תפריט ראשי

צפה בתוצאות הסקר: ?Will you change the default control scheme of your choice

מדרגים
6. אין באפשרותך להצביע בסקר
  • Yes, the default schemes aren't good enough

3 50.00%
  • No,the default schemes are the best

3 50.00%
12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 22
    הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    עיר
    הוד השרון
    Today, Sakurai revealed the control Schemes
    In today's Dojo post, Masahiro Sakurai, the Director of smash. Revealed the default schemes of the 4 control systems, and explained a few "Extra Features"

Control types
    Let's start with the first
    Gamecube style
    As you can see, Except the new taunts, this is exactly the same as it was in SSBM, this is a good thing. offcourse
    NES Style Wii Remote:
    This one has some serious Setbacks that make it not so good, first of all, short hopping with up can be very hard, so you should map jump for another button.

Grabbing with "-" button looks annoying, and grabbing with A+B instead of 2+B sounds horrible, this kills off shield grabbing - if you fail you get a taunt???

and last but not least, dash dancing by Double tapping is impossible, and that kills off a great technique.
    about the 2 button smash, i actually liked that
    Classic controller Style
    This is a great setup, very similar to the original Cube Style, only with slight changes, another Z button. and the analog placement in the bottom. i think
    .this one rivals the Gamecube for best controller.
    Wii-Mote + Nunchuck style
    This setup seems very strange for me, the nunchuck for shield, jump and movement is obvious, but the wii-mote button setup seems a bit weird to me, but i'm guessing you might be able to get used to it.

Easter Eggs+Special Features
    Tap UP On/Off: now this is what we've all been waiting for, turning this off turns off jumping with the Analog stick(not applicable to Wii-Mote Scheme obviously) and this once and for all kills the all Utilt/Usmash Problem. Ya-Hoo!

Shake smash: Special feature for the Nunchuck+Wiimote Scheme, you can turn on shaking the Wii-mote for uncharged smashes, Very cute, Cstick replacement.

Name Association,Wii mote save: now you can take your favourite control scheme and your own settings in your Wii-Mote, you save your controls to your name, and you can save your name into the remote, and take your
    statistics with you. Well done sakurai

And now for the big question, will you use the default scheme? or will you change it? Poll on top
    אלוף הסמאש הנצחי! מקום שני ע"פ טורניר ויגיימס1+2

מספר ויי: 8160-3416-7542-8832 - I.T.P
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    אני מאמין שאני אשאר עם הדיפולט, אני לא משחק ביותר מדי משחקי מכות, ככה שאני לא רגיל לשום דבר ובכל מקרה צריך להתרגל לשליטה חדשה לחלוטין, ככה שאני פשוט אשחק, לפחות בהתחלה, בדיפולט. בזמן הזה אני "אבנה" את ההרגלים שלי לכפתורים הרגילים, ואלא אם כן משהו ממש לא יתאים לי, אני לא מוצא סיבה שתגרום לי להחליף אותם.

סך הכל חדשה נהדרת, קצת מתסכל אותי העניין של הקפיצה בשלט הווי+נאנצ'אק, אבל מצד שני, אני מניח שזה הסטופ הטוב ביותר שהוא היה יכול לעשות, אני, בכל מקרה, לא רואה לאיזה כפתור יתאים יותר קפיצה בלי לדפוק את הדברים האחרים. מצד שני, אולי זה יהיה פחות נורא ממה שאני מאמין כרגע... אני צריך זמן עם המשחק כדי לראות. לפחות אני יודע שתמיד יש לי את האופציה להשתמש בשלט ה-GC .
    בעלים לשעבר של Xbox 360

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.11.2006
    עיר
    רמה"ש
    אני הולך להשתמש בשלט קיוב בהתחלה ואחרי שאנשים ימצאו קונרולס מתאימים יותר לדמויות מסויומות אני אשתמש בקוססטום קונרולס
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    עיר
    הוד השרון
    the jumps is not that big a problem, you can jump with C. it seems easier...

