תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 11 מ 11
    הצטרף בתאריך
    06.05.2007
    עיר
    נהריה
    אני רוצה לומר זאתי לא ביקורת שלי אבל חשבתי שכדאי שתראו. הביקורת היתפרסמה בפורומים של גיימר:

Crysis
    חברה מפתחת: Crytek חברה מפיצה: EA תאריך יציאה: 13 בנובמבר, 2007

אני בטוח שאתם זוכרים משחק נחמד משנת 2004 בשם Far Cry. המשחק היה כל-כך מדהים מבחינת הגראפיקה
    שזה הגיעה למצב שבו אנשים שלא היו חובבי ז'אנר ה-FPS שיחקו בו רק כדי לראות עד כמה התקדמה הטכנולוגיה
    ממשחקים קלאסים כמו Doom או Quake.
    אבל זה לא אומר ש-Far Cry היה בעל משחקיות גרוע, ממש אבל ממש לא, המשחק היה מעולה!
    ונחשו מה? החברה ב-Crytek לא מאכזבים גם במשחק השני שלהם ומציגים בפנינו את Crysis!
    אל תבינו לא נכון, Crysis הוא לא משחק ההמשך ל-Far Cry[ ראיתי כמה בפורום שחושבים כך ] בשביל זה יש משחק בשם
    Far Cry 2 אבל זה כבר סיפור אחר. אז ברשותכם אני אתחיל...
    אז ככה, ב-Crysis אנחנו משחקים כחייל ביחידת עלית של ארה"ב הנשלח לאי בודד בפסיפיק בכדי לחלץ ארכיאולוגים
    אמריקאיים שנלקחו בשבי על ידי צבא קוריאה וכל זה קורא כמובן בשנת 2020, נחמד לא?
    אז כמו שאפשר להבין מהמשפט הקטן הזה שכתבתי על העלילה, היא לא עומדת לזכות באוסקר בזמן הקרוב אבל יש מצב
    והיא תהפוך לסרט קיץ נחמד ביותר.
    בכל מקרה, המשחק מתחיל במשימת צניחה אל אותו האי ומשם אתם תלחמו בחיילים קוריאנים בדרך אל האמת המאיימת.

- נא להכיר, זהו Psycho, אחד מחברי הצוות שלכם... אהבתי את השם. ד"א המודלים במשחק פשוט מדהימים -

אז עד כאן עם העלילה, הגיעה הזמן לעבור למשחקיות, אחד הדברים אם לא הדבר הכי חשוב בכל משחק ובהחלט אחד
    הצדדים החזקים של Crysis.
    כמו שכבר אמרתי החברה שפיתחו את המשחק הם אותם האנשים שפיתחו את Far Cry כך שאתם יכולים לצפות
    לדי הרבה דברים דומים בין המשחקים. אחד הדברים שאתם יש תשימו לב אליו זה הקטע של ה-Sand Box, מה זה?
    אוקי, בעיקרון, זה החופש להשלים את המשימות שלכם באיזו צורה שתרצו. בכל שלב יתנו לכם נקודה שתצטרכו להגיעה
    אליה אבל כמובן שבדרך יעמדו כנגדכם כמה עשרות חיילים קוריאנים ואתם צריכים לבחור איך אתם רוצאים לעבור את
    אותם חיילים. אבל אני לא יכול להסביר לכם על הדרכים השונות שאפשר לשחק במשחק לפני שאני אסביר לכם קצת
    על ה-Nanosuit. אז מה היא ה-Nanosuit? בעיקרון זאת חליפת 'הסופרמן' שלכם. בחליפה יש כמה מצבים והם:

