטנדו.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.04.2007
    עיר
    באר יעקב
    הנהלת ויגיימס, אנחנו בסדר, תודה שהתעניינתם, אין צורך שתקדישו מזמנכם לעריכת רפורמות בפורום.
    למכירה לדיאס: Kirby Canvas Curse, Yoshi's Island, Sonic Rush.
    למכירה ל-360: דד רייזינג, פרפקט דארק.
    למכירה לווי: ספק כוח מקורי אמריקאי מקורי ושנאי מתח 120 וולט.

אייסיקיו 145548792 טלפון 0504478720

Wii Number 3755-4409-3335-5398
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    כפי שרועי הסביר לי בצהריים, מדובר באי הבנה, ואני מסכים עם בקשתכם שהדברים יועברו דרכי, זה גם מה שביקשתי מההנהלה בעבר לאור מקרים קודמים. הסיבה ל"תקלה" שקרתה אתמול היא משום אי הבנה, שאם היה מעט יותר תיאום במערכת, אז גם היא הייתה נמנעת.

לצערי, הנזק כבר נעשה, ואני מקווה שיותר לא יהיו ניסיונות ל"רפורמות" תמוהות, כדי לא להעמיק את הנזק ולשקם מעט את האמון שדי נפגע.

רונן.
    שתף ב-Google+

הרשמה