And fizz, i didn't mean which control do you prefer, i meant whether you'll keep the schemes sakurai made or make your own.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.11.2006
    עיר
    רמה"ש
    אמרתי, בהתחלה אני אשתמש בקונטרולס הרגילים ואחרי שימצאו משהו יותר יעיל אני אשתמש בקוסטום
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    אוי, לא שמתי לב שאפשר לקפוץ ב-C... אני חוזר בי, הכפתורים נהדרים .
    בעלים לשעבר של Xbox 360

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    אשדוד
    הWIIMOTE+NUNCHUCK הוא כמעט מושלם לדעתי
    החששות היחידות שלי:
    אין משהו בטוח לעשות איתו סמאש (לא לנער את הווימוט לא נחשב)
    אם מישהו השתמש באנלוג של הNUNCHUCK, הוא יודע שזאת לא הרגשה מוצקה כמו שלט של קיוב ^^
    התפיסה טיפה רחוקה מדי מ-A. חבל שלמטה זה לא תפיסה...

הייתרונות כמובן זה אצבעות נפרדות לקפיצה, A, ו-B
    Fizz אומר/ת:
    בראול כזה חרא
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    אשדוד
    וואו עכשיו אני קולט שאפשר לקבוע איזו שליטה שאתה רוצה
    אני מקווה שזה לא יהיה מסובך מדי לעשות את זה בשביל טורנירים וכאלה
    אבל זה נשמע מעולה, באמת מעולה
    ובכל זאת יכול להיות שהשליטה של הWIIMOTE+NUNCHUCK זה יותר טוב מהGC כי יש אצבע למלא כפתורים אם אתם מבינים אותי =\
    Fizz אומר/ת:
    בראול כזה חרא
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    אשדוד
    מה לעזאזל, זה נשמר בשלט? איך ? גדול נותן משמעות חדשה לBYOC
    LOL
    Fizz אומר/ת:
    בראול כזה חרא
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    נכתב במקור על ידי Vall3y
    הWIIMOTE+NUNCHUCK הוא כמעט מושלם לדעתי
    החששות היחידות שלי:
    אין משהו בטוח לעשות איתו סמאש (לא לנער את הווימוט לא נחשב)
    אם מישהו השתמש באנלוג של הNUNCHUCK, הוא יודע שזאת לא הרגשה מוצקה כמו שלט של קיוב ^^
    התפיסה טיפה רחוקה מדי מ-A. חבל שלמטה זה לא תפיסה...

הייתרונות כמובן זה אצבעות נפרדות לקפיצה, A, ו-B
    דא"ג, שים לב שיש לך עבור מספר מהלכים כמה כפתורים שונים. כמו שניתן לקפוץ ע"י C או למעלה, ניתן גם לתפוס ע"י A+B או ע"י לחיצה לצדדים (אתה גם יכול לערוך את זה, ככה שזה יתאים למה שאמרת קודם). סה"כ דווקא נראה כאילו הסטופ של שלט הווי+נאנצ'אק ושלט ה-GC יהיו הטובים ביותר, עכשיו מעניין לדעת מה יהיה הכי נוח עבורי.
    בעלים לשעבר של Xbox 360