Cloak/הסווה - אתם זוכרים את הסרט 'הטורף' עם שוורצנגר שיצא בשנות השמונים? אם כן, אז אתם בטח זוכרים של טורף הייתה
    חליפת הסווה מגניבה ביותר שהפכה אותו לבלתי-נראה ואז הוא טווח בחיילים המסכנים שלא חשדו בדבר.
    מצב ה-Cloak הוא בדיוק אותו הדבר, במצב זה אתם תהפכו להיות בלתי נראים למספר שניות. בזמן הזה אתם תוכלו להתגנב
    אל מאחורי האויבים שלכם, לירות באחד מהם חץ הרדמה, לחכות שחברו הטוב יגיעה לבדוק את מצבו ואז לשחרר כמה יריות
    מה- AK47 העתידני שלכם בזמן שהמשתיק קול מחובר אליו. שקט, קטלני, קלאסי.
    Strength/כוח פיזי - אתם בטח כבר מתארים לעצמך מה קורה במצב הזה אבל אני בכל זאת אסביר.
    במצב ה-Strength אתם תוכלו לקפוץ גבוה יותר, להרוג אויבים באגרופים, למותת גגות על האויבים שלכם וגם לתפוס אותם ולזרוק אותם
    על החיילים האחרים.
    Speed/מהירות - במצב זה אתם תזוזו הרבה יותר מהר מבכל מצב אחר. מצב ה-Speed מאוד שימושי כשהאויב דחק אתכם לפינה
    ואתם תצטרכו לרוץ בכל המהירות למחסה הקרוב.
    Armor/שריון - במצב זה מד האנרגיה של החליפה שלכם יהפוך למגן שלכם והאויבים שלכם יצתטרכו להוריד לכם את כל המגן לפני
    שהם אפילו יוכלו להורידם לכם נקודת HP אחת.

- במצב ה-Strength אתם תוכלו לתפוס אויבים ולזרוק אותם על עצים, בתים, חיילים או מאיזה חלון או צוק -

אז אחרי שהסברתי לכם על יכולותיה של ה-Nanosuit שלכם, אני יכול להתחיל ולהסביר לכם איך בדיוק Crysis הוא משחק
    Sand Box. אז כמו שכבר אמרתי, בכל אחד מהשלבים במשחק אתם תקבלו כמה משימות כמו לחדור לבסיס מבוצר ולגנוב
    מסמכים סודיים או לנטרל תותח נ"מ שמונע מן החיילים שנלחמים לצידך לקרוא להתקפות אוויריות שיקלו אליהם ועליכם במידה
    רבה. המשימות הצדדיות הם בדרך כלל אותו הדבר, לחדור לבסיס של האויב ולהוריד מסמכים סודיים מאחד המחשבים.
    אם תחליטו לבצע את המשימות האלו אתם תקבלו מידע על כל מיני מחסני נשק של האויב שעלולים לעזור לכם מאוד בקרבות.
    אז ככה, אחת הדרכים לשחק ב-Crysis היא הדרך היותר חכמה שכוללת יותר התגנבות ופחות ירי חסר מחשבה לעבר האויב.
    בעיקרון במצב זה אתם תשתמשו ברוב המצבים של החליפה שלכם, איך? אני אביא לכם דוגמא.
    באחד השלבים במשחק אתם תצטרכו להגיעה לנקודה מסוימת אבל בדרך ניצב לכם כפר קטן שמלא בחיילי האויב,
    כמובן שאתם יכולים לשחות מסביבו ולאמנה מכל האקשן אבל מה הכיף בזה? במקום זה אתם יכולים לעשות את הדבר הבא...
    תתקרבו לכפר במצב הסווה ותתפסו על גבעה שתתן לכם זוית יותר טובה על הכפר, תסמנו את כל האויבים בעזרת המשקפת
    המיוחדת שיש לכם ואז הם אוטומתית יופיעו בראדר שלכם. עכשיו כשאתם יודעים את המיקום שלהם, תנועו אל עבר האויבים
    שהנמצאים בעמדות הרחוקות ביותר מן השאר ואז יש לכם אחת משתי אפשרויות:
    או שאתם תירו לו בראש בעזרת רובה עם משתיק קול או שאתם תשתמשו בחצי הרדמה, תתקרבו אליו, ואז תדפקו לו כדור בראש.
    בכל מקרה, שתי השיטות עובדות אז אין מה לדאוג.
    עכשיו כשהרגתם את רוב האויבים בכפר אני הייתי ממליץ לכם לעבור למצב ה-Strength, לקפוץ על הגג של אחד הבניינים
    ומשם לחסל את כל האויבים שנשארו.
    מצד שאני, אלה שלא אוהבים את הקטע הזה של ההתגנבות יכולים לבחור במצב ה-Armor ולהסתער אל עבר האויב בעזרת
    רימון ונשקים כגון השוטגאן. גם שיטה זאת עובדת והיא מהנה מאוד, רק תזהרו, כי האויבים שלכם לא בדיוק טמבלים.
    אני ממליץ לכם לגוון בין השיטות ובכל שלב לשנות את שיטת הפעולה שלכם כדי שיהיה לכם גיוון וככה כל שלב ירגיש ממש כמו
    חדש שלא לדבר על זה שאתם תחזרו לסיבוב שני במשחק הזה.

