תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 5 מ 5
    הצטרף בתאריך
    24.12.2006
    כל הזמן שומעים שה Wii מוכר הכי הרבה במזרח, אחריו ה PS3 ואחריו ה XBox. במערב התמונה שונה כשה 360 מוביל, הויי אחריו והסוני משתרך הרחק מאחור (זה הנתונים שאני מכיר, יתכן שאני לא מעודכן). השאלה היא למה ? במה שונה הגיימר היפני מהגיימר האמריקאי ? ואיפה אנחנו עומדים ?

אני מאמין שבארץ מכירות של קונסולות הם יחסית נמוכות לכולם, כי כולם קונים בחו"ל. אבל נניח מספרי קונסולות בארץ, לא קשור למכירות, דומים לארה"ב.

האם זה בגלל שה 360 והויי פרוצים (ואני מגנה את זה מאוד מאוד) ? האם זה בגלל שבמזרח הם אוהבים משחקים מוזרים ולכן הויי מתאים בול לנישה הזו ? הרי הרבה מגזינים כתבו שהויי הוא הקונסולה לכל המשפחה, ה360 הוא מכונת ריגושים והPS3 הוא המכשיר לגיימרים הכבדים ביותר. אולי זה קשור לעניין ? שאנשים לא מפחדים מהויי, והאמריקאים מחפשים יותר אקשן מיידי מאשר השקעה לטווח ארוך דוגמת הסוני ?

דעתכם ? (פירסמתי את אותו הנושא בפורומים של ה360 והויי גם כן. מעניין לראות מה הם יגידו)

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    עיר
    נתניה
    360 היא יותר לאנשים שאוהבים משחקי פעולה ויריות במיוחד יריות.

הצטרף בתאריך
    14.05.2007
    עיר
    קדומים
    כי המזרח הם יותר עדינים והם רוצים דברים אם פחות אלימות, והמערב מעדיפים יותר מכות ומשחקים הרבה מאוד מכות.

הצטרף בתאריך
    07.09.2007
    לדעתי פשוט במזרח אוהבים את כל הגימיקים והדברים המוזרים והלא שגרתיים (לא התכוונתי ש wii מוזר) ופחות מתעניינים במכונות משחק טובות עם גראפיקה כמו שצריך....

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    עיר
    נתניה
    היפנים הם עם גאה (לא במובן הזה) והם מעדיפים לקנות קונסולות מהארץ שלהם מאשר ארץ אחרת.

הרשמה