תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 26
    הצטרף בתאריך
    28.04.2007
    אני יודעת שיש כאן כמה וכמה אנשים שיש להם את המשחק הזה (כולל אותי) וחשבתי לעצמי שזה לא יהיה רעיון רע לפתוח דיון שבו אנשים יוכלו לשתף , להמליץ, לשאול ולעיתים להתעצבן מהמשחק הזה.

אני נכון לכרגע עוד די בהתחלה (אני צריכה לשוט עכשיו בים הצפוני דרך הערפל עם הסלעים במסלול מפותל משהו כדי להגיע לאיזה אי נידח) אבל בינתיים מאוד נהנית.
    אני נורא מבסוטה מהקטע שאפשר לשרבט על המפה דברים וציוני דרך (אם היה אפשר לעשות כזה דבר במשחקים הקודמים של זלדה זה היה חוסך לי שעות של שוטטות אחרי חיפוש של דברים שראיתי ולא ממש זכרתי איפה).
    המשחק נראה לי ארוך למדי (אני עוד לפני הדנג'ן השני ואני משחקת בו כבר כמה ימים- לא רצוף כמובן)ונראה לי שהכוון שלו מבטיח.

אז מה דעתכם?

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    02.12.2006
    עיר
    פתח תקווה
    למה את זורעת לי מלח על הפצעים????
    החבילה שלי עם פאנטום האורגלס עוד לא הגיע!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.11.2006
    עיר
    גן שורק
    בהחלט משחק נהדר. הוא גם ארוך מספיק ומעוצב היטב. כל כך כיף לראות את הדמויות החוזרות מ WW. גם לדעתי האפשרות לכתוב על המפה גאונית.
    (מה דעתכם לגבי מקדש מלך האוקיינוס? אני מאוד אהבתי אותו ואת השינוי במשחקיות).

(ספוילרים הוסוו על-ידי מנהל הפורום. הם בסוגריים)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.04.2007
    (אחלה רעיון שהמקדש יונק ממך חיים וצריך לחיות לפי הזמן בשעון החול או באזורים הבטוחים). מעניין כמה הוא ארוך המקדש הזה , האם לאורך כל המשחק או רק עד שכל שלושת הספיריטים יהיו אצלי...

אל תענו לזה... אני רק תוהה בקול רם.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    אני כנראה אקנה אותו ביחד עם זאק-אנד-וויקי
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    רעננה אשר במערב
    so far so good.
    אני מתקדם בצעדי ענק לקראת סוף המשחק. אמנם פה ושם יש תסכולים (במיוחד הפעם הרביעית שצריך לפתור את אותם חידות במקדש החוזר של אל היום), ומדי פעם השליטה-בעזרת-הסטיילוס-בלבד מצליחה לעלות על העצבים, אבל ברוב הזמן המשחק הוא פשוט כיף טהור.

קיצר, חובבי הזלדה בעלי ה-DS חייבים לעצמם את המשחק הזה. מקווה שעוד השבוע אכתוב עליו את הביקורת הרשמית לאתר.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    נכתב במקור על ידי ארז רונן
    so far so good.
    אני מתקדם בצעדי ענק לקראת סוף המשחק. אמנם פה ושם יש תסכולים (במיוחד הפעם הרביעית שצריך לפתור את אותם חידות במקדש החוזר של אל היום), ומדי פעם השליטה-בעזרת-הסטיילוס-בלבד מצליחה לעלות על העצבים, אבל ברוב הזמן המשחק הוא פשוט כיף טהור.

קיצר, חובבי הזלדה בעלי ה-DS חייבים לעצמם את המשחק הזה. מקווה שעוד השבוע אכתוב עליו את הביקורת הרשמית לאתר.

רק אל תכנע להייפּ.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.07.2007
    הו, המשחק מעולה.
    די קשה, ולקח לי בערך שבוע לסיים אותו, ופארמינג ממש קל פה בניגוד למשחק הראשון למשל(נוסטלגיה)

(מישהו גילה כבר את DEE EES איילנד?)
    זו חתיכת הפתעה.

(מנהל הפורום: כן, ותודה שהרסת לנו אותה )

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    רעננה אשר במערב
    נכתב במקור על ידי megadeoxys
    הו, המשחק מעולה.
    די קשה, ולקח לי בערך שבוע לסיים אותו, ופארמינג ממש קל פה בניגוד למשחק הראשון למשל(נוסטלגיה)

(מישהו גילה כבר את DEE EES איילנד?)
    זו חתיכת הפתעה.