- אכן כן, ישנו גם שלב במשחק שבו אתם תפקדו על טנק, שאקאלאקה בום! -

אחת הסיבות שהמשחק הזה הוא כל-כך טוב היא שהמצב במשחק כל הזמן משתנה, למה אני מתכוון? אוקי, אני אסביר לכם.
    המשחק מחולק לשלושה חלקים.
    1. הקטעים בהם אתם חודרים לכל הבסיסים של האויב והמשימות שלכם יתבססו בעיקרון על אסיפת מודיעין. בחלק זה אתם בעיקר
    תלכו ברגל ממשימה למשימה.
    2. אחרי כמה שלבים המשחק עושה שינוי לא קטן במשחקיות והופך להיות יותר סטייל COD מאשר Far Cry שהוא מאוד הזכיר בשלבים
    הראשונים. בקטעים האלה אתם תפוצצו תותחי נ"מ, תלחמו נגד מסוקים ותפקדו על טנק בזמן של קרב טנקים מרשים ביותר תוך
    כדי שחלליות מרחפות מעליכם ומפציצות את האויב.
    לגביי הקטע האחרון אני לא רוצה לספר לכם מה קורה בו כי סיפרתי לכם במילא יותר מידי ובטח שאני לא רוצה להרוס לכם את הסוף.
    עוד משהו שרציתי להוסיף לגביי המשחקיות זה שאפשר להרכיב לכל הנשקים במשחק כל מיני תוספות כגון המשתיק קול והרובה חצים
    שדיברת עליהם לפני וגם כל מיני תוספות אחרות כמו כוונת לייזר ומוטל רימונים.
    דבר אחרון חביב שהייתי רוצה להוסיף בקטע הזה הוא ה-AI המעולה של האויבים. Far Cry ידוע כאחד המשחקים עם ה-AI המתקדם
    ביותר אפילו כהיום וזהל א שונה ב-Crysis. כמו ב-Far Cry חיילים יסתובבו בדרך כלל בקבוצות, יקראו לתגבורת ברגע שיבחינו בכם,
    יקחו מכסה וגם יאגפו אתכם בלי שתשימו לב בכלל.

- באחד השלבים היותר מאוחרים במשחק אתם תסתערו על בסיס האויב בלילה תוך כדי הפגזות מצד האויב, COD, מישהו? -

