תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 4 מ 4
    הצטרף בתאריך
    20.08.2007
    עיר
    חיפה
    הסיבה שאני רשמתי את הקווסט ב" " הינה בגלל שזה לא בדיוק קווסט, כלומר זה לא מופיע בקווסט לוג ביומן.
    אוקיי, אז ככה. בעיר Eirulan (הראשונה) יש בנאדם בקומה השניה של הפונדק שמבקש שאמצא לו בשר ובתמורה הוא יתן לי פסלון של האלה Xeria. לא בדיוק זכור לי למה צריך את הפסלון אבל אני רוצה לסיים את המשחק ב100%. למישהו יש מושג איפה אני מוצא בשר כלשהו? כי משיטוט בג'ונגלים לא מצאתי שום דבר דומה לזה (וחרשתי עליהם המון).

תודה חברה'.
    In Life Two Things Are Certain, You Live And You Die
    But For Some, Death Is Only The Beginning
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.03.2007
    את הבשר אתה משיג בעיר המדבר, אחר כך. בכלל, זה קווסט ארוך ונורא מתיש שמתחיל, אם אני זוכר נכון, בעיר הבית של הגיבור (שכחתי איך קוראים לה), משם אתה צריך להביא מזכרת לאיזה אחת בעיר הראשונה (נדמה לי שהיא נמצאת באזור של ה pet shop או המפלים) ומשם אתה עובר ממקום למקום ומביא לכל אחד מה שהוא צריך..

בהצלחה!
    ישנם 10 סוגי אנשים בעולם:
    אלו שיודעים לספור בבינארית, ואלו שלא.
    -מתכנת.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.08.2007
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי Collected
    את הבשר אתה משיג בעיר המדבר, אחר כך. בכלל, זה קווסט ארוך ונורא מתיש שמתחיל, אם אני זוכר נכון, בעיר הבית של הגיבור (שכחתי איך קוראים לה), משם אתה צריך להביא מזכרת לאיזה אחת בעיר הראשונה (נדמה לי שהיא נמצאת באזור של ה pet shop או המפלים) ומשם אתה עובר ממקום למקום ומביא לכל אחד מה שהוא צריך..

בהצלחה!
    המזכרת זה קווסט בפני עצמו, מה שאני מדבר על זה לא ממש קווסט. וואו, עד עיר המדבר? זה יקח זמן. אתה בטוח שזה המקום היחידי להשיג את הבשר? והפסלון שהוא מעניק לי, למה צריך אותו בכלל? או שבכלל הבנאדם הזה חלק מקווסט שמתחיל במקום אחר?
    תודה גם ככה על העזרה.
    In Life Two Things Are Certain, You Live And You Die
    But For Some, Death Is Only The Beginning
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.03.2007
    fnu atnrתי, זו שרשרת ארוכה של קווסטים שמתחילה איפשהוא.. יש מצב שבארנה, אבל אני ממש לא זוכר. הרעיון הוא שבכל מקום בערך יש איזה נודניק אחד שצריך משהו שיש למישהו אחר..

אני מציע לך לסיים את המשחק, פחות או יותר, לפחות להגיע עד הסיום, ואז לפתוח walkthrough ולברר איפה בדיוק מתחילים את הסיוט הזה xD

בכל מקרה, בהצלחה!
    ישנם 10 סוגי אנשים בעולם:
    אלו שיודעים לספור בבינארית, ואלו שלא.
    -מתכנת.
    שתף ב-Google+

הרשמה