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.07.2007
    אני מאוד מאוד מתלהב מהשליטה של הווימוט על צידו.
    הפשטות שבעניין תגרום גם לקאז'ואלים לרצות להתנסות, הרי כולם יודעים שככל שיש יותר כפתורים זה יותר מסובך.
    בNES אתה יכול לנצח רק עם קפיצה ומכות, אם אתה מספים אותםXD
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    עיר
    הוד השרון
    You have a good point, but once you get passed the basic level, you'll encounter the disadventages of the wii-mote scheme, and getting a taunt when you try to grab sounds horrible, i'd definately remap that the other way around - A - grab, B - Sheild, A+B - Taunt.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    אשדוד
    הכי חשוב שלכל כפתור תיהיה אצבע נפרדת, ככה אפשר לבצע דברים הכי מהר והכי נוח. בשלט של הקיוב, אם אתה מחזיק אותו 'רגיל' (האגודל על הA B X Y) יש הרבה מאוד מגבלות טכניות שאפשר לפתור רק עם מהירות או אחיזת 'ארקייד'. סתם דוגמא ממילי, כדי לבצע את הdrill infinite של פוקס, צריך לקפוץ ומייד לעשות את הDRILL, ככה שצריך לעבור מהX אל A -ממש- מהר, וזה חלק מהסיבות שרק מעט מאוד אנשים מצליחים לעשות את זה.
    בגלל זה השליטה של הווימוט + נונצ'אק נראית טוב. ביד שמאל יש לך כבר 2 אצבעות על 2 כפתורים (אני הייתי שם את זה SHIELD + GRAB, קצת כמו R + Z אצל הGC רק ביד השנייה. אלו כפתורים פחות אקטיביים מהאחרים לכן אני ארשה לעצמי לשים אותם ביד שמאל [במיוחד עכשיו כשאין L-CANCEL ]). ביד ימין יש לך את האגודל על A, ומאוד קרוב אל הלמטה של הD-PAD, ויש לך את האצבע על הטריגר. אז הייתי משאיר את A בתור A ואת B בתור B. אלו בעצם כל הכפתורים הנחוצים, ויש לי אצבע נפרדת לכל אחד מהם. החשש היחיד שלי הוא כמה נוח יהיה להגן עם יד שמאל, וכמה נוח יהיה להשתמש בנונצ'אק שהוא כזה 'לא מוצק'<_<
    הקלאסיק קונטרולר גם יכול להיות נוח, כי הכפתורים שלו מסודרים יותר טוב מאצל הקיוב.
    הווימוט נראה לי מאוד לא נוח ודי נורא. זאת לדעתי פשוט שליטה של default בשביל אלו שאין להם שום סוג שליטה אחר, אם אתם מבינים אותי.
    Fizz אומר/ת:
    בראול כזה חרא
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.11.2006
    עיר
    רמה"ש
    יש L CANCEL!!
    פשוט מבצעים אותו שונה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    אשדוד
    מה שבטוח זה שהוא לא כרוך בלחיצה מתוזמנת על הגנה
    Fizz אומר/ת:
    בראול כזה חרא
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.07.2007
    נכתב במקור על ידי I.T.P
    You have a good point, but once you get passed the basic level, you'll encounter the disadventages of the wii-mote scheme, and getting a taunt when you try to grab sounds horrible, i'd definately remap that the other way around - A - grab, B - Sheild, A+B - Taunt.
    שמע, קשה לי לראות קאז'ואלים מנסיים לבצע טכניקות מסובכות.
    בוא ניקח למשל את הבת דודה שלי.
    מאז שהיינו בני שלוש היא רואה אותה משחקת, ואז אני נותן לנסות, והיא משחקת רק במה שכיף, ותמיד נותנת לי לעשות את הקטעים המסובכים.
    למשל בסמאש, אני משווה ע"פ הניסיון שלי איתה בדיג'ימון ראמבל ארינה 2(אני יודע שזה חיקוי עלוב, אבל יש דימיון).
    היא נהנתה פשוט לקפוץ ולהרביץ תוך כדי, ככה שעם אפשר לעשות את זה בלי הנונצ'אק זה פנטסטי.

אני אשחק כנראה בקומבו, מהסיבה הפשוטה שאין לי שלט קלאסי או קיוב.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    האמת שמה שITP דיבר עליו הוא מצב דיי פשוט תפיסה במילי הייתה בסה"כ כפתור אחד שהיה מאוד נגיש.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    עיר
    הוד השרון
    but as long as you can change the default settings, there isn't anything to complain about.

this small diffrences are exactly the reason i voted yes

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    אשדוד
    אני עדיין חושב שהWIIMOTE על הצד לא יהיה נוח גם אם תשנה את זה
    Fizz אומר/ת:
    בראול כזה חרא
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    אני חושב על השלט קיוב רק להעביר את הקפיצה לכפתור כתף כלשהו...ככה יש לך אצבע נפרדתץ לקפיצה....
    איזה פוקי....
    0130-1761-5985-סמאש
    0866-9669-7894-0660-ווייייייי
    שתף ב-Google+

הרשמה