טוב, אחרי שעברתי על המשחקיות והעלילה הגיעה החלק הטכני של המשחק, זאת אומר הגראפיקה, פיזיקה והסאונד.
    קודם כל, הדברים היותר פשוטים. הסאונד במשחק טוב, הוא לא COD אבל הוא גם לא סאונד של המשחק סוג ז'.
    הרובים והפיצוצים נשמעים כמו שצריך בקטעים בהם אתם תרוצו אל עבר בסיס האויב בזמן שהכל מסביבכם מתפוצץ,
    אני חייב להודות, זה נשמע די טוב. הדיבוב במשחק מעולה, השחקנים נשמעים מקצוענים ובזכות האנימציות המעולות
    והסאונד ביחד הדמויות ממש מרגישות אמיתיות. בקרבות תתגנן לה מידי פעם מנגינה צבאית כזאת כמו שאפשר לשמוע
    בכל סרט אמריקאי שהנושא שלו זה מלחמת העולם השניה או כל מלחמה אחרת.
    ועכשיו, לדבר שבזכותו Crysis קיבל את רוב ההיפ שלו, גראפיקה! אז כן, כמו שאתם יכולים לראות בתמונות וכמו שבטח
    כבר ראיתם באין ספור סרטונים שיצאו למשחק, Crysis נראה מדהים! הוא נראה עד כדי כך טוב שאפילו משחקים
    כמו Gears Of War ו- Assassin's Creed לא משתווים אליו. המשחק היחיד שיכול להתחרות בו הוא Mass Effect
    אבל אי-אפשר ממש להחשיב אותו כמתחרה כי הוא לא יצא למחשב.
    בכל מקרה, הכל במשחק הזה החל מהטקסטורות ועד לאפקטים כמו HDR, הכל נראה מעולה!
    אם יש לכם כרטיס מסך לפחות ברמה של 8600GT אתם הולכים לההנות מהמשחק הזה חבל"ז.
    במיוחד עם יש לכם כרטיס מסך עם DX10 שיכול לסחוב את המשחק הזה ורק שתדעו, עוד לא קיים מחשב כזה
    שיכול להריץ את המשחק בצורה חלקה על ההגדרות הגבוהות ביותר.

- כדי להבין מה לעזאזל קורה בתמונה תצטרכו לשחק במשחק כי אני לא מתכוון לתת לכם יותר ספויילרים -

אז ככה, לא משנה עד כמה משחק כלשהו יהיה טוב, תמיד יהיה לו צד פחות טוב וכמובן שזה קיים גם ב-Crysis.
    דבר ראשון, בשביל להריץ את המשחק הזה בצורה נורמאלית על הגדרות שלא יגרמו לו להראות כמו Far Cry
    אתם תצטרכו בסביבות ה-2Gb RAM, מעבד חזק מאוד ואת אחד מכרטיסי המסך החדשים ביותר שקיימים היום.
    וזה רק בשביל לשחק בו ב-35FPS על הגדרות בינוניות-גבוהות, בקיצור, המשחק הזה קצת הקדים את זמנו.
    אם המשחק היה יוצא נגיד באפריל זה היה הרבה יותר טוב כי להרבה יותר היה DX10 במחשב והמחירים של
    כרטיסי המסך היו יורדים משמעותית.
    חיסרון נוסף במשחק הוא שהוא ממש קצר, סיימתי אותו באותו היום שבו התחלתי אותו. האורך של המשחק נע בין
    8 ל-12 שעות אבל יש גם מולטיפלייר מהנה ביותר שלא יצא לי לשחק בו הרבה ותמיד אפשר לחזור לסיבוב שני
    בסינגלפלייר. אם יש עוד משהו שלא אהבתי במשחק אז זאת העובדה שהסוף די מעצבן והוא יותר מידי סטייל EA,
    המבין יבין וזה שלא ישחק במשחק ויבין. לסיכום, מדבור במשחק מעולה!
    משחקיות ממש טובה, סאונד טוב, גראפיקה מעולה אבל המנוע כבד לרוב המחשבים של היום וכמובן מנוע פיזיקלי
    שממש מוסיף להנה שמקבלים מלפוצץ דברים. אז מה השורה התחתונה? לכו מיד לקנו את המשחק!

יתרונות: חסרונות:
    - עלילה מעניינת - המנוע הגראפי כבד ודי מקדים את זמנו
    - גראפיקה מעולה - סוף מאכזב
    - משחקיות מעולה - אורך חיים קצר הנע בין 8 ל-12 שעות
    - מומלץ מאוד למעריצים של Far Cry!

ציון סופי:91

לצפיה בתמונות מהשחק לחצו כאן:

לצפיה בסירטונים המשחק לחצו כאן:

להורדת הדמו של המשחק לחצו כאן:

לצפיה במדריך למשחק לחצו כאן:

מצאתי רקע מגניב לשולחן עבודה[ כמובן של Crysis ] מי שרוצה אז הינה לינק..
    דרישות מערכת מינימליות:

* Processor: 2.8 GHz or faster (XP) or 3.2 GHz or faster (Vista)
    * Memory: 1.0 GB RAM (XP) or 1.5 GB RAM (Vista)
    * Video Card: 256 MB
    * Hard Drive: 12GB
    * Sound Card: DirectX 9.0c compatible

דרישות מערכת מומלצות:

* Processor: Intel Core 2 DUO @ 2.2GHz or AMD Athlon 64 X2 4400+
    * Memory: 2.0 GB RAM
    * GPU: NVIDIA GeForce 8800 GTS/640 or similar

וזהו! אני מקווה שנהנתם לקרוא את הביקורת שלי!

