תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 8 מ 8
    הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    עיר
    חיפה
    חבל שלא הגיעו הרבה אנשים, רק 12, אבל בכל זאת ניהלנו טורניר פורה ומצליח.
    פרסים - מקום ראשון זכה ב-350 ש"ח ומקום שני ב-150 ש"ח מתנת לוג'יטק.

מקווים לראות אותכם שם בפעם הבאה
    Im not on a holy war, I just want to kill this bitch.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    איך קוראים לזוכים? הם מויגיימס? מגיימר? מתפוז? סתם רנדומליים שהיו שם?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    עיר
    חיפה
    יונתן בנימינוב זכה במקום ראשון. הוא מגיימר\תפוז. 2 המקומות השלישי והשני הם לקוחות קבועים בוירטואל פארק שמשחקים הההההכל :ם
    Im not on a holy war, I just want to kill this bitch.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.10.2007
    שלום
    כן כן אני ניצח את הטורניר איזה כיף היה
    באתי לוירטואל פארק ב 15:30מה היה שם אקס בוקס 360, פלייסטיישן 3 , WII, שתי מקרנים, 4 עמדות מרוצים, המשחק עם הגיטרה ועוד כמה דברים בקיצור מקום בן Xונה
    עד שהתחיל הטורניר שיחקתי בBioshock הסתבכתי שם אבל נראה משחק טוב ושיחקתי בעוד כמה לפני שהתחיל הטורניר מנהל המקום מכין את המקרן לטורניר אמרתי לו תפעיל תמשחק אני רוצה להתאמן הוא אומר לי בעיקרון אסור להתאמן לפני הטורניר ואני אומר אם אסור לא צריך הוא אומר סתם סתם מותר. אני לא מאמין המנהל שם הסתלבת עלי
    הטורינר התחיל רק עם 12 אנשים
    בקרב הראשון לקחתי את טריפל H הילד ששחקתי נגד לקח את מיסטריו {למה כל הילדים מתלהבים ממיסטריו אני לא ידוע } בסוף נתנתי פדגרי 123 ניצחתי הקרב היה קצר 2 דקות
    עד סיבוב הבא שיחקתי נגד אבא של מישהו PES היה טוב כיף לשחק נגד מבוגרים
    בקרב השני לקחתי את סינה הילד ששחקתי נגד לקח את טריפל וניצחתי אחרי FU הקרב היה 3 דקות
    לגמר הגיעו אני ושני אחים בקרב הראשון בגמר לקחתי את בטיסטה והאח הגדול לקח טריפל נתנתי לו בטיסטה בום אבל הצמדה התבטל כי הוא נגע בחבלים אבל בסוף הוא נכנעה אחרי תרגיל הכנעה ניצחון ראשון לי
    אבישי רצה שאני ישחק נגד האח הקטן אמר לו שקודם שני האחים ישחקו ואז אני ישחק נגד האח הקטן בשביל שיהיה אקשן בקיצר האח הגדול ניצח
    ועכישו אני נגד האח הקטן הם הוא מנצח קרבות חוזרים אני לקחתי את האחד והיחיד אנדרטייקר והוא לקח את קיין ניצח אותו אחרי טומבסון הקרב היה 7 דקות
    2 ניצחנות אני אלוף טורנירWWE
    נכון שאח הגדול דומה לאדג' אני צריך לעשות דיאטה דחוף . התמונות של אבישי
    אני זכית ב350 ש"ח למוצרי
    לוג'יטק האח הגדול היה מקום שני כי היה ניצח אחד בגמר והוא זכה ב150 ש"ח למוצרי לוג'יטק מקום שלישי זכה בכניסה חד פעמית למקום
    אחרי הטרניר שיחקנו בשביל הכיף קרב משולש אני לקחתי את אורטון הגדול לקח את טירפל וקטן לקח את מייקלס רוב הקרב הקטן שלט בקרב אבל הסוף טריפל היה על הרצפה אחרי SCM ואני נותן RKO למייקלס בא להצמיד אותו אבל זה מצמיד את טריפל 123 אני ניצחתי
    היה כיף לא נורמלי חבל שלא היה הרבה אנשים נתראה טורניר הבא

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.03.2007
    חחח סיפור מוזר.
    העיקר שנהנתם.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.10.2007
    כן חפרתי קצת
    שתף ב-Google+

מתי זה יהיה פעם הבא!!!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    נכתב במקור על ידי אדום בנשמה
    מתי זה יהיה פעם הבא!!!
    כשתהיה פעם הבאה אתה תדע כי נעדכן פה בפורום ;)
    שתף ב-Google+

הרשמה