תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 6 מ 6
    הצטרף בתאריך
    25.09.2007
    עיר
    חיפה
    אוקי קודם בקשר לDOUBLE JUMP הדבר הזה נותן יתרון ענקקקקקקקקקקקקקקיייייייייייייייייייייייי לקבוצה היריבה וזה ממש הורס את הכיף במשחק -__-
    דבר שני כמות הLANDMINE היא גם מוגזמת =\ אני הולך לי פתאום רואה איזה 50 אבל ממש 50 מוקשים סוגרים לגמריייייייייי את השביל וגם ככה במקומות אחרים -
    עכשיו בקשר לXPSAVE זה כבר ממש מוגזם =\ אני רואה ילדים אם 9000 EXP ו8000 ו7000
    מול 1000~4000 שזה ממש לא פייר =\ כי אפשר להבין מזה שיש לילדים מלא אקספי זה שיש להם
    תואר מלא ברפואה שנותן חיים ואת הזריקה מיוחדת של האנדרנלין ואם יש להם תואר בחייל אז המהירות של המד אנרגיה יורד לאט יותר ועולה מהר יותר =\ בקיצור הרבה יתרונות וזה ממש אבל ממש לא פירררררררר
    עכשיו בקשר למוד הדפוק הזה של המלאכים אני בטוח ב99% שזה עושה לאגים ביוחד שיש כל מיני אפכתים אחרים =\ בקיצור כל המודים האלה הורסים את כל הכיף במשחק =\
    ואל תגידו לי כיף בגלל שזה כיף לכם כי אתם אלה שמנצלים תיתרון הזה =.=
    היון שחקתי במפה אחת היה איזה ילד שתמיד עובר את הגדר אם DOUBLE JUMP והורג מלא!
    ובקשר לחוק הדפוק הזה של הספאון קיל איפו שאפשר להרוג ואיפה שלו.. אתם אומרים לי שצריך לתת יתרון לקבוצהה היריבה?! אנחנו אפילו לא יכולים לצאת 20 מטר מהספאון שלנו שנאבד חצי חיים או נמות ב10 שניות הראשונות המודים של השרת הזה הורסים את כלללללללללל הכיף דיי אי אפשר ככה
    IHatEu - השם אומר הכל
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    גן יבנה פשע&רשע
    אז תשחק ב ETPRO
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.09.2007
    עיר
    רמלה
    חחחח..
    בנג'י איזו תשובה הבאת לו..
    ההוא שובר את הראש כותב פיסקאות..חח..
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.07.2007
    את האמת בנג'י צודק...
    לא טוב לך,שחק ב ETPRO.
    בגלל כל הדברים האלו,קוראים לשרת ETPUB ולא ETPRO.
    והמלאכים זה זמני לחגים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.09.2007
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי itzick4
    את האמת בנג'י צודק...
    לא טוב לך,שחק ב ETPRO.
    בגלל כל הדברים האלו,קוראים לשרת ETPUB ולא ETPRO.
    והמלאכים זה זמני לחגים.
    לא באמת שלא ניסיתי <_< לא עולים לי השרתים של שום מוד ואפילו כשאני משתמש בתוכנה למציאת שרתים זה מוצא מלא אבל אין בהם אנשים ואם יש אז יש להם סיסמא =\
    השרת היחדי שאני יכול לשחק בו הוא של VGAMES =\ ועכשיו אני גם לא יכול לשחק בו בגלל מה שקורה >_>
    עכשיו גם תגיד לי ללכת לשחק לETPRO? -__-
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.09.2007
    עיר
    רמלה
    כן..
    שתף ב-Google+

הרשמה