ואנשים, לקח לי שלוש שעות לארגן את כל הדיון הזה,

אז תגיבו!

פורום פעולה: הקהילה עלינו - הפעולה עליכם!

PSN: BladesOfKratoss

הצטרף בתאריך
    30.05.2007
    עיר
    ראשון לציון
    למה יש לי הרגשה שזה מועתק?

קרדיט לזאוס D:

הצטרף בתאריך
    01.05.2007
    הוא רשם שזה מועתק! XD

הצטרף בתאריך
    06.05.2007
    עיר
    נהריה
    נכתב במקור על ידי Cortez.D
    למה יש לי הרגשה שזה מועתק?
    אם תסתכל בשורה הראשונה שכתובה באדום אתה תראה שכתוב שזה מועתק וגם מאיפה!

הצטרף בתאריך
    30.05.2007
    עיר
    ראשון לציון
    אופס סליחה לא שמתי לב

קרדיט לזאוס D:

הצטרף בתאריך
    08.08.2007
    ביקורת טובה, אבל מתי כבר Vgames יבקרו אותו????
    יש כל כך הרבה משחקים שהם לא ביקרו: COD4, CRYSIS, assassin's creed, ut3, F.E.A.R. Perseus Mandate , blacksite area 51
    , ועוד הרבה...

אני לא אומר שהם חייבים לבקר את כל המשחקים אבל לפחות כמה מהם...

הצטרף בתאריך
    06.05.2007
    עיר
    נהריה
    נכון, נידמה לי שהם אפילו לא ביקרו את TF2 שיצא יחסית מזמן...

הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    עיר
    גבעת שמואל
    חחח אפס לקח מגיימר פורום פעולה מילד בשם Loler
    "I never thought I was the best rapper, the best nothing. I think I'm the realest nigga out there"

הצטרף בתאריך
    06.05.2007
    עיר
    נהריה
    אני כתבתי שזה מגיימר.
    לקחתי את זה משם כי חשבתי שזאת ביקורת מושקעת מאוד אז הוספתי אותה

הצטרף בתאריך
    06.04.2007
    נכתב במקור על ידי TaRkan
    ביקורת טובה, אבל מתי כבר Vgames יבקרו אותו????
    יש כל כך הרבה משחקים שהם לא ביקרו: COD4, CRYSIS, assassin's creed, ut3, F.E.A.R. Perseus Mandate , blacksite area 51
    , ועוד הרבה...

אני לא אומר שהם חייבים לבקר את כל המשחקים אבל לפחות כמה מהם...
    שים לב שפורום פעולה ראשי ביקר את כל המשחקים שכתבת כבר מלפני שבועיים או יותר אני חושב.
    אז נכון אלו היו רק תמציות אבל אתה צריך להבין שלצוות הראשי יש המון דברים על הראש בעקבות הלאן.
    אני מבטיח לפעיל על כתב התוכן של קהילת פעולה יותר לחץ =]

נכתב במקור על ידי TuPaC
    חחח אפס לקח מגיימר פורום פעולה מילד בשם Loler
    קיבלת אזהרה.
    תגיד תודה שהוא העתיק בשבילך סיקור הוא לא היה חייב שום דבר.

קודם כל תודה לך על הסיקור.
    עכשיו תשמע - אני מאוד לא רוצה להביא לך אזהרה על פרסום קהילת מתחרה אז יש לך יום שלם להוריד את כל ההיפר קישורים ששמת (כתובות).

הצטרף בתאריך
    26.11.2007
    עיר
    כרמיאל
    מגניב... מפרסמים את הביקורת שלי[ אני LoLeR מגיימר ] גם בוויגימס...

הרשמה