תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 5 מ 5
    הצטרף בתאריך
    08.10.2006
    עיר
    כפר סבא
    שלום,

רוצים פוסטר של ManHunt2 מתנה?

הגיבו לנושא הזה, וכיתבו למה אתם הכי מצפים במשחק!

חשוב להוסיף תמונות/סרטונים אשר ימחישו, אך זה אינו חובה.

בסוף החודש, הנושא יינעל, וייערך סקר בפורום בו הגולשים יבחרו את התגובה המנצחת!

2 פוסטרים של המשחק יחולקו לזוכים!

אז קדימה, בהצלחה!

תקנון כללי:
    1. התחרות התחילה מרגע פתיחת נושא זה, ותינעל ב-31/10/2007
    2. גולש רשאי להשתתף בכמה תחרויות שונות במקביל באותו הפורום, אך לא יותר מפעם אחת בתחרות.
    3. הפרס יישלח לזוכים תוך 14 יום מרגע הכרזתם כ-"זוכים".
    4. אתר Vgames שומר לעצמו את הזכות לפסול משתתף זה או אחר מסיבות סבירות בלבד.
    ניצן דיקשטיין
    מנהל אתר Vgames בדימוס (06-11), אתר Gamer בדימוס (05-06), אתר 3Dv בדימוס (03-05) ואתר Game-Freak בדימוס וכיום (02-03).
    מנהל מועדון הגיימרים והספורט האלקטרוני Game-Freak
    יו"ר העמותה לגיימינג תחרותי בישראל (ההתאחדות לספורט אלקטרוני בישראל), הנציגה של הפדרציה העולמית לספורט אלקטרוני (IeSF) בישראל.

כתובת: http://www.Game-Freak.co.il
    מייל: timmy@game-freak.co.il
    טלפון: 077-5450607
    מי שלא בא לא קיים!

הצטרף בתאריך
    20.09.2007
    עיר
    קרית מוצקין
    אההם מגיל קטן שיחקתי במשחקי אימה ודבר לא הפחיד אותי אבל מנהונט הראשון העביר בי צמרמורת אני מקווה שמנהונט 2 כפוסטר בחדר יגרום ללב שלי לפרפר

הצטרף בתאריך
    08.10.2006
    עיר
    כפר סבא
    אמרו לך שהוא מפחיד וזהו?

איפה התמונות של מה שהכי הפחיד אותך וכדו'... אולי לינק לסרטון ספציפי שהכי אהבת.. ומה הכי אהבת שם?

קצת בשר, בחיית.
    ניצן דיקשטיין
    מנהל אתר Vgames בדימוס (06-11), אתר Gamer בדימוס (05-06), אתר 3Dv בדימוס (03-05) ואתר Game-Freak בדימוס וכיום (02-03).
    מנהל מועדון הגיימרים והספורט האלקטרוני Game-Freak
    יו"ר העמותה לגיימינג תחרותי בישראל (ההתאחדות לספורט אלקטרוני בישראל), הנציגה של הפדרציה העולמית לספורט אלקטרוני (IeSF) בישראל.

כתובת: http://www.Game-Freak.co.il
    מייל: timmy@game-freak.co.il
    טלפון: 077-5450607
    מי שלא בא לא קיים!

הצטרף בתאריך
    17.08.2007
    בשבילי זה לא ממש עניין של מפחיד או לא מפחיד.. כאילו גם קצת אבל אני מצפה לו קודם כל כי זה משחק התגנבות.. ובכלל אני שיחקתי בMANHUNT הראשון והוא העביר בי צמרמורת שרק סיקרנה אותי עוד יותר ועוד יותר ובסוף אני גמרתי את המשחק.. לדעתי המשחק מאוד מצמרר אבל גם מסקרן וגם כל האדרנלין שזורם לך בדם בזמן המשחק ויש הרגשה של פחד שלא יתפסו אותך..

הנה כמה תמונות מצרמררות מהמשחק... אין מה לעשות לא משנה איזה משחק התגנבות זה..אני תמיד בפנים ...

איזה סמיילי חמוד.. אני בטוח שגיבור המשחק הוא מאוד נחמד ...

אין הרבה מה להגיד...מצמרר ....

אני תמיד הייתי דיי חובב של משחקי אימה/התגנבות/טקטיקה בגלל זה אני גם החלטתי לסיים את המשחק וגיליתי שמהמשחק לפעמים גורם להרבה אדרנלין שזורם בדם..

לקבל פוסטר ש"יסכם" את הזכרונות שלי מהמשחק יהיה מצוין.. מי יודע אולי אני אחליט שוב פעם לעבור את המשחק? בכל מקרה אין לי בעיה עם פוסטרים של אימה/פחד אז בשבילי זה יהיה מצוין .

ושוב פעם:אני חובב ענק של המשחק ופוסטר גדול על הקיר הריק שלי יהיה מושלם...

הצטרף בתאריך
    28.08.2007
    בלסכם בלי קשר לתחרות זה חתיכת משחק שמזכיר לכולנו את צ'אקי ( הבובה הרוצחת)
    מצמרר וממש המשחק המתאים לכל חובב אימה וסדיסטיות!

טוב אני הכי מצפה במשחק שגיבור העלילה יהיה רוצח מפחיד יותר וכמובן יותר סדיסטי..
    המשחק מצממרר רצח! משחק אחד החזקים וכולם יכולים להסכים איתי זאת אחת הסיבות שאני רוצה את הפוסטר(התקף לב XD)
    סתם.. אבל בכל זאת משחק ממש שווה ואני ממש רוצה את הפוסטר הזה וגם לי יש
    קיר ריק XD הייתי מת לקבל פוסטר כזה =X זה משחק ממש מגניב של התגנבויות ורצח בדם קר.. מאוד מרשים..
    www.enregistrersous.com/images/84032093220070

www.shamoozal.com/.../2007/06/manhunt-2.jpg
    זאת תמונה לעניין XD מצמרR

הרשמה