תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 17 מ 17
    הצטרף בתאריך
    08.10.2006
    עיר
    כפר סבא
    שלום,

רוצים עותק של StrangleHold מתנה?

הגיבו לנושא הזה, וכיתבו למה אתם הכי מצפים במשחק!

חשוב להוסיף תמונות/סרטונים אשר ימחישו, אך זה אינו חובה.

בסוף החודש, הנושא יינעל, וייערך סקר בפורום בו הגולשים יבחרו את התגובה המנצחת!

עותק אחד של המשחק יחולק.

אז קדימה, בהצלחה!

תקנון כללי:
    1. התחרות התחילה מרגע פתיחת נושא זה, ותינעל ב-31/10/2007
    2. גולש רשאי להשתתף בכמה תחרויות שונות במקביל באותו הפורום, אך לא יותר מפעם אחת בתחרות.
    3. הפרס יישלח לזוכים תוך 14 יום מרגע הכרזתם כ-"זוכים".
    4. אתר Vgames שומר לעצמו את הזכות לפסול משתתף זה או אחר מסיבות סבירות בלבד.
    ניצן דיקשטיין
    מנהל אתר Vgames בדימוס (06-11), אתר Gamer בדימוס (05-06), אתר 3Dv בדימוס (03-05) ואתר Game-Freak בדימוס וכיום (02-03).
    מנהל מועדון הגיימרים והספורט האלקטרוני Game-Freak
    יו"ר העמותה לגיימינג תחרותי בישראל (ההתאחדות לספורט אלקטרוני בישראל), הנציגה של הפדרציה העולמית לספורט אלקטרוני (IeSF) בישראל.

כתובת: http://www.Game-Freak.co.il
    מייל: [email protected]
    טלפון: 077-5450607
    מי שלא בא לא קיים!

הצטרף בתאריך
    27.08.2007
    אולי תנסו לעשות תחרויות עם רעיונות קצת יותר מקוריים? אני לא חושב שיש יותר מדי מה לכתוב בנוגע ל"למה אני מצפה לX", תחרות מקורית יותר תמשוך הרבה יותר עניין ומשתתפים.

הצטרף בתאריך
    08.10.2006
    עיר
    כפר סבא
    היי,

מישהו אמר שלא יהיו עוד תחרויות ופרסים??

מעבר לכך - המון גולשים לבטח ישמחו לקרוא על המשחקים החדשים האלה מהמומחים בפורום פעולה שלנו.. אחרי זה ניתן תמיד לראות אם המשחק באמת עמד בציפיות וכדו'.

תוכן קהילתי

ניצן.
    ניצן דיקשטיין
    מנהל אתר Vgames בדימוס (06-11), אתר Gamer בדימוס (05-06), אתר 3Dv בדימוס (03-05) ואתר Game-Freak בדימוס וכיום (02-03).
    מנהל מועדון הגיימרים והספורט האלקטרוני Game-Freak
    יו"ר העמותה לגיימינג תחרותי בישראל (ההתאחדות לספורט אלקטרוני בישראל), הנציגה של הפדרציה העולמית לספורט אלקטרוני (IeSF) בישראל.

כתובת: http://www.Game-Freak.co.il
    מייל: [email protected]
    טלפון: 077-5450607
    מי שלא בא לא קיים!

הצטרף בתאריך
    27.08.2007
    אם אני לא טועה יש כרגע 7 תחרויות זהות בפורום.
    מילא תחרות אחת שהרעיון בבסיסה הוא לא משהו, אבל 7 תחרויות שבבסיסן רעיון לא מעניין כל כך זה פשוט חבל. בעיקר באתר כמו ויגיימס שכבר הוכיח את הפוטנציאל שלו בתחרויות מעניינות ומבדרות.

כמה תחרויות שהיו בויגיימס מהזיכרון שלי:
    1) טריוויה
    2) השלמת קומיקס בתמונת משחק (רואים תמונה של כמה דמויות משחק עם בלוני קומיקס ריקים)
    3) הכנת פרסומת למשחק (שיר\סרטון\משפט קליט\תמונה)
    4) כתיבת ביקורת על משחק
    5) כתיבת חמשירים

ואלו רק אלה שאני זוכר.. יש כל כך הרבה דרכים להפוך תחרות למעניינת והיה נחמד אם הייתם מנצלים אותן

הצטרף בתאריך
    12.01.2007
    עיר
    חיפה
    המ.. בקשר לStranglehold קשה להגיד..

גירסאת המחשב כפי הניראה ביכלל לא מתוכנתת כמו שצריך, הדמו לא פועל לרבים כמו שצריך או ביכלל על המחשב, וניראה שMIDWAY ביכלל לא טורחת לבוא ולעזור או לנחם.

הם הבטיחו לשחקני המחשב, שיחכו רק חודש, והם יתנו לנו דמו מצויין, מתוכנת טוב, ויכלול קצת עוד תוכן שלא הופיע בדמו ל360 ש..קיבל חודש לפני..
    הם לא קיימו אף אחד מהדברים האלה.

המישחק ניראה טוב, הוא מיתפאר בדבר הכי מהפכני שהוא עשה, הרס מוחלט ומפורט של הסביבה, שמצדיק את ה12G שהוא שוקל, האקשן עשוי טוב, טריקים נחמדים של שימוש בסביבה, כמובן עיקר היופי הוא הגראפיקה ומעל הכל הסביבה, אבל הרבה אנשים לא ידעו איך המישחק, לא ידעו ביכלל אם הוא שווה קנייה, ביגלל החוסר אכפתיות הזה מצד MIDWAY.