עדיין לא, אבל (השלד במקדש אל-הים שטען שהוא ממש מתוסכל שאי אפשר לשחק בעזרת ה-D pad) הרג אותי מצחוק.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    המשחק קשה? זו הפתעה לטובה, חשבתי שכדי להתאים לקאזואל, הוא יהיה קל מדי.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.04.2007
    לי לקח איזה שעה להבין את החידה עם (האי בצורת הלוויתן. הייתי צריכה להעביר את ה-DS לאיטלקית . ובאמת באיטלקית) נפל לי האסימון. באנגלית לא הבנתי מה רוצים מהחיים שלי.

וזה לא שאני לא יודעת אנגלית אבל מי בכלל חשב על זה ש(האי בצורת לוויתן)....

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    הרצליה
    נכתב במקור על ידי שלי28
    לי לקח איזה שעה להבין את החידה עם (האי בצורת הלוויתן. הייתי צריכה להעביר את ה-DS לאיטלקית . ובאמת באיטלקית) נפל לי האסימון. באנגלית לא הבנתי מה רוצים מהחיים שלי.

וזה לא שאני לא יודעת אנגלית אבל מי בכלל חשב על זה ש(האי בצורת לוויתן)....

אני פשוט (ציירתי את האי על המפה). דווקא ממש אהבתי את הקטע הזה.

---------
    דניאל מאיר
    שתף ב-Google+

די! תפסיקו! אני כל פעם נכנס לת'רד הזה ומסתנוור מחדש.
    נערך לאחרונה על ידי רונן, עוד לפני שלחצתי על שלח.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.04.2007
    אני לא מצאתי שום סיבה הגיונית (לצייר אי כזה קטן על המפה. ממש התפספס לי הקטע שאולי אם אני אצייר אותו זה יעזור לי בפתירת החידה. בכלל שכחתי שאין לאי הזה המפה) מרב שהייתי עסוקה בחידה עצמה...... :\

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    הסוויתי את כל הספוילרים. הדיון מעניין, המשיכו, אבל זכרו שיש אשר עדיין לא קנו את המשחק וימצאו לנכון לבקר כאן כדי לשאול שאלות רלוונטיות לגביו, לכן הימנעו מלפגוע בחוויה שלהם.

תודה על ההבנה.

רונן.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.11.2006
    התחלתי לשחק במשחק אתמול והמשחק פשוט מדהים
    וניראה יפיפה,אני מעריץ גדול של זלדה ואהבתי במיוחד את WW ועכשיו זה כמו לשחק בנוסחא הזו עם טוויקים

לצערי אני משחק במשחק על הדי אס השמן שלי מההשקה אבל אני מתכנן על די אס לייט אולי
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.08.2007
    קודם כל-הדיאס שלי לא שמן!!! העלבת אותו -סתם...

ודבר שני... איזה באסה... נכנסתי לדיון לפני שרונן הסווה את הספוילרים ועכשיו הרסתם לי... אני שונא לשחק במשחקים שאני יודע מה צריך לעשות...גם אם זה רק בחלק קטן
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    נו, לכן אתה "משתמש עצבני", אני מניח
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    רעננה אשר במערב
    אני מתקשה להבין: כבר בהודעה הראשונה בדיון שלי הבהירה שמדובר בדיון לאלה ששיחקו או משחקים במשחק ורוצים להחליף חוויות ורשמים. איך אפשר להתבלבל ולחשוב שזה יהיה דיון חסר ספויילרים?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    ארז, שים לב ששלי התייחסה גם לאפשרות שהת'רד ישמש להמלצות, ואלה המבקשים המלצות עוד לא קנו את המשחק, מן הסתם. מה גם שאלה שקנו את המשחק לא מתקדמים בו באופן שווה זה לזה, בכל מקרה הת'רד עלול להרוס גם להם.

ארז, גם אני מתקשה להבין מה הבעיה פה, כי אני לא מחקתי שום דבר, ובהבלטה פשוטה ניתן לראות את מה שכתבתם. תאמין לי שהייתי מעדיף לוותר על התענוג, כי היו לי דברים אחרים לעשות, אבל זה לנוחות המשתתפים, ואתה יכול לשאול את xxavivxx.

אבל תראה, אם זה באמת עקרוני מבחינתך או מבחינת משתתפים נוספים, תמיד אפשר להחליט שהת'רד יהיה מיועד רק לאלה ששיחקו, אני אבטל את הצנזורה, אבל אוסיף בכותרת שהת'רד מלא ספוילרים, כדי שאף אחד לא יהיה מופתע וייפגע.

רונן.
    שתף ב-Google+

הרשמה