תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 9 מ 9
    הצטרף בתאריך
    09.12.2006
    הידיעה שבגלל וויכוח מפגר אתה כרגע לא נמצא עם חברים ומבלה לא מזיזה לי יותר מידי
    אבל בין האנשים שיש שמה (שכמעט כולם לא מעניינים אותי) יש ידידה שלי שלא ראיתי חודש ויותר
    הידיעה שהיא נמצאת בישוב שלי, 10 דקות הליכה מהבית שלי... ואי אפשר ללכת להגיד שלום, לא נעים, סתם ככה להגיע לבית של מישהו שאתה בריב איתו כדי להגיד שלום למשיהי ששמה
    בעקבות התחושה... חתימה לא משהו אבל מקווה שהיא מביעה את הרגש

Ornithorhynchus anatinus
    תודה לBlackJack על הכפתור

הצטרף בתאריך
    15.02.2007
    עיר
    גבעתיים
    כן, דיי

אהבתי את הפרצוף בצד שמאל, איך עשית אותו?

הצטרף בתאריך
    09.12.2006
    תחפש בגוגל anger זו אחת התוצאות הראשונות
    שינוי ההגדרות של השכבה אחרי שמחקתי את האזורים הלא רצויים
    Ornithorhynchus anatinus

הצטרף בתאריך
    15.02.2007
    עיר
    גבעתיים
    חחח אז לא אתה עשית

נראה מגניב

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    עיר
    City 17
    בהחלט הצלחת להעביר פה את תחושת הכעס.
    התמונות בצבע אדום כזק בתוספת המריחה, המברשת (?) המחודדת הזו במרכז, שאולי יכלה להשתלב טוב יותר אבל זה לא הלך לה, מתאימה פה מאוד. בכל מקרה, אני רוצה לעבור לנימה יותר 'מקצועית'.
    יש משהו בחתימה הזו שמאוד מפריע לי. הצבע האדום עם הגוונים המאוד כהים והמאוד בהירים נותן לי הרגשה לא נעימה של צבעי גואש, הררים של צבעי גואש. הייתי מעדיף משהו שהוא יותר בסגנון של אש, ושהחתימה תיטה יותר לכיוון של הכהה ולא של הבהירה וה'צבעונית' יחסית.
    את העננים במרכז הצלחתי לקשר אולי לקיטור (שיוצא לאנשים עצבניים מהאוזניים) אבל בתאכלס הוא לא מתאים פה כל כך. את הניק הייתי מנסה להתאים במרקם לתמונות, למרות שלא אהבתי את הסידור שלהן זה היה יכול להוסיף, לפחות פה.
    חסר לי איזה משהו מתפרץ במרכז, מאחורי הניק. משהו שיהיה 'בום' אחד גדול, משהו שימחיש עד כמה אתה באמת כועס.

שקד, אני ממש מצטער בשבילך, לא מזמן קרה לי מקרה שבו לא יכולתי לעשות משהו שמאוד מאוד רציתי וייחלתי לו, אבל ברגע האחרון הכל נדפק.
    אני מקווה שהצלחת להוציא, לפחות חלק מהכעס, באמצעות יצירת החתימה הזו.
    תרגיש טוב, ובהצלחה.

הצטרף בתאריך
    09.12.2006
    החתימה מאוד לא מלוטשת היא נעשתה ברגע
    חתימה לפי הרגש המדוייק שהיה לי באותו רגע אם הייתי מלטש אותה והתחושה הייתה עוברת היו גם מרגישים את זה בחתימה (שמתי לב שחתימות מעבירות את הרגש שלך בזמן שהכנת אותם, חתימות שהוכנו לאורך זמן יש ערבוביה של רגשות עד שכבר לא מרגישים כלום)
    העשן באמצע זו לא מברשת זה הר געש מתפרץ ביטוי כמעט מושלם לכעס לפי דעתי חבל שלא שמים שזה עשן של הר געש
    הבהירות זה בגלל שזה לא כעס אפל, שכמו שלפעמים אתה מרגיש שאתה כועס על מישהו, זה כעס בכללי על המצב הקיים זה ממש לא משהו אפל זה משהו מתפרץ ולכן זה בהיר
    בקשר לזה שזה ניראה לך כמו צבעי גואש נקווה שפעם הבאה לא יצא לי ככה
    בחתימה הזאתי אין מברשות בכלל אז לא לטעות בבקשה

והכעס הזה כבר עבר, עכשיו יש קצת תסכול שבכל מקרה לא ראיתי אותה כשהיא הייתה 10 דקות מהבית שלי.

תודה על התגובה מקווה שפעם הבאה אני ישתפר
    Ornithorhynchus anatinus

הצטרף בתאריך
    06.08.2007
    נוגע ללב
    , הצלחת להביע את אשר על רגשותיך...הפרצוף הכועס ממש מגניב והוא עשוי מלהבות יפות כאלה.. רקע ומרשות טובות מאוד...
    באמת יפה..

הצטרף בתאריך
    19.05.2007
    יפה מאוד, למרות שלא אהבתי את הקו השחור באמצע שלא התאים לגוונים האחרים
    כדורגל זה ספורט ללבנים, כדורסל זה ספורט לשחורים.
    גולף זה ספורט לאנשים לבנים שלבושים כמו סרסורים שחורים.

הצטרף בתאריך
    07.06.2007
    יש לך סיפור קצת לא נעים.
    הרגש פה עובר, אבל באופם פרקטטי:
    הפרצוף מאוד מגניב אבל הוא לא ממש משתלב לי לתוך החתימה.
    הקטע של העשן הפס השחור והכיתוב מעולים! פשוט מעולים! מתאימים והכול.
    הרקע מאחור לא הכי מתאים לי.

הרשמה