לא, אני לא חושב שהוא שווה קניה, כשאני קונה מישחק זה בישביל ליתמוך בחברה שעשתה אותו, להודות לפתחים ושיהיה מאחורי משהו מעבר לרק מילות עידוד, מאחר ויש מלא שמיתלהבים ממישחק ומורידים אותי, ואני לא מאשים אותם כשזה קל כל כך בימינו.. צריכים רצון מוסיים כלשהוא ממש לירצות ליתמוך בחברה..

ואני לא רוצה ליתמוך בחברה כזאת שלא אכפת לה מהלקוחות שלה, כמו שאפשר ליראות כתוצאה ממצב התיכנות של הדמו, אבל אני כניראה גם לא אדע אם הוא שווה משהו מעבר לתיכנות, באיכות המישחק עצמו.

אני ממליץ שכל מי שרוצה להישתתף בתחרות הזאת שינסה את הדמו לפחות אם הוא פועל, אפילו שגם אם הוא יפעל זה לא מבטיח שהמלא גם.

ובנימה הזאת, אני עדיין אשמח לקבל את המישחק, ואקווה שהוא יפעל לי, מאחר והמחשב שלי עובר את הדרישות, אשמח לקבל את המישחק כי אין סיכוי שאני אקנה בו ואתמוך בדברים שאמרתי למעלה.

חג שמח.
    גלרייה :ם
    www.hivih.deviantart.com

הצטרף בתאריך
    29.11.2006
    עיר
    סקסיטי
    אוקיי, חכו לסרטון. זה הולך להיות מצחיק!
    צמרמורת מכף רגל ועד ראש.
    Gaming rig: AMD Ryzen 5 1600 | Stock Cooling | Corsair Value 8GBX2 2400MHz | Gigabyte AB-350 Gaming 3 | Sapphire Radeon R9 290 | XFX Pro650W | Shpam CRU

הצטרף בתאריך
    17.08.2007
    שלום,אני מאוד מצפה למשחק מכיוון שהמשחק מרגיש כל כך כמו MAX PAYNE וזה בעצם אחד המשחקים האהובים עליי,הדיבוב במשחק נהדר ויש הרגשה כמו של סרט קולנוע סיני...

כל הפיצוצים האלה נראים כל כך יפים ומושקעים שפשוט כיף לפוצץ דברים רק כדי לראות את האפקטים,לגיבור המשחק יש כל כך הרבה טריקים ויכולות וזה מוסיף המון כיף למשחק,
    המשחק לדעתי מאוד כיף ואני מאוד ציפיתי לו...

לדעתי גם המשחקיות במשחק מעולה והוא לא נמאס ואפשר להמשיך ןלהמשיך לשחק בו והנה כמה תמונות שממחישות את כל הדברים שאמרתי:אקשן מהיר מגוף שלישי,אפקטים מצוינים וכמובן רובים .

ולדעתי המשחק מעולה וכיף.

הצטרף בתאריך
    03.10.2007
    להפיל חצי גשר עם חביות נפץ על ראש של 2 אויבים ובאותו זמן לירות עם הprecision shot האויב על הגג בין שתי העיניים והוא יפול על הערימת גופות למטה....D:

הצטרף בתאריך
    25.03.2007
    אני מצפה לזה רק כדי לראות את ההבדל באיכות בין הדמו למלא :ס
    וגם לשחק בו קצת.. לראות אם שווה משהו :X

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    התחרות עדיין פעילה!

השקיעו 2 דקות וזכו בעותק חינם של המשחק!

הצטרף בתאריך
    17.08.2007
    אני כתבתי... ראה למעלה את ההודעה שלי. היא נחשבת נכון?

הצטרף בתאריך
    12.01.2007
    עיר
    חיפה
    מה אם התחרות על timeshift ? קצת יותר מעניין אותי :ם
    www.hivih.deviantart.com

הצטרף בתאריך
    12.01.2007
    עיר
    חיפה
    הדיון הזה ושל timeshift נעלמו מאחורי מלא עמודים, והייתי רוצה לדעת מה קורה עם התחרויות האלה ? ולמה לאזעזל הם לא נינעצו ? אז הם היו מקבלים את תשומת הלב הראויה להם.
    www.hivih.deviantart.com

הצטרף בתאריך
    28.08.2007
    הבנו שאתה רוצה לזכות אבל זה נוגד את החוקים....

אסור להקפיץ!!!!
    To find balance, you must keep moving forward

הצטרף בתאריך
    12.01.2007
    עיר
    חיפה
    זה נוגד את החוקים להזכיר שקיימת תחרות שהם הבטיחו בה פרס ?
    |:
    www.hivih.deviantart.com

הצטרף בתאריך
    20.09.2007
    עיר
    קרית מוצקין
    לא הוא צודק באמת שמו תחרות בלי מועד הפסקה והיא נעלמה
    ציטוט של SIDEROM מהאיי סי קיו
    כי רק ערבים מקשיבים לדיוקסיים למיניהם וקונים אנריל 3 ולא מתקינים אצל החברים הראשונים שלהם מויגיימס
    זה סימן זיהוי של ערבי
    ועכשיו למשהו שונה לגמריי

הצטרף בתאריך
    17.08.2007
    אני בסוף לא זוכה?

הרשמה