תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 5 מ 5
    הצטרף בתאריך
    24.07.2007
    עיר
    חולון
    כל כמה ימים אני יעלה לכאן משחק רשת חדש ואמליץ עליו (משחק תפקידים).כמו מין תעודת זהות ודעה אישית על המשחק.

the name of the game :Xiah online

אלמנטים:ישנם 4 דמויות ולכולן 4אלמנטים שאותם הן מחזקות על ידי נקודות שאותן הן מקבול כאשר הן עולות רמות והן:starnnge (התקפה),acc(דיוק,כדי לא להחטיא מפלצות ושחקים, misse),
    defense(הגנה),energy(חיים).כל דמות מתאפיינת באלמנט שאצלה הוא מודגש יותר.

דמויות:swordman בעל חיים גבויים מכולם.
    ghofighter בעל התקפה ומהירות יצאות דופן.
    mage בעלת יכולת זימון ודיוק.
    warrior בעל הגנה גבוהה.

קסמים:לכל דמות קסמים שונים אני אפרט רק על הקסמים האחרונים שהם כיביכול החזקים והיקרים ביותר(קונים אותם או מוצאים אותם)או הנדירים ביותר למציאה(על ידי הרגית מפלצות).shadowstrike של הסורדמן הוא לפי דעתי החזר מבין כל הקסמים במשחק הוא מכפיל את השחקן שלך אילו ואתה 2שחקנים ואת הנזק של התקיפה השכפול שלך סופג וככול הקסם חזק יותר ככה השכפול חזק יותר ובמצב מסויים הוא חזק יותר ממך כמובן שהוא גם מרביץ מרים חפצים וכו' ,הקסם לזמן מוגבל או עד שהשכפול מת).

summon של הקוסמת מזמן דרקון איתני לשמיים מזהב שמסוגל לתקוף ,משתמש בהיקר לאימונים והריגת מפלצות ולא לקרבות,כמות רבה של מפלצות בו זמנית וגם לו יש חיים והתקפה שניזונה מעוצמת הקסם שאותה כמובן אפשר לחזק ככל שעולים רמות,וגם הוא לזמן מוגבל או עד שהוא מת.

reflaction של הוואריור יוצר סביבו חומה מריבועים כמו קיר מגן שמחזיק כשהקסם בשיא כוחו כמחצית מהנזק שניגרם לך על ידי כל תקיפה שהיא לאוייב שתקף אותך בין אם זה מפלצת או שחקן (רק התקפות רגילות הוא מחזיק אם יתקפו עם קסם זה לא יעבוד).הקסם פועל עד לזמן מוגבל.

toxin power up של הגוסטפייטר שמעלה לך את ההתקפה על ידי כך שהוא הופך אותך לענק ירוק שזה מחזה יםה ביורת לראות אותו משתנה,בשיא כוחו הקסם מחזק לך את ההתקה ב70%.
    לזמן מוגבל.

באופן כללי:משחק יפה בעל גרפיקה מצויינת ושנויה במחלוקת אומרים שהיא קפסולה אבל היא ממש לא.לא קיים משחק בעל אותו גרפקיה בעולם הרשת לפי דברי רבים.המשחק הוא היפה ששחקתי מימיי ,אך משום שהתחילו להיכנס אליו אנשים בעלי צ'יטים המשחק "הידרדר" באכותו ומאפיין הנדיר שלו שהוא משחק "בתך" מצ'יטים.לכן ברשתי ממנו.(הצ'יטים עולים כסף).

בעל מערכת גילדות פרטי וכו' אם לא אמרתי... מתאפיין בקרבות הPVP והגילדים והפארטי וכל קרב שהוא בעצם... בעל 6 עולמות. אם מישו מתעניין אפרט על המשחק ובאתר הבית שלו מופייה סרטון ללא צורך להוריד אותו מיראה לכם עד כמה המשחק הזה אדיר!!!! ויראה את כל הקסמים החרנים של כל הדמויות.(האתר הראשון שיופיע בגוגל).
    C&C-IDF GUILD

הצטרף בתאריך
    20.06.2007
    יש לזה פורום משלו.

הצטרף בתאריך
    05.10.2007
    סיקור חביב אבל המחשב הדרעק שלי מסרב להריץ את זה

הצטרף בתאריך
    12.07.2007
    עיר
    נצרת עילית
    יש בשביל זה פורם נראה לי
    אח במשפחת Deasel

Markos_Deasel

קלאנים בעבר

Grove . GmR . Sailor . DMT . Luzator . MSR . Chaos . Cor . Gambino . TerriFic .Sar . HomeLess . TNT . RiP .

כינוים בעבר [ Michael \ Mp5 \ CRiminaL ]

משתמש וותיק משנת 2006 בפרישה .. לא משחק יותר DM

הצטרף בתאריך
    06.06.2007
    עיר
    נהריה
    אחלה סיקור אחי!!!
    מכיר את המשחק ובמת משחק יפה!.

קרדיט ל-Castanio על הפצצות שלמעלה!!!

הרשמה